Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 15:10   #4981
katriss
Raczkowanie
 
Avatar katriss
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 145
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ładne. Ja bym na pewno tak nie umiała.


Ja byłam na ulotkach i nie miałam busa powrotnego. Wracałam do domu ok. 1h, ale słońce świeci.

Eh... smutno mi, bo właśnie się dowiedziałam, że od września nie pracuje już w biurze rachunkowym. W sumie kasy z tego nie miałam, ale doświadczenie, a tak mam doświadczenia 8 miesięcy, a jak patrzyłam na oferty pracy to chcą min. 2 lata.
tak doświadczenia chcą tylko jak je zdobyć jak nikt cie zadtrudnić bez niego nie chce

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
pokazuje Wam pazurki, co na nich wymodzilam, bo na bloga nie mam odwagi ich dac

moje pierwsza w zyciu proba cieniowanie, nie badzcie zbyt krytyczne
ładne

Edytowane przez katriss
Czas edycji: 2011-08-16 o 15:11
katriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:10   #4982
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
zrywałaś żel z paznokci?
Tak, bo drużba zerwał mi podczas tańca 2 prawie całe tipsy. Obcięłam wszystkie na dość komfortową długość, ale nie wyglądało to fajnie, więc je zerwałam
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:15   #4983
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Tak, bo drużba zerwał mi podczas tańca 2 prawie całe tipsy. Obcięłam wszystkie na dość komfortową długość, ale nie wyglądało to fajnie, więc je zerwałam
o kurcze już sobie wyobrażam co się teraz dzieje z twoimi paznokciami... na pewno plytka została uszkodzona, koniecznie musisz jak najszybciej wziąć się za regeneracje. Ja polecam merz spezial, moczenie pazurków w oliwie z oliwek i olejku rycynowym musisz na nie teraz bardzo uważać, a wszystkie czynnosći domowe wykonywać w rękawiczkach

a no i zainwestować w jakąś dobrą odzywkę

edit. a tak swoją drogą musiałaś chyba trafić na jakaś marną stylistke skoro dało radę oderwać żel i tipsy z klejem, na dodatek podczas tańca
__________________
zapuszczam włosy



Edytowane przez Czekoladowa1
Czas edycji: 2011-08-16 o 15:20
Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:26   #4984
katriss
Raczkowanie
 
Avatar katriss
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 145
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
o kurcze już sobie wyobrażam co się teraz dzieje z twoimi paznokciami... na pewno plytka została uszkodzona, koniecznie musisz jak najszybciej wziąć się za regeneracje. Ja polecam merz spezial, moczenie pazurków w oliwie z oliwek i olejku rycynowym musisz na nie teraz bardzo uważać, a wszystkie czynnosći domowe wykonywać w rękawiczkach

a no i zainwestować w jakąś dobrą odzywkę

edit. a tak swoją drogą musiałaś chyba trafić na jakaś marną stylistke skoro dało radę oderwać żel i tipsy z klejem, na dodatek podczas tańca
i to strasznie marną
katriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:29   #4985
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

uciekam do Tż, pewnie jak wrócę będzie już nowa część
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:30   #4986
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Tak, bo drużba zerwał mi podczas tańca 2 prawie całe tipsy. Obcięłam wszystkie na dość komfortową długość, ale nie wyglądało to fajnie, więc je zerwałam
Rozstrzelałabym stylistkę co taka fuszerkę odwaliła.
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:33   #4987
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Dzień dobry U mnie tez dzisiaj w nocy była burza, dobrze że Tż był obok i tulił mocno Wczoraj byliśmy w kinie 3d na "Oszukać przeznaczenie 5" i mimo że film do przewidzenia to i tak mi sie podobało

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
pokazuje Wam pazurki, co na nich wymodzilam, bo na bloga nie mam odwagi ich dac

moje pierwsza w zyciu proba cieniowanie, nie badzcie zbyt krytyczne
Ładnie wyszło! Choc niezmiennie jestem fanką zwykłego frencha i bardziej naturalnie wyglądających wzorków
Cudne loki

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Chcialam do Was dolaczyc, juz kiedys pisalam na tym watku ale z powodow technicznych wypadlam z obiegu.Teraz juz jestem mobilna w pelnym tego slowa znaczeniu i mysle ze zagoszcze najdluzej tylko pytanie czy mnie przyjmiecie
Witaj ponownie

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam w szafie sukienkę o której zupełnie zapomniałam nadawałaby się na wesele? Jak ją wyprasuję to wstawię zdjęcie na sobie. I tamtą z zepsutym zamkiem jak będzie to też kupię bo za kolejny miesiąc mam następne wesele
Piękny kolor Właśnie w takim marzyła mi się moja sukienka ale mam czarną i kupować raczej już nie będę... Koniecznie się w niej pokaż

Cytat:
Napisane przez _Amelka Pokaż wiadomość
Pazurki nie wyglądają na pierwszy raz, zdecydowanie . Chociaż zupełnie nie w moim guście, ale pogratulować precyzji .

Można się dołączyć do wątku jakoś delikatnie?
cześć


Wstawiam zdj włosów, jeszcze nieco mokrych, po pierwszym myciu odżywką i ugniataniu w bawełniany podkoszulek. Jednak na 2 dzień włosy były przetłuszczone bardziej niż zwykle dlatego pewnie będę stosowała szampon bez sylikonów.

1 zdj zaraz po myciu jeszcze włosy lekko mokre
2 zdj kolejny dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (60,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (53,6 KB, 73 załadowań)
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie

Edytowane przez loluska
Czas edycji: 2011-08-16 o 15:44
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 15:42   #4988
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Informatyka....No i prawo cywilne do obrony,ale na szczescie tylko częśc ogólna i rodzinne
A co Ty studiujesz?

Caate, zapomniałam - przecudne, przepiękne loki
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:43   #4989
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
A co Ty studiujesz?

Caate, zapomniałam - przecudne, przepiękne loki

Ja administracje,a ty pewno prawo
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:51   #4990
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Hej, Loluska, mam pytanie po obejrzeniu Twojego zdjęcia - jak to robisz, że włosy, które masz przerzucone na jedną stronę (tam, gdzie ich więcej) nie opadają Ci na twarz? Czy tylko do zdjęcia tak masz? Ja zrobię sobie przedziałek, na jedną stronę mnóstwo włosów... i co? I schylić się nie mogę, bo z przedziałku i ładnie ułożonych włosów nici Mam nadzieję, że w miarę zrozumiałaś, pytanie również skierowane do innych dziewczyn noszących fryzurę z przedziałkiem nie na środku (oczywiście wyłączając wszelkie grzywki na bok, chodzi mi o normalne, długie włosy).

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ja administracje,a ty pewno prawo
Tak właśnie myślałam, że Ty też prawo, tak mi się skojarzyło

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Loluska, ale masz piękne te włosy (tym razem mówię o zdjęciach parę postów wyżej) takie podniesione u nasady i w ogóle i pocieniowane też masz ładnie, ale masz też gęste włosy... cudowne
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:51   #4991
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Tak, bo drużba zerwał mi podczas tańca 2 prawie całe tipsy. Obcięłam wszystkie na dość komfortową długość, ale nie wyglądało to fajnie, więc je zerwałam

uuu... masakra... to teraz tylko porządna pielęgnacja... ja pamiętam jak ściągałam żele (nie zrywałam ) i co miałam na paznokciach po tym... to była tragedia... miałam paznokcie jak papier...

byłam chwilę w mieście po małę zakupy i oczywiście w biedronie skusiło mnie serum do rąk
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 15:53   #4992
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Shadii po pierwsze dziękuje za komentarz Na tym zdj włosy mam ułożone na piance i odrobinie lakieru Ułożone tak nie trzymają się cały czas w tym samym miejscu i swobodnie sobie latają gdzie chcą ale ogólnie mam włosy lekko odbite od nasady zwłaszcza jeśli potraktuje je tak jak wtedy dyfuzorem i może to jest sprawą takiego efektu

ale mi słodzisz
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:57   #4993
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
pokazuje Wam pazurki, co na nich wymodzilam, bo na bloga nie mam odwagi ich dac

moje pierwsza w zyciu proba cieniowanie, nie badzcie zbyt krytyczne
wow, super, a jak pozniej sciagasz te krysztalki? Bo masz je na klej pewnie przyklejone
Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
witam

ja dzis szukalam tego wosku do wlsow wax ale nie bylow aptece....
musze sie przejechac do czestochowy do galeri jurajskiej moze tam bedzie w super pharmie ;D
w SP powinnas dostac go
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie tez dzisiaj w nocy była burza, dobrze że Tż był obok i tulił mocno Wczoraj byliśmy w kinie 3d na "Oszukać przeznaczenie 5" i mimo że film do przewidzenia to i tak mi sie podobało
bardzo ładny av
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:04   #4994
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Shadii po pierwsze dziękuje za komentarz Na tym zdj włosy mam ułożone na piance i odrobinie lakieru Ułożone tak nie trzymają się cały czas w tym samym miejscu i swobodnie sobie latają gdzie chcą ale ogólnie mam włosy lekko odbite od nasady zwłaszcza jeśli potraktuje je tak jak wtedy dyfuzorem i może to jest sprawą takiego efektu

ale mi słodzisz
Jakiej piance? może odpapuguję. Moje włosy już urosły do ramion (w sensie najkrótsze, męczę się z wyjściem z cieniowania, bo mam za grubo pocięte, błąd fryzjerki ) , więc ciężej będzie mi je utrzymać w ryzach niby mam spray z Goldwell, on mi włosy cudnie uniesie, niestety dalej będą latać gdzie chcą i to mnie wkurza. Muszę zrobić drugie podejście do pudru do włosów, bo ostatnio nawaliłam sobie na przedziałki i mi się zrobiło jajo na głowie

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Aaaa, słodzę bo mam powód

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow, super, a jak pozniej sciagasz te krysztalki? Bo masz je na klej pewnie przyklejone

w SP powinnas dostac go

bardzo ładny av
Pytanie do Caate, ale się wtrącę, jeśli mogę - ja cyrkonie, takie właśnie kryształki i inne ozdoby, które nie mają kleju, jak naklejki do paznokci przyklejam klejem do ozdób i ten klej puszcza pod wpływem zmywacza do paznokci przy zmywaniu lakieru tylko troszkę dłużej trzymam wacik.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:05   #4995
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Pytanie do Caate, ale się wtrącę, jeśli mogę - ja cyrkonie, takie właśnie kryształki i inne ozdoby, które nie mają kleju, jak naklejki do paznokci przyklejam klejem do ozdób i ten klej puszcza pod wpływem zmywacza do paznokci przy zmywaniu lakieru tylko troszkę dłużej trzymam wacik.
aaaha, pytam bo takie cyrkonie przyklejają manikurzystki zwykle do tipsow czy zelowych paznokci na klej
najwazniejsze, zeby nie zniszczyc plytki przy 'odklejaniu'
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:15   #4996
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aaaha, pytam bo takie cyrkonie przyklejają manikurzystki zwykle do tipsow czy zelowych paznokci na klej
najwazniejsze, zeby nie zniszczyc plytki przy 'odklejaniu'
Dokładnie, więc dlatego ten klej jest do zmycia zmywaczem ja najpierw kładę klej na paznokieć, tzn maleńką kropelkę i potem na to ozdobę, bo inaczej nie potrafię
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:24   #4997
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Moje paznokcie też są teraz jak papier.... Nie mogę nic oderwać, czy coś takiego, bo się okropnie gną... Ale to chyba wina tego, że je spiłowała.... Dziewczyna, która je robiła twierdziła, że są dość grube i raczej nic ich nie zerwie, a tu proszę.... Gdyby nie to, że drużba mi zerwał, to bym je tylko trochę przycięła, bo były za długie jak dla mnie i bym czekała, aż mi moje odrosną spiłowując tylko końcówkę tipsów.... Używam odżywkę z Eveline, ale niewiele mi ona pomagała wcześniej, więc teraz tym bardziej.... Myślę o tej z miss sporty, bo nie stać mnie na odżywkę za 50zł, albo więcej

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Loluska boskie masz włosy Bardzo ładny kolor i super się układają
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:46   #4998
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dzień dobry Byliśmy wczoraj na wycieczce i TŻ kupił mi śliczne kolczyki- kwiatuszki Mieliśmy zostać na noc, ale nie znaleźliśmy nigdzie noclegu, bo długi weekend i wszystko pozajmowane

Blondyneczka strasznie tanie te buty A chociaż wygodne były? Świetnie wyglądałyście obie z Zuzią Współczuję akcji z lokówką Też tak raz miałam, ale na szczęście jakoś rozplątałam włosy i dlatego kiedy kupowałam ostatnio lokówkę musiała to być bez tych ząbków. Jeśli nie widać bardzo różnicy, to nie musisz obcinać włosów No i jeśli końcówki są zdrowe.... Ja w maju podcięłam włosy i to wcale nie pomogło, bo albo fryzjerka podcięła nieumiejętnie, albo za mało i dalej się rozdwajały i potem żałowałąm, bo mi ubyło z długości Ale nakładam oleje przed myciem i teraz prawie mi się nie rozdwajają i przede wszystkim nie łamią się i nie muszę ich znowu podcinać. Jednak włosy mi strasznie wolno rosną, mimo masek, odżywek i olejów i od maja do tej pory nie osiągnęłam długości sprzed podcięcia

Ramoncia myślę że powinnaś się poważnie zastanowić nad zmianą koloru włosów. Może to i lepiej, bo ciemniejsze się tak bardzo nie niszczą, jak farbowane na blond, ale co jeśli Ci się znowu odwidzi? Też po którymś farbowaniu chciałam wrócić do swojego koloru, ale wiem, że zaraz znów bym je ufarbowała, bo mój naturalny jest taki nijaki.....
Kalpanko ja nie bede ich scinac bo wiem że jak zetne to i tak mi sie będą niszczyc, kiedys jak ściełam to za krotki czas znow byly porozdwajane i wtedy tak jak Ty żałowałam że ściełam
Buty były wygodne ale nogi mnie bolały bo nie jestem przyzwyczajona do wysokich obcasy mi sie poobdzierały juz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja wrzucę kilka(naście) inspiracji pazurkowych
Swietne te inspiracje Zwłaszcza ten pierwszy!!
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ostatnie
Sweet...
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
nie chce juz bawic sie z mixami, widze ze to mimo ze na krotko, slaba oxy to i tak niszczy wlosy... zal mi ich, teraz sa coraz ladniejsze i powinnam znowu mix polozyc, ale nie mam serca, bo znowu 2tyg bede je doprowadzic... dekolor bym chciala tak od polowy wlosow, aby je rozjasnic o te 1,5 tonu i niech sobie rosna moje... bardzo dobrze sie czuje w gorze, gdzie mam naturalny kolor i chcialabym miec takie

nie wiem co za diabel pokusil mnie na farbowanie, przeciez duzo ladniej w naturalach wygladam

Blondi ja bym tego kryzysem wlosowym nie nazwala, bo to sie stalo z Twojej winy, a raczej lokowko-suszarki, a nie samoczynnie nagle wlosy Ci sie wykruszyly....
zetniesz na rowno i bedzie ladnie
Masz racje kochana ale nie będe ścinać jak narazie, podetme troche i całkiem niebędą mi sie układać. A zapuszczam włoski. Końce mam troche poniszczone ale zawsze miałam i będe miała. Takie mam ju.z włosy.Podcinałam non stop kiedys a i tak sie niszczyły. A racja powinnaś mieć nautarlne włoski!
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam w szafie sukienkę o której zupełnie zapomniałam nadawałaby się na wesele? Jak ją wyprasuję to wstawię zdjęcie na sobie. I tamtą z zepsutym zamkiem jak będzie to też kupię bo za kolejny miesiąc mam następne wesele
Podoba mi sie Ja też szukam kiecki ale boje sie kupić na allegro a jak rozmiar sie nie bedzie zgadzal. Nigdy nie zamawiałam i sie boje.

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja oglądałam nianię w nowym jorku już trochę lepiej się czuję, aczkolwiek jak coś zjem to znowu boli mnie żołądek... niezłą dietę mam przez te chorobę...

zaraz szybkie podstawy zrobię i do łóżka, na więcej nie mam siły...

kupiłam ostatnio krem neutrogeny do stóp, mam nadzieję że coś pomoże...
Ja tez ogladałam nianie i ryczałam jak bóbr Ojej zdrowiej kochana
Cytat:
Napisane przez _Amelka Pokaż wiadomość
Pazurki nie wyglądają na pierwszy raz, zdecydowanie . Chociaż zupełnie nie w moim guście, ale pogratulować precyzji .

Można się dołączyć do wątku jakoś delikatnie?
Podpisuje sie pod tym komentarzem!
I Witaj na wątku
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:50   #4999
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

a ja własnie mam watpliwości czy się farbować na ten brąz....
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 16:57   #5000
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

loluska piękne masz włoski... takie gładkie i zdrowe....


zrobiłam henne na brwi i zastanawiam się co z pazurkami robić
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:59   #5001
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Loluśka oodaj mi włosy Są mega !
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:06   #5002
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

loluśka włoski masz rewelacyjne
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam

Edytowane przez ramoncia217
Czas edycji: 2011-08-16 o 17:07
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:08   #5003
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

5001! Przenosimy się do następnej części
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 19:24   #5004
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
i maseczki Montagne Jeunesse
jeszcze muszę wpaść do Rossmanna..
ja też kupiłam czekoladowa i zelowa truskawkowa

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Prawa rzymskiego, na poprawkę... a Ty?

Hah, wiem, wiem ja już zaczęłam ( nie mylić z "nie siedzę na wizażu i nie czytam co piszecie ")
prawo studiujesz?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:33   #5005
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Zapraszam do czesci X-tej


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=553335
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 14:26   #5006
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Hej
Niedawno wróciłam od Tż i postaram się Was nadrobić
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 23:52   #5007
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Hej Piękne
Nie było mnie tu jakiś czas. Miałam tak zabiegane ostatnie 2 tygodnie, że nie wiem jak ja to przeżyłam. Teraz mam tyle do nadrabiania

Ale przez te 2 tygodnie się zaniedbałam.
Kilka razy zdarzyło mi się z makijażem zasnąć , ale od kilku dni smaruję buzię miodem na pół godzinki wieczorem, później smaruję się acnefanem na noc i jest już coraz lepiej...
Paznokcie mi się połamały i od zera zaczynam zapuszczanie, ale teraz będę o nie bardzo dbać.
Przez dwa tygodnie w spodniach codziennie chodziłam, bo nie miałam czasu na depilację.
Ale najgorszą krzywdę włosom zrobiłam. Skończyły mi sie maski, odżywki i mleczko termoochronne. Nie po drodze mi było do sklepu, więc kilka dni z rzędu był tylko szampon, a że nie miałam odżywki bez spłukiwania nawet, to prostowałam włosy, żeby jako tako wyglądały Teraz mam takie nieprzyjemne w dotyku włosy, że aż jestem załamana (zwłaszcza te co było rozjaśniane)

Ale dziś już się za siebie wzięłam. Umyłam włosy szamponem z sodą, dałam maseczkę BINGO zmieszaną z miodem (zostawię ją na całą noc), rano zrobię jeszcze maseczkę zakwaszającą z maski BINGO i soku z cytryny. Zakupię sobie w końcu jutro jakiś olej (oliwę z oliwek albo olej z pestek winogron) i zacznę olejować włosy. WAXa też już mam, może uda mi się odratować moje włoski.

Makijaż zmywam już teraz od razu po przyjściu z pracy, żeby mi się nie zdarzyło zasnąć w tapecie...

Zrobiłam manicure i pedicure, przed snem jeszcze obficie wysmaruję stopy i dłonie kremem...

Wydepilowałam się porządnie depilatorem i wybalsamowałam (z regularnym balsamowaniem też miałam problem ostatnio)

Jutro rano zrobię jeszcze peeling całego ciała i brwi wyreguluję.

Zaczęłam pić pokrzywę i mam zamiar znów regularnie dbać o siebie

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość

Co do lekarzy ginekologów, ja na nfz nienawidzę chodzić...
Traktują pacjentów jak zło konieczne
Ja do swojego ginekologa chodzę na NFZ i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
kurczę a ja nie mogę nigdzie dostać tej maski bingo :/
W TESCO jest i w sklepach typu wszystko po 5 zł można znaleźć, ewentualnie w malutkich drogeriach
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 16:04   #5008
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Oficjalnie zamykam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.