Co z tymi brwiami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 11:50   #1
cheerishh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3

Co z tymi brwiami?


Witam wszystkich,
Od pewnego czasu borykam się z problemem moich brwi. Przed regulacją i bez malowania wyglądały tak jak na 1 i 2 zdjęciu. Moim zdaniem były za grube, przede wszystkim środek na nosie był zarośnięty, więc wzięłam pęsetkę i raz raz Trzecie zdjęcie przedstawia wyregulowane już i pomalowane cieniami, chyba troszkę za mocno. Ostatnie dwa zdjęcia były robione wczoraj, po ponownej delikatnej regulacji i malowaniem zwykłą kredką do oczu. Stwierdzam, że ta kredka jest najlepszym rozwiązaniem, nie rozmazuje się dobrze trzyma itd. W każdym razie: moja mama twierdzi że brwi maluję zbyt mocno. Ja myślę, że to dlatego, bo przez całe życie nie malowałam ich a teraz (kończę 18 niedługo) jak jest odmiana, to od razu ją widać i trudno się przyzwyczaić. A wy co myślicie? Czym malujecie swoje brwi? Dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SNB19846 - Kopia.jpg (60,0 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201303010004.jpg (37,0 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201303210010.jpg (32,4 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNB10189.jpg (54,2 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNB10215.jpg (70,3 KB, 157 załadowań)
cheerishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:41   #2
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Co z tymi brwiami?

Trudno dać pewną odpowiedź, ponieważ zdjęcia internetowe przekłamują kolor, ale wg mnie kolor brwi dobrze wygląda na zdjęciu nr 4, na zdjęciu nr 5 wygląda nienaturalnie, ale to tylko moja opinia.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:41   #3
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Co z tymi brwiami?

Cytat:
Napisane przez cheerishh Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
Od pewnego czasu borykam się z problemem moich brwi. Przed regulacją i bez malowania wyglądały tak jak na 1 i 2 zdjęciu. Moim zdaniem były za grube, przede wszystkim środek na nosie był zarośnięty, więc wzięłam pęsetkę i raz raz Trzecie zdjęcie przedstawia wyregulowane już i pomalowane cieniami, chyba troszkę za mocno. Ostatnie dwa zdjęcia były robione wczoraj, po ponownej delikatnej regulacji i malowaniem zwykłą kredką do oczu. Stwierdzam, że ta kredka jest najlepszym rozwiązaniem, nie rozmazuje się dobrze trzyma itd. W każdym razie: moja mama twierdzi że brwi maluję zbyt mocno. Ja myślę, że to dlatego, bo przez całe życie nie malowałam ich a teraz (kończę 18 niedługo) jak jest odmiana, to od razu ją widać i trudno się przyzwyczaić. A wy co myślicie? Czym malujecie swoje brwi? Dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam
Zrobiłam na Twoim zdjęciu "symulację" brwi. Masz je teraz według mnie zbyt zaokrąglone - efekt wiecznego zdziwienia murowany. Dodatkowo im szersze brwi tym młodziej się wygląda

"1" powinny być bardziej poziomo, najlepiej bez łuku jak tylko się da. Przy nasadzie nosa najszersza część. Delikatny łuk powinien być dopiero tam gdzie "2". Przy "2" również od dołu trochę za bardzo wyskubałaś.
Zielonym zaznaczyłam jaki kształt byłby lepszy.

Dodatkowo może spróbuj użyć jaśniejszej kredki? Ta jest za ciemna jak dla mnie i dodaje lat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SNB10189.jpg (21,9 KB, 102 załadowań)
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:59   #4
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Co z tymi brwiami?

Zgadzam się z mcromance, są trochę za bardzo zaokrąglone i mogłyby być grubsze u nasady. Co do koloru to ja akurat lubię ciemniejsze ale możesz spróbować podkreślać je matowym cieniem, daje delikatniejszy efekt.
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 13:11   #5
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Co z tymi brwiami?

Na zdjęciu nr cztery brwi wyglądają naturalnie, fajnie.
NAtomiast 5 to zdecydowanie za mocne kontury, jak dla mnie zbyt ciemna kreska, wręcz nienaturalna.

Ale tak jak pisza dziewczyny, w realu może to całkiem inaczej wyglądać!!! najlepiej zapytaj przyjaciółki, lub pokrewnej duszy!!
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 15:29   #6
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Co z tymi brwiami?

zdjecie nr 4 - tam wygladaja idealnie
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 18:18   #7
Olandia94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Co z tymi brwiami?

na zdj nr. 4 brwi wyglądają najlepiej
__________________
Olandia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.