Asieńka chce się zmienić ;3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 20:36   #1
royalninja96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
GG do royalninja96

Asieńka chce się zmienić ;3


Tak, więc zakładam ten wątek, ponieważ iż potrzebuje jakiejś zmiany ;3
Zacznijmy od tego co mi się we mnie nie podoba.
Ogólnie to nie podoba mi się praktycznie cała twarz ;_;
Ale no...
Mam niebieskie oczy (zresztą jak widać )
Lekki problem z trądzikiem, a niestety przez to, że mam bardzo jasną cerę widać go wg mnie za bardzo. (jasna cera to kolejny problem).
Mam też cerę piegowatą, vo jest kolejną katastrofą, bo przez to wygląda jakbym miała jeszcze więcej syfków. Znaczy się może na zdjęciach aż tak bardzo tego nie widać, no ale no. Będzie słońce będą i piegi...
Wkurzają mnie okulary, ale o soczewkach nie ma mowy. Po 1 za dużo kasy by mnie to wykosztowało, a po 2 nie byłabym w stanie wkładac ich sobie do oczu + alergia na te płyny ;/
Ostatnio mam strasznie sucha skórę w okolicach nosa i na policzkach tak więc nawilżam ją kremami nawilżającymi, ale zbyt dobrych efektów nie widać.
Chciałabym też jakoś zacząć się malować. Co do pudrów i tak dalej to nie wiem za jasny kolor skóry i mam problem z dobraniem, poza tym nie chce zatkać porów, żeby nie mieć więcej syfków. Jaki makijaż do szkoły?
Ogólnie mam 17 lat i w sumie chciałabym wyglądać na ten wiek, pomożecie?
I jakby tu włosy ściąć? Coś muszę z nimi zrobić, a są strasznie proste i cienkie.
Ogólnie to mam dość niską samoocenę i chciałabym to zmienić, a myślę, że jej nie zmienię, jak nie zacznę wg siebie dobrze wyglądać. Także proszę o na prawdę szczere opinie


+Co do reszty ciała to w sumie jest okej ;3 zawsze bardziej lubiłam swoje od szyi w dół. Jestem szczupła i w sumie dlatego mogę pokazywać nogi itp. Ogólnie mam małe piersi i tyłek. Na co też chłopacy patrzą, no ale tego to już nie zmienię ;3
A może jakoś styl ubierania zmienić w sumie ;3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5010412_3648x2736.jpg (132,6 KB, 1008 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5120050_3648x2736.jpg (73,1 KB, 700 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5240048_2112x3009.jpg (64,1 KB, 1020 załadowań)
royalninja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 20:46   #2
Guusi
Raczkowanie
 
Avatar Guusi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: łosiowe lasy;)
Wiadomości: 45
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Przede wszystkim uważam, że masz bardzo ładne rysy twarzy, które trzeba delikatnie zaznaczyć, podkreślić oko, żeby było bardziej wyraźne, może delikatnie przyciemnić brwi. Co do fryzury, myślę, że fajne byłoby cieniowanie, które nada wrażeniu większej objętości, grzywka na bok.

Co do cery może idź do dermatologa aby dobrał jakieś dermokosmetyki, zapłacisz za nie więcej ale nie będziesz sobie niszczyć cery nietrafionymi kosmetykami.

Głowa do góry jesteś ładną, szczupłą dziewczyną, zacznij w taki sposób o sobie myśleć
Guusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 00:14   #3
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

grzywka na bok lub prosto, regulacja brwi u kosmetyczki, makijaż mineralny (poszukaj w Internecie informacji o kosmetykach mineralnych), dermatolog!, makijaż tusz + eyeliner na górnej powiece i voila!

Twój styl ubierania jest dość infantylny, ale w Twoim wieku to nie problem

masz ładne rysy twarzy, ale sądzę, że grzywka zrównoważyłaby proporcje
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 06:48   #4
Valentina_Rosa
Raczkowanie
 
Avatar Valentina_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 38
GG do Valentina_Rosa
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

jak na 17 lat to bardzo młodo wyglądasz . Masz fajny kolor włosów . Faktycznie, przydałoby się oczko lekko przyciemnić i wyregulować brwi
Valentina_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 10:32   #5
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

1.Grzywka koniecznie na prosto ,masz bardzo duże,wysokie czoło a do tego gołym okiem widać najgorsze syfki na nim.
2.Włosy możesz lekko rozjaśnić,tak jak na propozycjach,które dołoćzyła wyżej któraś z wizażanek
3. okulary możesz kupić nie takie grzeczne ,widziałam takie stylowe duże fajne oprawki , nie wiem jak one się nazywają ale sprawiają ,że wokularach można wyglądać stylowo i modnie-takich zwykłych grzecznych nie lubię
4.puder musi być dobrze kryjący,nie wodnisty,dobrze matujący
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 13:08   #6
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Ale marudzisz...

Ja noszę soczewki od 13 roku życia, czyli od 12 lat :/ I jakoś żyję, a alergikiem jestem mega. Są płyny dla alergików. I soczewki nie wychodzą drogo, bo mnie około 150 zł na pół roku :/ nie jest to zaporowa kwota. Widać, że w ogóle się nie orientowałaś, tylko od razu założyłaś, że płyny uczulają, a soczewki są taaaaaaaaakie drogie.
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 16:42   #7
Riiita
Raczkowanie
 
Avatar Riiita
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Jesteś bardzo ładna! Masz bardzo ładne usta, które powinnas podkreślać. Nie mówie o szminkach ale o delikatnej pomadce żeby nie bylo one nigdy jakies suche, popękane czy coś.
Przez Twój styl ubierania i delikatne rysy twarzy wyglądasz troszke infantylnie, ale wszytsko mozesz zmienić Myślę że włosy do ramion + grzywka + ogarnięte brwi + makijaż oczu + bardziej eleganckie ciuchy i bedzie git
Riiita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 10:38   #8
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Dziewczono jesteś śliczna masz dziewczęcą urodę, teraz masz 17 lat, zobaczysz jak będziesz wyglądać w wieku 20+ co ty chcesz od piegów, tylko dodają uroku.
Włosy: ja widzę cie z grzywką na bok, i odrobinę scientymi, może ścieniowanymi włosami, masz proste wiec powinno być dobrze.
Idzię lato więc zakup( nawet w sh) jakąś pieką letnia sukienkę,do tego sandałki, mała torebka I lekki makijaż

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

aaa i wybierz sie do kosmetyczki na henne brwi i rzęs:0 pasuje je trochę przyciemnić
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 15:15   #9
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Ja bym wlosow nie obcinala, fryzura jest piekna- mi sie takie podobaja . Tylko kolor mozna zrobic bardziej wtrazisty.
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 17:00   #10
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

mnie sie fryzura podoba.....tylko ja bym ciebie widziala ogolnie nieco bardziej ruda

no i to co juz padlo wyzej - idz zrob sobie henne rzes u kosmetyczki - pare zlotych, a bardzo zmienia oko....no i nie trzeba tuszu stosowac codziennie

co do cery - wiadomo - trzeba leczyc dermatologicznie - tu nie ma co kombinowac wiadomo z podkladem wygladalaby lepiej ale za to ogolnie na pewno jest jej lepiej bez podkladu

jak dla mnie - pokombinuj ze stylem ubierania przede wszystkim jakas bizuteria lekka itp

i ja bym jednak sprobowala szkiel kontaktowych...ale w sumie w okularach tez ci niezle

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

jesli chodzi o kolor to mialam na myslic cos w ten desen jesli chodzi o kolor - http://www.khadi.pl/zapuszczanie-wlosow

no i ogolnie rudy + piegi sa naprawde sliczne...nie ma co na piegi narzekac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 13:28   #11
royalninja96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
GG do royalninja96
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
mnie sie fryzura podoba.....tylko ja bym ciebie widziala ogolnie nieco bardziej ruda

no i to co juz padlo wyzej - idz zrob sobie henne rzes u kosmetyczki - pare zlotych, a bardzo zmienia oko....no i nie trzeba tuszu stosowac codziennie

co do cery - wiadomo - trzeba leczyc dermatologicznie - tu nie ma co kombinowac wiadomo z podkladem wygladalaby lepiej ale za to ogolnie na pewno jest jej lepiej bez podkladu

jak dla mnie - pokombinuj ze stylem ubierania przede wszystkim jakas bizuteria lekka itp

i ja bym jednak sprobowala szkiel kontaktowych...ale w sumie w okularach tez ci niezle

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

jesli chodzi o kolor to mialam na myslic cos w ten desen jesli chodzi o kolor - http://www.khadi.pl/zapuszczanie-wlosow

no i ogolnie rudy + piegi sa naprawde sliczne...nie ma co na piegi narzekac
hmm... w sumie chyba nie chce farbować włosów... bo nie chce ich zniszczyć... 2 razy miałam rude końcówki w sensie Ombre
a ogólnie mam strasznie cienkie włosy. Także raczej ich na razie nie przefarbuje. + to, że mama mi nie pozwoli.

Co do henny rzęs zastanawiałam się nad tym też Bo robiłam sb w zeszłym roku na wakacje Tzn. w sumie ciocia stwierdziła, że wyglądam jakbym nie miała rzęs i umówiła mnie do swojej koleżanki kosmetyczki

Biżuterię w sumie czasem noszę.Zwykle latem własnie

A jeszcze co do cery to ogólnie stosuję żel do mycia twarzy, tonik, maseczki i kremy nawilżające. Cera mi się poprawia, więc w sumie nie wiem, czy pójdę do tego dermatologa.


Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
Ja bym wlosow nie obcinala, fryzura jest piekna- mi sie takie podobaja . Tylko kolor mozna zrobic bardziej wtrazisty.
dzięki Ale w sumie znudziła mi się ta fryzura no i własnie chce przejść metamorfozę, więc raczej jakoś włosy zetnę

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Dziewczono jesteś śliczna masz dziewczęcą urodę, teraz masz 17 lat, zobaczysz jak będziesz wyglądać w wieku 20+ co ty chcesz od piegów, tylko dodają uroku.
Włosy: ja widzę cie z grzywką na bok, i odrobinę scientymi, może ścieniowanymi włosami, masz proste wiec powinno być dobrze.
Idzię lato więc zakup( nawet w sh) jakąś pieką letnia sukienkę,do tego sandałki, mała torebka I lekki makijaż

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

aaa i wybierz sie do kosmetyczki na henne brwi i rzęs:0 pasuje je trochę przyciemnić
znaczy się może piegi wyglądają fajnie tylko, że u mnie jest troche inaczej szczególnie na twarzy, bo nie dość, że mam trądzik to właśnie piegi. A jak ktoś się nie przypatrzy to wygląda to jakbym miała większy trądzik.
Sukienki mam :3 Właśnie ostatnio w sumie przez kumpelę zaczęłam więcej nosić takich bardziej damskich rzeczy. W sensie własnie spódniczki i sukienki.
Grzywkę zrobię sobie raczej taką jak pokazała @Skczat zdjęcie 3. Tak jakoś najbardziej mi odpowiada I wycieniuję też włosy Mam nadzieję, że będę lepiej wyglądać i, że fryzjerka nie skopie mi fryzury.

Cytat:
Napisane przez Riiita Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładna! Masz bardzo ładne usta, które powinnas podkreślać. Nie mówie o szminkach ale o delikatnej pomadce żeby nie bylo one nigdy jakies suche, popękane czy coś.
Przez Twój styl ubierania i delikatne rysy twarzy wyglądasz troszke infantylnie, ale wszytsko mozesz zmienić Myślę że włosy do ramion + grzywka + ogarnięte brwi + makijaż oczu + bardziej eleganckie ciuchy i bedzie git
Co do ust to mam taką pomadkę ochronną z błyszczykiem :3 Także podkreślać usta będę. Ze szminkami też kiedyś próbowałam, ale jakoś do szkoły wolę nie.
Co do stylu ubierania to masz rację. Znaczy się ogólnie ze mną to jest różnie, bo czasem lubię się ubrać właśnie tak trochę inaczej, młodziej. Często w sumie też ubieram się bardziej elegancko. ALe masz rację, teraz będę bardziej na to zwracać uwagę
Też właśnie myślałam o włosach do ramion
Co do brwi to własnie planuję pójście na regulację i hennę + rzęsy :3

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Ale marudzisz...

Ja noszę soczewki od 13 roku życia, czyli od 12 lat :/ I jakoś żyję, a alergikiem jestem mega. Są płyny dla alergików. I soczewki nie wychodzą drogo, bo mnie około 150 zł na pół roku :/ nie jest to zaporowa kwota. Widać, że w ogóle się nie orientowałaś, tylko od razu założyłaś, że płyny uczulają, a soczewki są taaaaaaaaakie drogie.
może i tak ale ogólnie wychodzi to na pewno drożej niż okulary, a tu już gorzej, bo rodzice kasy mi nie dadzą. Sama nie zarabiam. A u mnie byłoby tak, że jakbym ja zaczęła nosić szkła kontaktowe to moje dwie siostry też by chciały. Także no. Na razie zostanę przy okularach.

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
1.Grzywka koniecznie na prosto ,masz bardzo duże,wysokie czoło a do tego gołym okiem widać najgorsze syfki na nim.
2.Włosy możesz lekko rozjaśnić,tak jak na propozycjach,które dołoćzyła wyżej któraś z wizażanek
3. okulary możesz kupić nie takie grzeczne ,widziałam takie stylowe duże fajne oprawki , nie wiem jak one się nazywają ale sprawiają ,że wokularach można wyglądać stylowo i modnie-takich zwykłych grzecznych nie lubię
4.puder musi być dobrze kryjący,nie wodnisty,dobrze matujący
1.Prostej grzywki w życiu sb nie zrobię. Wyglądałam w takiej źlee.
2. O włosach pisałam wyżej ;3
3.ch0odzi ci o ray-bany?
4. Na razie zakupiłam sobie podkład w miarę matujący :3 Koleżanki już zmiany na twarzy zauważyły, więc zadowolona jestem. A puder sb wypatrzyłam już i teraz go szukam. Bo niestety nie było go w drogeriach, w których byłam.

Cytat:
Napisane przez Valentina_Rosa Pokaż wiadomość
jak na 17 lat to bardzo młodo wyglądasz . Masz fajny kolor włosów . Faktycznie, przydałoby się oczko lekko przyciemnić i wyregulować brwi
No strasznie młodo ;/ i w sumie z jednej strony się cieszę, no a z drugiej nie Ale mam to po mamie ona też nie wygląda na swój wiek.
Do kosmetyczki wybieram się za waszą namową w najbliższym czasie.

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;40983645]grzywka na bok lub prosto, regulacja brwi u kosmetyczki, makijaż mineralny (poszukaj w Internecie informacji o kosmetykach mineralnych), dermatolog!, makijaż tusz + eyeliner na górnej powiece i voila!

Twój styl ubierania jest dość infantylny, ale w Twoim wieku to nie problem

masz ładne rysy twarzy, ale sądzę, że grzywka zrównoważyłaby proporcje [/QUOTE]

o włosach pisałam wyżej, robię sb na bok, brwi i rzęsy też zrobię
o makijażu mineralnym czytałam własnie za Twoją namową. Tylko takie kosmetyki są strasznie drogie. Czytałam też o pseudomineralnych kosmetykach. W sensie takich, które są w większej części mineralne, ale maja w sobie też jakieś chemikalia, ale nieliczne i własnie zdecydowałam się na taki podkład. Trafiłam też na tą wielką przecenę w Rossmannie ;] Także wyniosło mnie to w miarę tanio.

Cytat:
Napisane przez Guusi Pokaż wiadomość
Przede wszystkim uważam, że masz bardzo ładne rysy twarzy, które trzeba delikatnie zaznaczyć, podkreślić oko, żeby było bardziej wyraźne, może delikatnie przyciemnić brwi. Co do fryzury, myślę, że fajne byłoby cieniowanie, które nada wrażeniu większej objętości, grzywka na bok.

Co do cery może idź do dermatologa aby dobrał jakieś dermokosmetyki, zapłacisz za nie więcej ale nie będziesz sobie niszczyć cery nietrafionymi kosmetykami.

Głowa do góry jesteś ładną, szczupłą dziewczyną, zacznij w taki sposób o sobie myśleć
Okej będę tak o sobie myśleć
brwi, rzęsy regulacja i henna będzie


Dzięki wszystkim za pomoc.! Teraz tylko kosmetyczka, fryzjer i drogeria. Później pokażę wam zdjęcia i najwyżej będę prosić o dalsze rady.
royalninja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 14:16   #12
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
hmm... w sumie chyba nie chce farbować włosów... bo nie chce ich zniszczyć...[...]
a ogólnie mam strasznie cienkie włosy.
Jak nie chcesz farbowac wlosow to ok ale wiedz, ze wlosy mozna zafarbowac nie niszczac ich Celowo podalam zdjecia ( ze strony khadi.pl) do wlosow farobwanych naturalna ziolowa henna. Nie niszczy wlosow, a wrecz przeciwnie odzywia i jeszcze je pogrubia
Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
Także raczej ich na razie nie przefarbuje. + to, że mama mi nie pozwoli.
Absolutnie nie mowie, ze masz farbowac na juz. Ale moze za rok ci sie odmieni...a mamy juz wtedy o zdanie raczej pytac nie bedziesz musiala
Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
Co do henny rzęs zastanawiałam się nad tym też Bo robiłam sb w zeszłym roku na wakacje Tzn. w sumie ciocia stwierdziła, że wyglądam jakbym nie miała rzęs i umówiła mnie do swojej koleżanki kosmetyczki
I jak wrazenia z wtedy? Moim zdaniem super sprawa. Rzesy przez miesiac czarne i nic z nimi robic nie trzeba No i wyglada to naturalnie...nie wyglada sie na umalowana, wiec spokojnie moze byc i do szkoly.

Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
znaczy się może piegi wyglądają fajnie tylko, że u mnie jest troche inaczej szczególnie na twarzy, bo nie dość, że mam trądzik to właśnie piegi. A jak ktoś się nie przypatrzy to wygląda to jakbym miała większy trądzik.
Ale tradzik wyleczysz jak sie postarasz, a piegi zostana

Ja bym sie po wakacjach przeszla do dermatologa jesli sie nie poprawi. To nic strasznego, mozn isc na NFZ, a moze przepisac lepsze rzeczy niz drogeryjne.

Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
Sukienki mam :3 Właśnie ostatnio w sumie przez kumpelę zaczęłam więcej nosić takich bardziej damskich rzeczy. W sensie własnie spódniczki i sukienki.
I bardzo dobrze Moim zdaniem jak sobie dodasz troche kobiecosci strojem to wyjdzie tylko na plus

Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
Co do ust to mam taką pomadkę ochronną z błyszczykiem :3 Także podkreślać usta będę. Ze szminkami też kiedyś próbowałam, ale jakoś do szkoły wolę nie.
No szminki do szkoly to na pewno nie. Jakis lekki blyszczyk to maks.

Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
Co do stylu ubierania to masz rację. Znaczy się ogólnie ze mną to jest różnie, bo czasem lubię się ubrać właśnie tak trochę inaczej, młodziej. Często w sumie też ubieram się bardziej elegancko. ALe masz rację, teraz będę bardziej na to zwracać uwagę
Wiesz, nikt ci sie nie kaze ubierac elegancko i "staro". Mozna sie fajnie mlodziezowo ubierac...w nieco bardziej stylowe i kobiece rzeczy... tak troche albo orientalnie albo a la dzieci kwiaty...roznie ...co kto lubi

Bo wazne nie tylko to zeby dobrze wygladac ale i dobrze sie w tym czuc bo to podstawa

Ogolnie w kazdym razie nieco inaczej niz jeansy + zwykly prosty tshirt z nadrukiem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 19:39   #13
royalninja96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
GG do royalninja96
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

No także byłam u fryzjera Pocieniowałam włosy na objętość, maluje już oczy, ale na zdjęciach akurat nie mam pomalowanych i kreski czasem. Wgl nie wiem jakim cudem ale syfków też mam mniej z czego jestem dumna.

No więc zrobiłam grzywkę miała być to ta 3 ale fryzjerka stwierdziła, że nie będę dobrze wyglądać w takiej na całe czoło. Także nie ścięła mi tak tylko mniej. jak zresztą widać i w sumie jako,ś mocno tej grzywki nie widać + się nie układa ;/ co myślicie? co mam teraz zrobić z włosami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto43.jpg (43,8 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto40.jpg (47,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto33.jpg (45,8 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto34.jpg (45,3 KB, 148 załadowań)
royalninja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 19:52   #14
wenus_lifestyle
Raczkowanie
 
Avatar wenus_lifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

moglabys zrobic zdjecia przy lepszym oswietleniu? malo widac :P
czy ja db widze, ze masz czarne oprawki? jesli tak, to musze Cie zmartwic... jestes jesienia i czarny kolor nie jest dla Ciebie najlepszy
Ogolnie z grzywka, ktora masz teraz wygladasz b ladnie
Piegi mozesz probowac rozjasniac, ale wg mnie lepiej nie tracic na to energii tylko wykorzystac je jako atut.
Co do kolorystyki wyprobuj brazy, fiolety, pomaranczowy, zolty- ogolnie w cieplych barwach bedziesz sie db prezentowac.
Wystrzegaj sie czarni, bieli i fuksji.
wenus_lifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 14:53   #15
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
No także byłam u fryzjera Pocieniowałam włosy na objętość, maluje już oczy, ale na zdjęciach akurat nie mam pomalowanych i kreski czasem. Wgl nie wiem jakim cudem ale syfków też mam mniej z czego jestem dumna.

No więc zrobiłam grzywkę miała być to ta 3 ale fryzjerka stwierdziła, że nie będę dobrze wyglądać w takiej na całe czoło. Także nie ścięła mi tak tylko mniej. jak zresztą widać i w sumie jako,ś mocno tej grzywki nie widać + się nie układa ;/ co myślicie? co mam teraz zrobić z włosami?
Uwazam ze teraz jest o wiele lepiej A ta grzywka ładnie wygląda
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:51   #16
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

pieknie wyglądasz i nawet na bardziej pewną siebie wyglądasz
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:43   #17
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Proponuję następnym razem iść do innej fryzjerki, która obetnie ci grzywkę tak, jak ty chcesz. Nie ma żadnego powodu, żeby nie robić ci normalnej grzywki, nie masz szerokiej czy krótkiej twarzy, żeby ci to miało zaszkodzić.

Jeśli chodzi o resztę, to nie musisz nic robić z brwiami, sa jasne ale doskonale widoczne, masz bardzo interesującą, delikatną urodę, szkoda ją psuć i upodabniać się do ogółu.

Jeśli chcesz wyglądać poważniej, to lepszy jest właśnie dyskretny makijaż i zadbana fryzura, bo nakładanie dużej ilości makijażu, szczególnie przy braku wprawy albo niedostosowanie do okazji wygląda właśnie dziecinnie. Często właśnie, ku zdziwieniu nastolatek, ludzie biorą za doroślejsze te mniej wystrojone i wymalowane. A jeśli chodzi ci o robienie wrażenia na chłopakach to już inna sprawa, ale i tak najlepiej być sobą, jakkolwiek by to banalnie nie zabrzmiało - bo przebieranie się za kogoś innego nie ma sensu. Poza tym każda młoda osoba musi znaleźć swój styl ubierania. Czasem wystarczy mała zmiana w garderobie, przy zachowaniu ulubionego stylu, np. noszenie bardziej eleganckich albo bardziej obcisłych wersji ulubionych ubrań, albo jakieś dodatki.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Aha, przydałoby się, żebyś używała jakiegoś filtru przeciwsłonecznego, na co dzień. To powinno zmniejszyć piegi i zapobiec ich nasileniu, w dodatku przy jasnej karnacji najlepiej chronić skórę przed słońcem.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez wenus_lifestyle Pokaż wiadomość
moglabys zrobic zdjecia przy lepszym oswietleniu? malo widac :P
czy ja db widze, ze masz czarne oprawki? jesli tak, to musze Cie zmartwic... jestes jesienia i czarny kolor nie jest dla Ciebie najlepszy
Ogolnie z grzywka, ktora masz teraz wygladasz b ladnie
Piegi mozesz probowac rozjasniac, ale wg mnie lepiej nie tracic na to energii tylko wykorzystac je jako atut.
Co do kolorystyki wyprobuj brazy, fiolety, pomaranczowy, zolty- ogolnie w cieplych barwach bedziesz sie db prezentowac.
Wystrzegaj sie czarni, bieli i fuksji.
Hm, ja bym się nie zgodziła, nie widzę cech jesieni.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:28   #18
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Hm, ja bym się nie zgodziła, nie widzę cech jesieni.
To jaka pore roku widzisz? Tak z ciekawosci
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:31   #19
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
To jaka pore roku widzisz? Tak z ciekawosci
Za mało danych, ale tak po zdjęciach zastanawiałabym się nad wiosną, ew. jasnym latem. Zresztą dziewczyna jest tak młoda, że typ kolorystyczny może się jeszcze zmienić. Czarne oprawki wyglądają całkiem spoko, nie widzę powodu, żeby miała z nich rezygnować - wszystkie rysy twarzy są doskonale widoczne mimo mocnego, czarnego konturu oprawek. Nawet bym się zastanowiła czy nie mamy do czynienia z kontrastową wiosną, która potrzebuje żywych barw i kontrastów. No ale to jest teoretyzowanie na podstawie kilku zdjęć.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 13:48   #20
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

wyregulowałabym brwi, bo są smutne. Proponuję nie inwestować w kosmetyki drogeryjne, bo nie nadają się do cery trądzikowej (w sumie do mało której się nadają), nawet te nawilżające mogą spowodować masakrę na twarzy.
Na kosmetyki apteczne też bym radziła uważać - przyda się umiejętność czytania składów, bo wiele z nich zawiera parafinę, mocne detergenty i inne niepożądane składniki.
Osobiście polecam mydło aleppo 24% i kremy o naturalnych składach, które można sporządzić samemu lub zakupić.
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 12:39   #21
royalninja96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
GG do royalninja96
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Załączam parę aktualniejszych zdjęć i proszę o olejne rady
I co do tego typu cery to po tych zdjęciach da się bardziej ocenić czy jestem wiosną, latem czy jesienią?
O brwiach wiem że mam poprawić
A co do trądziku polepszyło mi się tak że miałam tam lekki i to na prawdę lekki na czole, ale teraz znowu gorzej. Ale przyczyną mojego trądziku jest w wiekszości jedzenie czekolady etc ;3 tak więc jest dobrze ;3 Bo jak właśnie nie jadłam tego typu rzeczy to moja cera była ładna
I wgl malowanie rzęs coś mi nie idzie i kresek... tzn wg mnie źle wyglądam z kreskami. A rzęs np dolnych nie umiem ładnie pomalować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,8 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,3 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (107,7 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (97,8 KB, 131 załadowań)
royalninja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 20:36   #22
kadewu
Przyczajenie
 
Avatar kadewu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 6
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Masz klasyczne rysy, zazdroszczę. Kolor włosów jest obłędny! Jeśłi chcesz z nim kombinować, to tylko króciutko henną, nie niszcz ich chemią, zabraniam .

Kup sobie nieco mniejsze i weselsze (kolor) oprawki, a różnica będzie kolosalna.

Co do trądziku: to są sprawy hormonalne, skóra reaguje na poziom hormonów męskich. A sprawę zaostrza raczej nie czekolada, ale sól jodowana, więc rozważ rezygnację z solenia.
__________________
Kadewu
kadewu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 23:57   #23
Fouette
Raczkowanie
 
Avatar Fouette
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 108
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Oj, nie zgodzę się z @kadewu, bo sama jak zjem dużo czekolady, to twarz mam całą w trądziku, natomiast gdy nie jem nic z kakaem, mam cerę prawie idealną, wręcz określiłabym jej typ jako tak rzadki "normalny". Ale z włosami, to prawda. Kolor przepiękny i po prostu nie wolno Ci go niszczyć A co do młodego wyglądu: oprócz elegancji jeszcze nuta nowoczesności mogłaby nadać Ci trochę powagi.
Ale przede wszystkim, proponuję pokochać swoją twarz, bo dzięki niej przez długi czas będziesz wyglądać, jakby upływ czasu Ciebie nie dotyczył.
__________________
Raz wybrawszy, codziennie wybierać muszę. Za to odważnym szczęście sprzyja
Fouette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 20:29   #24
royalninja96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
GG do royalninja96
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Hmm a tutaj jeszcze aktualniejsze zdjęcia
Co myślicie? :d Ta grzywka jest na pewno dobra? wgl co moge zrobić, żeby zwiększyć jakoś objetość moich włosów?
I może czarny eyeliner nie jest dobrym pomysłem może szary? bo ten czarny wydaje mi się jednak za ciemny?
i wgl wydaje mi się, że z pomalowanymi dolnymi rzęsami wyglądam dziwnie :/ nie wiem może źle maluję..

A co byście powiedziały na to żebym zrobiła sobie przedziałek na środku głowy bez grzywki? Myślicie że będzie pasował?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jajsjhasjd.jpg (173,4 KB, 185 załadowań)
royalninja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 21:39   #25
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Cytat:
Napisane przez royalninja96 Pokaż wiadomość
Hmm a tutaj jeszcze aktualniejsze zdjęcia
Co myślicie? :d Ta grzywka jest na pewno dobra? wgl co moge zrobić, żeby zwiększyć jakoś objetość moich włosów?
I może czarny eyeliner nie jest dobrym pomysłem może szary? bo ten czarny wydaje mi się jednak za ciemny?
i wgl wydaje mi się, że z pomalowanymi dolnymi rzęsami wyglądam dziwnie :/ nie wiem może źle maluję..

A co byście powiedziały na to żebym zrobiła sobie przedziałek na środku głowy bez grzywki? Myślicie że będzie pasował?
Nic nie widać na tym zdjęciu... słabo widać twarz i nie wiadomo. Szary eyeliner chyba u nikogo nie wygląda dobrze.
Idź do kosmetyczki na regulację brwi i wtedy pokaż zdjęcia. Normalne, robione jakimś aparatem, a nie kamerką ze słabym oświetleniem.
I jeszcze jedno: pomalujesz się, ale stylu ubierania tym nie nadrobisz. Sorry, ale to ostatnie zdjęcie w bluzie i czerwonych spodniach... wyglądasz na nim (po stylu ubierania) na 13 lat.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 17:29   #26
Agalizakowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 51
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

A co ty chcesz wyglądać tak jak ktoś sobie tego życzy? daj spokój

Brwi nawet nie waż się regulować, są jasne, delikatne i pasują idealnie do twojej twarzy, wyregulujesz zaczniesz wyglądać jak manekin.

Włosów nie farbuj, pasuje ci kolor, wiesz co możesz zmienić? zdejmij te gogle z twarzy, zamaskuj pare czerwonych kropek na czole i nic ci nie potrzeba więcej, wiem co mówie, a komentarze tych wszystkich panien z powyrywanymi łukami sobie daruj.
Agalizakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 12:31   #27
MathildaLando
Przyczajenie
 
Avatar MathildaLando
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Uważam, że obecna fryzura Ci pasuje i okulary również mi się podobają. Jeśli chcesz jakichś porad odnośnie makijażu to zrób zdjęcie samej twarzy i pokaż nam te kreski eyelinerem Ja bym Ci jednak radziła zrezygnować z takiego mocnego makijażu. Masz delikatną urodę i na dodatek ciemne oprawki- wytuszowane rzęsy, róż do policzków i błyszczyk wystarczą. Sama noszę na zmianę z soczewkami podobne okulary i mimo że jestem ciemną brunetką to z mocnym makijażem czułabym się zbyt przytłoczona.
Jeśli chcesz wyglądać doroślej to zmień styl ubierania. Nie łącz na raz tyle różnych, intensywnych kolorów. Może kup jakąś elegancką marynarkę w odcieniach szarości. Najważniejsza jest prostota i umiejętne łączenie kolorów.
MathildaLando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:40   #28
royalninja96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
GG do royalninja96
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Hejka ;3 to znowu ja
Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Ale marudzisz...

Ja noszę soczewki od 13 roku życia, czyli od 12 lat :/ I jakoś żyję, a alergikiem jestem mega. Są płyny dla alergików. I soczewki nie wychodzą drogo, bo mnie około 150 zł na pół roku :/ nie jest to zaporowa kwota. Widać, że w ogóle się nie orientowałaś, tylko od razu założyłaś, że płyny uczulają, a soczewki są taaaaaaaaakie drogie.

tak sobie własnie myślałam o tych soczewkach ;3 jakie ty kupujesz, że tylko 150 zł na pół roku? orientowałam się co do cen i wszedzie widziałam, że wyjdzie drożej ;3


A może przedziałek na środku głowy sobie zrobić? jak myślicie?
Dzięki za rady, co do ubioru ;3 Co prawda lubię tak kolorowo się ubierać, ale no przystopuję trochę
royalninja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:24   #29
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

A mnie podoba się właśnie twoja twarz w okularach, twarz z charakterem. Owszem an tym zdjęciu w czerwonych spodniach wyglądasz na 13 lat, ale każda z nas ma chyba takie zdjęcia. Nie boisz się kolorów to eksperymentuj
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 19:12   #30
lkatieove
Raczkowanie
 
Avatar lkatieove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Asieńka chce się zmienić ;3

Masz ładną buzie, od razu rzuciły mi się w oczy ładne usta- może pokombinuj z jakimiś błyszczykami? Do Twojej urody pasuje mi dość delikatny make up- więc raczej średnio Cie widzę w czarnym eyelinerze, poszłabym raczej w brązy. Nie doczytałam czy używasz podkładu, jeśli tak, to polecam Ci bourjois- healthy mix (na portalach aukcyjnych można go znaleźć w dużo tańszych cenach). Jest delikatnie kryjący, lekko rozświetlający, wiec na pewno nie zrobi Ci maski.
Strój jest bardzo osobistą sprawią, ale moim zdaniem obecny, bardzo odejmuje Ci lat. Widziałabym Cię w bardziej kobiecym wydaniu (koszule np. jeansowe, spódnice, kryjące rajstopy, sweterki itp.). Bo generalnie jestes naprawde ladną dziewczyną
__________________
The most beautiful makeup for a woman is passion. But cosmetics are easier to buy.

what doesn't kill you, makes you stronger.
lkatieove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 07:08:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.