Dot.Szkoły Wizażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 18:16   #1
Alicja Borawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to Alicja Borawska

Dot.Szkoły Wizażu


Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad wyborem szkoły z dziedziny wizażu i stylizacji, jako tegoroczna absolwentka, mogę polecić szkołę Beauty Art w Gdańsku. Jeszcze rok temu sama stałam przed wyborem odpowiedniej szkoły. W moim przypadku zadecydowała bogata oferta praktyk proponowanych przez Beauty Art Gdańsk, profesjonalizm i
doświadczenie wykładowców oraz możliwość pracy na najwyższej
jakości profesjonalnych kosmetykach firmy MakeUp Studio. W trakcie nauki miałam przyjemność uczestniczyć w eventach organizowanych przez samą szkołę, jak i w wydarzeniach, w których Beauty Art zapewniał wyłączne profesjonalne poradnictwo oraz wykonanie makijaży (m.in. Wybory Miss AWF-ów, Wybory Miss Politechniki Gdańskiej i In.). Szkoła umożliwia również elastyczne podejście w kwestii praktycznego nabywania umiejętności, osoby z mojego rocznika uczestniczyły między innymi w nagraniach do wideoklipu, ja natomiast brałam udział w projekcie Banku osobowości statystów i modeli, który stanowi bazę do tworzenia m.in. animacji do gier komputerowych. Każdorazowo po odbyciu praktyki, słuchacz otrzymuje podziękowanie oraz fotki będące elementem profesjonalnego portfolio. Na zakończenie szkoły absolwenci otrzymują dyplom oraz
portfolio z profesjonalnymi zdjęciami z sesji studyjnej i plenerowej. Jako absolwentka mogę również zachęcić do podjęcia nauki w Beauty Art Gdańsk ze względu na fantastyczną atmosferę panującą na zajęciach.
Alicja Borawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.