czerwienie sie. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 19:17   #1
mlodaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1

czerwienie sie. :(


cześć kochani.
mam taki problem, że sie często czerwienie. nie wiem dlaczego, tzn wiem. ze stresu, ale nie wiem czemu sie stresuje. bo na ogół nie jestem wstydliwą dziewczyną. ze znajomymi, których znam od dawna moge gadać bez problemu, nic sie nie dzieje. z nowo poznanymi też. ale przy niektórych ludziach od razu sie czerwienie jak burak. stresuje sie. a kiedy piszę z nimi na jakimś portalu, to jet ok, możemy gadać o wszystkim. jednak jak spotykamy sie w szkole, to łapie mnie stres i nie moge nawet słowa wydusić. nie wiem jak sobie z tym poradzić. i nie psizcie, że mam uwierzyć w siebie, bo wiara w siebie to raczej kwetia samoocecny, która u mnie jest nika i raczej nigdy sie to nie zmieni. pomocy, błagam.

z góry dziękuje.
mlodaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:09   #2
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: czerwienie sie. :(

Nie wiem czy to odpowiednie forum, wątek... Ale pewnie taki już Twój urok A jeśli chodzi o porady stricte kosmetyczne to pewnie jakiś mocno kryjący podkład by się przydał, choć taki rumieniec jest uroczy
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 23:11   #3
rashette
Raczkowanie
 
Avatar rashette
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 160
Dot.: czerwienie sie. :(

Hej !
Powiem Ci, ze ja tak miałam całe gimnazjum, poznawałam nowych ludzi i od razu "buraczek" a najgorzej było jak podchodził do mnie jakiś chłopak, wtedy była masakra Jestem towarzyska i otwarta, uwielbiam miec kontakt z ludźmi i jakoś pod koniec gimnazjum zaczęło sie to zmieniac i otworzyłam się na ludzi jeszcze bardziej i ten buraczek powoli zanika... Pojawiał się też gdy odpowiadałam przed klasą, recytowałam wiersz itp :P
Teraz jestem w 3 klasie liceum, buraczek jeszcze jest ale zmniejszony ZNACZNIE, ja jestem bardziej otwarta - porafię podejsc do neiznanej mi osoby i zagadac i nic się z twarzą nie stanie
Jest dużo takich przypadków i myślę, ze to mija po prostu z czasem
Pozdrawiam
__________________
Najdłuższe wakacje!


- Walczę z trądzikiem - Epiduo, 2 miesiace!
- Zmieniam styl!
- Skalpel
- Killer
- Brzuszki
- Hula hop
- Bieganie
- Rolki
- Basen

rashette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 08:15   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: czerwienie sie. :(

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to odpowiednie forum, wątek... Ale pewnie taki już Twój urok A jeśli chodzi o porady stricte kosmetyczne to pewnie jakiś mocno kryjący podkład by się przydał, choć taki rumieniec jest uroczy
Dokładnie. To chyba nie odpowiedni wątek, ale od siebie dodam, że może masz cerę naczynkową, która po prostu tak reaguje na temperatury ciała itp. odpowiednie kremy pomogą Ci zredukować taki rumień.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 09:59   #5
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: czerwienie sie. :(

Też mam rumień emocjonalny Z tym ze u mnie występuje on przy wysiłku fizycznym a że jestem sportowcem to jestem czerwona jak burak przez większość dnia . Jeśli będziesz odpowiednio dbać o skórę to możesz zmniejszyć rumień ale niestety nie da się go zlikwidować. Ważna jest profilaktyka U mnie pomogło unikanie alkoholu, ostrych przypraw i odpowiednia pielęgnacja. Z czystym sercem mogę Ci polecić Avene Antirougeurs Fort. Jest to produkt drogi ale bardzo wydajny i skuteczny. Dobra jest też seria do skóry naczynkowej Ziaja Med Dodatkowo pamiętaj o zabezpieczaniu skóry wysokimi filtrami przez cały rok i używaniu zimą tłustych kremów które zapobiegną powstawaniu naczynek (Floslek ma szeroką gamę tego typu produktów). Co do makijażu możesz zaopatrzyć sie w nieco bardziej kryjący podkład lub kamuflaż i nakładać go cieniutką warstwą na miejsca w których pojawia sie rumień. No i najważniejsze - nie przejmuj się tym za bardzo Ja idąc na salę nie mam na twarzy ani grama makijażu i dobrze wiem że po 20 minutach treningu będę już czerwona ale nauczyłam się o tym nie myśleć W końcu każdy z nas ma jakieś niedoskonałości i dopóki sama nie będziesz czegoś traktować jako problem to większość ludzi nawet nie zwróci na to uwagi
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:59   #6
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: czerwienie sie. :(

Mnie się kiedys obiło o uszy, że masaże twarzy są dobre (bo wzmacniają?)
Bo podczas takiego masażu skóra robi się czerwona ale przyzwyczaja się i ten rumień będzie coraz mniejszy.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:35   #7
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: czerwienie sie. :(

Nigdy o tym nie słyszałam ale wiem że np. u mnie wszelkie masowanie i tarcie pogarsza sprawę bo pojawiają się nowe pajączki. Natomiast dobrze działają też sera z witaminą C i maseczka z Flosleku.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 16:47   #8
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: czerwienie sie. :(

To moze byc takie koło zamkniete, ze boisz sie ze sie zaczerwienisz i wlasnie dlatego sie czerwienisz. Jakbys sie przestala tym przejmowac to problem by pewnie zniknal. Tez mysle ze to przyjdzie z czasem a poki co uzywaj kryjacego podkladu i jak ktos Cie peszy to sobie wyobrazaj jak glupio by wygladal z wielka wsciekle rozowa kokarda na glowie albo cus
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 22:40   #9
rashette
Raczkowanie
 
Avatar rashette
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 160
Dot.: czerwienie sie. :(

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
To moze byc takie koło zamkniete, ze boisz sie ze sie zaczerwienisz i wlasnie dlatego sie czerwienisz. Jakbys sie przestala tym przejmowac to problem by pewnie zniknal. Tez mysle ze to przyjdzie z czasem a poki co uzywaj kryjacego podkladu i jak ktos Cie peszy to sobie wyobrazaj jak glupio by wygladal z wielka wsciekle rozowa kokarda na glowie albo cus

Zgadzam się Jeszcze bardziej sie człowiek nastawia, kiedy o tym mysli Trzeba do wzystkiego podejśc na luzie i się nie przejmowac
__________________
Najdłuższe wakacje!


- Walczę z trądzikiem - Epiduo, 2 miesiace!
- Zmieniam styl!
- Skalpel
- Killer
- Brzuszki
- Hula hop
- Bieganie
- Rolki
- Basen

rashette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:38   #10
SYISCosmetics
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: czerwienie sie. :(

A może ty masz trądzik różowaty lub cerę naczynkową?
Zauważ czy w momencie kiedy zrobiłaś się czerwona nie przechodziłaś z ciepłego do zimnego lub na odwrót, czy jadłaś coś pikantnego, czy piłaś alkohol, czy jesteś po gorącej kąpieli - jeśli tak może to oznaczać że masz trądzik różowaty lub jego początki.
SYISCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:38   #11
SYISCosmetics
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: czerwienie sie. :(

A może ty masz trądzik różowaty lub cerę naczynkową?
Zauważ czy w momencie kiedy zrobiłaś się czerwona nie przechodziłaś z ciepłego do zimnego lub na odwrót, czy jadłaś coś pikantnego, czy piłaś alkohol, czy jesteś po gorącej kąpieli - jeśli tak może to oznaczać że masz trądzik różowaty lub jego początki.
SYISCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 20:00   #12
GRUone
Raczkowanie
 
Avatar GRUone
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: czerwienie sie. :(

nerwica dziewczyno.
GRUone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.