Rude włosy, koszmar. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-28, 21:44   #1
Kezi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5

Rude włosy, koszmar.


Hej, jestem nowy na tym forum, chciałbym prosić was o poradę co do mojej fryzury, mam 14 lat, chodzę do 1 gim. i od zawsze miałem problemy co do mojej fryzury, albowiem jestem rudy. Nigdy nie potrafiłem wybrać prawidłowej,w której dobrze bym się czuł i ładnie wyglądał. Niecierpliwie czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-28 22.24.31.jpg (90,3 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-28 22.25.49.jpg (98,6 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-28 22.25.09.jpg (95,7 KB, 157 załadowań)
Kezi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 11:12   #2
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Rude włosy, koszmar.

Cytat:
Napisane przez Kezi Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowy na tym forum, chciałbym prosić was o poradę co do mojej fryzury, mam 14 lat, chodzę do 1 gim. i od zawsze miałem problemy co do mojej fryzury, albowiem jestem rudy. Nigdy nie potrafiłem wybrać prawidłowej,w której dobrze bym się czuł i ładnie wyglądał. Niecierpliwie czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.
Dobór fryzury zależy od kształtu twarzy, gęstości i rodzaju włosów, /podatności na kręcenie/ i od tego jak się w niej czujesz.
Kolor włosów nie ma znaczenia.
Eksperymentuj, na pewno w końcu coś dopasujesz. Może fryzjer coś doradzi.
mnie się podobają np. takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurrra.jpg (39,6 KB, 29 załadowań)
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 12:43   #3
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Rude włosy, koszmar.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Dobór fryzury zależy od kształtu twarzy, gęstości i rodzaju włosów, /podatności na kręcenie/ i od tego jak się w niej czujesz.
Kolor włosów nie ma znaczenia.
Eksperymentuj, na pewno w końcu coś dopasujesz. Może fryzjer coś doradzi.
mnie się podobają np. jak pierwsza i trzecia takie


---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Okres wakacyjny jest dobry do eksperymentowania z fryzurą.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Okres wakacyjny jest dobry do eksperymentowania z fryzurą.[/QUOTE]

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość


---------- dopisano o 12:16 ---------- poprzedni post napisano o 12:15 ----------

okres wakacyjny jest dobry do eksperymentowania z fryzurą.

--
[/quote]

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

...

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Okres wakacyjny jest dobry do eksperymentowania z fryzurą.


---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

[/quote]

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

...[/QUOTE]
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:06   #4
Kezi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rude włosy, koszmar.

Serdecznie dzięki za odpowiedz Podoba mi się fryzura nr.3. Nigdy nie zapuszczałem, co mam robić żeby mieć taką grzywkę ? Kiedyś chciałem zapuszczać ale każdy z rodziny wymądrzał się głupimi tekstami typu "fryzjer na Ciebie czeka". Pejsy mi wtedy dziwnie stały, piszę tutaj bo mm dylemat, zapuszczać czy iść porostu do fryzjera (mam trochę tego już na głowie).
Kezi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 17:34   #5
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Rude włosy, koszmar.

Jeżeli zaczyna po bokach wyglądać nieporządnie to iść do fryzjera i uprzedzić , że grzywkę chcesz zapuścić.

A rodzina? To Tobie ma być przyjemnie w danej fryzurze. Jeżeli dobrze się czujesz z dłuższymi włosami, z grzywką to musisz ich przekonać do swoich poglądów na ten temat.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 18:23   #6
mehee01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Rude włosy, koszmar.

wystarczy wlasnie zapuscic i odpowiednio ulozyc. Wszystko praktycznie jest kwestia ulozenia wlosow nie sa az takie rude, fajne wloski masz hihi
mehee01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 10:18   #7
Kezi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rude włosy, koszmar.

Macie może jakieś propozycje dot. ułożenia włosów w późniejszym czasie ? Miałem z tym bardzo duże problemy. (Kiedyś chciałem zapuszczać, nie wytrzymałem z "szopą" na głowie i poszłem się ściąć) Bardzo dziękuje za odpowiedzi z waszej strony, nie spodziewałem się, że ktokolwiek chciałby mi pomóc
Kezi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 15:10   #8
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Rude włosy, koszmar.

Hej , ja myślę , że w takich byłoby ok http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...010/11/110.jpg , żeby je wymodelować wystarczy trochę gumy do włosów .

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Po umyciu suszysz włosy przeczesując je grzebieniem do przodu jak już wyschną nakładasz na palce trochę gumy do włosów np http://www.sosnowiczanka.pl/galerie/2/265_5.jpg i przeczesujesz je palcami ( też do przodu ) powinno być ok mam nadzieję , że wiesz o co mi chodzi
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 18:37   #9
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Rude włosy, koszmar.

To jest rudy?
Jak dla mnie najlepiej wyglądałbyś z mocniej wygolonymi bokami i postawioną górą, bo masz pucołowatą, dziecięcą twarz i taka grzywa na bok jeszcze mocniej Cię zdziecinni
Poza tym zawsze możesz przyciemnić włosy szamponetką i też będzie dobrze.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:17   #10
Kezi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rude włosy, koszmar.

Cytat:
Napisane przez avokia Pokaż wiadomość
Hej , ja myślę , że w takich byłoby ok http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...010/11/110.jpg , żeby je wymodelować wystarczy trochę gumy do włosów .

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Po umyciu suszysz włosy przeczesując je grzebieniem do przodu jak już wyschną nakładasz na palce trochę gumy do włosów np http://www.sosnowiczanka.pl/galerie/2/265_5.jpg i przeczesujesz je palcami ( też do przodu ) powinno być ok mam nadzieję , że wiesz o co mi chodzi

Po wysuszeniu gumą do przodu czy w bok ?
Kezi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 15:49   #11
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Rude włosy, koszmar.

do przodu
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 16:49:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.