czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-10, 16:57   #1
cynamonowa_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10

czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?


Witam kochane, ostrzegam , że wsawione przeze mnie zdjęcia będą "surowe" bez makijazu, proszę sie nie przestraszyć. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond - tak sądzę. Doszłam przez farbowanie do koloru na poziomie 10-11( bardzo jasny blond) a potem przestałam farbować ze względu na zniszczenia. Teraz odrost ma już 15 cm, i zastanawiam się nad ścięciem całej farbowanej części włosów i zrobieniem grzywki, lub zafarbowaniem części jaśniejszą na ciemny kolor- ale to bardzo trudno zrobić tak zby stopiła się z resztą. zdjęcia są z przed około 8 miesięcy, w tym momencie jak już wspomniałam odrost jest dłuższy, włosy ścinane kilka razy, ale tej samej długości oraz lepszej kondycji niż na zdjęciu "tyłem" gładsze i zdrowsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto38.jpg (28,7 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.11.20112.jpg (62,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 551643_373735289364624_1876384519_n.jpg (28,4 KB, 297 załadowań)
cynamonowa_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 17:43   #2
oisel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Nie podejmę się bardzo profesjonalnej porady, ale moim zdaniem dużo lepiej Ci w dłuższych włosach.
Jeśli chcesz je ściąć to może pomyśl o włosach do ramion i ewentualnie grzywce na bok
oisel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 19:01   #3
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Ja rowniez uwazam, ze bardzo ladnie Ci w dlugich wlosach. Jak obetniesz calkiem na krotko, to duzo czasu zajmie Ci pozniej odrastanie i wyrownywanie tej fryzury. Popieram pomysl sciecia do ramion z ukosna grzywka. Nastepnie fryzjerka moze pofarbowac tylko te zolte wlosy na kolor zblizony do naturalnego. A moze ombre, skoro ciezko jest uzyskac efekt identyczny z naturalnym?
Pozniej mozesz trzymac sie dlugosci do ramion az calkowicie zetniesz te farbowane czesci. Nastepnie zapuszczac tak dlugie, jak masz teraz! Tyle, ze zdrowe, lsniace i w naturalnym kolorze
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 23:44   #4
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Ja tak samo - teraz wyglądasz bardzo ładnie : )
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 00:19   #5
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Cytat:
Napisane przez cynamonowa_94 Pokaż wiadomość
Witam kochane, ostrzegam , że wsawione przeze mnie zdjęcia będą "surowe" bez makijazu, proszę sie nie przestraszyć. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond - tak sądzę. Doszłam przez farbowanie do koloru na poziomie 10-11( bardzo jasny blond) a potem przestałam farbować ze względu na zniszczenia. Teraz odrost ma już 15 cm, i zastanawiam się nad ścięciem całej farbowanej części włosów i zrobieniem grzywki, lub zafarbowaniem części jaśniejszą na ciemny kolor- ale to bardzo trudno zrobić tak zby stopiła się z resztą. zdjęcia są z przed około 8 miesięcy, w tym momencie jak już wspomniałam odrost jest dłuższy, włosy ścinane kilka razy, ale tej samej długości oraz lepszej kondycji niż na zdjęciu "tyłem" gładsze i zdrowsze.
Wypróbuj styl Małgorzaty Kożuchowskiej
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 13:10   #6
pesahson
Raczkowanie
 
Avatar pesahson
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 88
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Ja się mało znam, więc Ci nie poradzę w sprawie nowej fryzury, ale muszę przyznać, że bardzo ładna z ciebie dziewczyna i świetnie Ci w tych włosach. 3 zdjęcie jest zjawiskowe.
pesahson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 16:24   #7
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Mi też tak gadali żebym nie ścinała, bo jest super, a ścięłam i naprawdę wyglądam dobrze. Zetnij sobie włosy do ramion i potem podcinaj co miesiąc 1-2cm. Używaj preparatów przyśpieszających wzrost włosów to szybciej pozbędziesz się farbowanych włosów
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 23:46   #8
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

jak masz ochotę ściąć na krótko, to scinaj, tylko pamiętaj, że nie masz szans na ułożoną grzeczną fryzurkę ala Gardias, bo Twoje włosy są niesforne. Ale rewelacyjnie byś wyglądała w takich poburzonych woskiem, taki kontrolowany nieład.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:32   #9
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Masz bardzo ładne włosy nie zmieniaj radykalnie fryzury. To bez sensu.
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 13:30   #10
joaaaasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Jesteś ładna. Nic nie zmieniaj.
joaaaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 20:58   #11
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Prosze, jesli juz chcesz cos zmienic to pocieniuj zeby lasnie sie ukladaly, ale nie obcinaj za krótko. Mysle, ze dluuuga grzywka na bok to dobre rozwiazanie
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 23:11   #12
k4r0l1n4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
jak masz ochotę ściąć na krótko, to scinaj, tylko pamiętaj, że nie masz szans na ułożoną grzeczną fryzurkę ala Gardias, bo Twoje włosy są niesforne. Ale rewelacyjnie byś wyglądała w takich poburzonych woskiem, taki kontrolowany nieład.
Dokładnie! Włosy odrastają jak powszechnie wiadomo, a mając na głowie same naturalne i zdrowe włosy zupełnie inaczej się na siebie patrzy, wiem po sobie Na zdjęciu z rozpuszczonymi włosami faktycznie, jak wspomniała pesahson, wyglądasz zjawiskowo, ale coś czuję, że to tylko urok samego zdjęcia, bo suche, zniszczone i wysuszone rozjaśnianiem włosy bardzo rzadko wyglądają dobrze Pamiętaj, że długość, a w zasadzie krótkość włosów tylko na początku jest trochę dziwna, później widzi się już tylko same plusy, no może prawie same
Fryzurki Gardias nie polecam, bo tak jak już mówiła koleżanka wyżej - za niesforne masz włosy, zamęczyłabyś się ze stylizacją Proponuję fryzurki jak z linków (przepraszam za jakoś jednej z nich, załączyć poprawnie nie mogłam bo chyba jestem jeszcze zbyt krótko na forum), według mnie pasowałyby do Ciebie, a przy okazji pozbyłabyś się zniszczonych włosów

http://imageshack.com/a/img854/8749/kdew.jpg
http://imageshack.com/a/img35/319/3dmu.jpg
http://imageshack.com/a/img4/5348/rqra.jpg
k4r0l1n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 12:13   #13
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

zdedydowanie nie obcinaj włosów!!!
Ja mialam podobny problem - postanowiłam odejsc od bardzo jasnego blondu do naturalniejszego koloru (ciemny blond). Ostatecznie zaczełam stopniowo farbować włosy na ciemniejszy odcień "od góry" końce zostawiając nienaruszone (aby ich nie niszczyć). Dało to efekt ombre podobny, jednak bardzo subtelny - ocienie bardzo płynnie przechodziły.
Po kilku miesiacach kolor wyrównał się z moim naturalnym, więc uniknęłam nieznośnych odrostów oraz niszczenia całych wlosów slinych farbowaniem.
Ja jestem bardzo zadowolona z efektow, jednak uprzedzam, że taką sprawę trzeba powierzyć dobremu fryzjerowi, który bardzo precyzyjnie rozplanuje kolejne farbowania, co troszkę kosztuje

Przemyśl takie rozwiązanie, bo bardzo szkoda byłoby ścinać tak długie wlosy
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:12   #14
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Masz naprawde sliczne wlosy, nic nie zmieniaj
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:50   #15
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Mi też tak gadali żebym nie ścinała, bo jest super, a ścięłam i naprawdę wyglądam dobrze. Zetnij sobie włosy do ramion i potem podcinaj co miesiąc 1-2cm. Używaj preparatów przyśpieszających wzrost włosów to szybciej pozbędziesz się farbowanych włosów
Ale ty masz niesamowitą buśkę ;d

A autorka na pierwszym zdjęciu straszy, na trzecim przyciąga a więc ja mówię : Nie ścinać tylko dbać
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:20   #16
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: czy grzywka i króciutka fryzura są dla mnie?

Dobrze wyglądasz w takich ja bym ich nie obcianała
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 18:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.