Regulacja brwi Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 21:08   #1
zlodziejka_kur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Question

Regulacja brwi Wrocław


Witam na wstępie powiem że jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo odnajduję się w tym wszystkim Jeżeli podobny wątek istnieje to go nie znalazłam bo szukałam takowego No to przejdę do tematu. Chciałabym nadać moim brwiom jakiś ładny kształt bo niestety moje są okropne. Szczególnie chodzi mi o kształt który pasował by do mojej twarzy a jakoś sama nie potrafię go dobrać. Tak więc chcę wybrać się do kosmetyczki która by się tym zajęła. I tu chcę poprosić Was o pomoc. Potrzebuję namiarów na kosmetyczkę która by się na tym znała i umiała dobrze dobrać kształt brwi. Z góry dziękuję (mam nadzieję że coś z tej mojej wypowiedzi zrozumiecie bo wydaje mi się że troszkę zagmatwałam haha )
zlodziejka_kur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:42   #2
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Regulacja brwi Wrocław

Cytat:
Napisane przez zlodziejka_kur Pokaż wiadomość
Witam na wstępie powiem że jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo odnajduję się w tym wszystkim Jeżeli podobny wątek istnieje to go nie znalazłam bo szukałam takowego No to przejdę do tematu. Chciałabym nadać moim brwiom jakiś ładny kształt bo niestety moje są okropne. Szczególnie chodzi mi o kształt który pasował by do mojej twarzy a jakoś sama nie potrafię go dobrać. Tak więc chcę wybrać się do kosmetyczki która by się tym zajęła. I tu chcę poprosić Was o pomoc. Potrzebuję namiarów na kosmetyczkę która by się na tym znała i umiała dobrze dobrać kształt brwi. Z góry dziękuję (mam nadzieję że coś z tej mojej wypowiedzi zrozumiecie bo wydaje mi się że troszkę zagmatwałam haha )
Jestem w 100% pewna, że wątek o regulacji brwi już był
Bez zdjęcia Ci nic nie doradzimy.
Polecić kosmetyczkę? Przydało by się podać miasto

Ja reguluje zawsze sama, choć typ moich brwi należy do 'męskich' i jest trochę ciężko, ale daje radę


Przeszukaj lepiej forum a na pewno coś znajdziesz




Edit: Nie zauważyłam, że w tytule zostało podane miasto
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

Edytowane przez Paulinax123
Czas edycji: 2010-08-25 o 16:48
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.