jak uratowac włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 19:57   #1
Orlando 1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1

jak uratowac włosy?


Witajcie i ratujcie! mój naturalny kolor włosów to taki sredni blond. Od długieg o czasu robiłam jasne pasemka, w efekcie włosy były zniszczone, dlatego też udajac sie ostatnio do fryzjera zapytałam, co mogę zrobić innego. Zaproponowano mi jednolity kolor, taki zblizony do mojego (na próbniku). Coż, efekt jest taki, ze na odrostach nam rudawa marchewkę, zas na reszcie włosów kolor brudnej scierki-taki popielaty, szary. Co mozna teraz zrobic? Generalnie włosy mi się po tym zabiegu przyciemniły, są brzydkie, a ja chciałam troszkę je przyciemnic i nadal być blond. Co moge teraz zrobić, czy ktos może służyć dobrą radą?dziekuję i pozdrawiam.
Orlando 1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:15   #2
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: jak uratowac włosy?

Cytat:
Napisane przez Orlando 1975 Pokaż wiadomość
Witajcie i ratujcie! mój naturalny kolor włosów to taki sredni blond. Od długieg o czasu robiłam jasne pasemka, w efekcie włosy były zniszczone, dlatego też udajac sie ostatnio do fryzjera zapytałam, co mogę zrobić innego. Zaproponowano mi jednolity kolor, taki zblizony do mojego (na próbniku). Coż, efekt jest taki, ze na odrostach nam rudawa marchewkę, zas na reszcie włosów kolor brudnej scierki-taki popielaty, szary. Co mozna teraz zrobic? Generalnie włosy mi się po tym zabiegu przyciemniły, są brzydkie, a ja chciałam troszkę je przyciemnic i nadal być blond. Co moge teraz zrobić, czy ktos może służyć dobrą radą?dziekuję i pozdrawiam.
Moze najpierw kąpiel rozjaśniająca a potem położyć jakąś delikatna farbkę na to.Więcej info dowiesz się na tym wątku.Dziewczyny na pewno Ci pomogą jak je ładnie poprosisz.Ale ja bym najpierw zrobiła tak jak już wyżej napisałam.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482400&page=86
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-04 o 21:16
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:19   #3
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: jak uratowac włosy?

nic konkretnego nie mogę napisać, bo się na tym nie znam
sama swoje włosy farbowałam metodą prób i błędów aż w końcu natrafiłam na odpowiedni kolor...
ale rzeczywiście może na wątku o blond włosach ktoś Ci coś poradzi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:21   #4
daria 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: jak uratowac włosy?

Ja bym osobiście nie polecała kąpieli rozjaśniającej. Jeżeli włosy są już zniszczone rozjaśnianiem to po takiej kąpieli już mogą być wcale nie do odratowania. Ja bym najpierw położyła jakąś delikatna farbę nie rozjaśniającą żeby kolor był jednolity i zainwestowała w dobre szampony i odżywki żeby włosy się zregenerowały a potem można myśleć o delikatnym rozjaśnianiu
daria 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:56   #5
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jak uratowac włosy?

ja myślę ze można pochodzić z tym ze 2 tygodnie, tak z 4 razy można zrobić kąpiel sodą oczyszczoną (ja robie tak: soda+szampon+sok z cytryny) zeby oczyścic włosy co za tym idzie wypłukuje kolor , maska z jajka, cytryny też wypłukuje kolor, jak nie pomoze to farba rozjaśniające i podciąć końcówki, potem nałożyć kolor w odcieniu naturalnym
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:13   #6
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak uratowac włosy?

Proponuję udac się do fryzjerki po zwrot pieniędzy + odszkodowanie, po czym udac się do bardzo dobrego renomowanego fryzjera nawet w innym mieście.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.