Stara mydlarnia - zamówienia zbiorowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 22:34   #1
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051

Stara mydlarnia - zamówienia zbiorowe


Dziewczyny a może by tak zorganizować zbiorowe zamówienie ze strony Starej Mydlarni, jak wiadomo w Polsce nie ma za wiele sklepów tej firmy i myślę, że znalazłoby się kilka chętnych na te kosmetyki. Dostałam niedawno od koleżanki cudny piling i balsam do ciała i chciałabym więcej A niestety zwykłego sklepu internetowego tej firmy nie znalazłam =/ I może znajdzie się jakaś chętna Wizażanka do przeprowadzenia takiego zamówienia.

Warunki zamówienia:

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

Dla odbiorców hurtowych obowiązuje cennik hurtowy (wysyłany na indywidualne zapytanie e-mailem po podaniu danych firmy)

MINIMALNA KWOTA ZAMÓWIENIA --- 500 PLN NETTO

Zamówienia należy składać faksem: 052 373 00 06 do 08 wew. 33 lub e-mailem: lidia.balcer@mydla.pl
Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD,
opłata za 1 paczkę do 30 kg to 20 PLN brutto.
Termin realizacji: 2-3 dni robocze od dnia złożenia zamówienia (w okresie świątecznym terminy mogą ulec wydłużeniu).
Pierwsze dwa zakupy są płatne gotówką: za pobraniem lub przelewem na konto na podstawie faktury proforma.
Kolejne zamówienia mogą być płatne przelewem, przed realizacją zamówienia z odroczoną płatnością, każdy klient zobowiązany jest przesłać kserokopie dokumentów rejestracyjnych firmy (KRS lub wpis do ewidencji gospodarczej, NIP, Regon). Kolejne zamówienia nie będą realizowane, jeżeli poprzednia faktura nie zostanie uregulowana.
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:00   #2
pragne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Stara mydlarnia - zamówienia zbiorowe

Ja bym napisała i zapytała czy realizują indywidualne zamównienia - http://www.mydla.pl/index.php?p=prod...&iCategory=121
pragne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 10:15   #3
Angie2010
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Stara mydlarnia - zamówienia zbiorowe

czy ktoras robila juz zamowienie ze strony http://www.afw-store.pl/ bossssssssssssskie ciuszki i tania wysylka, cos dla nas)))

http://www.facebook.com/AFWStore
Angie2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.