Essence cz. VI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 20:49   #4981
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Przypominam wszystkim zmarźlakom, że w Gdańsku, w Naturze w City Forum (i pewnie też w innych Naturach w Polsce) są wciąż w sprzedaży ogrzewacze do rąk z limitki Go Snow. W samym City Forum widziałam 3 czy 4 sztuki, wszystkie "zużyte", czyli trzeba je wygotować, żeby znów działały. Ale lepsze to, niż zimne łapki . Kosztują pewnie ok 5zł.
a dla tych, który nie mają pod ręką ogrzewaczy z Go Snow, przypominam, ze Empik ma co roku ogrzewacze w świątecznej ofercie sama mam już 3

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mam na myśli, że taki na wkłady jest lepszy bo z moich doświadczeń dłużej grzeje i nie trzeba gotować ( co podczas marszu lub na biwaku nie jest możliwe)
http://sherpa.pl/ogrzewacz-weglowy

( proszę się nie sugerować sklepem ani firmą, bo te ogrzewacze nie były moje, więc nie wiem jaka firma jest najlepsza)
ale one są w pewnym sensie jednorazowe. Tzn jak wkład się wypali to trzeba kupić nowy (a trochę to kosztuje)
Jeśli ktoś wybiera sie na wędrówki piesze po górach [ ] to jak najbardziej, ale ja marznąć w oczekiwaniu na skm wolę taki gotowany

a z Fary napaliłam się na czerwony lakier ma takie słitaśne sparkles
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:56   #4982
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez million thoughts Pokaż wiadomość
Nie żartuj! Mam nadzieje, że do jutra zostanie czerwony błyszczyk z Eclipse i lakiery z DW!
były wszystkie lakiery z DW, trzy za to tylko różowe... Eclipse nie ruszone ... 3 rodzaje paletek z Metalics ale zielona była tylko jedna sztuka, lakiery przebrane ale sporo jeszcze zostało...
Eclipse, ITW (był żul )i Denim Wanted stoi bardziej z przodu za wystawą z perfumami Chanel, wiec ledwo zauważyłam je a Metalics przy szafie
P.S. fotki stanu
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam

Edytowane przez SweetBlackDevil
Czas edycji: 2010-11-25 o 22:18 Powód: dopisek
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:44   #4983
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
czarny eyeliner DW poszedł na allegro za 24 zł (w tym przesyłka)
czaiłam się na niego, ale w końcu uznałam, że się obędzie już lepiej w tej cenie elfa kupic albo inglota
a teraz powiedzcie że dobrze zrobiłam
Dobrze zrobiłaś

Co do linerków, to właśnie cieszę się jak głupia, bo dziś nadszedł ten dzień ,kiedy odebrałam awizo z poczty a tam... dwa cudowne, wyczekiwane, obłędnie pożądane linerki!!!!!! Po wstępnych testach już je kocham no po prostu cud, miód i paczka orzeszków! Dziewczyny, coś mi się widzi że zanosi się na kolejny KWC, ale taki oficjalny Chyba nie będę teraz mogła bez nich żyć
A wszystko to dzięki pewnej przemiłej wizażance- karolcia198506. Dziewczyna, nie dość, że super uczciwa to baaardzo chętna do pomocy, błyskawicznie odpisała na moją wiadomość i bez problemu nabyła dla mnie oba kolory z DW. Dlatego chciałam jej bardzo podziękować tu, na forum i powiedzieć, że tacy ludzie to naprawdę skarby Dziękuję Ci Kochana jeszcze raz
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:08   #4984
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

a ja juz nie mogę - chce to wredne fairytail i nowe limitki przynajmniej co 2 tygodnie! wyjeżdzam do niemiec!
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:25   #4985
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś

Co do linerków, to właśnie cieszę się jak głupia, bo dziś nadszedł ten dzień ,kiedy odebrałam awizo z poczty a tam... dwa cudowne, wyczekiwane, obłędnie pożądane linerki!!!!!! Po wstępnych testach już je kocham no po prostu cud, miód i paczka orzeszków! Dziewczyny, coś mi się widzi że zanosi się na kolejny KWC, ale taki oficjalny Chyba nie będę teraz mogła bez nich żyć
A wszystko to dzięki pewnej przemiłej wizażance- karolcia198506. Dziewczyna, nie dość, że super uczciwa to baaardzo chętna do pomocy, błyskawicznie odpisała na moją wiadomość i bez problemu nabyła dla mnie oba kolory z DW. Dlatego chciałam jej bardzo podziękować tu, na forum i powiedzieć, że tacy ludzie to naprawdę skarby Dziękuję Ci Kochana jeszcze raz
Cieszę się bardzo że mogłam pomóc te linerki to też moje KWC kocham je miłością bezgraniczną odstawiłam wszystkie inne malowidła do kresek co będzie jak mi się skończą mam nadzieje że za jakiś czs wrócą w innej limitowance

Jutro skoczę zobaczyc czy nie ma u mnie Metalics a jak nie będzie to pewnie kupię coś na pocieszenie. Ostatnio widziałam u mnie w jednej naturze ,,naprawdę" przecenione cienie CAC za 2 zł nie moje kolory to nie wzięłam jstem z siebie dumna że się powstarzymałam bo pewnie by sie kurzyły na półce
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:33   #4986
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
przypomniałaś mi o nim, bo mój nadal leży nieużywany... w końcu wiosna była jak go kupiłam
No, to czas wyciągnąć
Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a dla tych, który nie mają pod ręką ogrzewaczy z Go Snow, przypominam, ze Empik ma co roku ogrzewacze w świątecznej ofercie sama mam już 3



ale one są w pewnym sensie jednorazowe. Tzn jak wkład się wypali to trzeba kupić nowy (a trochę to kosztuje)
Jeśli ktoś wybiera sie na wędrówki piesze po górach [ ] to jak najbardziej, ale ja marznąć w oczekiwaniu na skm wolę taki gotowany

a z Fary napaliłam się na czerwony lakier ma takie słitaśne sparkles
Z tym Empikiem to zawsze mam problem. Nie wiem, gdzie tych ogrzewaczy szukać, byłam jakoś z tydzień temu, przejrzałam ogólnie i nie widziałam (za to widziałam super kalendarz z Kotem Simona gdyby był książkowy a nie ścienny, to od razu bym go złapała :D) powinnam zapytać obsługi, ale akurat miałam mało czasu .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:57   #4987
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

a jaki jest aktualny stan w Krakowie? w Kefirku na Karmelickiej i Drogerii Firlit? dołożyli coś?
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 22:58   #4988
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

a ja dziś byłam w Douglasie i nie wytrzymałam - w końcu kupiłam tą srebrną szminkę ;( Co ja zrobię z takimi kolorami? Czarnym i srebrnym?!

....OK-może nie jestem z siebie dumna, ale jednak się cieszę
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 23:02   #4989
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Jutro skoczę zobaczyc czy nie ma u mnie Metalics a jak nie będzie to pewnie kupię coś na pocieszenie. Ostatnio widziałam u mnie w jednej naturze ,,naprawdę" przecenione cienie CAC za 2 zł nie moje kolory to nie wzięłam jstem z siebie dumna że się powstarzymałam bo pewnie by sie kurzyły na półce
za taką cenę to wzięłabym choćby miały tylko ładnie wyglądać w moim składziku
Czy Natury same sobie ustalają przeceny? wydaje mi się, że jako sieciówka powinna mieć jakąś wspólną bazę i ceny powinny być jednakowe


Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
No, to czas wyciągnąć

Z tym Empikiem to zawsze mam problem. Nie wiem, gdzie tych ogrzewaczy szukać, byłam jakoś z tydzień temu, przejrzałam ogólnie i nie widziałam (za to widziałam super kalendarz z Kotem Simona gdyby był książkowy a nie ścienny, to od razu bym go złapała :D) powinnam zapytać obsługi, ale akurat miałam mało czasu .
w 'moim' empiku są a głównej alejce razem z innymi nieksiażkowymi rzeczami.
Chyba dziś wygotuję swoje podgrzewacze, bo już zimno a leżą stężałe chyba od zeszłej zimy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 23:12   #4990
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

To może wyłożyli później, bo wtedy na głównej na pewno nie było (tzn nie zauważyłam, a tam szukałam).

Za 2 zł też bym kupiła (za 3 pewnie też )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 23:33   #4991
Edyska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Essence cz. VI

Oprócz tego takie ogrzewacze widziałam w nanu-nana w zeszłym roku kupilam i dobrze się trzyma no i cena tez świetna bo około 5 zł.
Edyska18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 00:20   #4992
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja czuję, ze Fairytale będzie w naturach, a że mi się nic nie podoba to i tak nie będę się cieszyc
obyyy mi się podoba i będę
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mam na myśli, że taki na wkłady jest lepszy bo z moich doświadczeń dłużej grzeje i nie trzeba gotować ( co podczas marszu lub na biwaku nie jest możliwe)
http://sherpa.pl/ogrzewacz-weglowy
ooo, coś dla mnie jestem zmarźlak dyplomowany
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Na użytek domowy najlepszy jest mężczyzna (mąż, partner, chłopak, narzeczony, kochanek - obojętne) - mówię wam - grzeje cały czas i nie trzeba go gotować
prawda, prawda tylko że czasami go nie ma pod ręką i przydałby się jakiś zamiennik kot się w sumie zda, ale mój kot to taki kochany paskudnik i jak on (właściwie ona) nie zechce się przytulać to nie będzie grzania
Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
Wrocław!
Dziewczyny wszystkie 4 ostatnie limitki są w Pasażu!!!!!!!!! Eclipse, ITW, Denim Wanted i Metalics! wziełam przedostatni czarny eyeliner żelowy a w sumie limitki mało tknięte
fajnie Wam własnie miałam pytac czy ktoś nie zechciałby mi kupić czarnego eyelinera z DW, ale skoro przedostatni poszedł, to już chyba odpuszczę i poczekam na Fairytale i ma być w Naturach bo jak nie to
Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a dla tych, który nie mają pod ręką ogrzewaczy z Go Snow, przypominam, ze Empik ma co roku ogrzewacze w świątecznej ofercie sama mam już 3
a ile kosztują empikowe ogrzewacze i na czym dokładnie polega ich działanie?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 01:07   #4993
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
A ja się muszę dorobić w końcu jakichś płytek do stemplowania... No ile można nosić jednokolorowe pazury? Ile te Essencowe kosztują?
zestaw startowy kosztuje 13,99zł, pojedyncze płytki coś koło 7zł

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a dla tych, który nie mają pod ręką ogrzewaczy z Go Snow, przypominam, ze Empik ma co roku ogrzewacze w świątecznej ofercie sama mam już 3



ale one są w pewnym sensie jednorazowe. Tzn jak wkład się wypali to trzeba kupić nowy (a trochę to kosztuje)
Jeśli ktoś wybiera sie na wędrówki piesze po górach [ ] to jak najbardziej, ale ja marznąć w oczekiwaniu na skm wolę taki gotowany

a z Fary napaliłam się na czerwony lakier ma takie słitaśne sparkles
oooo,a ile taki ogrzewacz w Empiku?Nigdy nie widziałam

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Najchętniej bym przyjęła jakiś brązerek Jak coś to pisz na PW



Na użytek domowy najlepszy jest mężczyzna (mąż, partner, chłopak, narzeczony, kochanek - obojętne) - mówię wam - grzeje cały czas i nie trzeba go gotować

Na wymiankę trafia też szary lakier z DW.
Najpierw trzeba mieć takiego faceta

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Widać, że łososiowy cień będzie miał z cieni największe wzięcie . Lubię wszelkie brzoskwinki i łososie

Ciekawe kiedy u nas się Fairytale pojawi (i pytanie w Naturach czy Douglasach ).



Szminki z Inglota to porażka ale z MACa też mam jedną bardzo nie fajną
Mam wrażenie, że w Douglasie jak reszta ostatnich promocji.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
No widzicie, Essence w Gdańsku mamy dużo, a o Catrice w ogóle nie pomyślą
u Nas w Łodzi tak samo. Marzy mi się szafa Catrice



Na Plantowej jest wszystko prócz niebiesko-zielonch eyelinerów. Są nawet 3 rozświetlacze, jestem w szoku
Wiecie coś na temat marki The Color Workshop?
W nowej gazetce jest promocja na ich kosmetyki za 9,99zł - paletka cieni i shimmer lub brązer.
Zakupiłam brązer , bo podbiło mnie opakowanie. Zawsze chciałam takie mieć.Jutro testy produktu jakby ktoś chciał wiedzieć. Mam ochotę jeszcze na paletke, ale nie chce zeby to były pieniądze wyrzucone w błoto. Help
Paletki są w trzech zestawach : brązy, róże i fiolety, oraz zielenie. Każdy zestaw różni sie tez odcieniem shimmerka
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-11-26 o 02:22
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 01:18   #4994
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

w poznaniu też brak catrice no nic. eh czekam ciągle na te nowe wzory płytek i nie ma. a ja chce! :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:23   #4995
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


u Nas w Łodzi tak samo. Marzy mi się szafa Catrice


Na Plantowej jest wszystko prócz niebiesko-zielonch eyelinerów. Są nawet 3 rozświetlacze, jestem w szoku
Wiecie coś na temat marki The Color Workshop?
W nowej gazetce jest promocja na ich kosmetyki za 9,99zł - paletka cieni i shimmer lub brązer.
Zakupiłam brązer , bo podbiło mnie opakowanie. Zawsze chciałam takie mieć.Jutro testy produktu jakby ktoś chciał wiedzieć. Mam ochotę jeszcze na paletke, ale nie chce zeby to były pieniądze wyrzucone w błoto. Help
Paletki są w trzech zestawach : brązy, róże i fiolety, oraz zielenie. Każdy zestaw różni sie tez odcieniem shimmerka
ooo, ja chętnie się dowiem jak wypadł test widziałam ostatnio te paletki cieni z shimmerem... ciekawe jak one 'działają' ;P
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:53   #4996
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
zestaw startowy kosztuje 13,99zł, pojedyncze płytki coś koło 7zł

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------


oooo,a ile taki ogrzewacz w Empiku?Nigdy nie widziałam

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------


Najpierw trzeba mieć takiego faceta

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------


Mam wrażenie, że w Douglasie jak reszta ostatnich promocji.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------


u Nas w Łodzi tak samo. Marzy mi się szafa Catrice



Na Plantowej jest wszystko prócz niebiesko-zielonch eyelinerów. Są nawet 3 rozświetlacze, jestem w szoku
Wiecie coś na temat marki The Color Workshop?
W nowej gazetce jest promocja na ich kosmetyki za 9,99zł - paletka cieni i shimmer lub brązer.
Zakupiłam brązer , bo podbiło mnie opakowanie. Zawsze chciałam takie mieć.Jutro testy produktu jakby ktoś chciał wiedzieć. Mam ochotę jeszcze na paletke, ale nie chce zeby to były pieniądze wyrzucone w błoto. Help
Paletki są w trzech zestawach : brązy, róże i fiolety, oraz zielenie. Każdy zestaw różni sie tez odcieniem shimmerka
Ja też proszę o opinię i jeśli możesz to wrzuć fotkę tego brązera też mnie ciekawi to opakowanie. On jest w paski tak jak rozświetlacz ITW?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:58   #4997
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Essence cz. VI

Pojechałam wczoraj do Pestki zdecydowana, że kupię sobie jednak ten rozświetlacz RtP, przedwczoraj były jeszcze 3, ale gdzie tam! Już nie było (Co z tego, że pewnie bym tego nie używała)
Miałam taką ochotę zajrzeć do tej tajemniczej szuflady pod szafką i zobaczyć, czy tam nie ma... (A może znalazłabym i rozświetlacz Moonlight i róż CaH)
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210

Edytowane przez Ceith
Czas edycji: 2010-11-26 o 12:59
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 13:18   #4998
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VI

Dostałam wczoraj paletki metallics

Em, bardzo bardzo bardzo bardzo dziękuję Jestem dozgonnie wdzięczna za pomoc


Umalowałam się dziś zieloną paletką i jestem zachwycona efektem!
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 13:32   #4999
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Ja też dostałam wczoraj w łapki "swoje" Metallics , dzięki niezastąpionej wizażance Finlorze , która zawsze mnie poratuje, kiedy najdą mnie essencowe zachcianki
Dziękować
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 13:52   #5000
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
a ile kosztują empikowe ogrzewacze i na czym dokładnie polega ich działanie?
dokładnie nie pamiętam... chyba 5,99, ale tuż przed świętami zawsze są wyprzedawane i wtedy można je dostać za 3-4 zł czasem taniej
a działają tak samo jak te z Go Snow czy ze sklepów z bajerami. Czyli w środku, w takim płynie pływa metalowa płytka, którą się zagina, płyn tężeje i wytwarza ciepło. Trzyma to ok godziny.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:01   #5001
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VI

Ogrzewacze sa tez np w sklepach z akcesoriami turystycznymi i wedkarskimi. Sa chyba nawet troche wieksze i z tego co wiem to lepsze. Moj chlopak ma mi takie kupic w tym roku
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:19   #5002
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

to taniutko

do mnie doszła wczoraj zielona paletka z pędzelkiem
amelsss, dziękuję Ci bardzo Kochana!

pierwsze próby uważam za udane, tylko zdaje się że będę musiała dokupić jakiś chłodniejszy róż, bo ciepły nie pasuje. Super pigmentacja. I świetnie się zmywa, jedno pociągnięcie micelem.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:24   #5003
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VI

Zapraszam do nowej części
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post23462390
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 14:30   #5004
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Essence cz. VI

ha bawilam sie metaliksami, jutro wrzuce na bloga - SUPER wyszlo. chociaz moge wam dac zdjecie tutaj, za momencik
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 14:47   #5005
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Essence cz. VI

macie zdjecia metaliksa copper rulez, dzisiaj sie bawilam


sorki nie w tym watku, zapomnialam sie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:22   #5006
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Wrocław!!!

Dzisiaj byłam w Pasażu Grunwaldzkim w Douglasie i było DW!!!
Ale linerków oczywiście brak... Za to wszystko inne prawie nieruszone.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:34   #5007
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Wrocław!!!

Dzisiaj byłam w Pasażu Grunwaldzkim w Douglasie i było DW!!!
Ale linerków oczywiście brak... Za to wszystko inne prawie nieruszone.
Wiemy Już jest nowy wątek
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:12   #5008
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Cieszę się bardzo że mogłam pomóc te linerki to też moje KWC kocham je miłością bezgraniczną odstawiłam wszystkie inne malowidła do kresek co będzie jak mi się skończą mam nadzieje że za jakiś czs wrócą w innej limitowance

Jutro skoczę zobaczyc czy nie ma u mnie Metalics a jak nie będzie to pewnie kupię coś na pocieszenie. Ostatnio widziałam u mnie w jednej naturze ,,naprawdę" przecenione cienie CAC za 2 zł nie moje kolory to nie wzięłam jstem z siebie dumna że się powstarzymałam bo pewnie by sie kurzyły na półce
za 2 zł to jak za darmo a jakie kolorki byly , ja bym sie skusiła

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a ja dziś byłam w Douglasie i nie wytrzymałam - w końcu kupiłam tą srebrną szminkę ;( Co ja zrobię z takimi kolorami? Czarnym i srebrnym?!

....OK-może nie jestem z siebie dumna, ale jednak się cieszę
oglądałam te szminki no właśnie te kolory ....

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
w poznaniu też brak catrice no nic. eh czekam ciągle na te nowe wzory płytek i nie ma. a ja chce! :P
w której Naturze w poznaniu sprawdzałaś ??
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:43   #5009
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Wątek zamykam :jap :
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.