Gotowa na wszystko! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-18, 20:44   #31
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Gotowa na wszystko!

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość
Kiedyś kombinowałam z czymś podobnym.
Z jedenj strony obicełabym się na krótko,z drugiej zapuszczała na boba, a z jeszcze innej wróciła do kręconych. Jestem cholernie nie zdecydowana :/
a ja bym zrobila jedna strone na bardzo krotko, a druga zeby wlasnie krecila sie grzywa! super by bylo!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 851fd219902c398f7515038b147e1bd3.jpg (36,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-377.jpg (15,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 314.jpg (18,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 379219_542454222455677_333935208_n.jpg (95,4 KB, 6 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 22:14   #32
romolla
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Gotowa na wszystko!

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
a ja bym zrobila jedna strone na bardzo krotko, a druga zeby wlasnie krecila sie grzywa! super by bylo!!!
O tak! Fantastycznie byś wyglądała
romolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 11:50   #33
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Gotowa na wszystko!

Haha nie mam nic przeciwko, tylko niech ktoś da mi pewność, że tak będą mi się włosy układały
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:13   #34
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Gotowa na wszystko!

Myślę, że warto postawić na loki z długością z pierwszej fotki. Tylko znajdź fryzjera, który potrafi strzyc kręcone włosy, a będziesz zachwycona.

Też mam kręcone włosy (z tym, że łagodniejszy typ skrętu) które przez kilka lat uparcie prostowałam. Fryzjerka nigdy nie chciała mi ich rozjaśnić bo marząc o idealnie prostych włosach tak bardzo je zniszczyłam. Nie miałam pomysłu na kształt fryzury więc fryzjerka zawsze obcinała mi włosy do wysokości brody lub na boba. Wstawałam o nieludzko wczesnych godzinach i prostowałam, a i tak 5 minut po wyjsciu z domu część włosów próbowała się kręcić.
Rok temu odstawiłam prostownicę. Włosy zaczęły sie krecić, ale wciąż pamiętając piekielnie gorącą prostownicę puszyły się na końcach i fryzura przybrała kształt trójkąta. Blee... Zmieniłam fryzjerkę. Ta kobieta utwierdziła mnie w przekonaniu, że naturalne loki są piękne. Profesjonalnie je podcięła, nadała piękny kształt. Teraz poświęcam rano 15 minut na mycie, suszenie i wgniecenie kremu. I jestem zachwycona.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:45   #35
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Gotowa na wszystko!

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość
Haha nie mam nic przeciwko, tylko niech ktoś da mi pewność, że tak będą mi się włosy układały
tez jestem zdania ze wszystko w rękach DOBREGO fryzjera, ile razy bylam dobrze "scięta" i po wysuszeniu wlosy same sie ukladaly, a ile razy ktos spi..rzyl robote i za nic nie moglam ich ulozyc po myciu, nawet prostownica nie pomgala.. masakra byla!
idz i zapytaj fryzjera czy zrobi Ci taka fryzure, jak bedziesz widziala zdziwienie i przerazenie w oczach to uciekaj od razu, co Ci szkodzi.
moja koleaznka taka fryzurke miala (tylko blond i naturlanie krecone wloski) super wygldala, taka wlasnie grzywa na jedna strone, az sama mialam ochote to sobie zrobic, i moze zrobie, w koncu raz sie zyje! problem taki jest ze mi wlosy sie nie kreca, chyba ze trwala ondulacja, ale teraz malo ktory fryzjer chce to zrobic, a do tego blond.. hmm trzeba pomyslec
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:16   #36
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Gotowa na wszystko!

O widzicie dziewczyny, poruszyłyście bardzo ważną kwestię- odpowiedni fryzjer!
Przy kręconych włosach wypróbowałam każdego fryzjera w moim mieście (na prawdę!) i 2 znich potrafili obciąć mnie tak, że włosy ładnie się ukladały, tylko że gdy je wyprostowałam wychhodziły na wierzch wszelkie niedociągnięcia (no bo na kręconych nie widać). Później znalazłam świetną fryzjerkę 30km ode mnie i jeździłam do niej przez 2 lata po czym dziewczyna zaszła w ciąże i poszła na wychowawczy
Teraz mam namiary na 2 podobno dobrych fryzjerów (jeden 20km, dłrugi 35 km ode mnie), tylko najpierw muszę być 100% zdecydowana co chcę zrobić z włosami.
Kiedyś nawet byłam zdecydowana pojechać do jakiegoś dużego miasta do fryzjera "z prawdziwego zdarzenia", ale bałam się, że wyczaruje mi na głowie jakieś nowoczesne coś
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:31   #37
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Gotowa na wszystko!

Bardzo fajna propozycja fryzurki będziesz miała i loki i niebanalny wygląd więc jak juz będziesz wiedziec który fryzjer jest dobrze ścina to próbuj
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 15:04   #38
jellyrose
Przyczajenie
 
Avatar jellyrose
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Gotowa na wszystko!

Drugie i 4 zdjecie, wygladasz tam najkorzystniej, bez grzywki jest Ci najlepiej bo masz drobną buzię. Krotkie wlosy i krotka grzywka, ciemne wlosy postarzają Cie. Moim zdaniem włosy do ramion pocieniowane w kolorze jak masz na 4zdjęciu, bez grzywki beda najlepszym rozwiazaniem, beda ladnie się krecic i bedziesz mogla je prostowac od czasu do czasu😀
jellyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 14:53   #39
malinis
Raczkowanie
 
Avatar malinis
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 105
Dot.: Gotowa na wszystko!

Najlepiej chyba w krótkich włosach do ramion, zupełnie prostych i bez grzywki (delikatnie krótsze z samego tyłu i im bardziej do przodu tym parę milimetrów dłuższe). Masz bardzo ładne wysokie czoło i super figurę i wydaje mi się że taka fryzura by Cię jeszcze bardziej wyszczupliła i trochę zrobiła z Ciebie modelkę ;-)
Jeżeli mam być super szczera to na Twoim miejscu trochę dodałabym włosom kolorku, są takie troszkę mysie. Na ostatnim zdjęciu najlepiej się prezentują bo peruka jest trochę ciemniejsza No i brwi bym przyciemniła też. Wszystko razem dałoby niesamowicie śliczny i wyrazisty kontrast Kwestia leży w tym żeby kobieta nie była przerysowana, ale żeby umieć podkreślić swoją urodę i walory.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Przepraszam że tak dopisuję ale jest jeszcze jedna ważna kwestia. Patrząc na wiele komentarzy w tym temacie (a wiem że to raczej kobiety komentują). 80% populacji mężczyzn nie lubi kobiet z bardzo kręconymi włosami. Fale - ok, podkręcone na grubej szczotce - ok, włosy typu Serena Van DerVoodsen z Gossip Girl - OK, ale takie zakręcone loki odpadają przykro bo sama mam takie ale wychowałam się z dwójką braci i coś na ten temat wiem
malinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 09:07   #40
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Gotowa na wszystko!

malinis brwi nie dawno przyciemniłam lekko, włosów nie farbuję od 4 lat i póki co nie zamierzam, ale dziękuję za opinię.

Zaskoczyłas mnie trochę opinią, że mężczyzną nie podobają się loki, bo mam inne doświadczenia Za każdym razem, gdy poznawałam jakiegoś faceta okazywało się, że jego uwagę przykuły moje oczy i właśnie włosy, więc u mnie ta teoria się nie sprawdza
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-22 09:07:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.