depilacja bikini - łódź - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 07:52   #31
asiabasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: depilacja bikini - łódź

Pani Paulino zakłada pani kolejny profil (poprzedni usuniety przez moderatora) tylko po to by znowu wciskac w watek swoja reklame... To żałosna reklama pani Paulino oferująca uslugi watpliwej jakości,niech pani zdobędzie rynek solidnościa usług a nie reklamuje się pusto na forach.
Reklama na wizazu jest chyba platna....

Edytowane przez asiabasia
Czas edycji: 2013-04-21 o 07:55
asiabasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 07:41   #32
Monika23194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja bikini - łódź

Pani Paulo z salonu Atelier widzę, że bardzo wykorzystuje Pani forum do swojej reklamy. Proponuje jeszcze trochę poćwiczyć depilację bikini, ponieważ ja byłam bardzo z niej niezadowolona. Zabieg trwał bardzo długo i depilacja była bardzo niedokładnie wykonana ! Pozdrawiam.
Monika23194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:30   #33
gosiaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja bikini - łódź

Pani Paulo, z tego co wiem to Pani szkoliła się od Pani Pauliny Pietrzak, więc dlaczego ją Pani obraża ?- ZAZDROŚĆ.
gosiaaa233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:47   #34
justynakaczmarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja bikini - łódź

Ja od trzech lat depiluję się u Pani Pauliny Pietrzak. Napewno nigdzie indziej już nie spróbuję, a naprawde byłam juz w wielu miejscach w Łodzi. Podaje nr tel jak by któraś chciała 502 431 001
justynakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:07   #35
MariolaMariola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja bikini - łódź

Popieram wypowiedz użytkownika Moniki. Byłam kiedyś w salonie Atelier na depilacji bikini. Było niedokładnie i do tego bardzo drogo ! W takim razie udam się do Pani Pauliny Pietrzak i przetestuje. Dam znać jak było
MariolaMariola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 20:55   #36
MariolaMariola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja bikini - łódź

Witam ponownie, tak jak obiecałam, piszę jak przebiegła depilacja u Pani Pauliny Pietrzak. Otóż dla mnie było naprawdę idealnie : szybko, mocne zdecydowane ruchy oderwania wosku i bardzo dokładnie. to co też było dla mnie ważne to przede wszystkim widać że kobitka kocha to robić, nawet z tego co rozmawiałyśmy to również wykonuje depilację intymną u mężczyzn. Podziwiam.
MariolaMariola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 05:09   #37
asiabasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: depilacja bikini - łódź

Nie mam żadnego interesu w reklamowaniu Atelier ale jak widze żałosne wpisy użytkowniczki zakładajacej kolejne profile w tym samym czasie i wpisy po 1 lub 2 w tym samym wątku wychwalajacych pania Pietrzak to ciężko jest nie wpisać swojej opinii.
Żałosne jest też wpisywanie złej opini pani Pauli z Atelier którą sobie z koleżankami bardzo cenimy i niedokładności nigdy żadna nie stwierdziła,w dodatku otrzymujemy pomoc nie tylko w depilacji,jest świetnym kosmetologiem po studiach i nie pozwole jej obrażać.
Co do cen to uważam za tak perfekcyjnie wykonaną depilacje brazylijska 70 zł to chyba nie dużo..
Niech forumowiczki chodzą do kogo chcą,tylko przyjrzałabym sie wpisom o pani Pietrzak kimkolwiek ona jest.
asiabasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 13:51   #38
gosiaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja bikini - łódź

Pani Paulo podająca się za użytkownika asiabasia proszę dać już sobie spokój bo to robi się nudne. Widać że walczy Pani jak Tygrysica o swoją reklamę, a przy okazji obraża i osądza Pani innych. Czepia sie Pani bardzo Pani Pauliny Pietrzak a nie chce się Pani przyznać, że u niej się Pani szkoliła. Dziwnie się Pani zachowuje.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Zresztą jeżeli nie pamięta już Pani u kogo się szkoliła to odświeże pamięć : P. Pietrzak mgr Kosmetologii.
gosiaaa233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.