Za Szczupłe Uda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-03, 18:11   #1
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951

Za Szczupłe Uda


Mam szersze biodra i większą pupę, ale za to mam własnie za szczupłe uda! Taka dziwna budowa...Nie mam kompletnie tendencji do tycia (całe szczeście, ale i tak zawsze coś mi się tam odłoży, tyle że w tyłku i na brzuchu...).
Jakie znacie ćwiczenia na rozbudowanie mięśni czworo- i dwugłowych ud?
Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki!!
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 18:13   #2
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Za Szczupłe Uda

rower z dużą przerzutką tak żeby się ciężko jeżdziło , tak mi sie zdaje
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 18:25   #3
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Za Szczupłe Uda

wątek redakcyjny-->trening dj wallis. masz tam opisane na jakie części ud działają poszczególne ćwiczenia.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:35   #4
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Za Szczupłe Uda

Z dj wallis nici. Nie mam sztangi...
Znacie jeszcze jakies dobre sprawdzone cw na rozbudowanie ud?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:40   #5
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Za Szczupłe Uda

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa
Z dj wallis nici. Nie mam sztangi...
Znacie jeszcze jakies dobre sprawdzone cw na rozbudowanie ud?
też nie mam, czasem żałuję
oprócz tego masz linkownie, moze tam znajdziesz jakieś ćwiczenia.
dobry bedzie wspomniany rower na ciężkiej przerzutce i wydaje mi się, że pływanie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:59   #6
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Za Szczupłe Uda

dziunia można wykonywac bez sztangi (ja tak robiłam na początku). Masz jakies hantle? Albo obciążniki? Butelki? Trzeba pokombinowac
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 13:42   #7
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Za Szczupłe Uda

Myślałam coś z 0,5 l butelkami po wodzie wypełnionymi piaskiem...Co Ty Inch na to? Te ćwiczenia dają szybkie i wyraźne efekty? Ja jestem z natury abrdzo niecierpliwa i jak nie zobacze żadnych efektów po męczarniach to rezygnuję...
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 15:19   #8
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Za Szczupłe Uda

ja mam rozbudowane mięśnie ud ale to właśnie moja zmora:< nabawiłam się tego od sportu i ciężko mi powiedzieć, którego...bieganie+łyżwy+ rower (zawsze jeżdzę na najcięższej przerzutce bo innych po prostu nie lubie, do tego dochodzą ćwiczenia na siłowni.
a teraz znów przychodzi sezon na łyżwy
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:41   #9
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Za Szczupłe Uda

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa
Myślałam coś z 0,5 l butelkami po wodzie wypełnionymi piaskiem...Co Ty Inch na to? Te ćwiczenia dają szybkie i wyraźne efekty? Ja jestem z natury abrdzo niecierpliwa i jak nie zobacze żadnych efektów po męczarniach to rezygnuję...
Inch na to, jak na lato

Dobry pomysł. A efekty przyjdą, jesli i ćwiczenia będą. Cierpliwość za to musi byc przez cały czas
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 18:48   #10
iwona16-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 40
Szczupłe uda

Mam bardzo szczupłe uda,pupa nie jest taka zła,ale co mam zrobić aby moje uda stały się bardziej masywniejsze???Proszę was drogie forumowiczki o jakieś proste ćwiczenia na zwiększenie may ciała w tej części ciała.Za wszelkie ćwiczenia będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam
iwona16-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 20:01   #11
e-vik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Za Chude Uda

mam pytanko, czy przy pomocy urzadzenia do cwiczen takie jak to http://www.allegro.pl/item142942151_...kcja_hurt.html
jestem w stanie wzmocnic i zbudowac wewnetrzna strone ud czy wrecz przeciwnie -jeszcze ja wyszczuple?

moim wielkim problemem sa zbyt chude uda. bardzo chcialabym je wzmocnic, ale i przede wszystkim pozbyc sie "przerwy" miedzy nimi... (bez podteksow ;P) i uksztaltowac ich wewnetrzna czesc (to bodajze miesnie przywodziciele i krawiecki...)

co robic?
w moim wypadku silownia poki co odpada, wiec prosilabym o jakies "domowe sposoby"
e-vik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 05:41   #12
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Za Chude Uda

musi przejść na dietę z + bilansem kalorycznym, porządne posiłki pzred i po treningu i do tego dołóżyc trening dolnych partii: mało powtórzeń dużo serii duży ciężąr, ale dieta to podstawa
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:04   #13
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Chce mieć grubsze uda

Wiem że to dziwne bo pewnie wiekszosc z Was chce je wyszczuplic ale... Moje udo w obwodzie(w najgrubszym miejscu) ma jedynie 48 cm!

Ogólnie jestem chuda ale zalezy mi przede wszytskim na przytyciu w nogach-głownie UDACH bo kompletnie mi sie ta chudosc nie podoba.

Zaczelam juz taka 'dietke' wiecej jem, wiecej energetycznych i bogatych potraw, duzo nabiału tez ostatnio dodalam do diety...

Ale teraz kieruje do Was konkretne pytania liczac na Wasza pomoc
  • Czy jazda na rowerze jest dobra zeby zdobyc mase miesniowa nog? Czy raczej je wyszczupli?
  • Czy bieganie jest lepsze na wieksza mase miesniowa?
  • Zaczelam tez ćwiczyc przysiady z obciazeniem(2x4kg) ok 30 przysiadow dziennie. Czy powinnam zwiekszyc ta liczbe przysiadow?
  • Co jeszcze pozwoli mi "zgrubnąc" w nogach ?
Licze na Was
pozdrawiam
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:09   #14
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Na pewno nie bieganie jest to typowy sport wyszczuplajacy, rower rowniez odpada. Jesli chcesz nabrac masy to typowe cwiczenia na miesnie zeby je ładnie rozbudowac. Mozesz napisac cos wiecej o twojej diecie???
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:24   #15
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

a ja juz mialam sie brac za bieganie ;( za rower tez tak lubie rower! ale czytalam na tym forum ze wielu osobom urosly miesnie od roweru... wiec nie wiem ;/ a cwiczenia z z tymi ciezarkami sa strasznie meczace i tez nie wiem czy efekty przyniosa.
Moja 'dieta' jesli mozna to tak nazwac polega na tym ze przede wszytskim jem wiecej niz zwykle-i czesciej -prawie ciagle cos szamie. Nie mam dokladnie ulozonej diety ale dołaczylam do mojego jedzenia wiecej bialka-pije duzo mleka(nawet z mlekiem w proszku :P ) duzo jogurtow, jem poznymi porami, sporo slodyczy... ogolnie to co zabrania sie osobom ktore chca schdnac!
Ale mialo byc o nogach! Bo to jest forum FITNESS :PP I nie wiem co z tym rowerem...
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:33   #16
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Prosze tu link do watku, aby nabrac masy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=236811. Jesli masz szybka przemiane materii, a chcesz utyc to przez słodycze tym bardziej nie przytyjesz tylko dorobisz sie celluitu i brzydkiego ciala. Pozdrawiam
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:35   #17
moona1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 566
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Moim zdaniem przy dodatnym bilansie kalorycznym i jedzeniu sporej ilości białka nawet przy bieganiu nogi powinny stać się trochę bardziej umięśnione. Trenowałam dwa lata lekkoatletykę, konkretniej biegi na średnie dystanse i przybyło mi mięśni na nogach
moona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:43   #18
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Prosze tu link do watku, aby nabrac masy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=236811. Jesli masz szybka przemiane materii, a chcesz utyc to przez słodycze tym bardziej nie przytyjesz tylko dorobisz sie celluitu i brzydkiego ciala. Pozdrawiam
juz czytalam ten watek ale zbytnio wiele sie tam nie dowiedzialam bo sa tylko 2 strony i nie ma konkretnych odp na moje pytania. ,

Mozemy mowic o ćwiczeniach a nie o mojej 'diecie' po ktorej na 100% nabawie sie tluszczu?

pozdrawiam

P.S spróbuje pobiegac :P
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:59   #19
Aagaciorek
Zadomowienie
 
Avatar Aagaciorek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 022
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Jeżeli masz taką możliwość, to zapisz się na siłownię i tam ćwicz mięśnie nóg na maszynie. Nie zapominaj też o posiłku białkowym po treningu( mięsko- najlepiej pierś z kurczaka, tuńczyk, twaróg, serek wiejski)
Ze mną było tak: codziennie jeździłam na rowerku min. 15 minut, do tego ćwiczenia siłowe na nogi - i moje nóżki ładnie się umięśniły. Pierwsze efekty było widać już po tygodniu.
__________________
Aagaciorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 21:09   #20
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Jeśli chcesz to ja bardzo chętnie oddam Ci trochę moich ud-mam 56cm w najgrubszym miejscu, bardzo chętnie oddam ze 4cm z każdego
Darmo, nawet mogę dopłacić
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:56   #21
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Cytat:
Napisane przez Aagaciorek Pokaż wiadomość
Jeżeli masz taką możliwość, to zapisz się na siłownię i tam ćwicz mięśnie nóg na maszynie. Nie zapominaj też o posiłku białkowym po treningu( mięsko- najlepiej pierś z kurczaka, tuńczyk, twaróg, serek wiejski)
Ze mną było tak: codziennie jeździłam na rowerku min. 15 minut, do tego ćwiczenia siłowe na nogi - i moje nóżki ładnie się umięśniły. Pierwsze efekty było widać już po tygodniu.
No wlasnie nie chce sie zapisywac na silownie bo zbyt duzo kasy mnie wyniesie-bo chodze jeszcze na inne zajecia-taniec i sporo kasy place. Mam cezarki w domu wiec moge cwiczyc.

Tylko czy ktos moglyby mi poradzic ile dziennie? Bo jak narazie robie 30 przysiadow(obciazenie 8kg) Czy to za malo powtorzen?

I ostatnio wieczorem poczulam ze po treningu boli mnie dol brzucha-czy to miesnie? Boje sie jakiej przpukliny czy cos ?!

I jeszcze :P PO tych przysiadach 'czuje' tylko mniesnie te "na wierzchu" (zaznaczone na czerwono) a jakiego typu przysiady czy cwiczenia robic na te partie zaznaczone na niebiesko? (od wew ud) i wogole na cale uda? Bo ja mam taka sporo przerwe miedzy udami jak zlacze nogi i chce cos z tym zrobic :/

Przepraszam za takie bazgranie ale mialam malo czasu i TO NIE MOJE NOGI niestety!!
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem




Edytowane przez lady marmolade
Czas edycji: 2008-05-11 o 16:31
lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:03   #22
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz to ja bardzo chętnie oddam Ci trochę moich ud-mam 56cm w najgrubszym miejscu, bardzo chętnie oddam ze 4cm z każdego
Darmo, nawet mogę dopłacić
Hahaha dzieki bardzo ja bym duzo zaplacila za pare kg!! :P

A tak swoja droga to taki mam mniej wiecej kszatalt nog(zdj 1)
a chce jak na 2 marzenia
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem




Edytowane przez lady marmolade
Czas edycji: 2008-05-11 o 16:31
lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 18:40   #23
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Hm rower mysle ze moze rozbudowac uda, ale bardziej ich przednia czesc (ja czulam przede wszystkim czworoglowy). No i zalozenie takie ze musisz jezdzic na ciezszych przerzutkach, bo te najlzejsze wlasnie powoduja wyszczuplanie tylko ze przydaloby sie cwiczyc odpowiednio kazdy miesien,zeby to pozniej nie wygladalo nieproporcjonalnie.
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 19:15   #24
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Podbijam pytanie bo mam ten sam problem!
moje ngi sa krzywe, uda nie sa ze soba ladnie złączone tylko jest miedzy nimi duza przerwa, dodam jeszcze ze w udzie w najgrubszym miejscu mam 43cm!!! jestem tym załamana , jesli ktos zna jakies cwiczenia aby poprawic ich wyglad to BŁAGAM(!!!) zamiescie je tutaj, bo jeszcze trche i wpadne w jakas depresje czy załamanie
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 19:49   #25
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Lady Marmolade, nic nie da taki sposób odżywiania, poza problemami ze zdrowiem. Dieta na masę - jak każdy normalny sposób odżywiania - ma swoje żelazne zasady i nie da się ich zastąpić jogurtami czy słodyczami
To, czy zwiększysz obwód ud, czy nie, zależy właśnie przede wszystkim od sposobu odżywiania: składu, częstotliwości i kaloryczności posiłków. Trening odgrywa mniejszą rolę, jest wspomaganiem diety.
Co do ćwiczeń, to wszelkie aeroby są niewskazane. Stosuj trening siłowy na całe ciało, no i odpowiednie posiłki okołotreningowe. Trening siłowy na masę to duże obciążenie + krótkie serie + krótkie przerwy między seriami. Ćwiczenie codziennie tej samej partii ciała oddala Cię od celu zamiast przybliżać, bo przyrost mięśni odbywa się dzięki regeneracji mikrourazów, powtających w czasie treningu. Jeśli nie dajesz mięśniom czasu na regerację, to i przyrostu nie będzie
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:42   #26
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

tzn jaka dieta??mam kupowac te wasze chemiczne odzywki ktore nazywacie 'suplementami'

dobrze przyznam sie :zalezy mi glownie na tym zeby PO PROSTU miec grubsze nogi i nie waze jakim kosztem

nie zalezy mi na super wyrzezbionych miesniach i naprawde nie sprawi mi roznicy pare gram tluszczu!

a nie wiem po co mam trenowac cale cialo bo ak ktos chce np wyrzezbic brzuch to musi tez cwiczyc ramiona nogi i tylek! ??

nie przekonuje mnie to
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem




Edytowane przez lady marmolade
Czas edycji: 2008-04-03 o 15:07
lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 16:12   #27
autthentic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 66
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Lady marmolade, odezwij się na PW zeby mi o sobie przypomnieć, to dam Ci ćwiczenie/a na te mięśnie wewnetrzne ud (nie wiem czy to sie tak nazywa), bo wcześniej o tym pisałaś ;>
autthentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 16:24   #28
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

A moglabys je tu zamiescic bo inne osoby tez by skorzystały Albo przeslij mi je na maila (na wizazu)
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 16:29   #29
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Szczerze "lady marmolade" sama mam problem z przytyciem... O moich nogach nawet nie będę wspominać bo aż mi szkoda słów. powiem Ci tak ja biegałam, lekkoatletykę uprawiałam 5 lat i tylko trochę mięśnia mi przybyło na dolnych partiach nóg, teraz mi sie zmniejszyły. obciążenie które stosujesz jest zbyt duże skoro Cię później boli dolna partia brzucha. Powinnaś je zmniejszyć bądź robić dłuższe przerwy np. dwa dni i znowu powrót... Mięśnie muszą się zregenerować żeby Ci wyrzeźbić partię mięśni. to jest moje zdanie na ten temat....

Pozdrawiam
jozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:00   #30
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Cytat:
Napisane przez lady marmolade Pokaż wiadomość
tzn jaka dieta??mam kupowac te wasze chemiczne odzywki ktore nazywacie 'suplementami'

dobrze przyznam sie :zalezy mi glownie na tym zeby PO PROSTU miec grubsze nogi i nie waze jakim kosztem

nie zalezy mi na super wyrzezbionych miesniach i naprawde nie sprawi mi roznicy pare gram tluszczu!

a nie wiem po co mam trenowac cale cialo bo ak ktos chce np wyrzezbic brzuch to musi tez cwiczyc ramiona nogi i tylek! ??

nie przekonuje mnie to
Jakie chemiczne odżywki? Nie rozumiem Pisząc "dieta" mam na myśli sposób odżywiania. Zdrowy. A nie jedzenie słodyczy i popijanie ich jogurtami zamiast normalnych posiłków. Zdrowy sposób odżywiania to jedzenie odpowiedniej ilości kcal w postaci normalnych posiłków (będę powatarzać za Pingwinem do znudzenia: białko + warzywa + zdrowe tłuszcze ).
Jeśli ktoś ma specyficzne cele, wymagające stosowania odżywek, to oczywiście można też odżywki, ale podstawą jest normalne odżywianie. Nie osiągniesz na stałe żadnego celu "sylwetkowego", jeśli nie będziesz się normalnie odżywiać - w sposób dostosowany do tego celu.
Wyrzeźbić mięśnie i rozbudować uda to cele dość rozbieżne. Musisz najpierw określić, co chcesz osiągnąć. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu obwodu ud, to trening siłowy (ale nie codziennie!) + pełnowartościowa dieta z lekko dodatnim bilansem energetycznym właśnie do tego służą.
Jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie brzucha albo zwiększyć % tkanki tłuszczowej, to ja chyba czegoś nie zrozumiałam z pierwszego postu
Trenować całe ciało warto dla zdrowia, dla zachowania dobrego metabolizmu i równomiernego modelowania sylwetki.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.