Czerwone dłonie/ręce POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 12:46   #1
Polusia20
Przyczajenie
 
Avatar Polusia20
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5

Czerwone dłonie/ręce POMOCY


Mam wielki problem z dłoniami;/ Mianowicie jak jestem w domu tak moje dłonie od strony wewnętrznej jak i zewnetrznej mają normalny kolor jaki powinny mieć. A jak jadę na zakupy czy rozmawiam z osobami(nie zawsze tak jest ale przeważnie jeżeli chopdzi o rozmowę z osobami) tak moje dłonie od strony zewn.wewn. robią się bardzoooo czerwone i nie wiem od czego to zależy?? jakie są tego przyczyny?? jest to dla mnie bardzo krępujące. np. w sklepie płacąc za zakypy czy w ogóle np. w jakiejś galerii chodzę po sieciówkach tak moje ręce też są czerwone a jak wyjdę na dwór tak wracają do normalnego koloru. PROSZĘ O WSZELAKIE RADY, POMOC dlaczego tak się dzieje??
Polusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:06   #2
tyska_da
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone dłonie/ręce POMOCY

Mam taką samą sytuację, że robią mi się czerwone nie wiem czym jest to spowodowane ale przeżyłabym to że są czerwone ale najgorsze jest to jak się pocą :/.
tyska_da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:09   #3
Martuuch
Przyczajenie
 
Avatar Martuuch
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone dłonie/ręce POMOCY

Może to nerwy? Jakaś odmiana fobii społecznej? Robi Ci się tak jak rozmawiasz z kimkolwiek, czy tylko z nieznajomymi?
Martuuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:47   #4
Polusia20
Przyczajenie
 
Avatar Polusia20
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone dłonie/ręce POMOCY

Cytat:
Napisane przez tyska_da Pokaż wiadomość
Mam taką samą sytuację, że robią mi się czerwone nie wiem czym jest to spowodowane ale przeżyłabym to że są czerwone ale najgorsze jest to jak się pocą :/.
To ja mam tylko czerwone, na szczęscie mi się NIE POCĄ!! tego już bym nie zniosła. Nie dość że krępują mnie same dłonie czerwone to jeszcze jak by się podiły to już byłaby masakraa)

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Martuuch Pokaż wiadomość
Może to nerwy? Jakaś odmiana fobii społecznej? Robi Ci się tak jak rozmawiasz z kimkolwiek, czy tylko z nieznajomymi?
Szczerze to jestem nerwową osobą, ale np. na twarzy nie robię się czerwona podczas rozmowy z kimkolwiek czy w np. w sklepach jak jestem etc. tylko przeważnie dłonie mam bardzoo czerwone i nie wiem jak temu zapobiec?;/;/
Polusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.