Zaskorniki pod skórą-jak to zlikwidowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 15:45   #1
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661

Zaskorniki pod skórą-jak to zlikwidowac?


Chodzi o to ze na brodzie pod skorą po naciagnieciu mam zaskorniki,nie sa one widoczne tak bardzo golym okiem.Ale co jakis czas wyskakujwe mi tam gule podskorne bolace wielkie i czy to moze wiec jakies powiazanie>?czym to zlikwidowac >?moja siostra uzywa duac an zaskorniki moze powinnam to posmarowac tym lekiem a moze usunac jakos kosmetykami?
a moze laserowo zeby juz nigdy nie wyszly?

dodatkowo od podkladu yskakuja mi czerwone krostki,mam wrazenie ze to od niego gdy 6 dni go nie uzywalan mialam lepsza cere a ostatnio dalam mu znow szanse i wyskoczyly mi jakies dziwne czerwone krosrtki na policzku nosie czyli w miejscachw ktorych nic nie mialam nigdy
Uzywam dotleniajacego z oriflame.
czy podklad moze atk szkodzic?
prosze o odpowiedz i pozdrawiam;P
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-09-11 o 15:47
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:16   #2
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
krostki na czole

witwm
od pewnego czasu mam spory problem z małymi ropnymi krostkami na czole. kiedyś byłyone głównie przy linii włosów, jednak teraz są jużna całym czole. nie wiem czy sa to zaskorniki zapchane pory czy cos innego. kompletnie nie wiem juz jak z tym walczyć abardzo mi one przeszkadzają.
załåczam zdjęcie takie narazue udało mi sie zrobić.
prosze o wszelkie rady co mogę z tym zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20120911_215950-1.jpg (46,0 KB, 77 załadowań)
__________________
Krysia

Edytowane przez fashionaddicted
Czas edycji: 2012-09-11 o 21:17
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:37   #3
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: krostki na czole

też mi coś takiego ostatnio wyskoczyło - wysypało mnie na czole, jakbym miała znowu 15 lat! podejrzewam, że to od stosowania próbek kremów - za dużo różnych w jednym czasie, może któryś źle zadziałał, nie wiem. teraz oczyszczam i smaruję jednym kremem i powoli wraca do normy... może używasz czegoś, co powoduje taką reakcję? spróbuj odstawić lub zmienić po kolei krem, podkład, cokolwiek innego jeszcze wcierasz - może odnajdziesz winowajcę.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:43   #4
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: krostki na czole

To jest typowy objaw przeciazenia watroby. Leczy sie od srodka np jedzac ostropest lub suplementy na ostropescie, mozna tez kupic z niego olej. Dobre sa tez ziola wzmacniajace watrobe i dieta oczyszczajaca (przy diecie w pierwszym momencie wszystko wysypuje sie bardziej, wiec nie oczyszczaj sie przed np studniowka czy slubem).
Cos takiego najczesciej powstaje od ropopohodnych w kremach.
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:46   #5
dancerdhq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Dot.: Zaskorniki pod skórą-jak to zlikwidowac?

Proponuje odstawic podklad, bo wyglada na to, ze to on zapycha ci pory. Na zaskorniki polecam maseczke z zielonej glinki lub z drozdzy, najlepiej zrobic wczesniej peeling o ile nie ma sie ropnych zmian tradzikowych. A co do masci to ciezko stwierdzic czy ci pomoze, musisz sama wyprobowac i ocenic, badz udac sie do dermatologa, choc z moich doswiadczen stwierdzam ze oni g*wno wiedza o pryszczach i najlepiej leczyc sie samemu metoda prob i bledow
dancerdhq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:46   #6
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Zaskorniki pod skórą-jak to zlikwidowac?

Moze jak najbardziej. To o czym piszesz czesto spowodowane jest skladnikami ropopohodnymi w kosmetykach (parafina, silikony, etc) bo sa silnie komedogenne (zatykaja pory i nie pozwalaja skorze oddychac)
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:38   #7
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Zaskorniki pod skórą-jak to zlikwidowac?

tak 6 dni nie uzywalam, zniknela kaszka przestal sie swiecic nos cera wygladala zdrowo i gladko jak zwykle pokusilo mnei w niedziele sie tym umalowac in zobaczylam nowe niespodzianki ,wzielam sie jeszcze w pon i masakra .Nigdy wiecej tego podkladu ,nie sadzilam ze az tak moga szkodzic podklady.To byl najgorszy miesiac dla mojej cery 10 razy lepiej wygladam bez makijazu.Tylko brode musze doprowadzic jeszcze i bedzie ok.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 09:18   #8
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Zaskorniki pod skórą-jak to zlikwidowac?

Lepiej zainwestuj w naturalny podkład mineralny (lily lolo, edm, lucy minerals). Może sie sprawdzi i nie bedzie tak zapychac. Niestety podkłady drogeryjne są napakowane chemicznym świństwem, które nie jest nam potrzebne.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.