problem z włoskami :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-06, 16:02   #1
ciemnadziewczyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Unhappy

problem z włoskami :/


cześć dziewczyny
mam problem z pozbyciem się zbędnego owłosienia i liczę na jakieś porady.
Zbliża się lato i chciałabym to zmienić, zimą mi to jakoś nie przeszkadzało.
Nie używam kremów do depilacji bo na mnie nie działają, plastry Veet i Joanny też nie :/ więc została mi maszynka. Chcę zakupić depilator ale rozważam czy nie wyjdzie mi to na gorsze, a na kosmetyczke na pastę lub wosk nie stać mnie iśc raz w miesiącu. Zawsze po goleniu i pod pachami, na nogach czy w miejscach intymnych zostają mi czarne kropki, podrażnienia i nigdy skóra nie jest dobrze ogolona. Na dodatek mam strasznie ciemne włosy i GRUBE na pachwinach, przy czym jak je ogolę wygląda to już w ogóle strasznie, gdyż zawsze jest podrażnienie, czasem leci krew o i oczywiście zostają czarne kropki.
Poradźcie mi co mam zrobić aby jakoś ta skóra wyglądała?
Używałam różnych kremów drogeryjnych stworzonych po depilacji i nic :/
Może jakiś apteczny? No i czy depilator nie okaże się gorszy niż maszynka? Zrobiłam (niezaspecjalnej jakości, gdyż nie mam przy sobie aparatu) telefonem poglądowe zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noga.jpg (29,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg noga3.jpg (44,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg noga1.jpg (16,2 KB, 38 załadowań)
ciemnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:34   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: problem z włoskami :/

Uważałabym z depilatorem. Miałam kiedyś (w sumie dalej mam, leży gdzieś zapomniany) i po nim to dopiero była masakra. Po depilacji miałam podrażnienia, one schodziły, więc nie było tak źle. Ale bardzo wrastały mi włoski, a że mam czarne i grube to wyglądało to źle, momentami i bolało. Ale najgorzej miałam pod pachami, po wydepilowaniu kilka dni nie mogłam rąk opuścić, bo do tego stopnia bolała mnie skóra. Sama lecę maszynkami, chociaż włoski po niej jakoś grubsze, ale nie znalazłam niczego mniej inwazyjnego (szczególnie dla pach).
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:55   #3
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: problem z włoskami :/

Ciemnadziewczyno, a powiedz jakiej maszynki do golenia używasz? Zwykłych jednorazówek? Czy tych z wymiennym wkładem?
Obawiam się, że u Ciebie głównym problemem jest zła maszynka do golenia - stąd te podrażnienia i zacięcia.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.