Mam ochotę na zmianę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 21:03   #1
maddie1221
Raczkowanie
 
Avatar maddie1221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 478
GG do maddie1221 Send a message via Skype™ to maddie1221
Question

Mam ochotę na zmianę!


Witam Mój naturalny kolor to (jak chyba większości) mysi ciemny blond. Od 2 czy 3 lat je farbuję. Są już całkiem długie, co widać na załączonych zdjęciach. W moim życiu ostatnio wiele się zmieniło, więc chcę też zmienić coś ze sobą. Od dawna marzą mi się włosy do ramion w kolorze blond lub ciemny brąz. Z tym mam dylemat. Jednocześnie trochę szkoda mi ich obcinać, bo w końcu tyle zapuszczałam. Ale biorąc pod uwagę jak bardzo są zniszczone, to tak chyba będzie najlepiej... Jak myslicie?
Zdjęcie nr 1. Jakoś z maja. Jak widać ciemny blond tu mam. Teraz już są dłuższe.
Zdjęcie nr 2. Moja naturalna struktura włosów, zdjęcie z końca czerwca, kolor tu ciemniejszy, ale już się spłukał do koloru poprzedniego. Aktualnie są koloru ze zdjęcia pierwszego, pomijając ogromny odrost, którego ta farba nie złapała.
Zdjęcie nr. 3. Moja wymarzona fryzura. Nie chodzi nawet o sam kolor, bo czarne włosy mi się nie podobają.

DSC07238.jpg
DSC07918.jpg
634528617805781250.jpg
maddie1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:04   #2
maddie1221
Raczkowanie
 
Avatar maddie1221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 478
GG do maddie1221 Send a message via Skype™ to maddie1221
Dot.: Mam ochotę na zmianę!

Cytat:
Napisane przez maddie1221 Pokaż wiadomość
Witam Mój naturalny kolor to (jak chyba większości) mysi ciemny blond. Od 2 czy 3 lat je farbuję. Są już całkiem długie, co widać na załączonych zdjęciach. W moim życiu ostatnio wiele się zmieniło, więc chcę też zmienić coś ze sobą. Od dawna marzą mi się włosy do ramion w kolorze blond lub ciemny brąz. Z tym mam dylemat. Jednocześnie trochę szkoda mi ich obcinać, bo w końcu tyle zapuszczałam. Ale biorąc pod uwagę jak bardzo są zniszczone, to tak chyba będzie najlepiej... Jak myslicie?
Zdjęcie nr 1. Jakoś z maja. Jak widać ciemny blond tu mam. Teraz już są dłuższe.
Zdjęcie nr 2. Moja naturalna struktura włosów, zdjęcie z końca czerwca, kolor tu ciemniejszy, ale już się spłukał do koloru poprzedniego. Aktualnie są koloru ze zdjęcia pierwszego, pomijając ogromny odrost, którego ta farba nie złapała.
Zdjęcie nr. 3. Moja wymarzona fryzura. Nie chodzi nawet o sam kolor, bo czarne włosy mi się nie podobają.

Załącznik 5343231
Załącznik 5343232
Załącznik 5343230
Ps. Wiem, że te drugie zdjęcie jest takie nie bardzo... Ale widać włosy, a o to chodzi ;D
maddie1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:19   #3
MathildaLando
Przyczajenie
 
Avatar MathildaLando
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23
Dot.: Mam ochotę na zmianę!

Śliczny masz teraz kolor, jak i całe włosy. Jeśli od dawna marzy Ci się długość do ramion to śmiało tnij. Też takie lubię. Włosy, nie ręka- na pewno odrosną Zwłaszcza, że piszesz, że są już bardzo zniszczone. Co do koloru, jeśli na pewno chcesz go zmienić, to ja bym lekko przyciemniła do jasnego brązu.
MathildaLando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:31   #4
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Mam ochotę na zmianę!

Według mnie masz śliczne włosy, długie i według mnie wcale nie wyglądają na zniszczone Ja osobiście widziałabym Cię w kolorze ombre - jaśniejsze końcówki, ciemniejsze od nasady. Nie ścinaj włosów, wyglądasz w nich naprawdę kobieco
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:39   #5
maddie1221
Raczkowanie
 
Avatar maddie1221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 478
GG do maddie1221 Send a message via Skype™ to maddie1221
Dot.: Mam ochotę na zmianę!

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Według mnie masz śliczne włosy, długie i według mnie wcale nie wyglądają na zniszczone Ja osobiście widziałabym Cię w kolorze ombre - jaśniejsze końcówki, ciemniejsze od nasady. Nie ścinaj włosów, wyglądasz w nich naprawdę kobieco

Ombre też już miałam
To mi bardzo zniszczyło włosy, tak właśnie od ramion są dosłownie sianowate
DSC04667.jpg
maddie1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:52   #6
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: Mam ochotę na zmianę!

Też uważam że powinnaś ściąć. We włosach do ramion ślicznie będziesz wyglądać Poświecisz mniej czasu na pielęgnacje, w upały nie bedziesz miec koca na plecach a jakbys chciała zapuszczać to odrosną zdrowsze
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:54   #7
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mam ochotę na zmianę!

Cytat:
Napisane przez maddie1221 Pokaż wiadomość
Zdjęcie nr. 3. Moja wymarzona fryzura. Nie chodzi nawet o sam kolor, bo czarne włosy mi się nie podobają.
No i dokładnie taką powinnaś sobie zrobić włosy faktycznie masz trochę zniszczone, więc warto je skrócić, a w takiej długości na pewno będziesz wyglądała bardzo korzystnie
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.