Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 14:51   #1
Wertizzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 56

Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja


Właśnie przygotowuję sobie listę zakupów i w związku z tym nasunęło mi się pytanie
Otóż zamierzam skompletować całą serię Pantene Intensywna Regeneracja. Wiadomo - szampon i odżywka, ale oprócz tego chciałam kupić także coś, co nazywa się Ekspresową Maseczką Odnawiającą z potrójną ilością aminokwasów (ta w tubie) i Krem Odbudowujący Intensywna Regeneracja (to coś w słoiczku).
I tak się zastanawiam: czy te trzy produkty, to jest krem, maseczka i odżywka w ogóle się czymś różnią poza opakowaniem i nazwą?
Czy to nie jest przypadkiem tak, że Pantene serwuje nam jeden i ten sam produkt w trzech odsłonach? No i właściwie w jaki sposób mają być używane te kosmetyki? Odżywka po każdym myciu, ale jak często maseczka i krem? Oczywiście najprościej byłoby wybrać jeden z tych produktów i stosować po każdym myciu, ale przecież PO COŚ są one wszystkie w tej serii, a ja mam ochotę zaserwować swoim włosom taki kompleksowy program pielęgnacyjny
Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam
Wertizzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 15:22   #2
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

sa zeby mieć opcje chyba maska jest silniejsza od dożywki ale nie każdy ma czas i ochotę siedzieć z nią na głowie. A co do Pantene to intensywnej pielegnacji nie miałam ale każdy szampon tej firmy oznaczał dla mnie burzę...łupieżu na głowie, od paru osób słyszłam o podobnych reakcjach.Ale w koncu nadal firma jest na rynku wiec moze nie na wszystkich tak działa.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 15:51   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

Uzywam szamponu razem z odzywka plus maske do wlosow jak dla mnie super.. zwlaszcza jak masz mocno przesuszone wlosy czym sie roznia ? tego to nie wiem musialabym sklad zobaczyc ale jak np nie uzyje maski to wlosy gorzej wygladaja, po masce sa ladnie wygladzone i nie wygladaja w ogole na zniszczone
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:34   #4
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

Proponuję wybrac sie do sklepu fryzjerskiego i tam wydać przeznaczone na ten cel pieniażki.
Tam sa profesjonalne odżywki, szampony itp.
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:27   #5
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

Ja patrzylam ostatnio na skład szamponów Pantene. Pisze ze jeden jest dodajacy objetosci, inny intensywna regeneracja a kazdy ma ten sam skład. Podobnie jak zimowa ochrona. Maseczki w tubkach Pantene mam trzy!! Kazda niby do innych wlosow a kazda tez ma ten sam skład.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 11:22   #6
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ja patrzylam ostatnio na skład szamponów Pantene. Pisze ze jeden jest dodajacy objetosci, inny intensywna regeneracja a kazdy ma ten sam skład. Podobnie jak zimowa ochrona. Maseczki w tubkach Pantene mam trzy!! Kazda niby do innych wlosow a kazda tez ma ten sam skład.
no tak, wlasnie zawsze sie zastanawialam, czy te wszystkie szampony to nie przypadkiem jedno i to samo, a jakos do glowy nigdy mi nie przyszlo, zeby sprawdziac sklady
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 16:49   #7
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Smile Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

Macie rację z tym składem szamponów i odżywek. Nowa seria Panetene ma tak dużo produktów: Intensywna Regeneracja, Gęste i Mocne, Lśniący Kolor, Codzienna Pielęgnacja, Przeciwłupieżowy- wszystkie mają taki sam, albo przynajmniej bardzo podobny skład. Nie zmienia to jednak tego, że polecam te produkty, gdyż dla mnie są cudowne.
Oana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 23:05   #8
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja

A ja wam powiem Kobietki, że te odżywki z pantene są dość silne i wypłukują farbą z włosów. Poza tym do zniszczonych włosów bym żadnej z nich nie używała. Wolę dołożyć 10zł i kupić odżywkę w sklepie fryzjerskim. Teraz mam odżywkę z łożysk zwierzęcych i po niej chociaż widać poprawę. Po tygodniu z bardzo zniszczonych włosów, które wyglądały jak po trwałej wygładziły mi się i to bardzo ładnie. Odżywka ma 1 litr i dałam za nią 20zł. Więc myślę że nie przepłaciłam
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.