Wybór farby dla ciemnych włosów ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 22:06   #1
Stalker201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1

Wybór farby dla ciemnych włosów ;)


Cześć, jestem tu nowy więc pragnę się przywitać. Jestem chłopakiem więc mogę to troszkę mniej dokładnie opisać Sprawa jest taka, że chciałbym sobie pofarbować włosy na bardzo jasny blond, a włosy mam ciemne. Więc moje pierwsze pytanie jest następujące: jakiej firmy farba i w ogóle jaka farba byłaby dla mnie najlepsza, bo coś czuje, że może kolor nie chwycić jakąś "lekką" farbą. Chcę wybrać "najmocniejszą". I czy bawić się z dokupowaniem jakiś emulsji utleniających czy używać tylko tego z farby ? I drugie moje pytanie: czy kombinować i nakładać najpierw utleniacz, czy nie kombinować i zmieszać z farbą i tak nakładać ? I ostatnie pytanie: czy naprawdę się farbuje na mokre włosy czy lepiej na suche i w jakich zależnościach zmieszać farbę z utleniachem (50:50?) ? Najbardziej mnie martwi to, że kolor nie chwyci. Wiem, że fryzjer zrobiłby to profesjonalnie ale pragnę sam spróbować

Na koniec jeszcze raz przepraszam za niezrozumiałość tekstu ale mam nadzieje, że się połapiecie

Edytowane przez Stalker201
Czas edycji: 2010-05-21 o 22:47
Stalker201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 19:48   #2
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Wybór farby dla ciemnych włosów ;)

Farba nie da rady - wyjda zolte. Jesli nalozysz sama farbe bez utleniacza, to nic nie wyjdzie.
A jesli chcesz bardzo jasny blond, taki bialy, a nie zoltego kurczaka, to polecam rozjasniacz joanna ten najsilnieszy taki:
http://photos02.istore.pl/6405/photos/big/597337.jpg
i trzymac godzine na glowie. (moze na poczatku troche szczypac, to normalne). Moje bardzo ciemne wlosy swojego czasu rozjasnial na sliczna platynke i o dziwo wlosy trzymaly sie glowy calkiem niezle, nic nie wypadalo, nie byly bardzo zniszczone (ale poza tym nie szalalam z nimi za bardzo)
Jesli kolor bedzie troche zoltawy, to polecam srebrna plukanke - do kupienia w sklepie kosmetycznym/fryzjerskim, albo potraktowac je farba belle color jasny blond popielaty taka:
http://static2.skapiec.pl/f1/443161b1.jpg
I powinno byc ok. Nie widze powodu wydawana na fryzjera 100zl skoro wlosy maja naturalny kolor, ktory latwo rozjasnic.
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2010-05-22 o 19:51
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:20   #3
green_green_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 100
Dot.: Wybór farby dla ciemnych włosów ;)

Oj, najlepiej nie rozjaśniać... Nie będzie to wyglądało ładnie... Ciemne, naturalne włosy są o wiele ładniejsze... Odradzam
__________________
green_green_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.