Faberlic - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-18, 12:01   #31
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

Buuu Liwus i cio z tymi kosmetykami? Juz się niepokoję.
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 12:06   #32
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Faberlic

Nie niepokój się . Liwuś się właśnie kąpie, ale mogę Ci w jej imieniu powiedzieć, że kosmetyki zostały już zamówione i powiny być lada dzień. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dostaniesz już swój kremik.
.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 12:12   #33
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

Dziekuje koko A wiesz ja już taka jestem
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-26, 19:52   #34
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

Liwus i gdzie moj kremik?
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-26, 23:38   #35
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Faberlic

Witaj...
strasznie jest mi głupio bo po raz pierwszy nie dostaje kosmetyków tak długo. Dzisiaj napisałam do mojej trenerki i mam nadzieję że na poczatku tego tygodnia już będą.
Bardzo Cię przepraszam
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-27, 09:36   #36
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

Liwus ciesze się ze odpisałaś. No to trudno poczekam jeszcze troszq. Nic się nie stało. Pozdrawiam
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 16:35   #37
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Faberlic

Witaj..
Tak się wkurzyłam dzisiaj że nawet nie masz pojęcia. Nawet mnie to zaczęło wkurzac że tak długo nie ma tego zamówienia i nie dostaje żadnych wieści na ten temat. Wzięłam więc sprawy w swoje ręce. A okazało się że moja szanowna trenerka wyjechała na wakacje i nie była łaskawa mnie powiadomić że nie złożyła zamówienia.
Dzisiaj sama złozyłam zamówienie i mam nadzieje że tym razem się uda prześlij mi swój adres to odrazu jak dostanę kosmetyk to Ci prześlę ... Jeszcze raz mocno Cię przepraszam że tak wyszło
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-02, 13:46   #38
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Faberlic

KOSMETYKI JUŻ SĄ !! Mam dla Ciebie kremik więc czekam aż uzyskam Twój adres !! Bardzo przepraszam że trwało to tak długo !! Pozdrawiam!!
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 13:59   #39
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

Liwus dziekuje nareszcie. A wiesz ja wyslalam tobie juz jakis czas temu e-maila. Moze nie doszedl...W takim razie musze go chyba tutaj podac(Prosze nie wykorzystujcie go do innych celow)dane osobowe. Szkoda ze kosmetyki nie doszly wczesniej bo ja teraz jade na 10 dni nad jeziorko. No ale mam nadzieje ze odbiora go za mnie moi rodzice. Oczywiscie zaplaca przy odbiorze Dziekuje bardzo
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-07 o 23:00
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 21:30   #40
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

Liwus i gdzie moj kremik? Wlasnie wrocilam sobie znad jeziorka a kremiku nadal nie ma....Prosze odpisz co z nim. Pozdrawiam
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 21:36   #41
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Faberlic

Witaj!
Moja siostra wyjechała na kilka dni, ale jutro wraca, więc będziesz mogła pogadać z nią osobiście. Mam jednak przed sobą dowód nadania przesyłki dla Ciebie, znalazłam na jej biurku. Wynika z niego, że wysłała Ci krem 9 lipca.Pewnie lada dzień bedzie u Ciebie.Pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-11, 22:05   #42
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 22:06   #43
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

OO dziekuje koko. Juz sie balam. Pozdrawiam
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 20:18   #44
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Faberlic

Dziekuje Liwus kochana) Dzisiaj przyszedl kremik. Jutro przezyje wielka probe hehe Pozdrawiam
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 10:25   #45
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Faberlic

Cała przyjemność po mojej stronie . Bardzo Cię przeprasam że to tak długo trwało Mam nadzieję że się nie zraziłaś do tej firmy !!
Pozdrawiam!
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 18:35   #46
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Faberlic

mhm, trzeba jeszcze być dostępnym, Jarku
ja coś nie mam szczęścia do Jarka, kiedyś napisałam do niego maila w sprawie maseczki B6, tu na forum obiecywał odpowiedziec mailem na każde pytanie, niestety nie doczekałam się , teraz to gg niedostępne, od kilku dni Dziewczyny, może któraś z Was zna nieco bardziej uchwytnego konsultanta/tkę Faberlic? Chciałabym zapytac o warunki współpracy...
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 18:59   #47
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Faberlic

Akurat mnie osobiscie Jarek wszystko wytlumaczyl i bardzo milo nam sie rozmawialo, tak milo, ze teraz sama jestem konsultanka, wiec jak masz jakies pytania, to najlepiej skontaktuj sie ze mna przez @ lub gg (wszystko znajdziesz w moim profilu) Pozdrawiam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 19:00   #48
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Faberlic

Witam!
Ja jestem konsultantką Faberlica. A co chciałabyś wiedzieć ??
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 19:08   #49
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Faberlic

http://strefa.faberlic.pl/dane.php?s...=40f6c7aa186ae - jeszcze to !! Tutaj masz warunki współpracy z Faberlic!
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-15, 23:43   #50
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Faberlic

Liwuś link niestety nie działa, wyświetla mi się cos takiego: AUTORYZACJA:
Nr rejestracyjny:
Hasło:
Niepoprawne wywołanie!
Spróbuj zalogować się ponownie.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 10:05   #51
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Faberlic

Regulamin Klubu Faberlic


I. Definicje

Faberlic Poland - oznacza Faberlic Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: 02-220 Warszawa, ul. Łopuszańska 36, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000052664. Faberlic Poland jest producentem wysokiej jakości kosmetyków, środków do pielęgnacji ciała oraz innych produkty kosmetycznych, oferowanych klientom w ramach Sprzedaży Bezpośredniej.
Konsultant - oznacza osobę fizyczną zarejestrowaną w Klubie Faberlic w celu dokonywania zakupu Produktów od Faberlic Poland.
Produkty - oznacza wysokiej jakości kosmetyki, środki do pielęgnacji ciała oraz inne produkty kosmetyczne oferowane przez Faberlic Poland.
Trener - oznacza Konsultanta, który uzyskał status Trenera zgodnie z postanowieniami Regulaminu.
Uczestnik - oznacza osobę mającą status Trenera lub Konsultanta.
Sprzedaż Bezpośrednia - oznacza sprzedaż Produktów dokonywaną przez Uczestników wyłącznie na rzecz osób dokonujących zakupu na własne potrzeby, głównie w ich domu, miejscu pracy lub innym miejscu oddalonym od stałych punktów sprzedaży.
Klub Faberlic - tworzą zarejestrowani w nim Uczestnicy.
Zgłoszenie - oznacza zgłoszenie Konsultanta w celu zarejestrowania w Klubie Faberlic, dokonane na zasadach określonych w Regulaminie.
Materiały Faberlic - oznacza publikacje, katalogi i cenniki Faberlic oraz inne materiały i produkty promocyjne opatrzone nazwą Faberlic Poland.
Pakiet Startowy - oznacza zestaw Materiałów Faberlic, Vademecum Konsultanta oraz inne podstawowe materiały otrzymywane jednokrotnie przez Konsultanta po dokonaniu Zgłoszenia i opłaceniu kosztów rejestracji.
Regulamin - oznacza niniejszy Regulamin Klubu Faberlic.

II. Podstawowe zasady działalności Uczestników

1. Uczestnik będący przedsiębiorcą i dokonujący zakupu Produktów w ramach działalności gospodarczej, jest zobowiązany do dopełnienia i przestrzegania wszystkich wymogów związanych z prowadzoną działalnością, a w szczególności do:
a) zarejestrowania działalności w wymagany sposób, jeżeli działalność wymaga wpisu do rejestru;
b) zapłaty należności podatkowych, składek na ubezpieczenie społeczne oraz innych należności publicznoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
c) złożenia Faberlic Poland oświadczenia, że sprzedaż Produktów lub organizacja sieci ich dystrybucji są objęte przedmiotem działalności gospodarczej Uczestnika.
2. Uczestnik ma prawo dokonywać sprzedaży Produktów wyłącznie w ramach Sprzedaży Bezpośredniej. Sprzedaż Produktów innym handlowcom lub oferowanie ich na bazarach, targowiskach, placach lub innych stałych punktach sprzedaży jest niezgodna ze standardami działania Faberlic Poland. W razie wątpliwości, Uczestnik jest zobowiązany uzyskać opinię Faberlic Poland. Opinia ma charakter wiążący.
3. Uczestnik nie jest pracownikiem ani agentem Faberlic Poland. W związku z tym Uczestnik nie ma prawa podejmować jakichkolwiek czynności w imieniu lub na rzecz Faberlic Poland, a w szczególności zaciągać lub pośredniczyć w zaciąganiu jakichkolwiek zobowiązań w imieniu lub na rzecz Faberlic Poland.
4. Uczestnik nie ma prawa wykorzystywać sieci dystrybucji Faberlic Poland do sprzedaży produktów innych firm. Nie może również prowadzić działań marketingowych oraz rozpowszechniać wiadomości, które mogą szkodzić Faberlic Poland.
5. Bez uprzedniej zgody Faberlic Poland, Uczestnik nie może używać nazwy Faberlic w inny sposób niż w ścisłym związku ze Sprzedażą Bezpośrednią Produktów. W szczególności, Uczestnik nie ma prawa używać nazwy Faberlic w celu reklamy lub promocji swojej osoby lub działalności w środkach masowego przekazu, książkach telefonicznych, poprzez wszelkie formy reklamy zewnętrznej oraz rozpowszechnianie materiałów i produktów promocyjnych opatrzonych nazwą Faberlic Poland, a nie dostarczonych przez Faberlic Poland.
6. Uczestnik może założyć własną stronę internetową informującą o współpracy z Faberlic Poland, jednakże na stronie tej Uczestnik musi:
a) podać link do oficjalnej strony WWW Faberlic Poland;
b) podać, że prowadzona przez Uczestnika strona WWW jest jego prywatną stroną;
c) uaktualniać swoją prywatną stronę Uczestnika z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie WWW Faberlic Poland.
Faberlic Poland nie ponosi odpowiedzialności za niezgodności zawarte na prywatnych stronach WWW Uczestnika.
7. Uczestnik jest zobowiązany do:
a) przestrzegania standardów działania określonych w Materiałach Faberlic;
b) terminowego regulowania wszystkich zobowiązań finansowych względem Faberlic Poland, a w przypadku przekroczenia terminu odroczonej płatności, do zapłaty odsetek umownych, w ich braku odsetek ustawowych;
c) przedstawiania informacji o Faberlic Poland, Produktach i metodach działania na rynku zgodnie z wytycznymi zawartymi w Materiałach Faberlic;
d) bezwzględnego honorowania Gwarancji Jakości Faberlic, która uprawnia odbiorców końcowych do bezwarunkowego zwrotu zakupionych Produktów za zwrotem ceny, w terminie do 10 dni od daty dokonania zakupu. Zużycie kosmetyku nie może przekraczać 30% pierwotnej objętości produktu. W przypadku przekroczenia terminu zwroty nie będą przyjmowane.
8. Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia względem Faberlic Poland o zwrot kosztów i wydatków poniesionych w związku z prowadzoną działalnością.
9. Uczestnik akceptuje obowiązek zwrotu na rzecz Faberlic Poland wszelkich kosztów poniesionych w związku z dochodzeniem od niego na drodze sądowej lub pozasądowej nie uiszczonych w terminie należności.

III. Rejestracja Konsultanta

1. Konsultantem jest osoba pełnoletnia, która podpisała i wysłała do Faberlic Poland prawidłowo wypełnione i podpisane Zgłoszenie wraz z pierwszym zamówieniem. Z chwilą doręczenia Zgłoszenia, Konsultant zostaje zarejestrowany w Klubie Faberlic.
2. Konsultant w momencie przystąpienia do Klubu Faberlic ponosi koszt rejestracji zgodnie z obowiązującym cennikiem i otrzymuje Pakiet Startowy.

IV. Zasady działalności Konsultanta

1. Przed pierwszym zakupem Produktów Konsultant powiadomi Faberlic Poland czy zakup Produktów będzie dokonywany na własne potrzeby czy w ramach działalności gospodarczej Konsultanta (tj. celem ich dalszej odsprzedaży). Konsultant powiadomi Faberlic Poland o każdej zmianie powyższych zasad zakupu Produktów.
2. Konsultant Faberlic jest uprawniony do używania tytułu "Konsultant Faberlic" oraz do korzystania z Materiałów Faberlic.
3. Konsultant ma prawo zakupu Produktów z upustem w/g tabeli rabatowej oraz zakupu Produktów z odroczonym terminem płatności, wynoszącym 14 dni od daty wystawienia faktury.
4. Zakupy z odroczonym terminem płatności- tzw. Kredyt Faberlic jest kredytem jednorazowym, tzn. raz naruszony musi być spłacony w całości, aby Konsultant mógł zrealizować kolejne zamówienie. Pierwszy kredyt udzielany jest w wysokości 400 zł.
5. Konsultant może tworzyć własną Grupę Rekrutacyjną, tzn. wprowadzać nowych Konsultantów do Klubu Faberlic. Konsultant otrzymuje rabat odpowiadający 5% wpływom netto osiągniętym przez wprowadzonych przez siebie Rekrutów, z zastrzeżeniem ust. 5 i nast. poniżej.
6. Warunkiem przyznania w/w rabatu za dany miesiąc jest zakup własny na kwotę minimum 150zł w cenach katalogowych.
7. Zaległe należności na rzecz Faberlic Poland nie mogą być rozliczane z przyznanych Konsultantowi rabatów od wpływów.
8. Przyznana gratyfikacja przysługuje Konsultantowi aż do jej odebrania chyba, że Konsultant zostanie wpisany na Listę Alfa.
9. Konsultanci, którzy przez okres 3 kolejnych miesięcy nie dokonają zakupu Produktów zostaną wpisani na Listę Beta. Konsultant pozostaje na liście Beta przez okres 3 miesięcy. Jeżeli w tym okresie nadal nie dokona zakupu Produktów, zostanie umieszczony na liście Alfa. Z chwilą wpisu na Listę Beta, Konsultant traci bezpowrotnie swoją Grupę Rekrutacyjną.
10. Lista Alfa obejmuje Konsultantów, którzy w okresie 6 miesięcy od daty ostatniego zamówienia nie dokonali zakupu Produktów. Z chwilą wpisu na Listę Alfa, Konsultant traci prawo do odbioru zaległej gratyfikacji.
11. Konsultant, który powraca z Listy Alfa i staje się aktywny jest zobowiązany uiścić opłatę wznawiającą w wysokości 10zł.

V. Zasady działalności Trenera

1. Trenerem jest Konsultant, który uzyskał status Trenera zgodnie z ust. 2 i nast. poniżej. Uczestnicy uzyskują informacje o uzyskaniu lub utracie statusu Trenera.
2. Warunkiem uzyskania statusu Trenera jest:
a) prowadzenie działalności gospodarczej;
b) posiadanie Grupy Rekrutacyjnej liczącej co najmniej 10 aktywnych Konsultantów, której obrót liczony według cen katalogowych wynosi co najmniej 3.200 zł miesięcznie a wynik ten utrzymuje się przez 2 kolejne miesiące;
c) rekomendacja Kierownika Regionalnego i akceptacja przez Faberlic;
d) odbycie obowiązkowego szkolenia dla Trenerów.
3. Trener, obok wykonywania obowiązków Konsultanta, podejmuje również działania mające na celu:
a) promocję Produktów;
b) pozyskiwanie i szkolenie Konsultantów w celu rozwoju dystrybucji Produktów w Polsce;
c) nadzorowanie poziomu sprzedaży oraz aktywności Konsultantów podległych Trenerowi, a także sporządzania stosownych zestawień oraz ankiet zgodnie z przedstawionymi przez właściwego Kierownika Regionalnego planami;
d) wykonanie planów, o których mowa w ust. 9 poniżej.
4. Trener posiada Grupę Osobistą. Grupę Osobistą tworzą wszyscy Konsultanci jego dotychczasowej Grupy Rekrutacyjnej oraz Konsultanci wprowadzeni przez tych i następnych Konsultantów
5. Konsultanci wprowadzeni zgodnie z ust. 4 powyżej w obrębie województwa będącego obszarem działalności Trenera tworzą Grupę Trenera.
6. Trener otrzymuje 10% wpływów netto osiągniętych przez podlegającą mu Grupę Osobistą, z zastrzeżeniem ust. 7 poniżej.
7. Warunkiem przyznania gratyfikacji jest dokonanie przez Trenera zakupu Produktów w danym miesiącu rozliczeniowym na kwotę nie mniej niż 200 zł po cenach katalogowych.
8. Obroty osiągnięte przez Trenera są doliczane do obrotów Grupy Osobistej wyłącznie w celu oceny wykonania planów, o których mowa w ust. 9 poniżej, a nie w celu obliczenia gratyfikacji.
9. Trener otrzymuje miesięczne premie z tytułu wykonania planów: sprzedaży, rekrutacji oraz aktywności. Trener otrzymuje plany od Kierownika Regionalnego.
10. Trener, który przez 3 kolejne miesiące nie wykonuje planów, traci status Trenera i staje się Konsultantem. Wykonanie planów oznacza wykonanie co najmniej planu sprzedaży i rekrutacji.
11. Trener, który ponownie stał się Konsultantem ma możliwość za zgodą Faberlic zatrzymania swojej Grupy Rekrutacyjnej. Może ubiegać się ponownie o uzyskanie statusu Trenera po upływie 6-ciu miesięcy od jego utraty.
12. Przy wykonywaniu swoich obowiązków Trener podlega nadzorowi właściwego Kierownika Regionalnego. Kierownik Regionalny może udzielać Trenerowi wiążących instrukcji dotyczących wykonania obowiązków Trenera. Trener zobowiązany jest stosować się do zasad określonych w vademecum Trenera, otrzymywanym z chwilą uzyskania statusu Trenera.
13. Trener zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy poufnych informacji dotyczących stosowanych przez Faberlic technologii, organizacji pracy oraz sposobu prowadzenia działalności handlowej, a także wszelkich poufnych danych dotyczących jego kontrahentów oraz Konsultantów Faberlic. Powyższy obowiązek pozostaje w mocy również po zakończeniu uczestnictwa w Klubie Faberlic. Trener ma obowiązek zapoznać się z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.
14. Uzyskanie statusu Trenera jest jednoznaczne z rezygnacją ze współpracy z inną firmą sprzedaży bezpośredniej oraz ze zobowiązaniem do nie podejmowania takiej współpracy przez cały okres posiadania statusu Trenera.
15. Faberlic zastrzega sobie prawo do rozwiązania współpracy z Trenerem za 1 tygodniowym powiadomieniem.
16. Trener zobowiązany jest do terminowego regulowania zobowiązań finansowych. W przypadku przekroczenie terminu płatności na rzecz Faberlic o 14 dni, Faberlic automatycznie potrąca kwotę zadłużenia z gratyfikacji.
17. Trener jest zobowiązany do wystawienia faktury za należne gratyfikacje.

VI. Dane osobowe

1. Uczestnik przekazuje swoje dane osobowe Faberlic Poland dobrowolnie.
2. Uczestnikowi przysługuje prawo do wglądu w jego dane osobowe oraz prawo do złożenia wniosku o ich aktualizację.
3. Faberlic Poland jest administratorem bazy danych osobowych zarejestrowanych Uczestników. Faberlic Poland przetwarza dane osobowe oraz dane niezbędne do rozliczeń, a w szczególności: nazwisko i imiona, data i miejsce urodzenia, płeć, stan cywilny, adres zamieszkania, adres do korespondencji, adres do przesyłek, numery telefonów, e-mail, numer PESEL, NIP, seria i numer dowodu osobistego, nazwa banku i numer rachunku bankowego, a w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej: nazwa firmy, adres firmy, dane o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, telefon firmowy, numer REGON, nazwa banku i numer rachunku bankowego firmy.
4. Dane osobowe Uczestników są zbierane w celu:
a) rejestracji Uczestników umożliwiającej dokonywanie zakupów i organizację dystrybucji na zasadach określonych w Materiałach Faberlic;
b) dokonywanie rozliczeń finansowych i dokumentacja operacji gospodarczych zgodnie z wymogami odrębnych przepisów;
c) naliczanie rabatów i premii oraz prawidłowa ich dokumentacja;
d) utrzymywanie kontaktu z Uczestnikami;
e) promowanie najbardziej efektywnych Uczestników.
5. Odbiorcami danych osobowych Uczestników mogą być:
a) pozostali Uczestnicy;
b) podmioty powiązane z grupą Faberlic;
c) potencjalni klienci Faberlic Poland;
d) osoby trzecie deklarujące chęć przyłączenia do Klubu Faberlic;
e) firmy wysyłkowe i kurierskie obsługujące Faberlic Poland oraz Uczestników;
f) banki i urzędy pocztowe obsługujące Faberlic Poland oraz Uczestników;
g) firmy organizujące imprezy dla Uczestników na zlecenie Faberlic Poland;
h) kancelarie prawne i podmioty zajmujące się windykacją należności na rzecz Faberlic Poland.

VII. Zakończenie uczestnictwa w Klubie Faberlic

1. W odniesieniu do Uczestników, którzy naruszają standardy działania obowiązujące w Faberlic Poland lub nie wywiązują się z przyjętych obowiązków Faberlic Poland zastrzega sobie prawo do:
a) pozbawienia prawa do korzystania z odroczonej płatności za zakupione Produkty. W takiej sytuacji Uczestnik jest zobowiązany zapłacić cenę w chwili odbioru Produktów;
b) czasowego zawieszenia uczestnictwa w Klubie Faberlic, co jest równoznaczne z czasową utratą prawa do dokonywania zakupów w Faberlic Poland oraz czasową utratą prawa do otrzymywania premii lub rabatów;
c) wykluczenia Uczestnika z Klubu Faberlic, co jest równoznaczne z pozbawieniem prawa do dokonywania zakupów w Faberlic Poland.
2. Uczestnik zostanie wykluczony z Klubu Faberlic w przypadku nie dokonywania zakupu Produktów przez okres jednego roku.
3. Faberlic Poland zastrzega sobie prawo wykluczenia Uczestnika z Klubu ze skutkiem natychmiastowym w przypadku rażącego naruszenia postanowień Regulaminu lub podjęcia działań mogących zaszkodzić interesom Faberlic Poland.
4. Uczestnik może w dowolnym czasie wystąpić z Klubu Faberlic, co jest równoznaczne z utratą prawa do dokonywania zakupu Produktów w Faberlic Poland na zasadach przewidzianych dla Uczestników. Informacja taka powinna być złożona pisemnie.

VIII. Postanowienia końcowe

1. Przystępując do Klubu Faberlic, Uczestnik wyraża zgodę na brzmienie Regulaminu i podporządkowuje się jego postanowieniom.
2. Faberlic zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie, o czym Uczestnicy zostaną rzetelnie powiadomieni z odpowiednim uprzedzeniem.
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 10:40   #52
black_dress
Raczkowanie
 
Avatar black_dress
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 457
Dot.: Re: Faberlic

Jestem konsultantka Faberlic . Zapraszam
black_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:23   #53
naciaa131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Faberlic

Witam
Jestem z Wałbrzycha. Zapraszam!!
naciaa131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.