Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 13:16   #1
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Angry

Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!


Dziewczyny...jak widzicie na zdieciach wygladam zle! Przytylo mi sie i widac bardzo to na twarzy. Kazde jedno spojrzenie na zdiecie, lustro doprowadza mnie do rozpaczy..z bezilnosci.

Nigdy nie bylam ekspertem makijazu, dlatgeo potrzebuje pomocy.
Mozecie mi poradzic, prosze jak optycznie 'wyszczuplic' twarz.... i uwidocznic oczy..bo tez jakos sie tak gubia w tym wszystkim.


....ehh...jak dobrze ze jest tu to miejsce i wy
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:07   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

może po prostu się odchudzaj. Na pierwszym zdjęciu ślicznie wyglądasz jeśli chodzi o makijaż to przede wszystkim powinnaś używać bronzera i przyciemnić sobie troszkę czoło u nasady włosów następnie od skroni aż po żuchwę (troszkę też użyć bronzera pod kością policzkową) to optycznie wyszczupli tobie twarz..jeśli chodzi o oko używaj pastelowych, chłodnych cieni takich jak biały, szary, niebieski itd.. używaj eyelinera na górną powiekę i możesz zobaczyć jak będziesz się czuła z kreską na dole (tzn. pod rzęsami na wieczorne wyjście)

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2010-03-31 o 14:11
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:16   #3
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Zgadzam się z Sarah w 100%. ja bym jeszcze radziła nie czesać sie "do góry" tak jak na zdjęciu nr 2. Wydaje mi się, że gdybyś lekko przyciemniła włosy mogłabys szczuplej wyglądać.
Ja sama mam okrągłą twarz i w wyszczupleniu jej bardzo pomaga mi zestaw eyeliner + bronzer.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:50   #4
malpeczka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 68
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Masz prawie taki sam kształt buzi jak ja. Mi ogromnie pomaga cieniowanie twarzy tzn na srodek czoła policzki i brode kładę jasny podkład , na reszte ciemniejszy (w tej samej tonacji ), dodatkowo polecam ziemie egipską lub inny dobry bronzer na boczne partie twarzy i rzuchwę. Ja dodatkowo zrezygnowalam z okularów na rzecz soczewek big eye dzięki którym oczy wydają się ogromne a twarz w jakiśtajemniczy sposob jest węższa. Ale to kwestia gustu i wprawy w używaniu soczewek. pozdrawiam
malpeczka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:10   #5
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Wg mnie nie masz sie czym przejmować ) Masz śliczna buzie . Z tego co widze na zdjeciach, masz bardzo ładne oczy i fantastyczne kości policzkowe . Na dodatek masz idealnie gładką cere . I nie jesteś utyta . Masz kobiece kształty, bardzo fajne wciecie w talii i kształtne biodra . Mnóstwo dziewczyn na pewno Ci tego zazdrości bo mają "chłopiece" kształty , płaskie piersi i twarz w trądziku . Wg mnie fajtastycznie wyglądasz, a do Twojej twarzy nie mam żadnych zastrzeżeń . A jeżeli już tak bardzo zależy Ci żeby ją wyszczuplić optycznie to proponuje dotatki biżuteryjne takie jak wiszące kolczyki , które optycznie wydłużają twarz . Aczkolwiek uważam, że nie jest Ci potrzebne )) Pozdrawiam !! )

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Ah i jeszcze zgadzam sie ze mozesz troszke przyciemnic włosy jeżeli chcesz miec optycznie wyszczuplona twarz- ale nie od razu na czarno ;p;p. A co do grzywki to uważam osobiście, że lepiej jej nie robić, bo wtedy zmniejszysz pole twarzy i wyda sie mniejsza ale nie koniecznie szczuplejsza bo czoło dodaje wysokości a tym samym wyszczupla wg mnie . Ewentualnie grzywka , ale na bok ) nie prosta .
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:26   #6
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Już wszystko zostało powiedziane,ale muszę się wtrącić w temacie
Nie wyglądasz żle!!!
Wybij to sobie z głowy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:49   #7
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Moim zdaniem jestes bardzo ladna. MAsz okragla buzie, taka Twoja uroda. Zamiast zameczac sie tuszowaniem tego podkreslaj to, co w Tobie najlepsze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 21:53   #8
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Dziekuje bardzo za szczere i konstruktywne rady
Slyszalam o cieniowaniu twarzy tak jak mowilyscie, ale nie wiedzialam gdzie rozjasnic, gdzie przyciemnic ...ale nie pozostawilyscie mnie z ta niewiedza

Dziekuje wam (Nadinee_ ; mhmo808 ; jamestown) za tak pozytywne slowa podtrzymujace na duchu..ze jednak nie wygladam tak zle To pomaga. Same wiecie, ze czasami czlowiek sie czuje zle z soba i po prostu trzeba tego dobrego slowa 'z zewnatrz'

Nadinee_ ...w zyciu bym nie pomyslala ze w ogole mam kosci policzkowe ..

podkreslanie tego co najlepsze..wlasnie ostatnio zbyt negatywnie patrze na siebie dlatego ciezko mi znalezc cos co mozna nazwac ladnym do podkreslenia....
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 01:11   #9
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Cytat:
Napisane przez _wanilka_ Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za szczere i konstruktywne rady
Slyszalam o cieniowaniu twarzy tak jak mowilyscie, ale nie wiedzialam gdzie rozjasnic, gdzie przyciemnic ...ale nie pozostawilyscie mnie z ta niewiedza

Dziekuje wam (Nadinee_ ; mhmo808 ; jamestown) za tak pozytywne slowa podtrzymujace na duchu..ze jednak nie wygladam tak zle To pomaga. Same wiecie, ze czasami czlowiek sie czuje zle z soba i po prostu trzeba tego dobrego slowa 'z zewnatrz'

Nadinee_ ...w zyciu bym nie pomyslala ze w ogole mam kosci policzkowe ..

podkreslanie tego co najlepsze..wlasnie ostatnio zbyt negatywnie patrze na siebie dlatego ciezko mi znalezc cos co mozna nazwac ladnym do podkreslenia....
Masz bardzo ladna skore, piekne dlugie rzesy. Masz przede wszystkim swieza, dziewczeca urode. Pasuje Ci lekki makijaz. Bardzo ladnie komponuje sie Twoja cera z kolorem wlosow o co przy jasnym blondzie bardzo ciezko.
Naprawde nie masz powodu, zeby popadac w kompleksy .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-01 o 11:22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 12:22   #10
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Cytat:
Napisane przez _wanilka_ Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za szczere i konstruktywne rady
Slyszalam o cieniowaniu twarzy tak jak mowilyscie, ale nie wiedzialam gdzie rozjasnic, gdzie przyciemnic ...ale nie pozostawilyscie mnie z ta niewiedza

Dziekuje wam (Nadinee_ ; mhmo808 ; jamestown) za tak pozytywne slowa podtrzymujace na duchu..ze jednak nie wygladam tak zle To pomaga. Same wiecie, ze czasami czlowiek sie czuje zle z soba i po prostu trzeba tego dobrego slowa 'z zewnatrz'

Nadinee_ ...w zyciu bym nie pomyslala ze w ogole mam kosci policzkowe ..

podkreslanie tego co najlepsze..wlasnie ostatnio zbyt negatywnie patrze na siebie dlatego ciezko mi znalezc cos co mozna nazwac ladnym do podkreslenia....
często jest tak, że patrząc w lustro widzimy siebie o wiele gorzej niż tak na prawdę wyglądamy ). Wierz mi . W oczach innych jesteś bardzo ładną dziewczyną A tak na prawdę kluczem do uśmiechu jest uśmiech i pewność siebie . Tak więc- pierś do przodu , uśmiech i nie ma sie czym przejmować!
A kości policzkowe masz - i to bardzo ładne . Delikatny makijaż w sam raz dla Ciebie .
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 19:51   #11
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Pomozcie, bo sama juz nie daje rady...szeroka twarz i w ogole wszystko nie tak!

Dziekuje wam wszystkikm raz jeszcze ...ciesze sie ze jest takie miejscie gdzie mozna bez kompleksow porozmawiac o kompleksach i wy umiejace z nich wydobyc cos wiecej :-*
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.