blada cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 17:59   #1
channel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Question

blada cera


Wiem, ze było dużo wątków co do bladości cery, ale większość z was co zakładała ten wątek ma takie szczęscie, że jest już jasnej albo nawet bardzo jasnej cery. Ja natomiast nie należe do najjaśniejszych, ani nawet jasnych, nie jest typową mulatką, mam ciemną brzoskwiniową karnacje, (podobnie jak Nicole Sherzinger tylko mam jasniejsze włosy i oczy) a baardzo ale to baardzo podobają mi sie blade twarze jak np. Kristen Stewart. Jak moge rozpocząc rozjaśnianie mojego ciała? (chce miec jasne ciało nie tylko twarz)

A dodam, że mi bardzo łatwo rozjasnia sie twarz, praktycznie po umyciu tonikiem jestem juz bardzo jasna.
Z góry dziekuje : )
channel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:29   #2
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: blada cera

Szczrze mówiąc wszystko polecałabym z umiarem. Bladość jest dla mnie boska, ale są kobiety piękne właśnie dlatego, że ich karnacja jest ciemniejsza.
Choćby Nicole
Rozjaśniajace linie istnieją - ja używałam White Lucency Shiseido (ani jej nie polecam ani nie odradzam, nie mam porównania) ale takie linie nie wybielą skóry w sposób widoczy.
Pewnie nie spodoba Ci sie to co piszę, ale wydaje mi się, że jesteś dziewczyną piekną, o oryginalnej urodzie. Teraz podobaja Ci się blade buzie, tak jak ja mam czasem ochotę wyglądać jak aniołek Victoria's Secret.
Zawsze są makijażowe wybielacze- mąka Crystalline Chanel albo inne pudry, ale czy nie lepiej podkreślać takie piekno jakie się ma?
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:51   #3
channel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: blada cera

o to chodzi, ze ja nie mam takich rysów jak ma Nicole mulatki, tylko słowiańskie i troche to głupio wygląda a teraz były wakacje i sie opaliła ( ach, te plaże) a w zime to ja ja mam jasną brzoskwiniową cere,tylko jak wyjdzie promyk słońca to moja twarz nabiera rumieńców, napoczątku czerwonawych pózniej brązowieją,a ja chce miec taką cere jak mam w zime przez cały okrąglutki rok
channel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:21   #4
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: blada cera

Cytat:
Napisane przez channel Pokaż wiadomość
o to chodzi, ze ja nie mam takich rysów jak ma Nicole mulatki, tylko słowiańskie i troche to głupio wygląda a teraz były wakacje i sie opaliła ( ach, te plaże) a w zime to ja ja mam jasną brzoskwiniową cere,tylko jak wyjdzie promyk słońca to moja twarz nabiera rumieńców, napoczątku czerwonawych pózniej brązowieją,a ja chce miec taką cere jak mam w zime przez cały okrąglutki rok
w takim razie poleciłabym używanie filtrów
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:46   #5
channel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: blada cera

a jakie filtry proponujecie, na początek, jak je stosowac itp. ?
channel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:56   #6
sparrow_lady
Raczkowanie
 
Avatar sparrow_lady
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: blada cera

pod podkład proponuję nakładac krem z dobrym filtrem, a jaki faktor to musisz sama ocenic, im wyższy tym bardziej blokuje słońce. powiem szczerze, że zdarza mi się używac nawet faktora 50 ale tylko w lato. W zimę też potrzebny jest filtr ale mniejszy.
sparrow_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 14:32   #7
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: blada cera

mi pomogły częste peelingi ciała (często był to po prostu cukier z oliwą z oliwek i cytryną), nie są to jednak szybkie i spektakularne efekty. Myślę, że tez samo dodawanie kropel z witaminą C, lub cytryny do balsamów może trochę pomóc. Skóra zabezpieczana filtrem również zrobiła się jaśniejsza, ale powoli. Ja nie stałam się nagle cudownie biała, ale już widzę po wakacjach, że jestem jaśniejsza od moich koleżanek, które przed wakacjami uważałam za blade.

Edytowane przez przykre
Czas edycji: 2009-09-16 o 14:34
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 12:38   #8
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: blada cera

Przede wszystkim filtry i cierpliwośc Pilingi kwasowe, mechaniczne enzymatyczne- zalezy od typu skóry. Mnóstwo informacji znajdzierz na forum biochemii kosmetycznej na wizazu
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 15:17   #9
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: blada cera

podnosze

slyszalam ze sudocrem (nie wiem czy dobrze pisze nazwe)gdy naklada sie go na cala twarz a nie punktowo to wybiela...

znacie jakies inne kremy ktore wybielaja nawet stopniowo cere?
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:03   #10
Moonwalkerka
Przyczajenie
 
Avatar Moonwalkerka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: a taka większa miejscowość w dolnośląskim.
Wiadomości: 7
Dot.: blada cera

Duże filtry, cierpliwość bo nie staniesz się błyskawicznie z karnacją jak śnieg. Ale myślę że by efekt był szybszy trzeba stosować większą ilość sposobów. Filtry ( nawet w zimie ) , peelingi. Skoro toni Ci tak pomaga używaj go częściej np. 3 razy dziennie i po jakimś czasie będziesz widziała efekty. A narazie możesz używać jaśniejszego pudru , delikatnej tapety.
Moonwalkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:43   #11
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: blada cera

polecam wątek 'Jak podkreślić jasną cerę' i WYSZUKIWARKĘ
ten temat był poruszany na forum już wielokrotnie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.