mam problem. proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 09:18   #1
weinberger
Raczkowanie
 
Avatar weinberger
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Polska, lubuskie
Wiadomości: 282

mam problem. proszę o pomoc


Witam! Potrzebuję pomocy bo moja skóra jest w opłakanym stanie, a na wizyty u kosmetyczki mnie nie bardzo stać;/
Już piszę o co chodzi...
Mam 21 lat. Nie wiem nawet jak określić moją skórę na twarzy, a denerwuje mnie każde patrzenie na siebie w lustro.
Mam rozszerzone pory na nosie (!) policzkach. Pełno zaskórniaków i pojedyńczych wyprysków i okolicy czoła i skroni a także na brodzie. I niestety, nie mogę się powstrzymać i to wyciskam, bo wydaje mi się że jak wycisnę to zlikwiduję problem i wydaje mi sie że nawet to pomaga, gdyby nie to że w skwarce jeszcze wiercę!
Mam suche skórki na czole mniej więcej między oczami.
Robię demakijaż oczu codziennie mleczkiem z Garniera (tym różanym), pózniej tonikiem łagodzącym z Garniera (ogórkowym) przemywam twarz. Na to krem nawilżający z Nivei ten niebieski.
Czego oczekuję? Że pomożecie mi dobrać jakiś kosmetyk(i), w miarę tanie które mogę kupić w każdej drogerii i pomogą mi do jakiegoś ładu doprowadzić skórę
__________________



weinberger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 12:59   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Po pierwsze- nie wyciskaj! Z kosmetyków polecam- żel myjący Kuracja antybakteryjna Ziaja med (nie pieni się mocno, ale zawiera łagodne srodki powierzchniowo czynne, nie wysusza, dobrze oczyszcza skórę). Jest dostępny w aptece i kosztuje ok. 9zł. Potem żeby stonizować buzię polecam tonik Melisa Uroda Jest łagodny, świetnie ujednolica koloryt I na końcu krem- na dzień krem Ziaja med kuracja antybakteryjna- dobrze działa przeciw krostkom, mnie nie zapchał. A na noc żeby nawilżyć buzię polecam oliwkę Hipp dla dzieci Mi takie nawilżenie wystarcza- czy tobie wystarczy,m nie wiem musisz sama się przekonać. W razie co to przejżyj KWC i zobacz co góruje wsród nawilżaczy Ahh... i co do oliwki- ja nakładam kroplę, dwie na dłoń rozsmarowywuję w dłoniach, wcieram w twarz- i po ok. 15 min. zmywam, czasem zostawiam też na całą noc.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-641973

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2012-10-06 o 13:04
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 13:17   #3
weinberger
Raczkowanie
 
Avatar weinberger
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Polska, lubuskie
Wiadomości: 282
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

ten tonik to tez w aptece tylko kupie? czy w rossmanie/innej drogerii dostane?
__________________



weinberger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 16:01   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Ja w schleckerze kupuję. Tonik tylko w drogeriach, jak i oliwka. Ziaja med jest tylko w aptece.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 19:24   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez weinberger Pokaż wiadomość
Witam! Potrzebuję pomocy bo moja skóra jest w opłakanym stanie, a na wizyty u kosmetyczki mnie nie bardzo stać;/
Już piszę o co chodzi...
Mam 21 lat. Nie wiem nawet jak określić moją skórę na twarzy, a denerwuje mnie każde patrzenie na siebie w lustro.
Mam rozszerzone pory na nosie (!) policzkach. Pełno zaskórniaków i pojedyńczych wyprysków i okolicy czoła i skroni a także na brodzie. I niestety, nie mogę się powstrzymać i to wyciskam, bo wydaje mi się że jak wycisnę to zlikwiduję problem i wydaje mi sie że nawet to pomaga, gdyby nie to że w skwarce jeszcze wiercę!
Mam suche skórki na czole mniej więcej między oczami.
Robię demakijaż oczu codziennie mleczkiem z Garniera (tym różanym), pózniej tonikiem łagodzącym z Garniera (ogórkowym) przemywam twarz. Na to krem nawilżający z Nivei ten niebieski.
Czego oczekuję? Że pomożecie mi dobrać jakiś kosmetyk(i), w miarę tanie które mogę kupić w każdej drogerii i pomogą mi do jakiegoś ładu doprowadzić skórę
Ja mam inne zdanie na temat wyciskania. Wyciskać można, czasami trzeba ale koniecznie należy wiedzieć jak to robić, aby nie zrobić sobie krzywdy.
Po pierwsze - paznokcie u rąk muszą być obcięte.
Po drugie - nigdy nie wyciskamy jeżeli nie mamy umytej wcześniej buzi
Po trzecie - nigdy nie wyciskamy gołymi palcami. Należy owinąć palce chusteczką. Gdy chusteczka się przerwie zmieniamy na nową.
Po czwarte - nie wyciskamy zmian ropnych a jedynie wągry/zaskórniki (te czarne kropki)

Jeżeli na twarzy masz rzeczywiście "pełno" zaskórników jak to określiłaś, to same kosmetyki nie pomogą. Radziłabym Ci zrobić domowy zabieg oczyszczania twarzy.

Myjesz dokładnie buzię ciepłą wodą, osuszasz i wyciskasz zaskórniki. Następnie przemywasz skórę tonikiem bezalkoholowym skórę. Osuszasz i wykonujesz peeling drobnoziarnisty. Następnie na to maseczka z glinki. Na koniec krem i stosujesz się do codziennej pielęgnacji jaką zaproponowała Ci np. Agnieszka987
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 20:22   #6
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość

Myjesz dokładnie buzię ciepłą wodą, osuszasz i wyciskasz zaskórniki. Następnie przemywasz skórę tonikiem bezalkoholowym skórę. Osuszasz i wykonujesz peeling drobnoziarnisty. Następnie na to maseczka z glinki. Na koniec krem i stosujesz się do codziennej pielęgnacji jaką zaproponowała Ci np. Agnieszka987
zmieniłabym tylko kolejność użycia peelingu- używa się przed oczyszczaniem
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 20:32   #7
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

też miałam takie skórki na twarzy drobne (przy nosie, nad nim), a przynajmniej wydaje mi się, że o nich właśnie mówisz. takie, jakby skóra się łuszczyła, była przesuszona. kosmetyczka stwierdziła, że mam strasznie suchą skórę mimo wyprysków, z tym, że żadne kremy się nie wchłoną, jeśli nie będziesz skóry oczyszczać i robić peelingów. poradziła mi enzymatyczny, żeby ziarnistymi nie porozrzucać jeszcze bardziej wyprysków po całej twarzy i rzeczywiście są efekty. peeling enzymatyczny, oczyszczanie, nawilżanie i jest dużo lepiej! po tych drobnoziarnistych zwykle był krótkotrwały efekt, niby skóra oczyszczona, ale za dwa dni - koszmar, wysyp, wszystko się porozrzucało po buzi
spróbuj delikatny peeling enzymatyczny, ja używam takiego różowego z Lirene (http://lirene.pl/files/product/l_del...y_10e07040.jpg)
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 08:34   #8
weinberger
Raczkowanie
 
Avatar weinberger
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Polska, lubuskie
Wiadomości: 282
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

dzięki! kupię dziś ten peeling enzymatyczny i jakiś żel do mycia twarzy
myślałam o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kiej-rozy.html, albo z Lirene z tego zestawu co ten peeling. Najgorzej, że tego wyboru jest masa i nie wiadomo co jest dobre i co wybrać.
Co sadzicie co kapsulkach nawilzajacych z rossmanna? kuracja 7dniowa? myślicie ze ryzykowac czy odpuscic?
__________________



weinberger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:41   #9
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez weinberger Pokaż wiadomość
dzięki! kupię dziś ten peeling enzymatyczny i jakiś żel do mycia twarzy
myślałam o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kiej-rozy.html, albo z Lirene z tego zestawu co ten peeling. Najgorzej, że tego wyboru jest masa i nie wiadomo co jest dobre i co wybrać.
Co sadzicie co kapsulkach nawilzajacych z rossmanna? kuracja 7dniowa? myślicie ze ryzykowac czy odpuscic?
Myślę, że mogłabyś spróbować tych kapsułek. I może rzeczywiście jak dziewczyny mówią, lepiej peeling enzymatyczny jak drobnoziarnisty.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:59   #10
Konwalka
Raczkowanie
 
Avatar Konwalka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Demakijaż samym mleczkiem i tonikiem nie jest dobrym pomysłem i może blokować pory. Po usunięciu makijażu mleczkiem umyj twarz żelem i dopiero wtedy przemyj tonikiem.
Konwalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 09:33   #11
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

A ja zamiast mleczka do demakijazu proponowałabym płyn dwufazowy Ziaji. Jest bardzo delikatny (sama uzywam, mam b.wrazliwa cere i inne specyfiki mnie strasznie szczypią), kosztuje ok 8zł. Zamist toników płyn micelarny Ziaji (Ziaja Sopot Spa, ok 7 zł) płyny micelarne są delitakniejsze od toników, lepiej oczyszczają i nie podrazniają.

Zeli i mydeł do mycia twarzy nie uzywam juz od wielu lat (sciagają mi skórę, szczypią, powodują podraznienia itp). Spokojnie mozna się obejsc bez tych specyfików.

Co do kremów to trudno mi cos doradzic. Popytaj w aptekach, drogeriach, perfumeriach o bezpłatne próbki. Przetestujesz rozne kremy i w koncu znajdziesz cos dla siebie. Czasem warto odłożyc wiecej pieniędzy i kupic dobry krem.

No i nie wyciskaj prycholi . Potraktuj je maścią cynkową(punktowo) - wysusza.
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 12:28   #12
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Mastylla Pokaż wiadomość
Co do kremów to trudno mi cos doradzic. Popytaj w aptekach, drogeriach, perfumeriach o bezpłatne próbki. Przetestujesz rozne kremy i w koncu znajdziesz cos dla siebie. Czasem warto odłożyc wiecej pieniędzy i kupic dobry krem.
Czasami próbka nie wystarczy aby odpowiedzieć na pytanie: czy ten krem bedzie akurat dla mnie odpowiedni? Ale mając próbkę możemy sprawdzić jego konsystencję i zapach oraz czy nie występuje reakcja uczuleniowa. Ale czy np. ma odpowiednie działanie nawilżające już się nie dowiemy w tak krótkim czasie stosowania.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 09:38   #13
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez weinberger Pokaż wiadomość
Witam! Potrzebuję pomocy bo moja skóra jest w opłakanym stanie, a na wizyty u kosmetyczki mnie nie bardzo stać;/
Już piszę o co chodzi...
Mam 21 lat. Nie wiem nawet jak określić moją skórę na twarzy, a denerwuje mnie każde patrzenie na siebie w lustro.
Mam rozszerzone pory na nosie (!) policzkach. Pełno zaskórniaków i pojedyńczych wyprysków i okolicy czoła i skroni a także na brodzie. I niestety, nie mogę się powstrzymać i to wyciskam, bo wydaje mi się że jak wycisnę to zlikwiduję problem i wydaje mi sie że nawet to pomaga, gdyby nie to że w skwarce jeszcze wiercę!
Mam suche skórki na czole mniej więcej między oczami.
Robię demakijaż oczu codziennie mleczkiem z Garniera (tym różanym), pózniej tonikiem łagodzącym z Garniera (ogórkowym) przemywam twarz. Na to krem nawilżający z Nivei ten niebieski.
Czego oczekuję? Że pomożecie mi dobrać jakiś kosmetyk(i), w miarę tanie które mogę kupić w każdej drogerii i pomogą mi do jakiegoś ładu doprowadzić skórę

Przerazilam sie nivea. Po 1 odstaw ja. Ten krem zawiera pelno parafiny + innych ladnych zapychaczy ... Uzywalam po czym przenioslam sie na nivea soft - duzo lepszy jest.. polecam tez ziaje ogorkowa !
Do tego ziaja wprowadzila na rynek plyn micelarny. -CUDNY. wyprobuj .. Mi pomoglo.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:26   #14
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Przerazilam sie nivea. Po 1 odstaw ja. Ten krem zawiera pelno parafiny + innych ladnych zapychaczy ... Uzywalam po czym przenioslam sie na nivea soft - duzo lepszy jest.. polecam tez ziaje ogorkowa !
Do tego ziaja wprowadzila na rynek plyn micelarny. -CUDNY. wyprobuj .. Mi pomoglo.

Nie wiadomo, czy autorkę zapchał Nivea, a z tego co mi wiadomo (może się mylę ) przytoczone przez Ciebie kremy, również zawierają parafinę
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:44   #15
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Ja proponuję także wizytę u dermatologa - bezpłatnego oczywiście. Powiem tylko tyle - Pani doktor przepisała mi krem za kilka złotych, maść robioną przez aptekę oraz tonik również wykonany w aptece - za wszystko nie zapłaciłam więcej niż 20 zł a efekt? Rewelacja! Też miałam pełno suchych skórek i problem z zaskórnikami, ale wystarczył miesiąc kuracji i po sprawie.
Jak najbardziej polecam peelingi enzymatyczne - ja też myję wieczorem twarz delikatnie szczoteczką - poleciła mi to kosmetyczka na walkę z wągrami.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:18   #16
weinberger
Raczkowanie
 
Avatar weinberger
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Polska, lubuskie
Wiadomości: 282
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

nie mam tej tradycyjnej nivei tylko tą: http://cdn27.se.smcloud.net/t/pics/t...tandardowy.jpg

tak jak radziłyscie kupiłam cos do mycia twarzy i peeling enzymatyczny tylko ze z perfekty.
i musze przyznac ze twarz wydaje sie oczyszczona, tylko ze nie zauwazylam aby pory sie zwężały;( ale obserwuje mniejszy wysyp wypryskow i zaskornikow
__________________



weinberger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:04   #17
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Na efekty trzeba poczekać, nie ma cud-kosmetyku który już po pierwszym zastosowaniu zmieni całkiem Twoją skórę.
Poprawę po jakiej będziesz zadowolona powinnaś osiągnąć po 3-4 tygodniach. O ile wystarczą kosmetyki ze sklepu, nie dobrane przez specjalistę (dermatologa). Bywa że problem tkwi gdzieś indziej - tak jak to było w moim przypadku. Wydawałam setki złotych na kosmetyki z najwyższej półki. Okazało się że były potrzebne leki za 20 zł...
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 13:27   #18
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Ja też polecam a wręcz ubóstwiam Ziaję. Oczywiście kazda skóra jest inna ale te kosmetyki są niedrogie i wykazują skuteczność u wielu osób. Ja w momentach wzmożonego 'wypryszczenia' używam serii antybakteryjnej Nuno - do nabycia w drogeriach i marketach (ja kupuję w Tesco). Seria ma solidne podstawy żeby działać w postaci zawartości bezpiecznego stęzenia kwasu salicylowego. Ta substancja działa przeciwzapalnie i delikatnie złuszczająco. Możliwe że seria apteczna też bazuje na tym składniku ale tego juz niestety nie wiem.
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 17:24   #19
Monia___M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
GG do Monia___M
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez weinberger Pokaż wiadomość
Witam! Potrzebuję pomocy bo moja skóra jest w opłakanym stanie, a na wizyty u kosmetyczki mnie nie bardzo stać;/
Już piszę o co chodzi...
Mam 21 lat. Nie wiem nawet jak określić moją skórę na twarzy, a denerwuje mnie każde patrzenie na siebie w lustro.
Mam rozszerzone pory na nosie (!) policzkach. Pełno zaskórniaków i pojedyńczych wyprysków i okolicy czoła i skroni a także na brodzie. I niestety, nie mogę się powstrzymać i to wyciskam, bo wydaje mi się że jak wycisnę to zlikwiduję problem i wydaje mi sie że nawet to pomaga, gdyby nie to że w skwarce jeszcze wiercę!
Mam suche skórki na czole mniej więcej między oczami.
Robię demakijaż oczu codziennie mleczkiem z Garniera (tym różanym), pózniej tonikiem łagodzącym z Garniera (ogórkowym) przemywam twarz. Na to krem nawilżający z Nivei ten niebieski.
Czego oczekuję? Że pomożecie mi dobrać jakiś kosmetyk(i), w miarę tanie które mogę kupić w każdej drogerii i pomogą mi do jakiegoś ładu doprowadzić skórę
Polecam do mycia płyn micelarny bourjois (ok. 14zł) albo AA (ok. 10zł) , nawet zwykła ziaaj( ok. 6 zł). Rewelacyjnie oczyszcza zaskórnik i nie wymaga używania dodatkowo toniku. Możesz zrobić sobie tzw. parówkę: nad miską z gorącą wodą pochyl się i nakryj głowę ręcznikiem. Kiedy pory się otworzą po ok 15 minutach możesz powyciskać zaskórniki. Pamiętaj jednak, żeby robić to przez papier, palcami wskazującymi i nie zbyt mocno. Nic na siłę! Po zabiegu przetrzyj twarz płynem micelarnym i nałóż maskę z glinki zielonej ( w saszetce kupisz za kilka złotych)
__________________



wydłużyć dobę !!
Monia___M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 09:29   #20
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Monia___M Pokaż wiadomość
Polecam do mycia płyn micelarny bourjois (ok. 14zł) albo AA (ok. 10zł) , nawet zwykła ziaaj( ok. 6 zł). Rewelacyjnie oczyszcza zaskórnik i nie wymaga używania dodatkowo toniku. Możesz zrobić sobie tzw. parówkę: nad miską z gorącą wodą pochyl się i nakryj głowę ręcznikiem. Kiedy pory się otworzą po ok 15 minutach możesz powyciskać zaskórniki. Pamiętaj jednak, żeby robić to przez papier, palcami wskazującymi i nie zbyt mocno. Nic na siłę! Po zabiegu przetrzyj twarz płynem micelarnym i nałóż maskę z glinki zielonej ( w saszetce kupisz za kilka złotych)
Parówka to tylko dobre rozwiązanie dla osób bez rozszerzonych naczynek.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:35   #21
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: mam problem. proszę o pomoc

Parówka bez problemu rozszerzy pory ale z ich zamknięciem niewiele "domowych" sposobów sobie poradzi. Kosmetyczki posiadają specjalne kremy dzięki którym rozpulchniona skóra i otwarte pory ponownie się zamykają. Otwarte są narażone na nieczystości, bakterie i zanieczyszczenia które tylko pogorszą stan cery.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.