Reklamacja usługi kosmetycznej? - hybryda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 17:55   #1
Olciiak_
Przyczajenie
 
Avatar Olciiak_
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11

Reklamacja usługi kosmetycznej? - hybryda


Cześć.

Moja przyjaciółka i ja trafiłyśmy przez przypadek na jedną ze stron oferujących m.in. usługi kosmetyczne w obniżonych cenach. (nie wiem czy mogę podawać nazwę, ale mam nadzieję że wiadomo o jakiego typu stronach piszę).
Jako, że obie od dłuższego czasu zastanawiałyśmy się nad zrobieniem manicure hybrydowego, a taka właśnie usługa jako pierwsza wyskoczyła nam na portalu - zdecydowałyśmy się na niego.
Zadzwoniłam do Pani kosmetyczki z pytaniem o wolne terminy i kiedy usłyszała, że jeszcze nie kliknęłam, by kupić voucher- szybko poprosiła bym tego nie robiła, a zapłaciła u niej w salonie gotówką (nie chciała by strona pobrała jej prowizję).
Druga sprawa to to, że na stronie widniało, że usługa normalnie kosztuje u niej 60 zł, a jest teraz promocja 27 zł. Po wyjściu z salonu, kiedy otrzymałyśmy ulotki okazało się, że standardowa cena za hybrydę u tej Pani to 50 zł, a od jakiegoś czasu jest promocja 29 zł.
Trzecia sprawa to to, że nie otrzymałyśmy żadnego paragonu po wykonaniu usługi (nikt o tym nie myślał).

Meritum: zabiegi miałyśmy robione we wtorek, czyli dwa dni temu.
Wczoraj, czyli jeden dzień po u mnie na jednym paznokciu kawałek hybrydy "skruszył się", z czym natychmiast do kosmetyczki poszłam i od razu mi poprawiła, czyli domalowała (stwierdziła, że na pewno gdzieś uderzyłam, co było zresztą nieprawdą). Wieczorem - to samo zrobiło się u przyjaciółki, która umówiła się na poprawkę na piątek...
Niestety dziś "odkleił" mi się kolejny kawałek hybrydy i kiedy przejrzałam dokładnie na wszystkie paznokcie okazało się, że gdy podważę paznokciem, to praktycznie z każdego paznokcia można hybrydę "odkleić" z brzegu, a co za tym idzie z reszty paznokcia.

Proszę o radę, co powinnyśmy zrobić w tym przypadku.
Jutro obie tam idziemy i co mogę powiedzieć tej kosmetyczce, jak mam się bronić? Nie wiem czy jest sens, by mi poprawiała dwa paznokcie które w tym momencie mam "odpryśnięte", bo na kolejnych widzę, że będzie z nimi to samo. Przy zabiegu zostałyśmy poinformowane, że w przeciągu 3-4 dni po zabiegu możemy go reklamować gdyby coś się działo. Niestety te 3-4 dni mijają właśnie jutro.
Czy powinnam żądać zwrotu pieniędzy? Czy zrobienia zabiegu od nowa? (nie żebym miała ochotę robić cokolwiek jeszcze u tej kosmetyczki, ale lepsze to niż nic...)
Niby nie jest to duża kwota, jednak czuję się bardzo zawiedziona i troszkę jakby oszukana...

Proszę o poradę...

Z góry dziękuję.
Olciiak_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 22:14   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Reklamacja usługi kosmetycznej? - hybryda

Cytat:
Napisane przez Olciiak_ Pokaż wiadomość
Przy zabiegu zostałyśmy poinformowane, że w przeciągu 3-4 dni po zabiegu możemy go reklamować gdyby coś się działo. Niestety te 3-4 dni mijają właśnie jutro.
Czy powinnam żądać zwrotu pieniędzy? Czy zrobienia zabiegu od nowa? (nie żebym miała ochotę robić cokolwiek jeszcze u tej kosmetyczki, ale lepsze to niż nic...)
Niby nie jest to duża kwota, jednak czuję się bardzo zawiedziona i troszkę jakby oszukana...
Idź i walcz! Dlaczego masz płacić za buble? Moim zdaniem to masz 2 wyjścia albo chodzić co chwile i poprawiać co jest śmieszne i mało opłacalne, albo składać reklamację i zwrotu pieniędzy tym bardziej że jesteś niezadowolona i nie polecasz tej pani. Jak nie to zrobić po złości i zgłosić do skarbówki że nie dostałaś paragonu [mają jakąś ogólnopolską akcję "nie bądź jeleń weź paragon"] czy jakos tak i gdzie tam się da że robi na czarno i nie odprowadza składek.
Może wtedy jej zmięknie rura
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 09:35   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Reklamacja usługi kosmetycznej? - hybryda

Cytat:
Napisane przez Olciiak_ Pokaż wiadomość
Cześć.

Moja przyjaciółka i ja trafiłyśmy przez przypadek na jedną ze stron oferujących m.in. usługi kosmetyczne w obniżonych cenach. (nie wiem czy mogę podawać nazwę, ale mam nadzieję że wiadomo o jakiego typu stronach piszę).
Jako, że obie od dłuższego czasu zastanawiałyśmy się nad zrobieniem manicure hybrydowego, a taka właśnie usługa jako pierwsza wyskoczyła nam na portalu - zdecydowałyśmy się na niego.
Zadzwoniłam do Pani kosmetyczki z pytaniem o wolne terminy i kiedy usłyszała, że jeszcze nie kliknęłam, by kupić voucher- szybko poprosiła bym tego nie robiła, a zapłaciła u niej w salonie gotówką (nie chciała by strona pobrała jej prowizję).
Druga sprawa to to, że na stronie widniało, że usługa normalnie kosztuje u niej 60 zł, a jest teraz promocja 27 zł. Po wyjściu z salonu, kiedy otrzymałyśmy ulotki okazało się, że standardowa cena za hybrydę u tej Pani to 50 zł, a od jakiegoś czasu jest promocja 29 zł.
Trzecia sprawa to to, że nie otrzymałyśmy żadnego paragonu po wykonaniu usługi (nikt o tym nie myślał).

Meritum: zabiegi miałyśmy robione we wtorek, czyli dwa dni temu.
Wczoraj, czyli jeden dzień po u mnie na jednym paznokciu kawałek hybrydy "skruszył się", z czym natychmiast do kosmetyczki poszłam i od razu mi poprawiła, czyli domalowała (stwierdziła, że na pewno gdzieś uderzyłam, co było zresztą nieprawdą). Wieczorem - to samo zrobiło się u przyjaciółki, która umówiła się na poprawkę na piątek...
Niestety dziś "odkleił" mi się kolejny kawałek hybrydy i kiedy przejrzałam dokładnie na wszystkie paznokcie okazało się, że gdy podważę paznokciem, to praktycznie z każdego paznokcia można hybrydę "odkleić" z brzegu, a co za tym idzie z reszty paznokcia.

Proszę o radę, co powinnyśmy zrobić w tym przypadku.
Jutro obie tam idziemy i co mogę powiedzieć tej kosmetyczce, jak mam się bronić? Nie wiem czy jest sens, by mi poprawiała dwa paznokcie które w tym momencie mam "odpryśnięte", bo na kolejnych widzę, że będzie z nimi to samo. Przy zabiegu zostałyśmy poinformowane, że w przeciągu 3-4 dni po zabiegu możemy go reklamować gdyby coś się działo. Niestety te 3-4 dni mijają właśnie jutro.
Czy powinnam żądać zwrotu pieniędzy? Czy zrobienia zabiegu od nowa? (nie żebym miała ochotę robić cokolwiek jeszcze u tej kosmetyczki, ale lepsze to niż nic...)
Niby nie jest to duża kwota, jednak czuję się bardzo zawiedziona i troszkę jakby oszukana...

Proszę o poradę...

Z góry dziękuję.
pogrubione - wiele salonow tak robi. Dopoki nie zadzwoni tajemniczy klient z grupon i salon lezy i kwiczy

Co do reklamacji - oczywiscie sie nalezy. Ja bym poszla bez zastanowienia.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 19:59   #4
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Reklamacja usługi kosmetycznej? - hybryda

A teraz to jestem ciekawa jak to jest z tym reklamowaniem... Ja bym na Twoim miejscu się zapytała chyba dlaczego mam tego nie klikać.

A reklamację zgłoś, bo nie powinnaś za coś takiego płacić.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 20:11   #5
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Reklamacja usługi kosmetycznej? - hybryda

nie klikac po to, aby nie kupywac zabiegu na necie, ale bezposrednio w salonie.
Wtedy salon ma 100% podanej ceny dla siebie.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 22:03   #6
Olciiak_
Przyczajenie
 
Avatar Olciiak_
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Reklamacja usługi kosmetycznej? - hybryda

Baaardzo Wam dziękuję za cierpliwość w czytaniu (dużo tego wyszło) i za odpowiedzi.
Wczoraj po napisaniu tego wątku przyjrzałam się reszcie paznokci i właściwie we wszystkich (bez dwóch małych) hybryda odchodziła. Byłam tam dzisiaj i akurat trafiłam na właścicielkę. Pokazałam jej te nieszczęsne paznokcie i zapytałam co ona na to? Powiedziała, że teraz ma tylko 30 min do następnej klientki i że może mi je albo poprawić albo ściągnąć. Stwierdziłam, że ani jedno, ani drugie mnie nie satysfakcjonuje, bo obie wiemy że jak poprawi to zaraz się popsują (tak jak ten, który poprawiany był przedwczoraj), a też nie po to płaciłam żeby je ściągać za 3 dni. Kiedy zapytała czego w takim razie oczekuje, powiedziałam że ściągnięcia hybrydy i założenia jej jeszcze raz. Pani przeglądnęła kalendarz, po czym stwierdziła, że może mnie zapisać na poniedziałek bo dziś każda kosmetyczka ma wszystkie godziny zajęte. Na co ja odparłam, że przepraszam, ale nie wyobrażam sobie chodzić cały weekend i poniedziałek do pracy z takimi odrapanymi paznokciami. Znalazło się i miejsce na dziś.
Reasumując - paznokcie zostały mi zrobione od początku, zakładała je ta Pani co wtedy, bardzo mnie przepraszała, było jej głupio, mówi, że być może po prostu moje paznokcie nie tolerują hybrydy (kiedy czekałam na wizytę akurat w poczekalni siedziała ze mną babeczka, która mówiła że też kilka razy próbowała hybrydki ale za cholerę nie chciały się trzymać).
Zobaczymy ile wytrzymają, mam nadzieję, że długo, bo wyglądają pięknie...

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
A teraz to jestem ciekawa jak to jest z tym reklamowaniem... Ja bym na Twoim miejscu się zapytała chyba dlaczego mam tego nie klikać.

A reklamację zgłoś, bo nie powinnaś za coś takiego płacić.
nie pytałam, ponieważ doskonale wiedziałam, dlaczego nie chciała bym kliknęła. Ofertę znalazłam na SD. Z tego co wiem biorą 40 % prowizji, łatwo policzyć... Firmom to się w ogóle nie opłaca, wystawiają się tam bardziej po to by się pokazać i ściągnąć a potem zatrzymać klienta, a nie po to żeby zarobić.
Olciiak_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.