czepek do pasemek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 09:41   #1
BettyPage
Przyczajenie
 
Avatar BettyPage
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1

czepek do pasemek


cześć, czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jaki sposób działają czepki do pasemek? i gdzie można je kupić? bo słyszałam, że to świetny sposób i że można równomiernie sobie włosy w ten sposób ufarbować samemu w domu, tylko zupełnie nie wiem gdzie można je dostać....
BettyPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:31   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: czepek do pasemek

Cytat:
Napisane przez BettyPage
cześć, czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jaki sposób działają czepki do pasemek? i gdzie można je kupić? bo słyszałam, że to świetny sposób i że można równomiernie sobie włosy w ten sposób ufarbować samemu w domu, tylko zupełnie nie wiem gdzie można je dostać....
Jesli masz krociutkie wlosy mozesz sobie zrobic pasemka przez czepek, jednak juz na troche dluzszych nie jest to dobre rozwiazanie. Czepki mozesz napewno kupic w sklepach fryzjerskich, kiedys widzialam tez w zwyklej drogerii osiedlowej ale to bylo dawno temu
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:18   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: czepek do pasemek

w czepku pasemka robi sie na wloskach ktore nie sa zbyt dlugie, ale nie musza byc krociutkie. taki czepek naklada sie na glowe, zawiazuje pod brodą. caly jest w malutkich dziurkach przez ktore wyciaga sie pasemka wlosow w dowolnej ilosci i grubosci i naklada na wyciagniete z pod czepka wloski farbe lub rozjasniacz. efekty sa bardzo fajne (sama kilka razy robilam) bo pasemka sa rownomierne na glowie, powiem tez ze najladniej wygladaja bardzo cieniutkie pasemka gdy jest ich dużo... buzka
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:23   #4
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: czepek do pasemek

Cytat:
Napisane przez giganciara
w czepku pasemka robi sie na wloskach ktore nie sa zbyt dlugie, ale nie musza byc krociutkie. taki czepek naklada sie na glowe, zawiazuje pod brodą. caly jest w malutkich dziurkach przez ktore wyciaga sie pasemka wlosow w dowolnej ilosci i grubosci i naklada na wyciagniete z pod czepka wloski farbe lub rozjasniacz. efekty sa bardzo fajne (sama kilka razy robilam) bo pasemka sa rownomierne na glowie, powiem tez ze najladniej wygladaja bardzo cieniutkie pasemka gdy jest ich dużo... buzka
ale na krociutkich wychodza najfajniej jakis czas temu fryzjerka zrobila pasemka na czepek mojej kolezance ktora miala wlosy do brody i pasemka wyszly po prostu krzywo :/ i pod spodem ich prawie wcale nie bylo, wiec przy dluzszych lepiej pozostac przy folii
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:56   #5
Małgosik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: czepek do pasemek

Cytat:
Napisane przez BettyPage
cześć, czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jaki sposób działają czepki do pasemek? i gdzie można je kupić? bo słyszałam, że to świetny sposób i że można równomiernie sobie włosy w ten sposób ufarbować samemu w domu, tylko zupełnie nie wiem gdzie można je dostać....
Hej, a moim zdaniem lepiej wychodza pasemka nie przez folie (bo nie da sie zafarbowac od samej nasady wlosow), ale na takie gumowe czepki. Zobacz sobie na allegro, fakt, ze troche kosztuje, ale jest wielorazowy
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86953280
pozdrawiam serdecznie
ps. aaa i szydelko musisz miec
Małgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 07:49   #6
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: czepek do pasemek

Czepek jest z firmy VISION i znajdziesz go w każdym wiekszym hipermakecie(np.Real,Plej ada).Kosztuje ok.14zł.
Jesli farbujesz włoski na 1kolor(ale nie dwu-fazowo!)i masz włoski krótkie(max.do ramion)efekt będzie bardzo fajny.Z wyciaganiem włosków szydełkiem też nie powinno byc problemu-jak sie dobrze wprawisz max.10min.
Natomiast do długich-absolutnie NIE
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:54   #7
kajmelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: czepek do pasemek

ja wiele razy robiłam na czepek. i płaciłam za niego 3-5 zeta. i na włosach do ramion spokojnie wychodzily... przy takiej długości one fajnie wychodzą - tak bardzo naturalnie
a na krótszych też git ;D
kajmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.