Dobre rady mile widziane :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 21:11   #1
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711

Dobre rady mile widziane :)


Witajcie Wizażanki,

Drogie Dziewczęta potrzebuję Waszej dobrej rady w kwestii "małej" metamorfozy. Rzecz ma się następująco od dłuższego czasu maluję włoski na różne odcienie rudego. Bardzo mi się podobają rude włoski, ale pewnie każda z Was , która choć raz malowała sobie włoski na takie odcienie wie jak trudno utrzymać pierwotny kolor. Druga rzecz to to, że zapewne jak większość Kobietek po pewnym czasie mam ochotę na "zmianę". Ostatnio dość często myślę nad różnymi odcieniami brązu, podobają mi się też włoski typu ombre. Rzecz w tym, że kompletnie nie wiem czy takie kolory pasowały by do mojego typu urody.

Co do fryzury to jest jeszcze jedna kwestia - zapuszczam włosy już od dłuższego czasu. Jednak wiem, że długie włosy są wtedy ładne kiedy są porządnie zadbane i zdrowe, a moje włosy są raczej z rodzaju tych cienkich, podatnych na zniszczenia :P Fakt jest również taki że mam taką pracę, w której muszę mieć związane włosy, dlatego mimo wszystko rzadko chodzę w rozpuszczonych... Może doradziłybyście mi czy nie pomyśleć o jakiejś krótszej fryzurce, jeśli tak to jakiej?

I ostania prośba, jeśli znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która podpowiedziałaby mi jak dobierać makijaż, byłabym bardzo wdzięczna

Dodaję w załącznikach zdjęcia: 1 - fotka po mojej ostatniej wizycie u fryzjera w grudniu, kolor na zdjęciu jest jak najbardziej aktualny, a co do fryzurki to trochę mi tylko grzywka podrosła i układa się lekko na bok 2 - dawno temu w ciemnym brązie, 3 - krótsze włoski też kilka lat wstecz 4 i 5 to różne kombinacje rudości

Z góry dziękuję za każdą poradę i podpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CSC_2972.jpg (85,9 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9a7c66b5bc.jpg (50,9 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA190563.jpg (114,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010037.jpg (71,1 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7040286.jpg (98,0 KB, 139 załadowań)
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 12:41   #2
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

ja tak na szybko.
włosy.te brązy nic nie robią, żeby podkreślić twoją urodę. rudości wyglądają ok, zwłaszcza te jaśniejsze. do rodzaju fryzury-tylko ta prosta grzywka mi tu nie pasuje, w pozostałych b. fanie wyglądasz.
makijaż (wspomogę się zdjęciami z różnych źródeł w tym z blogów):
szminki i błyszczyki: beżowe(z lekkim połyskiem), kremowe, cieliste, jeśli czerwienie, to raczej ciepłe, zgaszone, nie za mocne i absolutnie nie zimne
http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...18_10_9987.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-KSjPmm4D96...0/P1080145.JPG
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...MPOXY_qMAt5tbA
róże: żadne jaskrawości, bardziej w kierunku morelowych niż lalkowo-różowych
http://i.pinger.pl/pgr242/6240414d00...7a4ced84a0.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-lSq1W80eIC...0/DSC07119.JPG
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...zJDHCAIacCt35w
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...bd371e0a02.jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...4f23e477fe.jpg
będą też ci pasować różne bronzery.

oczy:beże, brązy, wszelkiego rodzaju nudziaki(rzadko się nie sprawdzają), śliwki, oberżyny, bakłażany
http://www.vanitynoapologies.com/wp-...w-swatches.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-5ZCgqNVOOM...%252166amc.jpg
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...FE8-cV9NGAWSrg
http://2.bp.blogspot.com/-84_NxuxKi5...8/s200/028.JPG
http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...dbbad33092.jpg
podkład: kieruj się kolorytem szyi
chyba tyle z najważniejszych.
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:01   #3
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Dziękuję ślicznie za odpowiedź petroniuszowna Twoje sugestie w sprawie makijażu bardzo mi pomogły i na pewno będę się do nich stosowała

co do fryzury natomiast widzę, że jednak rudość jest mi pisana nie mówię że to źle, to super bo uwielbiam rude włoski, tylko czasem każdy potrzebuje odmiany w końcu kobieta zmienną jest

a co powiecie o takich włoskach to jest ombre z karmelowego brązu i jasnych pasemek, jak myślicie pasowałoby mi coś takiego? dodam że moje włosy są proste i fale bardzo krótko się trzymają...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre+hair+color+trends+2013(2)[1].jpg (59,7 KB, 55 załadowań)
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:56   #4
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

1- zdecydowanie tak dla fryzury z drugiego postu, cudowna i stworzona dla Ciebie
2- makijaz - pierwsze co rzuca sie w oczy to to, ze masz szeroki i wydatny nos, ktory niepotrzebnie powiekszasz optycznie oddalonymi brwiami. powinnas je zblizyc nawet mocniej niz w klasycznej opcji,a u Ciebie one sa stanowczo zbyt oddalone.
3- masz waskie usta, kup jasna kredke i znaznaczaj nia luk kupidyna, do tego obrysowuj delikatnie wargi i wypelniaj nugatowym, albo cielistym ( nie przezroczystym ) blyszczykiem. polecam z sally hansen z mieta pieprzowa bo powieksza minimalnie usta. masuj je tez szczotekcza regularnie
4- nigdy prostej grzywki nie lacz z taka koncowka nosa jak Twoja, to najgorsza opcja.
5-masz ladne, ale gleboko osadzone oczy, poszukaj makijazy dla takowych bo troche tu do pisania
6- lekki roz, brzoskwinia moze
7- troche brak mi zlotej bizuterii, jesli chcesz sie bawic w rudosci czy brazy pamietaj o niej zawsze. surowy styl z brakiem bizuterii, srebro po prostu mniej pasuja
to tyle
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 21:47   #5
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Dziękuję ślicznie za odpowiedź petroniuszowna Twoje sugestie w sprawie makijażu bardzo mi pomogły i na pewno będę się do nich stosowała

co do fryzury natomiast widzę, że jednak rudość jest mi pisana nie mówię że to źle, to super bo uwielbiam rude włoski, tylko czasem każdy potrzebuje odmiany w końcu kobieta zmienną jest

a co powiecie o takich włoskach to jest ombre z karmelowego brązu i jasnych pasemek, jak myślicie pasowałoby mi coś takiego? dodam że moje włosy są proste i fale bardzo krótko się trzymają...

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

przepraszam post dwa razy mi się opublikował, a nie potrafię go usunąć :P

julianna-p - bardzo dziękuję za wszystkie cenne uwagi i wskazówki, dają dużo do myślenia i naprawdę trafiają w sedno, dziękuję, będę się do nich stosować jak to dobrze jak ktoś kto ma pojęcie urodzie spojrzy na Ciebie z boku i doradzi Ci co masz zrobić dzięki
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:09   #6
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

będzie pasować
a jeśli chodzi o inne kolory na głowie, to widzę Cię w czymś takim:
http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...-karmelowy.jpg
i w kolorach Heidi Klum
http://www.schwarzkopf.pl/dam/sk/de/...er_420x270.jpg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19291/heidi_627.jpeg
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 23:02   #7
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

prosze bardzo , fajnie jesli pomoglam bo masz dobry "material wyjsciowy" wiec warto nad nim popracowac dla jeszcze lepszych efektow
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 18:00   #8
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

julianna-p - dobry "material wyjsciowy", jak to miło zabrzmiało dziękuję, aż człowiek nabiera motywacji żeby dalej pracować nad sobą )

petroniuszowna - blond(?!) o tym nie pomyślałam, ale mi dałaś do myślenia nigdy nie sądziłam że ktoś widziałby mnie w blondzie choć rzeczywiście mam dwie siostry i one są blondynkami, więc może i ja powinnam spróbować do tej pory miałam tylko raz w życiu blond na głowie (w wydaniu perukowym ) podrzucam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 287956_2274122421409_5579186_o.jpg (154,9 KB, 163 załadowań)
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 23:31   #9
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

a jak się czujesz w blondzie? bo na tym zdjęciu wygląda to naprawdę fajnie. ale taaaka zmiana wiąże się z kolejnymi zmianami w makijażu
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:20   #10
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

nie rób blondu.....mi się nie podoba. Najładniej ci na 4 zdjeciu z tą gzywką na bok i kolorek tez ci pasuje
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 13:20   #11
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

zdecydowanie "material wyjsciowy" rokuje,ale w tym blondzie nie , makabra. pomijajac oczywistosc tego zdjecia to blond nie pasuje do Twoich rysow . masz wyraziste rysy i klasyczny jasny blond Cie oszpeci. jesli blond to jedynie karmel: opcjonalnie sredni . jasne wlosy moga lagodzic rysy, ale nie kazde. w Twoim przypadku beda w mojej opinii mega dziwnie wygladac. masz klasyczne, mocne rysy, ktore w naturze nie lacza sie nigdy z jasnym kolorem wiec uzyskasz efekt sztuczny, ktory zamiast podkreslic rasowosc urody zrobi z niej wade delikatne cieple odcienie, delikatne lekko chlodne tak ,np w polaczeniu z falami . masz urode, ktora polubi sie ze stylem glamour np. mozesz ogladac sie na vintage. mnostwo opcji do wyprobowania
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 18:41   #12
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

w blondzie fakt czułam się bardzo "nieswojo", to było interesujące doświadczenie, ale chyba nie na dłużej... ktoś życzliwy powiedział mi kiedyś jak przymierzałam się do zmiany właśnie na blondynkę że będę wyglądać nie przymierzając tutaj cytat "jak pół d*py zza krzaka" wzięłam sobie to do serca i jakoś zawsze mi się przypomina jak znowu pomyślę o blondzie choć czasem mimo wszystko mnie kusi

czyli podsumowując lepiej będzie pozostać przy rudościach, tak? Miedziane czerwienie czy bardziej pod kasztan? Obecnie mam taki pośredni kolor, coś jak na pierwszym zdjęciu. Z uzyskaniem fal na co dzień to u mnie będzie raczej kłopot, bo mam dość ciężki nie skłonne do kręcenia się włosy... aha i jeszcze miałam spytać o grzywkę podpowiadacie żeby wrócić do tej na bok, tak? aha a co z ombre? czy przy takich kolorach warto się w to pobawić, czy raczej pozostać przy jednym starannie dobranym odcieniu? pytam bo nigdy nie próbowałam tego typu koloryzacji

jeśli chodzi o style w makijażu i ubiorze jaki mi podpowiadacie to naprawdę mi odpowiadają i będę się do nich stosować
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 08:25   #13
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Ja bym pozostała na Twoim miejscu przy rudym. Ten odcień z 4 zdjęcia jest śliczny. Grzywka na bok jak najbardziej Ci pasuje. Krótka i prosta już mniej, chociaż w dłuższej może wyglądasz lepiej. Nie zgodzę się, że brąz nie jest dla Ciebie. Moim zdaniem wyglądałaś ładnie, naturalnie. Co do ombre... Na Twoich włosach nie będzie takiego efektu jak na załączonym przez Ciebie zdjęciu. Raz- pisałaś, że masz cienkie włosy, dwa są proste ja druciki. W żadnym wypadku nie rób ombre sama w domu (połowa włosów rudych, połowa blond)
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 15:14   #14
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Najwyżej odświeżyłabym rudy na bardziej ,,ostry" i zdecydowanie podoba mi się 4 fryzura ewentualnie 1

P.S. zazdroszczę tak prostych i gładkich włosów
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 15:17   #15
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

dziękuję Wam wszystkim rady i uwagi. Biorąc je sobie do serca byłam u fryzjerki, zmiany nie są może jakieś radykalne, ale też nie popełniłam jakiejś gafy malując włosy np. na blond lub mocno je przyciemniając co wcześniej rozważałam ale wy skutecznie wybiłyście mi to z głowy. Włosy malowałam w domu. Wypróbowałam tą nową farbę Loreal Prodigy - Bursztyn. Kolor wyszedł mniej więcej taki jak na opakowaniu, rudy ale nie rażąco miedziany. Myślałam że wyjdzie troszeczkę ciemniejszy, specjalnie przetrzymując farbę na włosach, ale nie pomogło, ale tak czy siak kolor przypadł mi do gustu. U fryzjerki nie zrobiłam wielkiej rewolucji na głowie, po prostu uporządkowałam to co miałam, lekko cieniując. Grzywka jest natomiast tak obcięta, że według uznania da się nosić i na prosto i na bok (choć na bok na pewno lepszy efekt będzie jak trochę podrośnie). Dodatkowo w wykupionym pakiecie fryzjerskim miałam refleksy... i tu nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam, bo nigdy jakoś nie przepadałam za połączeniem rudości z blondem. Jednak wbrew pozorom nie wygląda to aż tak strasznie (chyba . Pasemka są bardzo delikatne i nawet nie rzucają się aż tak w oczy, jednak nie wiem czy zdecyduję się na coś takiego w przyszłości :P

Załączam zdjęcie, dokładnie z dzisiaj. Lekko sobie pofalowałam włosy, heh nic większego z moich "drucików" nie da się wykombinować

Na tygodniu wybieram się jeszcze do kosmetyczki na regulację brwi, więc nie zwracajcie na nie uwagi

I jak?

PS: przepraszam za to zdjęcie z "rąsi" ale jestem sama w mieszkaniu i nie miałam kogo poprosić, a chciałam się z Wami podzielić, dotychczasowymi zmianani
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5126.jpg (117,4 KB, 111 załadowań)
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 16:25   #16
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Bardzo ci ładnie w tym kolorku
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:46   #17
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

bardzo fajna zmiana , rozswietlenie wyszlo na fotce ciut za zolte, ale pewnie na zywo wyglada inaczej . plusy - wyeksponowana gestosc wlosow, lekki wiosenny a jednak zdecydowany kolor, podkreslone kosci policzkowe . jedyne co bym zmienila to regeneracja koncow plus lekko dluzsza, bardziej skosna grzywka, ale to szczegoly. dodatkowo kiedy nie widac czy brwi masz oddalone za mocno wracaja dobre proporcje twarzy, zakladam ze brwi jeszcze nie odrosly wiec grzywka to dbra opcja . plus za bluzke z fajnym akcentem
wygladasz bardzo atrakcyjnie .
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 10:22   #18
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

W żywym odcieniu rudego bardzo korzystnie, pozdrawiam.
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:34   #19
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Wspominałaś coś na początku o krótszej fryzurce, jeśli dalej o tym myślisz to może coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1345842.jpg (322,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg damskie%20fryzury%20krotkie%20wlosy,%20fryzura%20krotka,%20fryzury%20z%20wlosow%20krotkich%20193.jpg (21,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asymetryczny-rudy-bob.jpg (21,1 KB, 4 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 00:16   #20
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Ponieważ kobieta zmienną jest i cały czas dąży do czegoś, moja aktualna zmiana ) -> patrz załącznik

i co sądzicie? pożegnałam się z rudością na głowie, krok w dobrym kierunku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1486171_10204141798254065_969676665937473570_o.jpg (192,4 KB, 75 załadowań)
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 07:47   #21
Diditka
Raczkowanie
 
Avatar Diditka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Bardzo fajnie, tak naturalnie! Nie zapuściłaś dłuższej grzywki jednak.
Diditka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 09:08   #22
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

naturalnie owszem, ale trochę mało wyraziście moim zdaniem
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 14:36   #23
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Diditka - z grzywką walczę cały czas... mam jak to fryzjerka powiedziała niezłe "wicherki" i ciężko cokolwiek tu poradzić, znalazłyśmy pewien sposób, który ma się sprawdzić, ale trzeba było przyciąć trochę grzywkę, nie mniej jak mi trochę odrośnie poproszę żeby w miarę możliwości przyciąć ją tak żeby układała się na bok, jakoś chyba lepiej się czuje w grzywce lekko na bok

SceneQueene - fakt nie są już tak płomienne jak były kiedyś, ale z rudością miałam podstawowy problem ślicznie wyglądała góra przez 1,5 do 2 tyg., później się zmywała i płowiała i miałam na głowie coś pomiędzy sprawnym blondem, tłumionym rudym bez życia,,, niestety myję włosy codziennie więc utrzymanie ładnej rudości to wielkie wyzwanie, chciałam spróbować czegoś bardziej naturalnego (mam już swoje lata ) a poza tym jeśli chodzi o wyróżnianie się to tak czy siak zawsze będę zauwazana ze względu na swój wzrost nie powiem że nie tęsknię za rudym, bo to genialny kolor i uwielbiam rude włoski, ale chciałam spróbować czegoś innego
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 14:41   #24
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

pewnie, dobrze jest czasem coś zmienić.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 20:48   #25
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

A mnie się o wiele bardziej podoba ten brąz niż rudy. Wyglądasz naturalniej a dłuższe włosy dodały Ci uroku. Ja bym nie wracała do rudego
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 21:10   #26
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

A mi się dużo bardziej podobałaś w rudości, w tym brązie Cię nie widać.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:50   #27
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64
Dot.: Dobre rady mile widziane :)

Brąz zdecydowanie nie, jasne rudości są ok. Choć ja też bym Cię widziała w blondzie.
grazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-30 10:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.