Olejek rycynowy + tusz do rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 15:31   #1
sylwia1502
Przyczajenie
 
Avatar sylwia1502
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław/Białystok
Wiadomości: 18

Olejek rycynowy + tusz do rzęs


Cześć. Nurtuje mnie pewna rzecz mianowicie zastanawiam się, czy mogłabym wlać kilka kropel olejku rycynowego do tuszu do rzęs bez żadnych skutków ubocznych w postaci osypywania sie go itp? Czy po czymś takim tusz nadal będzie się nadawał do użytku? Wiem, że olejek rycynowy to bardzo dobra odżywka do brwi i rzęs i wobec tego zastanawiam się nad takim połączeniem z tuszem. Co o tym myślicie? Macie jakieś doświadczenia z olejkiem rycynowym stosowanym na rzęsy i brwi? Chętnie posłucham
sylwia1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:19   #2
katarzynkaaa2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 41
Dot.: Olejek rycynowy + tusz do rzęs

Olejku rycynowego używałam długi czas na noc na rzęsy i faktycznie były jakby mocniejsze, dłuższe, ale jakoś nie miałam cierpliwości, albo zapominałam i to by było najlepsze rozwiązanie, żeby dolać go do tuszu, ale nie mam pojęcia jak się zachowa wtedy tusz, obawiam się, że może być mega tłusty i będzie długo wysychał na rzęsach, no ale nie wiem
katarzynkaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:25   #3
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Olejek rycynowy + tusz do rzęs

Zniszczysz sobie tylko tusz. Ja zrobiłam tak: umyłam sobie dokładnie opakowanie po tuszu, wlałam do niego trochę olejku i używam (jak tuszu) na noc na rzęsy.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:56   #4
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Olejek rycynowy + tusz do rzęs

Cytat:
Napisane przez sylwia1502 Pokaż wiadomość
Cześć. Nurtuje mnie pewna rzecz mianowicie zastanawiam się, czy mogłabym wlać kilka kropel olejku rycynowego do tuszu do rzęs bez żadnych skutków ubocznych w postaci osypywania sie go itp? Czy po czymś takim tusz nadal będzie się nadawał do użytku? Wiem, że olejek rycynowy to bardzo dobra odżywka do brwi i rzęs i wobec tego zastanawiam się nad takim połączeniem z tuszem. Co o tym myślicie? Macie jakieś doświadczenia z olejkiem rycynowym stosowanym na rzęsy i brwi? Chętnie posłucham
Nie widzę tego jakoś, wydaje mi się, że będzie ten tusz nietrwały... a już na pewno nie będzie malował jak trzeba. Kiedy przez noc nie wchłonął mi się raz w rzęsy [krótko spałam i jakoś tak wyszło] i rano się malowałam, to mi tusz te rzęsy skleił i jakoś tak jeździł po nich jeśli bardzo chcesz spróbować, to do jakiegoś już kończącego się tuszu dolej olejku i tak sprawdź. Jeśli zniszczysz tusz, nie będzie Ci żal, bo i tak musiałabyś niedługo kupić nowy. A może będzie Ci pasowało, kto wie
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 20:07   #5
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Olejek rycynowy + tusz do rzęs

nie radzę tak robić - zniszczysz tusz na 100%
dawno temu chciałam wypróbować tą opcję, bo zapominałam smarować rzęsy na noc, a w końcu cały dzień z olejem rycynowym na rzęsach wzmacianiałyby sie niejako przy okazji
na szczęście nie dodałam oleju do opakowania, tylko odrobinę połączyłam z tuszem na szczoteczce - taka mieszanka nie wysycha w ogóle, tusz odbija się na powiece, skleja rzęsy
to logiczne w sumie - tusz zawiera woski i silikony, które wysychają na powietrzu i dzięki temu w opakowaniu jest "mokry" a na rzęsach wysycha i się utrwala
olej nie wysycha, nie ulatnia się
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:00   #6
FrancoiseB
Raczkowanie
 
Avatar FrancoiseB
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 88
Dot.: Olejek rycynowy + tusz do rzęs

lepszym pomysłem jest kupienie tuszu, który ma JUŻ w składzie olejek rycynowy, ja taki niedawno odkryłam, a myślałam, że to niemożliwe, teraz się zastanawiam, czy inne maskary też go miewają w składzie.. a tusz : FM Group 3 step mascara czy jakoś tak : )) czy od niego będę mieć piękne rzęsy - czas pokaże..
__________________
Wyrażam się.
FrancoiseB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.