Strój kąpielowy, a cellulit? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 16:33   #1
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540

Strój kąpielowy, a cellulit?


Może dziwny temat... Jutro wyjeżdżam nad morze i kiedy pomyśle sobie o dziewczynach które mają piękne, jędrne ciało i nienaganną figure zastanawiam się czy "wolno mi" założyć strój kąpielowy. Nie jestem gruba, ale też nie jestem szczupła, nosze rozmiar 38 Nie mam czego wyeksponować, mam małe piersi. Do tego spory cellulit na nogach, próbowałam już wszystkiego od sportu po kremy, kąpiele w krochmalu i niestety cellulit jest nadal widoczny. Niestety dostałam okres przez który jeszcze bardziej się powiększył Wpadam w coraz większe kompleksy. Zastanawiam się czy nie odpuścić sobie plażowania. Nie chce się ośmieszyć. Może znacie jakieś sposoby na ukrycie cellulitu czy może sobie jednak oduścić?
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 16:49   #2
Gosiaa2369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

mam ten sam problem! jestem szczupła ale cellulit mam jakbym ważyła 100000kg!! i co mam zrobic?! chować się?! o nie! też miałam takie podejście "ale wstyd to cielsko z cellulitem pokazać" ale co mam zrobić jak sobie z nim nie radze?! Mam cellulit nawet na łydkach i nad kolanami! a uda z tyłu i pośladki to masakraaaa! Pociesz się, że na pewno nie masz tak strasznego jak mój i wskakuj w kostium!
__________________
Dziś zrobię coś czego innym się nie chce,
jutro zrobię to czego inni nie będą w stanie! < meeega motywacja


Jazda na rowerku
Ćwiczenia z Ewą
Ćwiczenia z Mel B.
Ćwiczenia z Tiffany Rothe



P. 03.07.2009<3
Gosiaa2369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 16:56   #3
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Jejku to jest takie dziwne, bo wyjeżdżając na wakacje za granicę widzę na plaży multum kobiet o przeróżnych figurach, z na prawdę różnymi problemami po których widać, że mają w nosie to jak wyglądają-nie wstydzą się założyć bikini. Dziewczyny każdy ma swoje kompleksy trzeba je zaakcpetować. Ja np. jestem bardzo chuda, a też mam celullit. Nie ma co się przejmować trzeba cieszyć się życiem, pogodą, wakacjami. Nie zwracać uwagi na to co inni sobie o mnie pomyślą. Nie rezygnuj- nie warto )
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:13   #4
Loczkowa92
Przyczajenie
 
Avatar Loczkowa92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 20
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Ja walczę z tym bańkami chińskimi. Warto się trochę pomęczyć bo pomaga i efekty widoczne po tygodniu
Loczkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:15   #5
Gosiaa2369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

to gratuluje ja się masowałam ok 2-3 tyg codziennie lub co 2 dni i nic także pozazdrościc że działa. Byłam na 2 zabiegach z falami radiowymi i myślałam, że może to coś ruszy mój cellulit a tu nic więc więcej kasy na to nie wydawałam. Dzisiaj 30 min na rowerku przejechałam więc zaczynam działać ćwiczeniami
__________________
Dziś zrobię coś czego innym się nie chce,
jutro zrobię to czego inni nie będą w stanie! < meeega motywacja


Jazda na rowerku
Ćwiczenia z Ewą
Ćwiczenia z Mel B.
Ćwiczenia z Tiffany Rothe



P. 03.07.2009<3
Gosiaa2369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:04   #6
Loczkowa92
Przyczajenie
 
Avatar Loczkowa92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 20
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Gosiaa2369, ale to nic a nic ? ja się szoruje tymi bańkami tak z 15-20 minut, że aż mam nogi czerwone, nawet gdzieniegdzie siniaki, wiadomo, że nic od razu nie przychodzi, ale jakaś poprawa jest, może to też zależy od techniki? Sam masaż szorstką gąbką pod prysznicem i krem antycellulitowy mi nic nie daje. Wiadomo, że się też ograniczam z jedzeniem :d mniej słodyczy, więcej ruchu i picia wody... A widoczny mam i jak na swój wiek to myślę, że niestety duży ten nieprzyjaciel C to chciałabym go raz na zawsze zniszczyć, ale to nie takie proste... Gosiaa, może w grę też wchodzą problemy hormonalne?
Loczkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:59   #7
Gosiaa2369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Właśnie też się nad tym zastanawiam. Chociaż jak sięgam pamięcią 3 lata wstecz zanim zaczęłam brać tabletki anty to chyba też miałam. Może się po prostu nie oszukujmy! Nie jem zdrowo, nie ruszam się i to dlatego! Hormony może też.. Ale no mówie.. Cellulit na pupie to istna masakra! Żadna moja koleżanka nie ma takiego cellulitu! (chodziłam do szkoły kosmetycznej więc troche pośladków i ud widziałam ) Jak mówiłam koleżanką że mam ooooooooooooogromny cellilit to mi nie wierzyły. Pokazywałam i było i " no rzeczywiście straszny" więc
Dzisiaj już 30 min jazdy na rowerku za mną! Zaczne ćwiczyć z Ewą chodakowska, mniej żreć! masować bańkami, robić peelingi, balsamować i trzymać kciuki żeby to ogarnąć!
Niedługo ide na badania krwi od gin więc sprawdzi mi poziom hormonów
__________________
Dziś zrobię coś czego innym się nie chce,
jutro zrobię to czego inni nie będą w stanie! < meeega motywacja


Jazda na rowerku
Ćwiczenia z Ewą
Ćwiczenia z Mel B.
Ćwiczenia z Tiffany Rothe



P. 03.07.2009<3
Gosiaa2369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 21:36   #8
Loczkowa92
Przyczajenie
 
Avatar Loczkowa92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 20
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Powiem Ci, że też C mam spory także możemy sobie ręce podać! Haha Też nie jadam jakoś wybitnie zdrowo, przed kompem tez lubię posiedzieć, mało ruchu, ale nawet jak ćwiczę nie wiadomo ile to i tak czy inaczej widoczny jest... Mniej tłustych rzeczy, więcej warzywek, wody niegazowanej i ruuuch! ja np. mam problem z tarczycą, a problem z tarczyca to rozchwiany metabolizm i to też jakoś wpływa mi się wydaje. Damy rade
Loczkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 21:38   #9
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Na plazy przejmowac sie cellulitem?laski po co sie kisic w ubraniu na plazy albo w stroju jednoczesciowym ?wskakiwac w bikini

Edytowane przez Blind
Czas edycji: 2012-10-03 o 21:19
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 21:43   #10
Loczkowa92
Przyczajenie
 
Avatar Loczkowa92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 20
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

nie trzeba być grubym żeby mieć cellulit. nie ma reguły.
Loczkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:57   #11
Gosiaa2369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

no niestety nie ma reguły. Gruby, chudy, niski , wysoki każdego może dopaść C! Racja. Nie ma co się kisić w ciuchach jak jest ponad 30 stopni na dworze! a tym bardziej na plaży!
Ejj my tego cellulitu nie widzimy więc wyobraźmy sobie, że go nie mamy na tych udach i pupie i heja;p
__________________
Dziś zrobię coś czego innym się nie chce,
jutro zrobię to czego inni nie będą w stanie! < meeega motywacja


Jazda na rowerku
Ćwiczenia z Ewą
Ćwiczenia z Mel B.
Ćwiczenia z Tiffany Rothe



P. 03.07.2009<3
Gosiaa2369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 18:53   #12
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Moja odpowiedź nie będzie ododobniona 170 wzrostu, 56kg a cellulit jak ta lala... Mozna dostac szału. Ale... z drugiej strony... moze po prostu wrzucić na luz. Wakacje nie trwają cały rok, i nie musimy nieustająco biegać w kostiumie kąpielowym Lato minie, wskoczymy w portki i cellulitu nie bedzie widać. Ja wiem ze jest paskudny i ze wcale byśmy go nie chciały mieć ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Damy rade!
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 19:03   #13
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Zawsze możesz dodać do kostiumu gustowne pareo i po problemie.
Sama mam problem z cellu i pomaga mi siłownia, ćwiczenia z obciążeniem.
Suplementy i kremy na mnie nie działają. Babski fitness też nie. Tylko trening siłowy.Wiem,że pomaga też masaż i czasem sauna (mój trener ciągle namawia mnie na saunę infra red- możecie spróbować) ale mam cerę naczynkową więc obu unikam. Co do rozmiaru mam 36 od niepamiętnych czasów, jako małolata miała nawet 34/xs -do 21 roku życia, więc tak- to może być problem szczupłych kobiet.
Co do cellu- jeśli chcecie ładnych nóg latem to trzeba o nie walczyć już od zimy a nie myśleć o tym 2 tygodnie przed urlopem. Mnie zbicie cellu z nóg i tyłka (tyłu ud i pośladki, jakieś 2 stadium tak na oko) zajęło jakieś 3 miesiące na siłowni, 3-4 razy w tygodniu po 2 godziny, 1 godzina bieżni/orbiteka/rowerku i jedna godzina ćwiczeń siłowych ( 1 minuta odpoczynku między seriami ćwczeń, ok 12 powtórzeń w 5 seriach na każdym urządzeniu, 5-7 urządzeń, ok. 1 godziny, zależy od tempa i obciążenia).
Polecam. A z kosmetyków mogę polecić elancyl- mnie też pomógł. Ten nowy, cellu slim jest nawet lepszy i tańszy niż mój offensive cellulite więc pewnie efekty będą szybciej.

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2012-07-11 o 19:10
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 21:13   #14
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Zawsze możesz dodać do kostiumu gustowne pareo
Właśnie to samo miałam zaproponować Dobrze dobrane do kostiumu i typu urody może wyglądać naprawdę świetnie Będzie Ci przewiewnie a będziesz czuła się swobodniej.
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 15:23   #15
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Strój kąpielowy, a cellulit?

Cytat:
Napisane przez kagga Pokaż wiadomość
Właśnie to samo miałam zaproponować Dobrze dobrane do kostiumu i typu urody może wyglądać naprawdę świetnie Będzie Ci przewiewnie a będziesz czuła się swobodniej.
I sexy
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.