Prosze o podpowiedz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 19:42   #1
aagunia205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5

Prosze o podpowiedz


prosiłabym o podpowiedz jak wykonać ten makijaż http://img205.imageshack.us/i/15576391.png/
podoba mi się ponieważ oczy są wyraziste a usta delikatne, lubię takie makijaże

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

oj kurcze chyba nie tu napisałam powinnam zadać pytanie wizażystce.
aagunia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:28   #2
Martyna_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 36
Dot.: Prosze o podpowiedz

Cytat:
Napisane przez aagunia205 Pokaż wiadomość
prosiłabym o podpowiedz jak wykonać ten makijaż http://img205.imageshack.us/i/15576391.png/
podoba mi się ponieważ oczy są wyraziste a usta delikatne, lubię takie makijaże

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

oj kurcze chyba nie tu napisałam powinnam zadać pytanie wizażystce.
Jak już tu jestem to tu Ci odpowiem) Powinnaś zacząc od podkładu dobranego do rodzaju i kolorku twojej cery. Następnie dużym miękkim pędzlem nakładasz transparentny puder który zmatowi buzie. Na kości policzkowe nakładasz puder brązujący albo róż. Nie widze dokładnie kolorków jej cieni do powiek... hehe. Ale malując oczka powinnaś zacząc od bazy pod cienie która sprawi, że kolory bedą intensywniejsze i dłużej utrzymają sie na powiece. Pod łuk brwiowy i w wewnętrznym kąciku oka nakładasz rozświetlacz. Jasny kolorek cienia typu beż, biały, kość słoniowa itp.Na ruchomą powiekę z tego co widać nakładasz jasny połyskujący różowy kolor... lekki brązik nakładasz w zewnętrznym kąciku malująć nim "skrzydełka", wyciągając go lekko w góre:p aby uzyskać kształt kociego oka. Czarną kredką obrysowujesz wewnętrzną krawędz dolnej powieki. precyzyjnie akcentujesz wewnętrzny kącik oka. Na górnej powiece rysujesz linerem cienką kreske tuż przy rzęsach również wyciągając ją lekko ku górze...o rysowaniu tych kresek jest masa na you tube pt kocie oko itp:P Wydaje mi sie ze ona ma sztuczne rzęsy których możesz używac ale tylko na imprezki:P Gdy ich nie masz, przypudruj swoje sypkim pudrem, to sprawi że będą grubsze i wytuszuj 2 razy czarną maskarą... poczekaj aż pierwsza warstwa wyschnie, dopiero potem nakładaj drugą. Na usta nałóż jasno różową matową szminke a na środek warg odrobine bezbarwnego błyszczyku, to sprawi ze usta beda wyglądały na pełniejsze.... I to na tyle Powodzenia
Martyna_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.