Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebow ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 14:12   #1
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157

Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebow ;)


Czy znacie kolory pomadek nasycone soczyste,ktory nie uwydaczniaja bardziej zoltych zebow ?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 15:44   #2
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

Zacznij myć zęby, wtedy wszystkie będą odpowiednie

Jakich kolorów szukasz? Bo dla mnie RR MACa dobrze wpływa na optyczne wybielenie zębów, chociaż mi to wielkiej różnicy nie robi, bo nie narzekam na ich kolor.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 15:58   #3
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

Aiszka, ja się dziwię, że jeszcze nikt Cię nie zbanował, gratuluję moderatorom cierpliwości

Każdy jaskrawy czerwony odcień będzie podkreślał niebyt biały odcień zębów, tak samo jak każdy murzyn będzie miał optycznie kolor uzębienia zbliżony do arktycznego lodowca.

Można jedynie polecić wybielanie (Biała Perła) a po kilku miesiącach cieszyć się wszystkimi odcieniami tęczy.

Może zastanów się czy warto mnożyć te wszystkie bzdurne wątki
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 16:00   #4
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

Myje zeby codziennie 2razy,3 razy dziennie zdrowe zeby mam ,ale nie takie bardzo biale ,ale tez nie takie zolte takie moze bezowe kosc sloniowa
Dlaczego sadzisz ze bzdurny watek?Normalne pytanie ...znalazlabym to bardziej bzdurne watki..

Edytowane przez Aiszka1
Czas edycji: 2011-08-01 o 16:05
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 16:07   #5
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

Trudno, żebyś nie znalazła, w końcu sama je zakładasz

Mogę jedynie polecić Białą Perłę, bo sama nią teraz wybielam zęby i widzę różnicę.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 16:58   #6
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Aiszka, ja się dziwię, że jeszcze nikt Cię nie zbanował, gratuluję moderatorom cierpliwości
Tez sie nad tym zastanawiam juz od dluzszego czasu...




Nie lepiej zamiast pytac w internecie isc do sklepu i wyprobowac? Zoltych zebow nie podkresla MAC Ruby Woo i na pewno jest to intensywny nasycony kolor, ale czy o to Ci chodzi?? Przeciez i tak po nazwach nie bedziesz wiedziala jak wygladaja? Spiszesz sobie na kartce propozycje i wtedy pojdziesz do sklepu? Tez watpie, bo inaczej nie zakladalabys kolejnych watkow...
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 17:00   #7
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Zacznij myć zęby, wtedy wszystkie będą odpowiednie

Jakich kolorów szukasz? Bo dla mnie RR MACa dobrze wpływa na optyczne wybielenie zębów, chociaż mi to wielkiej różnicy nie robi, bo nie narzekam na ich kolor.
gratuluję inteligencji skoro nie znasz się na temacie to lepiej wcale się nie udzielaj w taki sposób
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 19:13   #8
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

Hmm. Ja mimo wybielania laserowego (3 sesje) mam zęby o delikatnie żółtym zabarwieniu i mój dentysta powiedział, że ładniejszego odcienia nigdy niczym nie uzyskam. Więc wybielanie nie zawsze jest wystarczającym rozwiązaniem...
A powiem, że przed wybielaniem miałam zęby niczego sobie, też nie miały brzydkiego koloru, po prostu marzył mi się uśmiech jak z filmu. Od zawsze (od urodzenia ) nie piję kawy, herbaty, czerwonego wina, coca-coli. Zęby myję ok. 6-10 razy dziennie (od kilkunastu lat), bo wtedy czuję się komfortowo i robię tak od kiedy sama nauczyłam się myć zęby. Nosiłam ze sobą szczoteczkę do szkoły i myłam na przerwach, noszę do pracy. Od około 6 lat używam szczoteczki elektrycznej i past wybielających. Na kolor zębów, jaki mamy, nie mamy zbyt dużego wpływu...poza wybielaniem oczywiście.

Dodam, że nigdy nie paliłam.

Także np. dla mnie dobór odpowiedniej szminki jest bardzo ważny. Najlepsze są chłodne róże bez drobinek. Co do soczystych-zimna fuksja (taki ostry róż) i czerwień z niebieskimi podtonami.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:22   #9
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Najbardziej nasycone soczyste kolory pomadek ktore nie podkreslaja zoltych zebo

wątek zamykam w nadziei na przerwanie potoku pytań, nieco na siłę wymyślanych...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.