Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-09, 11:05   #4801
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Polaczylam wątki o tej samej tematyce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-09, 12:01   #4802
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tym pierścionku?
http://sklep.arlekin.design/pierscio...rylantami.html
Zastanawiałam się jeszcze nad wersją z białym złotem, ale żółte trochę bardzie mi się podoba.
Piękny Lisa Eldridge tego typu pierscionki nosi, cudnie to wygląda na jej dłoniach. I do zielonego kamienia, zdecydowanie żółte złoto.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 18:25   #4803
Malwina2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Długie kolorowe skarpety. Hit czy kit?

Co myślicie o długich kolorowych skarpetach? Przyznam, że bardzo mi się podobają, chociaż słyszałam różne opinie. To kilka par z mojej kolekcji
Malwina2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 21:44   #4804
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Malwina2106 Pokaż wiadomość
Co myślicie o długich kolorowych skarpetach? Przyznam, że bardzo mi się podobają, chociaż słyszałam różne opinie. To kilka par z mojej kolekcji
to zalezy ile masz lat. Takie skarpetki widze tylko w stylu sportowym dla bardzo mlodej dziewczyny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:39   #4805
Malwina2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Mam 15 lat.
Malwina2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:45   #4806
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Malwina2106 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat.
Moim zdaniem jeśli masz 15 lat to sporo takich "luźniejszych" rzeczy jest Ci wybaczone i spokojnie możesz nosić takie stylizacje

Ja natomiast, mimo młodego wieku, uważam że skarpetki to elementy bielizny i bardzo nie lubię, jeśli gdziekolwiek je widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 08:32   #4807
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Zależy od stylu.
Ja czasem łączę kolorowe skarpety w taki sposób, że są widoczne (np. oksfordki + spodnie przed kostkę). Tylko staram sie wtedy, żeby kolorystycznie nie gryzły się z butami i restą ubioru.


Fajnie wpasowane skarpetki mogą dobrze wyglądać.
Ja sama kupuję w tym celu w Medicine. Mają ciekawe wzory.


No i ja jestem "troche" starsza (27), ale nie uważam, że wygląda to śmiesznie czy nieadekwatnie do wieku.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 09:14   #4808
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Chodziłam do liceum z dziewczyną, która ubierała się w stylu ulicznym i skarpetki pełniły u niej tą samą funkcję, co u innych dziewczyn biżuteria. Miała dużo komiksowych skarpetek, sporo gładkich w mocnych kolorach (takich jak teraz sprzedaje się w męskich sklepach) ale też trochę w śmieszne wzorki" jak te Twoje ze zdjęć. Skarpetki naprawdę często robiły jej stylizacje.
Sama noszę tylko czarne, ewentualnie czasem jak mnie poniesie to kupię sobie jakieś z nietypowego materiału. Takie o jakich Ty mówisz podobają mi się na kimś, jeśli są przemyślanym elementem garderoby i to widać. Do najzwyklejszych dżinsów, najzwyklejszej koszulki i zwykłych trampek wyglądają dla mnie jak: "takie były w sklepie to takie wzięłam".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 09:54   #4809
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Do najzwyklejszych dżinsów, najzwyklejszej koszulki i zwykłych trampek wyglądają dla mnie jak: "takie były w sklepie to takie wzięłam".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dla mnie często na odwrót. Pisząc: najzwyklejsze jeansy, najzwyklejsza koszulka, najzwyklejsze trampki, opisujesz tzw. styl basic. Często osoby go lubiące, żeby go przełamać i tego stylu prostotę, noszą jeden jakiś fikuśny/ekstrawagancki element ubioru (często skarpetki, ale też apaszki, czy nietypowe torebki) i bardzo fajnie to wygląda

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-04-16 o 09:55
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 10:22   #4810
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Opisuję basic, ale on może być dopracowany a może być też przypadkowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 10:57   #4811
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Zależy od stylu.
Ja czasem łączę kolorowe skarpety w taki sposób, że są widoczne (np. oksfordki + spodnie przed kostkę). Tylko staram sie wtedy, żeby kolorystycznie nie gryzły się z butami i restą ubioru.


Fajnie wpasowane skarpetki mogą dobrze wyglądać.
Ja sama kupuję w tym celu w Medicine. Mają ciekawe wzory.


No i ja jestem "troche" starsza (27), ale nie uważam, że wygląda to śmiesznie czy nieadekwatnie do wieku.
Niektórym to pasuje i będzie pasować też 10 lat później, nie tzlko nastolatkom. Ciebie jak najbardziej sobie wyobrażam w kolorowych skarpetkach, ja wygladalabym w nich zalosnie i wiek wiele tu nie zmienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 13:21   #4812
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niektórym to pasuje i będzie pasować też 10 lat później, nie tzlko nastolatkom. Ciebie jak najbardziej sobie wyobrażam w kolorowych skarpetkach, ja wygladalabym w nich zalosnie i wiek wiele tu nie zmienia.
Wiadomo. Nie wszystko dla każdego, tak jest ze wszystkim.


A co do basicowego stylu + kolorowych skarpetek -> dla mnie na tak Sama mam np. skarpetki ze wzorem, jaki pojawiał się kiedyś na ekranie, gdy brak bylo sygnału w tv (https://wearmedicine.com/p/medicine-...ulticolor-8207)
Moje ulubione zestawienie ich to jeansy + czarny/biały t-shirt + czerwona marynarka + te skarpetki i czarne oksfordki. Raczej nie wygląda to jakbym wyjęła pierwsze lepsze skarpetki z szuflady
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 14:17   #4813
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82962556]A dla mnie często na odwrót. Pisząc: najzwyklejsze jeansy, najzwyklejsza koszulka, najzwyklejsze trampki, opisujesz tzw. styl basic. Często osoby go lubiące, żeby go przełamać i tego stylu prostotę, noszą jeden jakiś fikuśny/ekstrawagancki element ubioru (często skarpetki, ale też apaszki, czy nietypowe torebki) i bardzo fajnie to wygląda [/QUOTE]
Mam podobne odczucia. Co prawda omawiane skarpetki to totalnie nie moja stylówa (choćby dlatego, że noszę prawie wyłącznie sukienki), ale widziałabym je w moim przypadku właśnie w opozycji do „spokojnej” reszty stroju.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow
A co do basicowego stylu + kolorowych skarpetek -> dla mnie na tak Sama mam np. skarpetki ze wzorem, jaki pojawiał się kiedyś na ekranie, gdy brak bylo sygnału w tv (https://wearmedicine.com/p/medicine-...ulticolor-8207)
Moje ulubione zestawienie ich to jeansy + czarny/biały t-shirt + czerwona marynarka + te skarpetki i czarne oksfordki. Raczej nie wygląda to jakbym wyjęła pierwsze lepsze skarpetki z szuflady
Myślę, że bardzo fajnie takie zestawienie wygląda.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-16, 15:36   #4814
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Wiadomo. Nie wszystko dla każdego, tak jest ze wszystkim.


A co do basicowego stylu + kolorowych skarpetek -> dla mnie na tak Sama mam np. skarpetki ze wzorem, jaki pojawiał się kiedyś na ekranie, gdy brak bylo sygnału w tv (https://wearmedicine.com/p/medicine-...ulticolor-8207)
Moje ulubione zestawienie ich to jeansy + czarny/biały t-shirt + czerwona marynarka + te skarpetki i czarne oksfordki. Raczej nie wygląda to jakbym wyjęła pierwsze lepsze skarpetki z szuflady
Martaakow, ja wierzę na słowo, że akurat Twoje zestawienia nie wyglądają na przypadkowe
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:20   #4815
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

ja lubie kolorowe skarpetki ale bardziej w stylu czasem cos mignie koło kostki niż wywalone całe
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 16:53   #4816
Alid96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Fajnie wyglądają te skarpetki
Alid96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 16:21   #4817
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Z czym zestawiać szerokie jeansy, żeby to dobrze wyglądało?

Pomóżcie proszę, bo jestem modowym beztalenciem. Zauważyłam, że noszenie rurek mi nie służy, po całym dniu łydki są lekko opuchnięte i bolesne, mam uczucie ciężkich nóg, a nawet nie noszę tych najbardziej opiętych spodni typu skinny, tylko te luźniejsze (slim?). Jakby co - robię regularne badania, w tym koagulogram, i wszystko ok . Dla zdrowia chcę więc zrezygnować z opiętych jeansów, tylko że moim zdaniem szersze wyglądają po prostu słabo i nie wiem, z czym je zestawiać, żeby nie wyglądać jak z lat 90tych. Tym bardziej, że zwykle noszę dość luźną górę (tego nie chcę zmieniać, bo dość mocno się pocę, więc wolę, żeby materiał bluzki nie przylegał do pachy). A szerokie spodnie i szeroka góra moim zdaniem wyglądają średnio. Spódnice odpadają. Doradźcie więc proszę, z czym zestawiać takie spodnie. Czy naprawdę jedynym wyjściem jest przerzucenie się na styl boho, gdzie wszystko może być luźne?
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 07:02   #4818
AlexandraAlexandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Z czym zestawiać szerokie jeansy, żeby to dobrze wyglądało?

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
Pomóżcie proszę, bo jestem modowym beztalenciem. Zauważyłam, że noszenie rurek mi nie służy, po całym dniu łydki są lekko opuchnięte i bolesne, mam uczucie ciężkich nóg, a nawet nie noszę tych najbardziej opiętych spodni typu skinny, tylko te luźniejsze (slim?). Jakby co - robię regularne badania, w tym koagulogram, i wszystko ok . Dla zdrowia chcę więc zrezygnować z opiętych jeansów, tylko że moim zdaniem szersze wyglądają po prostu słabo i nie wiem, z czym je zestawiać, żeby nie wyglądać jak z lat 90tych. Tym bardziej, że zwykle noszę dość luźną górę (tego nie chcę zmieniać, bo dość mocno się pocę, więc wolę, żeby materiał bluzki nie przylegał do pachy). A szerokie spodnie i szeroka góra moim zdaniem wyglądają średnio. Spódnice odpadają. Doradźcie więc proszę, z czym zestawiać takie spodnie. Czy naprawdę jedynym wyjściem jest przerzucenie się na styl boho, gdzie wszystko może być luźne?
Ja polecam poszukac spodni na przyklad materialowych lub leginsów która wyglądają jak spodnie
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexandraAlexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 11:15   #4819
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Z czym zestawiać szerokie jeansy, żeby to dobrze wyglądało?

leginsy zawsze będą leginsami i ich miejsce jest ma siłowni.

@manymanyways - marynarki i kardigany wyciągną sylwetkę
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 13:28   #4820
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Z czym zestawiać szerokie jeansy, żeby to dobrze wyglądało?

Cytat:
Napisane przez AlexandraAlexandra Pokaż wiadomość
Ja polecam poszukac spodni na przyklad materialowych lub leginsów która wyglądają jak spodnie
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To się nazywa jegginsy (od połączenia jeans i leggins). Bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jak kogoś dżinsy obciskają gdzieś tam z racji tuszy czy też budowy ciała albo ogólnej wrażliwości tkanki.

Widzę dopiero teraz, że pytanie było właściwie o zestawianie szerokich dżinsów. Najpierw bym się zastanowiła, co to są dla autorki pytania szerokie dżinsy. Czy wszystko poza skinny czy jakiś konkretny krój. Potem czy dany krój (boot cut, dzwony, szwedy) w ogóle pasują do mojej figury.
No i czy to muszą być dżinsy. Pomiędzy dżnisy a legginsy jest jeszcze dużo róznych innych rodzajów spodni, jak się nie chce spódnicy. A rurki z "materiału" potrafią być o wiele wygodniejsze niż ten sam fason z dżinsu.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-04-22 o 14:37
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 18:00   #4821
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Z czym zestawiać szerokie jeansy, żeby to dobrze wyglądało?

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
Pomóżcie proszę, bo jestem modowym beztalenciem. Zauważyłam, że noszenie rurek mi nie służy, po całym dniu łydki są lekko opuchnięte i bolesne, mam uczucie ciężkich nóg, a nawet nie noszę tych najbardziej opiętych spodni typu skinny, tylko te luźniejsze (slim?). Jakby co - robię regularne badania, w tym koagulogram, i wszystko ok . Dla zdrowia chcę więc zrezygnować z opiętych jeansów, tylko że moim zdaniem szersze wyglądają po prostu słabo i nie wiem, z czym je zestawiać, żeby nie wyglądać jak z lat 90tych. Tym bardziej, że zwykle noszę dość luźną górę (tego nie chcę zmieniać, bo dość mocno się pocę, więc wolę, żeby materiał bluzki nie przylegał do pachy). A szerokie spodnie i szeroka góra moim zdaniem wyglądają średnio. Spódnice odpadają. Doradźcie więc proszę, z czym zestawiać takie spodnie. Czy naprawdę jedynym wyjściem jest przerzucenie się na styl boho, gdzie wszystko może być luźne?
Sa dezodoranty na nadpotliwosc np. etiaxil plus wizyta u lekarza.

A co powiesz na luzne sukienki?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 17:18   #4822
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Czy połączenie jasno różowej, prostej, koronkowej sukienki i szafirowych szpilek ma szansę wyglądać ok waszym zdaniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 09:45   #4823
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

tak
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 22:02   #4824
ClaudiaW
Raczkowanie
 
Avatar ClaudiaW
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Które buty?

Mam dylemat, które lepiej wyglądają 1 czy 2?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (64,0 KB, 79 załadowań)
ClaudiaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 22:36   #4825
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Które buty?

Cytat:
Napisane przez ClaudiaW Pokaż wiadomość
Mam dylemat, które lepiej wyglądają 1 czy 2?
Jak dla mnie 1
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 02:34   #4826
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Które buty?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 1
Dla mnie tez.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 08:18   #4827
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Które buty?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 1
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dla mnie tez.
Długo patrzyłam na zdjęcia i się zastanawiałam, gdzie jest numer 2, bo outfit wydawał mi się identyczny. Ale w końcu wyłapałam, że obuwie jest inne w obu przypadkach - i również uważam, że lepsze jest te z pierwszego zdjęcia. Te drugie buty mają chyba odkryte pięty, prawda?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 08:27   #4828
urszulalas
Przyczajenie
 
Avatar urszulalas
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 6
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Według mnie: jeden
urszulalas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 21:25   #4829
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Które buty?

Cytat:
Napisane przez ClaudiaW Pokaż wiadomość
Mam dylemat, które lepiej wyglądają 1 czy 2?
zdecydowanie zdjęcie nr 1.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Co sądzicie o takich sandałach? Do czego byście je nosiły? Wiem, że dobrze wyglądają z jeansami, ale co poza tym? Czy pasowałyby do letnich sukienek/spódnic, szortów? Nie jestem własnie pewna, czy one pasowałyby do szortów, bo jednak są dość zabudowane
jak najbardziej do sukienek i jeansów.
sandałki są śliczne, jednak do szortów nie pasują.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 17:53   #4830
LUDEK0327
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Czy 15-latce wypada założyć szpilki na ślub?

Witam. Mam pytanie. Czy 15-latka może założyć na ślub buty na obcasie ok. 8.5 cm? XxxDodam również, że wygląda na starszą niż naprawdę jest. Proszę o pomoc.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-05-15 o 18:21 Powód: Link
LUDEK0327 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.