Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 01:36   #31
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

zeby nie bylo to ja mowilam o tym i troche mnie ta cena tez zbila a glebiej nie wnikalam do tej pory https://wizaz.pl/Makijaz/ABC-makijazu/Przedluzanie-rzes

a widze ze Ty z wrocka jestes to moze polecilabys jakas stylistke do przedluzania rzes bo obecnie nie ma mnie w kraju a bardzo chetnie bym wyprobowalapo powrocie a wlasnie zaglebiam sie w tym temacie co podalas i widze ze sie orientujesz swoja droga ladne te Twoje rzeski

100 rzes na jedno oko to spoooro wydaje mi sie a jak piszesz takie ceny to moznaby wyprobowac
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2009-05-27 o 01:59
Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 12:37   #32
agutek10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

ja robiłam przedłużanie rzęs metodą 1;1 dwa razy. Raz zapłaciłam 350 drugi raz 470. Baaardzo często kosztuje to ok 600 a extreeme lashes nawet 800-1000. Ceny kosmiczne... A efekt:
u mnie za pierwszym razem było tak;
zaraz po zabiegu super - rzęsy długie ładnie podkręcone w ogole nie potrzeba tuszu. Ale już po kilku dniach efekt jest gorszy i to nie chodzi o to, ze się odklejaja czy coś w tym stylu ale "wykręcają się" w rózne strony i ciężko coś z tym zrobić. Poza tym za pierwszym razem były posklejane u nasady i przez to kompletnie się nie dały uczesać. Tuszu nie stosowałam ale efekt w miarę fajny jest tylko przez 2 tyg a po miesiącu to już kaszana. Poczekałam aż znikną mi wszystkie sztuczne rzesy i poszłam drugi raz na zabieg do polecanego salonu - myślałam, że oprócz tego ,że drożej będzie też lepiej. I faktycznie - rzęsy nie były posklejane, pani mnie poinstruowała jak je czesać i ewentualnie podkręcać zalotką. No i było trochę lepiej ale nieznacznie. Więcej nie idę szkoda czasu (min 2,5h zabieg) i pieniędzy. I co 3-4 tygodnie powtórka.To już wolę swoje rzęsy - spróbuję teraz hennę i trwałą.
Podobno przy doklejanych rzesach duze znaczenie maja własne rzęsy - jak one mają tendencję do "wichrowania" i opadania to i te do nich doklejone będą się tak zachowywać.
Podsumowując - gdyby efekt był przez miesiąc taki jak pierwszego dnia to bym powiedziała, że super.
Ciekawa jestem opinii kogoś kto robił sobie te najdroższe za 800-1000 zł - czy faktycznie jest róznica.
A i moim zdaniem zabieg niszczy naturalne rzęsy w tym sensie,że szybciej wypadają.
Rany ale się rozpisałam
agutek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:34   #33
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

[QUOTE=agutek10;14375995]ja robiłam przedłużanie rzęs metodą 1;1 dwa razy. Raz zapłaciłam 350 drugi raz 470. Baaardzo często kosztuje to ok 600 a extreeme lashes nawet 800-1000. Ceny kosmiczne... A efekt:
u mnie za pierwszym razem było tak;
zaraz po zabiegu super - rzęsy długie ładnie podkręcone w ogole nie potrzeba tuszu. Ale już po kilku dniach efekt jest gorszy i to nie chodzi o to, ze się odklejaja czy coś w tym stylu ale "wykręcają się" w rózne strony i ciężko coś z tym zrobić.

Wykrecaja sie z kiku powodow:
za malo doklejonych - wiec sie przewracaja
za dlugie- naturalna rzesa nei jest w stanie utrzymac ciezaru
zle doklejone - to znaczy nie centralnie od gory naturalnej rzesy (trudno to laikowi wyjasnic)

jesli maja tendencje do wochrzenia sie trzeba rozczesac delikatnie, pomaga, pomaga tez unikniecie powyzszych bledow

Poza tym za pierwszym razem były posklejane u nasady i przez to kompletnie się nie dały uczesać. Tuszu nie stosowałam ale efekt w miarę fajny jest tylko przez 2 tyg a po miesiącu to już kaszana.

skoro bly posklejane u nasady - mialas zle nalozone! nie moga sie sklejac. Tuszu sie raczej nie stosuje jesli juz najtanszy by zmyc go delikatnie woda. Niektore firmy rzesowe oferuja specjalistyczne produkty. Ale jak rzeski sa dobrze zrobione tusz jest zbedny

Po miesiacu jest kaszana bo wiele naturalnych rzes wypada, to naturalne. Mnie za pierwszym razem zalozono (i to kiepsko) ok 30rzes wiec juz po tygodniu gdy wypadlo 5 wygladalo srednio....


Poczekałam aż znikną mi wszystkie sztuczne rzesy i poszłam drugi raz na zabieg do polecanego salonu - myślałam, że oprócz tego ,że drożej będzie też lepiej.

Nie czeka sie Jesli nie chcesz uzupelniac zdejmujesz delikatnie plynem do demakijarzu to co zostalo (lub w salonie profesjonalnym srodkiem)


Podsumowując - gdyby efekt był przez miesiąc taki jak pierwszego dnia to bym powiedziała, że super.

To zalezy od cyklu zycia Twojej rzesy (czy nie wypadna) ale tez chyba nie ma gwarancji zeby efekt byl 4 tygodnie identyczny - bo \rzesy wpadaja, taki ich los hehe

Ciekawa jestem opinii kogoś kto robił sobie te najdroższe za 800-1000 zł - czy faktycznie jest róznica.

Sadze ze to nie cena decyduje, a profesjonalizm zakladania i naturalne rzesy. Oczywiscie ceny aplikacji sa rozne tak jak sa kremy za 20 i 1000zl ale czesto cena nie ma znaczenia

A i moim zdaniem zabieg niszczy naturalne rzęsy w tym sensie,że szybciej wypadają.

Szybsze wypadanie rzes spowodowac moze dluga i za gruba rzesa bo obciaza naturalna
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 12:45   #34
crow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

dziewczyny, a czy na terenie Trójmiasta możecie polecić jakiś dobry gabinet, w którym zagęszczają rzęsy?
__________________
mój wątek z biżu


tu można zobaczyć inne zdjęcia mojej biżuterii:
http://www.crow.o11.pl
crow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:11   #35
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

jest juz ogromny wątek na temat przedłużanie rzęs.Tam dziewczyny w tym tez i ja polecają sprawdzone salony albo osoby wykonujące zabieg przedłużania
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:59   #36
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
jest juz ogromny wątek na temat przedłużanie rzęs.Tam dziewczyny w tym tez i ja polecają sprawdzone salony albo osoby wykonujące zabieg przedłużania

A mogłabyś dorzucić tu linka???
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:23   #37
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post17351751
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 08:00   #38
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

dzięki wielkie
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:57   #39
Rosiczka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

Witam. Jeżeli zagęścisz sobie rzęski a chcesz je nosić spory czas to trzeba je uzupełniać, średnio raz w miesiącu. Taki zabieg ma fajny efekt i wygląda naturalnie. Nie masz się czego obawiać. Ja rzęski zagęszczałam w Konstatynowie w studiu urody SUN PLAZA, na Łódzkiej 1. Suer tam robią i cena przestepna. POLECAM
Rosiczka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 09:43   #40
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

Hej, sluchajcie, czy jest tutaj ktos kto potrafilby mi jasno wytlumaczyc roznice miedzy rzesami syntetycznymi a jedwabnymi? Wybieram sie na przedluzenie wlasnie i w sumie nigdzie nie moge znalezc ladnie opisanych dwoch typow rzes moje nie sa jakies slabe, sa dosc dlugie, a ponos syntetyczne bardziej obciazaja tak? Mysle, ze nie byloby wiekszego problemu z obciazeniem w takim razie, jednak efekt jedwabnych jest chyba bardziej delikatny i naturalny od syntetyczych, tak? Nie wiem, na ktore mam sie zdecydowac, doradzcie prosze
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:45   #41
mika_0091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

Czy mogę przedłużyć rzęsy w jednym salonie a potem uzupełniać w innym, czy nie polecacie takiego rozwiązania? niedługo zaczyna się rok akademicki a nie będe specjalnie dojeżdzać do miejsca zamieszkania żeby rzęski uzupełniać... umówiłam się u siebie właśnie na przedłużanie ale zastanawiam się teraz czy tak mogę zrobić bez żadnej szkody dla rzęs.. poradźcie mi proszę
mika_0091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 11:43   #42
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Możecie poradzić ??

oczywiscie ze mozesz nie ma znaczenia gdzie robisz ale jaki specjalista, ja zmienialam 3 razy stylistke zanim zagrzalam miejsce na rok
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:46   #43
nicole87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - kurs Lublin

Witajcie!
Mam do odsprzedania kupon groupon na kurs przedłużania i zagęszczania rzęs za 199 zł. w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Kurs kończy się certfikatem. Zainteresowane osoby zapraszam na priv
nicole87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.