Potrzebuję dużej zmiany ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-13, 16:54   #1
Karin_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Angry

Potrzebuję dużej zmiany !


Cześć! Za niedługo moje 16 urodziny, a ja ciągle wyglądam jak mała dziewczynka i nie za bardzo się sobie podobam. Bardzo chciałabym coś zmienić: kolor włosów, okulary,fryzurę... i właśnie ta kwestia okularów - ku mojemu zaskoczeniu każdy mi mówi że w nich mi lepiej, ja sama jednak uważam, że jest inaczej. Dlatego postanowiłam, że w niedługim czasie po rozmowie z okulistą wypróbuję soczewki. Niestety moja wada to dalekowzrocznosc z astygmatyzmem i soczewki muszę mieć robione specjalnie pode mnie i trochę to kosztuje, a ja nawet nie wiem czy w tych soczewkach wyglądałabym ładniej niż w okularkach Pomóżcie mi ! A może inne oprawki czy coś? sama nie wiem, noszę je od 6 roku życia więc już sporo czasu, mam ich serdecznie dosyć...
Drugi mój pomysł to przefarbowanie włosów chciałabym na blond, ale nie wiem czy by mi to pasowało... Boję się też, że bardzo zniszczę sobie włosy. Z drugiej strony ten kolor mój w ogóle mi się nie podoba, szczerze, w ogóle nic mi się w sobie nie podoba z twarzy -_-
Jeśli chodzi o fryzurę to ta teraz nie jest aż taka zła, w sumie sama nie wiem w czym by mi było dobrze
Jesli by wam to w jakiś sposób pomogło, to nie wiem też jaki mam typ urody zawsze mi się waha pomiędzy dwoma. Trudno się opalam, bo najczęściej na czerwono a potem przechodzi w jasny brąz, mam bardzo jasną karnację, oczy jakieś szaro bure nijakie, lubię nosić złote dodatki, nie mam piegów, łatwo się rumienię ( np jak się zawstydzę) - jaki to typ urody ? Jakaś problematyczna jestem
Jestem niska, bo 161 cm i waga 46 - nie, nie odchudzam się, wręcz przeciwnie, jem dużo, chyba dobra przemiana materii
Moje włosy to takie pofalowane są, ale jak wieczorem po umyciu wyprostuję i wysuszę to jest dobrze
A, bym zapomniała jeszcze te okropne cienie pod oczami. Są zawsze i wszędzie - po mamusi ;p Znacie jakieś sposoby żeby się ich pozbyć albo jakoś zakryć ??
Jedno z tych zdjęć co dałam jest w ogóle bez makijazu więc nie przestraszcie się xD
Dziewczyny mam nadzieję, że coś wymyślicie !
Widziałam tu naprawdę niezłe metamorfozy

Pozdrawiam, Martyna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-03 17.05.36.jpg (73,0 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-11 00.01.37.jpg (78,8 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-13 15.10.38.jpg (109,1 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-13 15.14.20.jpg (111,9 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-13 15.20.51.jpg (106,7 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-13 15.13.20.jpg (127,1 KB, 159 załadowań)
Karin_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 18:31   #2
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

To dział zupełnie nie dla mnie ale skoro wszedłem do napiszę :d

Wyglądasz jak dziecko bo... 16 lat to takie większe dziecko Jesteś ładniutka, nie potrzeba ci żadnej metamorfozy. Dbaj o włosy bo takie długie są świetne

Wiem, że nie pomogłem, pozdrawiam!
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 20:14   #3
Karin_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Dzięki za miłe słowa patrząc jednak na moje rówieśniczki to przychodzą mi różne myśli do głowy No i jednak chciałabym się chociaż trochę zmienić ^^
Karin_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 20:20   #4
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Masz super włosy i ładnie wyglądają pofalowane, nie prostuj ich za każdym razem

Zdecydowanie lepiej Ci w okularach niż bez. Powiększają Ci oczy. Może na początek spróbuj podkreślać trochę brwi ciemnobrązowym cieniem? To powinno trochę "wyostrzyć" twarz. I może sprawdź, jak będziesz się prezentować z lekko wymodelowaną twarzą, na początek odrobiną różu i rozświetlacza?
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 20:29   #5
oisel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Może na początku spróbuj zmienić delikatnie fryzurę? Wiem, że długie włosy to skarb! ale może spróbujesz podciąć włosy na prosto do ramion i skrócić grzywkę? (wciąż skos, ale jednak krótsza). Poza tym polecam Ci zadbać o włosy odżywkami i olejkami, żeby nabrały blasku i stały sie mocniejsze. Ładne włosy zawsze nadają wyrazu
Jesli chcesz trochę pokombinować z kolorem spróbuj je trochę przyciemnić. Góra 1-2 tony.

Poza tym jesteś śliczną dziewczyną i lekki wygląd dziecka to nic strasznego a wręcz naturalnego. Poczekaj jeszcze 2-3 lata i wtedy zobaczysz jak szybko wszystko się zmieni w Twoim wyglądzie

PS Ja w Twoim wieku (w sumie nie było to tak dawno temu!) bardzo kombinowałam ze zmianami jeśli chodzi o fryzurę. Próbowałam boba, prostej grzywki, skośnej, włosów prostych, cieniowanych, pazurków, etc i uważam, że każda z nas musi po prostu sama znaleźć fryzurę, która jej odpowiada.
oisel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 00:50   #6
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Cytat:
Napisane przez oisel Pokaż wiadomość
Może na początku spróbuj zmienić delikatnie fryzurę? Wiem, że długie włosy to skarb! ale może spróbujesz podciąć włosy na prosto do ramion i skrócić grzywkę? (wciąż skos, ale jednak krótsza). Poza tym polecam Ci zadbać o włosy odżywkami i olejkami, żeby nabrały blasku i stały sie mocniejsze. Ładne włosy zawsze nadają wyrazu
Jesli chcesz trochę pokombinować z kolorem spróbuj je trochę przyciemnić. Góra 1-2 tony.

Poza tym jesteś śliczną dziewczyną i lekki wygląd dziecka to nic strasznego a wręcz naturalnego. Poczekaj jeszcze 2-3 lata i wtedy zobaczysz jak szybko wszystko się zmieni w Twoim wyglądzie

PS Ja w Twoim wieku (w sumie nie było to tak dawno temu!) bardzo kombinowałam ze zmianami jeśli chodzi o fryzurę. Próbowałam boba, prostej grzywki, skośnej, włosów prostych, cieniowanych, pazurków, etc i uważam, że każda z nas musi po prostu sama znaleźć fryzurę, która jej odpowiada.
Ale tu właśnie nie powinno być grzywki, bo wlosow jest duzo i grzywka wygląda ciężko. Autorko zapusć grzywkę, nie farbuj na blond. Na moje oko jesteś latem. I to ślicznym naturalnym latem, ja bym Ci tylko z makijażu przy takiej urodzie zaproponowała blyszczyk, na imprezy eyeliner i róż. I wystarczy
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 20:17   #7
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Widzę, że nikt na to nie zwrócił uwagi, więc to może ja się mylę...Ale moje pierwsze wrażenie po spojrzeniu na zdjęcia to było zwrócenie uwagi na oprawki. Jak dla mnie to troszkę wyglądasz jakbyś mierzyła okulary od mamy. One nie są za szerokie?? W ogóle za duże? Nawet się niesymetrycznie układają..

Zrobienie brwi (regulacja+henna) nadałoby wyraźniejszych rysów Twojej twarzy, bardziej dziewczęcych mniej dziecięcych

Włosy tak jak dziewczyny pisały. Jeśli nie chcesz zmieniać odcienia to dobra pielęgnacja + dobry nabłyszczacz.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

P.S jak nie chcesz wyglądać jak mała dziewczynka to wywal te kolorowe spinki ze zwierzaczkami, nie kojarzą się dorośle
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 21:12   #8
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Co ja proponuję? Blog anwen: anwen.pl
Masz fajne włosy, a na tym blogu możesz sporo się o nich dowiedzieć. Jest tam sporo zdjęć dziewczyn, które zniszczyły sobie włosy farbowaniem czy prostowaniem. Widzę, że Twoje są naprawdę okej, więc tylko jako przestrogę polecam poczytać
Co do buzi - piękna cera! Potrzebujesz jedynie dobrego tuszu do rzęs i błyszczyka. Nie rób sobie tych czarnych kresek - oko wydaje się być bardziej smutne, a Twoje i tak szeroko rozstawione oczy jeszcze bardziej się od siebie oddalają. Przy takich oczach jak Twoje technika jest taka, że w wewnętrznym kąciku oka ma być ciemniejszy cień, a w wewnętrznym jaśniejszy.
Brwi lepiej nie ruszać samemu. Możesz iść do kosmetyczki (DOBREJ!) żeby je wyregulowała. Kolor w tym wieku jest ok
Jak chcesz wyglądać doroślej polecam zmienić styl ubierania się. Bluzę zmień na koszulę (teraz chyba modne są jeansowe - niby koszula, ale jeans jest bardzo niezobowiązujący). Zakup jakieś czarne/brązowe, proste spodnie. Adidasy można zastąpić bardziej eleganckimi płaskimi butami - ostatnio też kupiłam takie w CCC.
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:24   #9
toki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
Widzę, że nikt na to nie zwrócił uwagi, więc to może ja się mylę...Ale moje pierwsze wrażenie po spojrzeniu na zdjęcia to było zwrócenie uwagi na oprawki. Jak dla mnie to troszkę wyglądasz jakbyś mierzyła okulary od mamy. One nie są za szerokie?? W ogóle za duże? Nawet się niesymetrycznie układają..

Zrobienie brwi (regulacja+henna) nadałoby wyraźniejszych rysów Twojej twarzy, bardziej dziewczęcych mniej dziecięcych

Włosy tak jak dziewczyny pisały. Jeśli nie chcesz zmieniać odcienia to dobra pielęgnacja + dobry nabłyszczacz.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

P.S jak nie chcesz wyglądać jak mała dziewczynka to wywal te kolorowe spinki ze zwierzaczkami, nie kojarzą się dorośle


koleżanka ma rację, okularki są świetne, ładnie w nich wyglądasz, ale są stanowczo za duże
toki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:38   #10
Karin_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Dzięki za rady Nigdy w sumie nie zwróciłam uwagi na to, że okularki są za duże, ale skoro wy to zauważyłyście to może coś w tym jest. Niedługo i tak zmieniam oprawki, więc pozbędę się tych teraz
Karin_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:42   #11
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Dużo ładniej Ci w okularach.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 17:48   #12
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

oczywiście, że wyglądasz jak mała dziewczynka - bo jeszcze nią jesteś i nie ma sensu na siłę się postarzać.

fryzura z 1. zdjęcia najładniejsza.

okulary są ok, następnym razem jak będziesz kupowała możesz wybrać mniejsze, ale nie jest źle.

zmień styl ubioru jeśli czujesz się "zbyt dziecinnie". spodnie rurki, oficerki, jakaś bluzka/ sweter bez naiwnych motywów (serduszka...) i spinek do włosów i już.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:39   #13
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Dziewczyno wygladasz ok jak zalezy ci na jakiejs zmianie to moze wytuszuj sobie rzęsy i lekko podkresl brwi do tego błyszczyk na usta a co do włosów może bardziej wycieniowane takie pzaurki na końcach?nic wiecej bym nie zmieniałam jestes młodziutka i przedewszystkim wygladasz naturalnie nie sugeruj sie jakimis gwiazdami które wygladają kiczowato i smiesznie 16 latki wygladaja jak pod 30...;/ i maja mase tapety.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikua5 Pokaż wiadomość
Dziewczyno wygladasz ok jak zalezy ci na jakiejs zmianie to moze wytuszuj sobie rzęsy i lekko podkresl brwi do tego błyszczyk na usta a co do włosów może bardziej wycieniowane takie pzaurki na końcach?nic wiecej bym nie zmieniałam jestes młodziutka i przedewszystkim wygladasz naturalnie nie sugeruj sie jakimis gwiazdami które wygladają kiczowato i smiesznie 16 latki wygladaja jak pod 30...;/ i maja mase tapety.

a co do cieni pod oczami może jakis korektor po oczy ? i troszke pudru żeby go zagruntować.
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:09   #14
Milame
(-.-)"
 
Avatar Milame
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 131
GG do Milame
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

To ja odniosę się do sprawy okularów. Wyglądasz w nich dobrze, ale trochę przytłaczają twarz. Przy twoim typie urody takie czarne oprawki nie wyglądają dobrze. Jeśli zamierzałabyś kiedyś zmieniać to możesz zostać przy tym kształcie, ale powinnaś wybrać oprawki w kolorze szarości (np. grafitu), fioletu, ewentualnie niebieskiego.

Co do soczewek, to naprawdę warto spróbować. Z pewnością są wygodniejsze od okularów, a jak nie będziesz się z nimi dobrze czuła lub będzie to dla ciebie zbyt duży wydatek finansowy, to zawsze możesz wrócić do okularów.
Milame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:00   #15
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Cytat:
Napisane przez Karin_chan Pokaż wiadomość
Cześć! Za niedługo moje 16 urodziny, a ja ciągle wyglądam jak mała dziewczynka i nie za bardzo się sobie podobam. Bardzo chciałabym coś zmienić: kolor włosów, okulary,fryzurę... i właśnie ta kwestia okularów - ku mojemu zaskoczeniu każdy mi mówi że w nich mi lepiej, ja sama jednak uważam, że jest inaczej. Dlatego postanowiłam, że w niedługim czasie po rozmowie z okulistą wypróbuję soczewki. Niestety moja wada to dalekowzrocznosc z astygmatyzmem i soczewki muszę mieć robione specjalnie pode mnie i trochę to kosztuje, a ja nawet nie wiem czy w tych soczewkach wyglądałabym ładniej niż w okularkach Pomóżcie mi ! A może inne oprawki czy coś? sama nie wiem, noszę je od 6 roku życia więc już sporo czasu, mam ich serdecznie dosyć...
Drugi mój pomysł to przefarbowanie włosów chciałabym na blond, ale nie wiem czy by mi to pasowało... Boję się też, że bardzo zniszczę sobie włosy. Z drugiej strony ten kolor mój w ogóle mi się nie podoba, szczerze, w ogóle nic mi się w sobie nie podoba z twarzy -_-
Jeśli chodzi o fryzurę to ta teraz nie jest aż taka zła, w sumie sama nie wiem w czym by mi było dobrze
Jesli by wam to w jakiś sposób pomogło, to nie wiem też jaki mam typ urody zawsze mi się waha pomiędzy dwoma. Trudno się opalam, bo najczęściej na czerwono a potem przechodzi w jasny brąz, mam bardzo jasną karnację, oczy jakieś szaro bure nijakie, lubię nosić złote dodatki, nie mam piegów, łatwo się rumienię ( np jak się zawstydzę) - jaki to typ urody ? Jakaś problematyczna jestem
Jestem niska, bo 161 cm i waga 46 - nie, nie odchudzam się, wręcz przeciwnie, jem dużo, chyba dobra przemiana materii
Moje włosy to takie pofalowane są, ale jak wieczorem po umyciu wyprostuję i wysuszę to jest dobrze
A, bym zapomniała jeszcze te okropne cienie pod oczami. Są zawsze i wszędzie - po mamusi ;p Znacie jakieś sposoby żeby się ich pozbyć albo jakoś zakryć ??
Jedno z tych zdjęć co dałam jest w ogóle bez makijazu więc nie przestraszcie się xD
Dziewczyny mam nadzieję, że coś wymyślicie !
Widziałam tu naprawdę niezłe metamorfozy

Pozdrawiam, Martyna

chcesz sobie zrobić prezent na 16-ste urodziny i zaskoczyć wszystkich całkowitą zmianą wyglądu?
Doskonale Cię rozumiem, byłam kiedyś w podobnej sytuacji - bardzo długo, bo prawie 7 lat nosiłam stały aparat ortodontyczny (oczywiście chyba nie muszę mówić, że w szkole byłam "terminatorem", "blaszakiem" czy "metalowymi zębami" ).
I pamiętam, że zdjęcie aparatu miałam w czwartek, nie poszłam w ten dzień do szkoły ale do fryzjera Nigdy nie miałam grzywki - więc poprosiłam fryzjerkę o taką prostą do brwi. Włosy mi trochę wycieniowała i podobno wyglądałam wtedy jak Ewa Farna
No i oczywiście na drugi dzień w szkole było wielkie woooow, oczywiście z wyrażeniem opini, że wyglądam ślicznie byłam wtedy bardzo dumna i szczęśliwa i od tego dnia byłam już normalną uczennicą a nie terminatorem


Jeśli chodzi o kwestię okularów - mnie się podoba zarówno w jak i bez, ale chyba bardziej w okularach. Może zamiast całkowitej chęci braku okularów, pochodź raz w soczewkach a raz w okularach? No i może mała zmiana oprawek nie zaszkodzi? Może jakiś jaskrawy kolorek albo panterka? Duży wybór teraz jest

Co do włosów - błagam nie farbuj ich.
Ja pierwszy raz ufarbowałam w wieku 17 lat i przez pół roku było świetnie - co miesiąc zmiana odcieni i wielkie zadowolenie z tego powodu. Ale po czasie to nudzi i teraz żałuję, że w ogóle zaczęłam farbować. Bo jak się zacznie to trzeba co miesiąc (bo widać odrosty), no i jakby nie było niszczy się włosy.
Masz ładny kolorek więc dobrze Ci radzę - zostaw go na razie i poczekaj z farbowaniem

Ale co do fryzury to może lekko wycieniuj, podetnij końcówki? Coś lekkiego na początek
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:12   #16
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

Jesteś bardzo ładna, naturalna, nic nie zmieniaj
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 08:50   #17
blowberry123
Przyczajenie
 
Avatar blowberry123
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Potrzebuję dużej zmiany !

NIE PROSTUJ WŁOSÓW ! Niszczą się masakrycznie !Wiem co mówie,ja też mam 16 lat i cały rok dzień w dzień prostowałam włosy dopóki mi nie zaczeły strasznie wypadać .Rok je odbudowywałam do tej pory nie wyglądają idealnie ale jest o wiele lepiej. Co do okularów nic bym nie zmieniała jedynie zmieniłabym styl na nieco bardziej rockowy
blowberry123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.