rozjasnianie z rudego na popielaty blond! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 19:14   #1
olisykes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15

rozjasnianie z rudego na popielaty blond!


Hej!Chcę doprowadzic swoje rude włosy do popielatego blondu (z farby garnier Belle Color 11).

Mam rozjasniacz Farouk chi blondest z woda 12%, ktory ma rozjasniac do 8 tonow.
Do jakiego koloru muszę rozjasnic włosy zeby chwyciła popielata farba? I jaki kolor będzie o 8 tonow jasniejszy od mojego??

Nizej farba garnier i obecny kolor włosow (rzeczywiscie są troche bardziej żólte):
olisykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:28   #2
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

Szkoda, że chcesz zmienić kolorek. Masz ładne, błyszczące i zdrowo wyglądające włoski! Po rozjaśnieniu w tak dobrym stanie nie będą. Zmiana z ciepłej tonacji (szczególnie na rudo-czerwonych włosach) do zimnej i jasnej - jest bardzo trudna. Nie wiem czy za pierwszym farbowaniem da radę to zrobić. Ale spróbować zawsze możesz A te rude to farbowane czy naturalne? Bo jak farbowane to może być naprawdę ciężko.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:42   #3
olisykes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

Dziekuje<3 Były farbowane na rudo jakies 3 miesiace temu. Wiem, ze bedą w o wiele gorszym stanie ,jednak mam juz dosyc rudych

Edytowane przez olisykes
Czas edycji: 2009-11-12 o 19:45
olisykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:36   #4
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

to może skuś się na jakiś fajny bronzik
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:06   #5
olisykes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

Przy braz farbach zawsze wychodza mi rude przeswity Chce pozbyc sie ciepłego odcienia

Prosze o odpowiedz!!! :
Do jakiego koloru muszę rozjasnic włosy zeby chwyciła popielata farba? I jaki kolor będzie o 8 tonow jasniejszy od mojego?
olisykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:59   #6
Dziubulek
Raczkowanie
 
Avatar Dziubulek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

a ja mam w kolorze jasny braz i chcialabym je zminic na cos jasnego tyle ze domowymi sposobami, tj. farba i ciekawa jestem czy nakladajac jakas jasna farbe rzeczywiscie sie rozjasnia czy tylko tonacje zmienia

a co do zmiany z takich rudawych to wiem ze jest ciezko, mi najpierw fryzjerka robila dwa razy balejaz zeby pozbyc sie rudego a na to pozniej dala farbe tyle ze trwalo to lacznie pare mscy
Dziubulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:12   #7
moniczkalovemax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

Mysle ze jak rozjasnisz tym rozjasniaczem to Ci chwyca, po rozjasniaczu bedziesz miala zółtko ale ta farba chwyci, ale przygotuj się ze prawdopodobnie wyjdzie Ci poprostu braz, i bedzie schodzil z zielonkawa poswiata, ja robilam ciemnym blondem tej firmy, na poczatku wyszedla mi prawie czarny a z uplywem czasy zrobily sie brazowo-zielone.
moniczkalovemax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 18:59   #8
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Question Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

Witam drogie Wizażanki,

postanowiłam podpiąć się pod ten wątek by go nie dublować. Moj problem to chęć powrotu do naturalnego kolorku. Już wyjaśniam naturalny to hm srebrno popielato perłowy średni blond, krótko mówiąc jestem naturalną mysią blondynką. wielokrotnie eksperymentowałam z kolorami... W tamtym roku udało mi się zejść z bardzo ciemnego prawie czarnego brązu (farbowałam palette xxl color odcień jackie brown) włosy efektem wielu farbowań były wręcz czarne, ale odrosły i po magicznych 9 miesiącach męczącego zapuszczania miałam naturalne mysie..ale coś mi odbiło i zrobiłam pasemka..potem więcej i więcej aż zrobiłam się na platynę. To było w te wakacje. potem już było mi za "jasno" i dodałam ciemne pasemka...a raczej pasma, hm robione w salonie fryzjerskim..chciałam delikatne, a pani "fryzjer" walnęła mi taki kontrast, że oczy bieleją w dodatku takie gruuuube... hm..cóż znów zapragnęłam mieć naturalne..a to dlatego że włoski znów się osłabiły od wybielania. Kupiłam farbę średni blond popielaty...wyszedł ciemny z zielonkawą poświatą... tragedia..no ale mogłam sie tego spodziewać..kolor na rozjaśnionych włosach oczywiście szybko się "sprał".
Ostatnie moje poczynanie to niestety orzechowy blond...bo hm..."tak ładnie wyglądał na pudełku" a wyszedł...cóż...podobny do koloru M. Żmudy-Trzebiatowskiej (tak bardzo upragniony przez niektóre kobiety) tyle że troszkę ciemniejszy, to był tylko szampon koloryzujący do 24 myć i już się wypłukał..jest delikatniejszy..ale nadal rudy... stąd moje pytanie...czy da radę jakoś uzyskać na obecnych włosach popielaty blond, choc zbliżony do moich naturalnych? nie liczę na to, że będzie on czysto popielaty..to niewykonalne...rozma wiałam z fryzjerką, a ona doradziła odcień 7 i 7,1 (o ile dobrze pamiętam)...bo ciężko jest zejść z tej rudej poświaty...
proszę o pomoc..załączam fotki

ps. pierwsze 4 zdjęcia to obecne(powiem wręcz dzisiejsze),a ostatnie to z wakacji..moje eksperymenty z jasnymi blondami.. efekt: do dwóch myc po koloryzacji-siwe włosy(ostatnie zdjęcie), potem już kolor się wypłukał i została platyna..

ale się rozpisałam... pomożecie?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 10:48   #9
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: rozjasnianie z rudego na popielaty blond!

nikt nie pomoże?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.