Najlepszy podkład dla cery mieszanej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 01:23   #1
XxClaaaudiaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxClaaaudiaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Wiadomości: 41
GG do XxClaaaudiaxX
Question

Najlepszy podkład dla cery mieszanej.


Witam! Na pewno wiele z Was ma ten problem z dobraniem sobie odpowiedniego podkładu.Ja wypróbowałam już wiele firm i wciąż nie mogę znaleźć coś dla swojej cery.Nie ważne co kupie wszystko mogła bym wyrzucić do kosza.Można powiedzieć że wszystko spływa z mojej twarzy (a nakładam mało podkładu) i w niektórych miejscach robią się od tego pomarańczowe plamy co wygląda nie fajnie .Podkłady krótko się na niej utrzymują.Jest to dla mnie ogromny kłopot.Nie mam jakiś większych niedoskonałości ale jednak chciałabym żeby podkład był kryjący,matujący i wytrzymały ale jednak jeśli chodzi o ten mat to nie wysuszał cery (bo jak wiadomo niektóre okropnie wysuszają i wtedy widać skórki) jeżeli któraś z Was ma ten sam problem to proszę bardzo o pomoc ! Powiedzcie jakich podkładów używacie jeżeli macie taki problem.
XxClaaaudiaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 08:53   #2
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepszy podkład dla cery mieszanej.

wyprubuj mannhatan taki w czarnej tubce t opuder fluid i korektor w jednym. Kosztuje tylko 30 zł a jest rewelacyjny)
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 10:10   #3
Lagaudia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 254
Dot.: Najlepszy podkład dla cery mieszanej.

Ja też długo miałam problem z doborem odpowiedniego podkładu, zwłaszcza jeśli chodzi o kolor, miałam dość pomarańczowych mazideł, czy różowych jak dla świnki. W końcu znalazłam prawie ideał - MAC Studio Fix Fluid ja jestem w odcieniu NC15, bladzioch, ale w końcu pasuje do mojej cery. Do tego puder bambusowy z BU, albo Vichy Dermablend - puder utrwalający i naprawdę jest dobrze

Spróbuj też popracować nad dobrym nawilżeniem cery.
__________________

„España, sol,toros, guitarras, vino. Everibodi ¡ole!”



Lagaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 11:47   #4
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Najlepszy podkład dla cery mieszanej.

Polecam podkład mineralny - nie spływa, bo jest w proszku
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:13   #5
201607250926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 82
Dot.: Najlepszy podkład dla cery mieszanej.

Teraz mam przerwę od podkładów, ale swego czasu bardzo spodobał mi się ten z rimmela w słoiczku (match perfection), nie widać go na twarzy, w sensie - nie podkreśla suchych skórek i dopasowuje się w odcień skóry ("wtapia się"). Dużo moich koleżanek go sobie chwali, więc może warto spróbować? Aaa i dodam , że mam cerę tłustą, po kilku godzinach zwykle się błyszczę, a ten podkład sprawia, że przez pół dnia mam spokój. Dopiero wieczorem muszę użyć pudru
Jest średnio kryjący, więc jeśli nie masz dużych problemów z cerą to zupełnie Ci wystarczy, cena około 24zł na promocji. Słoiczek jest mały ale wydajny, podkład ma konsystencję musu.
Jak mi się ostatnio skończył, to zwięłam inny z rimmela, w tubce i muszę przyznać że pozostawia wiele do życzenia Tak więc chyba już zawsze będę wracać do match perfection, bo cera wygląda po nim świeżo i naturalnie, a inne robią maskę z twarzy...
201607250926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.