Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 13:00   #31
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Dziekuje Wam równiez Dobrze, że tak sie to skończyło.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:34   #32
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Wasze posty czyta się jednym tchem. Pieniądze odzyskałyście - to fajnie, ale ile to was zdrowia i nerwów kosztowało - to można przeczytać tylko między wersami.
Pozdrawiam
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:58   #33
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Pewnie, że nam to nerwy zszarpało. Czułyśmy sie naprawdę zlekceważone. Miałyśmy bardzo przykre odczucie, że to zabawa w kotka i myszkę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 21:13   #34
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Hehe, dobrze że to juz za nami. Oby jak najmniej było takich ofiar jak my
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 22:24   #35
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Ciesze sie z wami dziewczyny ze odzyskalyscie pieniadze swoje.Trzeba walczyc o swoje i nie poddawac sie
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 22:52   #36
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Jak coś (czego Wam absolutnie nie życzymy) posłużymy chętnie swoim dotychczasowym doświadczeniem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:18   #37
basikowa20
Przyczajenie
 
Avatar basikowa20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Witajcie

Czy to chodzi o ten sklep : http://hairstyle.abc24.pl/ . Jeżeli tak, to też się dałam złapać...

.........
Teraz dopiero zorientowałam się, że ten sklep ma 2 strony internetowe:

http://www.e-hairstyle.eu/
http://hairstyle.abc24.pl/
basikowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 14:56   #38
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

o jaka ja glupia ze tez ja nie wpadlam na ten watek wczesniej, zamowilam tam lokowke za 120 zl ktorej oczywiscie nie mam, wczoraj poprosilam o zwrot pieniedzy na konto, mam nadzieje ze je odzyskam



ps.dziewczyny ja odzyskalam swoje pieniadze i to stosunkowo szybko, tez oczywiscie wodzili mnie za nos ale postanowilam dzialac szybko i nie czekac w nieskonczonosc, po paru dniach oczekiwania na zwrot pieniedzy wykonalam do nich chyba ze 3 telefony przy czym w ostatnim zapytalam pana wprost czy ma mnie za debila i ze wiem w jaki sposob traktuja klientow, bo nie jestem odosobnionym przypadkiem, na drugi dzien pieniadze mialam na koncie

przerazilo mnie to ze w sumie przypadkowo dowiedzialam sie ze maja nie 2 sklepy a bodajze 17 czy 19 ciekawe jakie

Edytowane przez ka_ma
Czas edycji: 2008-10-05 o 12:56
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:41   #39
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Mądry Polak po szkodzie Też dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Biorąc pod uwagę nazwę firmy oraz adres, rzeczywiście wygląda na to, że to jedna i ta sama banda oszustów.

http://www.hairstyle.abc24.pl/

Tu jest mój wątek na ten temat. Niestety wcześniej nie dokopałam się do tego

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287490

Mnie spotkała sytuacja następująca (wklejam z założonego przeze mnie wątku)

Cytat:
Dwa tygodnie temu kupiłam suszarkę w sklepie internetowym. Od razu dokonałam przelewu, więc pieniądze powinny znaleźć się na koncie w poniedziałek/wtorek. W piątek zapytałam, czy przesyłka została wysłana i powiedziano mi, że tak i że będą interweniować na poczcie.

Kiedy w ubiegłym tygodniu przesyłki nadal u mnie nie było, poprosiłam ich o podanie mi numeru nadania, żebym mogła sama spróbować wyjaśnić tę sprawę na mojej lokalnej poczcie. Powiedziano mi, że sam szef zajmie się osobiście wyjaśnieniem wszystkiego z pocztą. Dzisiaj znowu do nich napisałam i po przeczytaniu wiadomości zwrotnej nieco się zdziwiłam

Powiedziano mi, że "to dziwne, że żądam dowodu nadania", bo dzisiaj otrzymali paczkę z powrotem. Poproszono mnie o podanie numeru konta, na które mogą zwrócić pieniądze.
Póki co jestem na etapie zastanawiania się, co z tym wszystkim zrobić. Wiem, że na pewno im tego nie odpuszczę, bo wydałam ponad 300 zł

Czy naprawdę nie ma możliwości doprowadzenia ich przed sąd? Bo co z tego, że po wielu awanturach oddadzą pieniądze, skoro oszukają pewnie jeszcze nie jedną osobę.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 12:49   #40
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Oczywiście to wszystko jest straszne i bardzo Wam współczuję. Ale szczerze mówiąc nie rozumiem, dlaczego zamawiając pierwszy raz w danym sklepie internetowym, nie mając zielonego pojęcia o tym, czy to godny zaufania sprzedawca, wpłacacie pieniądze na konto. W takiej sytuacji bezpieczniej jest zapłacić kilka złotych więcej za przesyłkę, aniżeli użerać się z oszustami, krętaczami a nie daj Boże jeszcze gorszymi bandziorami.
Nie odbierzcie źle mojego posta, nie o to mi chodzi. Ale naprawdę przy takich zakupach (200, 300, czy nawet 100 zł) strzeżonego Pan Bóg strzeże, jak mawiają. Jakie ma w tym wypadku znaczenie, że dopłaci sie 5 czy 7 zł za przesyłkę? Zerowe, bo pieniądze w razie czego ma się w portfelu, niczego się nie traci, oprócz zaufania do danego sprzedawcy.

Cieszę się, że w sprawie Zielonki i Morelle wszystko skończyło się pomyślnie....no może nie pomyślnie, ale dziewczyny odzyskały pieniądze. Tobie Vretko życzę powodzenia.


p.s. czy któraś z Was dostała razem z towarem, paragon lub fakturę?? Bo jeśli nie, to jako księgowa podpowiadam, napiszcie "uprzejmie donoszę" do urzędu skarbowego, gwarantuję, że będą mieli kontrolę skarbową. Można też złożyć doniesienie do prokuratury, z tymże, w wielu przypadkach sprawa nawet nie zostanie wszczęta, z powodu tak zwanej małej szkodliwości społecznej (w tym wypadku - za niskie kwoty).
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 13:01   #41
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Nie dostałyśmy własnie towaru a jedynie odzyskałyśmy pieniądze, więc paragonu nie ma
Teraz sama się zastanawiam dlaczego dałam się nabrać i wpłaciłam pieniądze od razu. Może dlatego, że adres tej strony pojawiał się nie raz w wielu wątkach przy okazji dyskutowania na temat kolorów o i farb, a ja stwierdziłam, że w takim razie wizażanki tam własnie je zamawiają. Taka była moja droga myślenia...
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 13:07   #42
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Zielonko, wiem, że nie dostałaś towaru, ale z tego, co czytałam Morelle nie zamawiała pierwszy raz i dlatego pytam o dowód zakupu.
Miałaś prawo poczuć sie pewnie, ale ja jeżeli o pieniądze chodzi, to jestem bardzo nieufna i nawet jeśli 300 Wizażanek napisałoby mi "możesz kupować w ciemno u tej osoby" to i tak wybrałabym przesyłkę za pobraniem. Taka już jestem...podejrzliwa


Ech, niestety trafia sie czasami na takie przypadki, że za przeproszeniem nóż sie w kieszeni otwiera
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 14:01   #43
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Co do wysyłki za pobraniem, to szczerze mówiąc po prostu wykazałam się sporą naiwnością. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zostać w ten sposób oszukaną przez sklep internetowy. Chciałam, żeby paczka została wysłana za pośrednictwem kuriera, jednak już przy zakupie okazało się, że taka opcja jest niedostępna. Odruchowo zaakceptowałam wysyłkę Pocztą Polską, opłaconą z góry. Prawda jest taka, że jak się po własnym tyłku nie dostanie, to się nie czuje, jak cudze bolą

Szczerze mówiąc, zastanawiam się nad zgłoszeniem całej sprawy odpowiednim organom, tylko nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Nie do pomyślenia jest, żeby sklep oficjalnie funkcjonował i nikt przez tyle czasu nic z tym nie zrobił. Przyłączyłybyście się do takiej akcji?
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 18:09   #44
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

to po prostu obrzydliwe jak zachowuja sie takie firmy, nie powinny miec w ogole prawa bytu, a oni potrafia tak uprzykrzyc zycie ze czlowiek sie nie zastanawia ile sie natrudzil i napsul nerwow by odzywskac to co jego tylko cieszy sie ze "wygral" z nimi walke
szkoda ze nie da sie zbojkotowac takich firm na wieksza skale..
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:15   #45
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

p.s. czy któraś z Was dostała razem z towarem, paragon lub fakturę?? Bo jeśli nie, to jako księgowa podpowiadam, napiszcie "uprzejmie donoszę" do urzędu skarbowego, gwarantuję, że będą mieli kontrolę skarbową. Można też złożyć doniesienie do prokuratury, z tymże, w wielu przypadkach sprawa nawet nie zostanie wszczęta, z powodu tak zwanej małej szkodliwości społecznej (w tym wypadku - za niskie kwoty).[/quote]
Madziuniu, oczywiście, kupując tam wcześniej dostawałam wraz z przesyłkę porządną fakturę. Nic nie zapowiadało tej epopeji.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-10-29 o 09:45
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:30   #46
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Madziuniu, oczywiście, kupując tam wcześniej dostawałam wraz z przesyłkę porządą fakturę. Nic nie zapowiadało tej epopeji.
Zastanawiam sie dziewczyny, czy nic tam sie we władzach nie pozmieniało. Mam na myśli, czy ktoś nie przejął tej firmy, bo to dość dziwne, że uczciwa i zachwalana firma nagle zmienia się w zwykłego podrzędnego oszusta - wyłudzacza.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-10-29 o 09:32
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:47   #47
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Tez jestem zdania, że dużo tu zależy nie tyle od właściciela, ile od pracowników w danym sklepie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:44   #48
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Mój TŻ stwierdził, że to mafia

Jest jeszcze prawdopodobieństwo, że zależało im na zdobyciu renomy, żeby później móc na dużą skalę oszukiwać ludzi. Kiedyś było głośno o takiej sprawie z Allegro, gdzie najpierw ktoś dorobił się niezłej ilości komentarzy na sprzedawaniu pierdółek, a później na ciężkie pieniądze oszukał ludzi, którzy kupili u niego (chyba) telewizory.

Póki co, powiedziano mi, że dane do przelewu zostały przekazane księgowości, pieniądze będą przelane w ciągu 48 godzin i wtedy dostanę dowód dokonania przelewu (już dwa razy się o niego upomniałam i zagroziłam zgłoszeniem sprawy odpowiednim organom).
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 09:08   #49
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Dziewczyny, po jakim czasie otrzymałyście zwrot pieniędzy?

Właśnie mija miesiąc od kiedy złożyłam zamówienie. Firma teoretycznie ma właśnie tyle czasu na wyjaśnienie sprawy. Zastanawiam się, czy mam jeszcze czekać, czy darować sobie nadzieje i po prostu iść z tym do rzecznika praw konsumenta i do prokuratury
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 23:16   #50
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Pieniądze wczoraj znalazły się na moim koncie. Po trzech miesiącach (sick! ).
Jakiś miesiąc temu wysłałam wniosek do sądu polubownego, jednak nie wiem do końca, czy zwrot spowodowany jest odezwaniem się sądu do hairstyle, czy w nagłym porywie serca postanowili mi ot tak zwrócić pieniądze
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:49   #51
oszukana klientka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Witam. Ostrzegam przed korzystaniem z usług sklepu internetowego Hairstyle. Nieostrożnie zapłaciłam z góry przelewem za kosmetyki. Kosmetyków nie dostałam, a od dwóch miesięcy nie mogę od nich odzyskać pieniędzy. Na moje maile odpisują, że dostanę pieniądze w ciągu 48 godzin, albo że już wysłali, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. W końcu skierowałam sprawę do sądu.
oszukana klientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 08:24   #52
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Ja kilka dni temu dostałam odpowiedź z sądu polubownego, że firma nie zgodziła się na wzięcie udziału w postępowaniu. Mimo to, pieniądze znalazły się na moim koncie. Myślę, że własnie dlatego, że zorientowali się, że nie żartowałam z tym sądem. Gdyby nie zwrócili mi pieniędzy, na pewno skierowałabym sprawę do prokuratury.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 20:01   #53
ann0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Strzeżcie się przed www.e-hairstyle.eu!!!

Odświeżam wątek. Czy któraś z Was zamawiała ostatnio coś w sklepie http://www.e-hairstyle.eu? Jeśli tak to jak było z realizacją zamówienia? Ja niestety już złożyłam zamówienie, ale na szczęście wybrałam opcję zapłaty "za pobraniem". Poradźcie mi proszę czy mam w ogóle na co czekać czy lepiej anulować zamówienie i złożyć je w innym sklepie? Bardzo zależy mi na szybkiej jego realizacji.
ann0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.