Ekstramalne farbowanie! Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 16:28   #1
rafael91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Question

Ekstramalne farbowanie! Pomocy!!


Mam do Was takie o to pytanie. Mój naturalny kolor włosów to dość ciemny szatyn. Mam je teraz ufarbowane na ciemny brąz (farbuje włosy generalnie od około 3 lat, miałem już wszelkie możliwe brązy, czarny, pasemka, balejaże a nawet srebrną platynę). Problem w tym, że ten ciemny brąz wygląda prawie jak czerń, jedynie połysk ma "brązowawy". Kupiłem farbę Garniera Color Naturals numer 8 czyli jasny blond, który co prawda na pudełku wygląda bardziej jak blond, a nie jasny blond, ale nie o tym już jest ten wątek. Mam również rozjaśniacz vella i poprostu nie wiem co mam zrobić żeby zmienić kolor włosów i żeby nie wyszedł mi ani rudawy brąz, ani słomkowy bądź rudawy blond. Czy powinienem położyć na moje włosy od razu tą farbę, czy może najpierw rozjaśniacz?? A może radzicie mi coś innego?? Proszę pomóżcie!!
rafael91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:41   #2
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Ekstramalne farbowanie! Pomocy!!

najlepiej by było gdybyś wstawił zdjęcia (w dziennym świetle) koloru który masz obecnie i jaki chcesz uzyskać. Będzie zdecydowanie łatwiej coś doradzić .
Dodatkowo zależy jak długie masz włosy, im dłuższe tym ciężej będzie coś zrobić. Jeśli na tak prawie czarny kolor nałożysz rozjaśniacz to wyjdzie Ci ostry pomarańcz jak u liska z firefoxa (masz to jak w banku), dodatkowo zależy kiedy farbowałeś na ten ciemny, bo jesli już są odrosty (a włosy masz długie) to przy skórze wyjdzie biały albo zbliżony do białego ( w każdym razie wyjdzie niejednolicie), ponadto po rozjaśniaczu (jesli masz delikatne włosy) jest wielce prawdopodobne, że będziesz miał suche siano zamiast włosów. No ale póki co to jest tylko gdybanie, nie jest tak łatwo z ciemnego zejśc do blondu jakby mogło sie wydawać, czasami po jednym nieudanym farbowaniu na ciemno do jasnego dochodzi się przez kilka miesięcy

dlatego odpowiedz na pytania:
1. kiedy farbowałeś włoski ostatni raz
2. jaki kolor miałeś przed farbowaniem

najlepiej załaćz zdjęcia, tak jak pisałam wyżej, potem pomyslimy
pozdrawiam
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 08:33   #3
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Ekstramalne farbowanie! Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez rafael91 Pokaż wiadomość
Mam do Was takie o to pytanie. Mój naturalny kolor włosów to dość ciemny szatyn. Mam je teraz ufarbowane na ciemny brąz (farbuje włosy generalnie od około 3 lat, miałem już wszelkie możliwe brązy, czarny, pasemka, balejaże a nawet srebrną platynę). Problem w tym, że ten ciemny brąz wygląda prawie jak czerń, jedynie połysk ma "brązowawy". Kupiłem farbę Garniera Color Naturals numer 8 czyli jasny blond, który co prawda na pudełku wygląda bardziej jak blond, a nie jasny blond, ale nie o tym już jest ten wątek. Mam również rozjaśniacz vella i poprostu nie wiem co mam zrobić żeby zmienić kolor włosów i żeby nie wyszedł mi ani rudawy brąz, ani słomkowy bądź rudawy blond. Czy powinienem położyć na moje włosy od razu tą farbę, czy może najpierw rozjaśniacz?? A może radzicie mi coś innego?? Proszę pomóżcie!!
z moich doswiadczen wynika, ze czesto nawet rozjasniacz moze nie podbic tyle ile tzreba wyjsciowego koloru (zwalszcza jesli to kolor uzyskany farba).
gdy sama mialam ten sam pomysl - bardzo ciemny braz - gozrka czekolada - mimo, ze nei boje sie ryzyka, poszlam do fryzjera.

jesli masz krotkie wlsoy i dopuszczasz mysl, ze w razie czego bedziesz mogl to sciac - ja zaryzykowalabym w domu najpierw rozjasniacz (tzreba go tzrymac dluzej niz mowi opis na pudelku - w moim pzrypoadku zazwyczaj to godzina - a z natury nie mam bardzio ciemnych wlosow) i dopiero po odbarwieniu wlosow - wlasciwiy odcien farby.
dobzre ,ze ten kolor ktory masz nie jest bardzo rozjasniajacy - masz szanse wytlumic wszelkie wsiekle zolcie powstale w wyniku uzycia rozjasniacza.

odradzam ci kladzenie na to co masz farby, gdyz nei ma szans na podbicie prawie czarnego brazu do poziomu 8 (blond jasny) tylko za pomoca farby.
pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-03-25 o 08:35
laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:15   #4
rafael91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Ekstramalne farbowanie! Pomocy!!

dlatego odpowiedz na pytania:
1. kiedy farbowałeś włoski ostatni raz
2. jaki kolor miałeś przed farbowaniem

bylem wtedy juz 3 tygodnie po farbowaniu, a przed farbowaniem mialem calkowicie bialy platynowy blond

zbyt dlugo musialem czekac na Wasze odpowiedzi wiec pobawilem sie w ryzyka fizyka i tak oto wyszedl mi kolor taki: z ciemnego brazu wyszedl mi ciemny czekoladowy braz, a tam gdzie byly odrosty wyszedl mi slomkowo rudy blond.
rafael91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:32   #5
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Ekstramalne farbowanie! Pomocy!!

Radze, kupić dekoloryzator na All "Color peel Prosalon , lub elgon a potem nałożyć farbę jaki kolor chcesz Dekoloryzatory nie zniszczą ci włosów Pozdrawiam
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.