Bardzo proszę o poradę !:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 13:05   #1
natka w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5
Talking

Bardzo proszę o poradę !:)


Cześć dziewczyny,
Jestem tu nowa. Szczerze - jeszcze tego nie ogarniam do końca.

Z góry również uprzedzam, że nie czytałam wszystkich wątków i nie wiem czy już kiedyś taki był....

Proszę o poradę - wybieram się w tym roku na Sylwestra do karczmy góralskiej w Białce Tatrzańskiej i kompletnie nie wiem w co się mogę ubrać. Nie chodzi mi też o poradę typowo do mojej urody tylko ogólnie w czym się chodzi na takie imprezy. Chciałabym o jakieś propozycje z typowych polskich sieciówek gdzie będę mogła coś kupić w rozsądnej cenie.

Jeśli komuś pomogę - mam 25lat, 165cm, ciemne(naturalne) średnio-długie włosy z prostą grzywką i noszę rozmiar ubrania M.

z góry dziękuję za rady

Natka
natka w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:54   #2
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Bardzo proszę o poradę !:)

sadze ze stroj zalezy od tego z kim bedziesz świetowac sylwka czy są to twoi rówiesnicy , czy osobe raczej starsze no i czy to taki typowy sylwek , czy jakas impreza tematyczna. Wybacz, ale jak przeczytałam ze bedziesz miala sylwka w karczmie to juz mi przed oczami stanąl obrazek- Ciebie ubranej po goralsku :0
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 21:00   #3
asasza
Raczkowanie
 
Avatar asasza
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 86
Dot.: Bardzo proszę o poradę !:)

skoro w karczmie to raczej nie typowo dyskotekowy look raczej odpadają kreacje opływające cekiny lateksy itp. czerń + perły tiule koronki w małych ilościach są zawsze modne i eleganckie do tego kopertówka i czarne szpilki H&M i New Yorker mają ciekawe sukienki/tuniki w niskich cenach warto się rozejrzeć
__________________
niskie jest piękne! masz z tym jakiś problem?
od jutra zaczynam biegać
asasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 00:47   #4
natka w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo proszę o poradę !:)

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
sadze ze stroj zalezy od tego z kim bedziesz świetowac sylwka czy są to twoi rówiesnicy , czy osobe raczej starsze no i czy to taki typowy sylwek , czy jakas impreza tematyczna. Wybacz, ale jak przeczytałam ze bedziesz miala sylwka w karczmie to juz mi przed oczami stanąl obrazek- Ciebie ubranej po goralsku :0
Ja będę ze znajomymi, którzy są w moim wieku ale impreza jest "ogólnodostępna" więc będą ludzie w różnym wieku. Nie jest to impreza tematyczna. Sylwester w karczmie w górach i nic pozatym Osobiście kocham snowboard jedziemy ze znajomymi na kilka dni i poprostu idziemy do karczmy, żeby nie siedzieć w pensjonacie w którym będziemy spać
Gdybym ubrała się tak jak wyobrażasz sobie(po góralsku) to myślę, że całą noc nie moglibyśmy powstrzymać się od śmiechu

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez asasza Pokaż wiadomość
skoro w karczmie to raczej nie typowo dyskotekowy look raczej odpadają kreacje opływające cekiny lateksy itp. czerń + perły tiule koronki w małych ilościach są zawsze modne i eleganckie do tego kopertówka i czarne szpilki H&M i New Yorker mają ciekawe sukienki/tuniki w niskich cenach warto się rozejrzeć
Też myslałam o jakiejś małej czarnej ze względu na to że jest uniwersalna. W Reserved widzialam fajna sukienkę - wzór w szarą panterkę i do tego "czarna reszta" albo w Orsay'u widziałam (choć nie przepadam za tym sklepem) czarną sukienkę z krótkim rękawkiem - czarna gładka a od piersi do góry koronka. Sukienka super tylko nie wiem czy pasuje heeepl

No i dziękuję ślicznie za odpowiedzi
natka w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:09   #5
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Bardzo proszę o poradę !:)

Cytat:
Napisane przez natka w Pokaż wiadomość

Też myslałam o jakiejś małej czarnej ze względu na to że jest uniwersalna. W Reserved widzialam fajna sukienkę - wzór w szarą panterkę i do tego "czarna reszta" albo w Orsay'u widziałam (choć nie przepadam za tym sklepem) czarną sukienkę z krótkim rękawkiem - czarna gładka a od piersi do góry koronka. Sukienka super tylko nie wiem czy pasuje heeepl

No i dziękuję ślicznie za odpowiedzi
Jak dla mnie pasują obydwie, to w końcu Sylwester! Jeśli nie jesteś pewna tej koronki na górze zainwestuj jeszcze w jakiś sweterek, np szary lub w kolorze pudrowego różu. I przede wszystkim - masz się dobrze w tym ciuchu czuć to podstawa!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.