Zmniejszenie piersi - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 09:57   #2041
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Trzymanie kciuków pomogło - dziękuję- już jestem z Izarus na sali. Od wczoraj wieczorem bez leków przeciwbólowych.
Nie wiem, czy temat był już poruszany, czy nie, ale napiszę. Dr Żuchowska powiedziała, że bardzo ważne jest to, żeby przez pół roku po operacji trzymać stałą wagę: ani nie chudnąć, ani nie tyć, bo od tego zależy jaki będzie ostateczny kształt piersi.
Pozdrawiam
A czy każą schudnąć przed operacją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2016-07-07 o 10:34
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 12:57   #2042
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mi dr Wasilewska powiedziala ze czym szczuplejszy człowiek to sie szybciej i lepiej goi a tym bardziej efekt lepszy😏 mi to chudnięcie nie idzie rzucilam palenie i przybralam nie dużo ale zawsze musze sie pilnowiac i wieczorami juz nie podjadać bo inaczej to pojadę ze 100kg😀
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:06   #2043
Aligatorek93
Raczkowanie
 
Avatar Aligatorek93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Zmniejszenie piersi

aaaaa! mam konsultacje 18 lipca! u dr Antonova
się już podłamałam, bo od wczoraj dzwoniłam na rejestrację, później na oparzeniówkę, potem do dyżurki, tak mnie przekierowywali
Aligatorek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:54   #2044
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

To szybko masz konsultacje,ja dzwoniłam miesiąc temu i mam na 13.07.16

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Do Dr. Antonova chyba jest mało pacjentek,że takie krótkie terminy🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:12   #2045
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Izarus, Armati, cudownie że juz jestescie po
Donia, ja tez próbuję schudnąć ale bezskutecznie, tez bym wolała teraz niż po operacji, żeby piersi za bardzo nie opadły, ale problem jest z tym że ruchowo jestem ograniczona przez ten "ciężar" z przodu...
narrow - jak samopoczucie? współczuję bólu i stresu, mam nadzieję że lepiej u Ciebie
Aligatorek - super że konsultacje tak szybciutko
Izarus - byłaś operowana na drugi dzień od przyjecia czy trzeci?

Jejku dziewczyny, jeszcze 2,5 mc i kolej na mnie, zacznę nowe życie Tylko martwię się trochę moja tarczycą, wczesniej miałam nadczynność teraz hashimoto, niby nie ma przeciwwskazań do narkozy jak czynność tarczycy jest wyrównana więc mam nadzieję że nic się nie zmieni, ale z tarczyca nigdy nie wiadomo..

Pozdrawiam
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:38   #2046
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Izarus, Armaiti, nic nie piszecie jak tam Izarus, widziałaś świezynki? Zadowolona? Ile się pozbylas?

Ja trochę lepiej, ale lewy bok nadal boli. Myślę, czy nie pojechać do Łęcznej się pokazać.
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:50   #2047
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zmniejszenie piersi

No ja nie jestem w tak dobrej formie jak Izarus, w dzień musiałam poprosić o ketonal. Cały czas jestem śpiąca i kręci mi się w głowie, ale dam radę wstawać z łóżka i nawet zeszłam na dół po coś do jedzenia. Boli, ale nie wiem co - czy szwy, czy to od bandaży, bo tak ciasno jestem zapakowana, że ledwo oddycham. Przed operacją ważyłam 66 kg, teraz 64
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 19:58   #2048
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Lavendowa będzie dobrze ja jestem niby zdrowa a i tak sie bardzo boje ze cos pójdzie nie tak i sie nie obudzę 😩 ale musimy być dobrej myśli ☺
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:24   #2049
malgorzatowa
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Aligatorek93 Pokaż wiadomość
aaaaa! mam konsultacje 18 lipca! u dr Antonova
się już podłamałam, bo od wczoraj dzwoniłam na rejestrację, później na oparzeniówkę, potem do dyżurki, tak mnie przekierowywali
Oooo, bardzo szybko

Edytowane przez malgorzatowa
Czas edycji: 2016-07-07 o 20:26
malgorzatowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 21:57   #2050
Izarus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Zmniejszenie piersi

Widzialam dzis moje malenstwa. Jestem zachwycona. Czuje się naprawdę dobrze. Po usunieciu drenow wrecz rewelacyjnie. P/ bolowo wzięłam na noc tak na wszelki wypadek
Izarus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 22:15   #2051
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Izarus to bomba ze ci się podobają pójdziesz do domku w piatek czy do poniedziałku zostajesz ja mam daleko wiec pewnie bede bity tydzień ale najważniejsze żeby teraz wszystko ladnie goilo☺
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 06:16   #2052
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Izarus to bomba ze ci się podobają pójdziesz do domku w piatek czy do poniedziałku zostajesz ja mam daleko wiec pewnie bede bity tydzień ale najważniejsze żeby teraz wszystko ladnie goilo☺
Donia,a skąd jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:13   #2053
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Z wielkopolski
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:16   #2054
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czyli jak długo jedziesz do domu z Łęcznej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:18   #2055
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny pamiętacie może kiedyś jakas laska pisala nazwę pomadki do ust na zimniska ze taka super kurna zapisalam sobie ale oczywiście zgubilam kartke😩 wczoraj w aptece pytałam babki to patrzyła na mnie jak na oszołoma jakiegoś jesli któraś zapamiętała to proszę przypomnijcie mi😏 izarus armaiti jal sie czujecie armaiti pewnie dzis będziesz pierwszy raz oglądać swoje nowe dziela😍
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:23   #2056
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie może kiedyś jakas laska pisala nazwę pomadki do ust na zimniska ze taka super kurna zapisalam sobie ale oczywiście zgubilam kartke😩 wczoraj w aptece pytałam babki to patrzyła na mnie jak na oszołoma jakiegoś jesli któraś zapamiętała to proszę przypomnijcie mi😏 izarus armaiti jal sie czujecie armaiti pewnie dzis będziesz pierwszy raz oglądać swoje nowe dziela😍
Pomadka do ust do kupienia w Aptece Blistex.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:37   #2057
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Bardzo dziękuję 😘 a co do domku to mam ok 500-560km więc nie pamiętam godz ile jechaliśmy ale dlugo warszawke mijaliśmy maz śmigam autostrada wiec tez szybciej zawsze a ty skąd jesteś?
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:44   #2058
Aligatorek93
Raczkowanie
 
Avatar Aligatorek93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez malgorzatowa Pokaż wiadomość
Oooo, bardzo szybko
no szybko, szybko - też się zdziwiłam może i na operację załapię się na 2017 fajnie by było

dzisiaj lecę do ortopedy prywatnie, po zaświadczenie. a w przyszłym tygodniu śmigam na usg piersiaków. kurcze, mam nadzieję, że nie będę miała niespodzianek, nie spodziewałam się tak prędkiego terminu konsultacji i myślałam, że będę miała więcej czasu na załatwianie papierów


Dziewczyny, które pociągiem jechały do Łęcznej - na jakiej stacji wysiadałyście, bo w Lublinie jest ich kilka?

Edytowane przez Aligatorek93
Czas edycji: 2016-07-08 o 09:48
Aligatorek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:48   #2059
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję 😘 a co do domku to mam ok 500-560km więc nie pamiętam godz ile jechaliśmy ale dlugo warszawke mijaliśmy maz śmigam autostrada wiec tez szybciej zawsze a ty skąd jesteś?
Śląsk 5 godzin jazdy do Łęcznej. Pytam, bo ciekawa jestem po ilu dniach wypuszczają ze szpitala po operacji. Doczytałam,że jak jesteś z daleka to nawet tydzień trzymają🙁tyle czasu w szpitalu jeszcze nie byłam. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2016-07-08 o 09:52
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 12:45   #2060
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Śląsk 5 godzin jazdy do Łęcznej. Pytam, bo ciekawa jestem po ilu dniach wypuszczają ze szpitala po operacji. Doczytałam,że jak jesteś z daleka to nawet tydzień trzymają🙁tyle czasu w szpitalu jeszcze nie byłam. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie byłam na USG piersi i jest wszystko OK 😄. Teraz tylko jeszcze konsultacja i pozytywna decyzja lekarza dzieli mnie od operacji 😊.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:14   #2061
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Bedzie dobrze zakwalifikują was kobietki spokojnie potem czekanie na operacje i tez będziecie szczęśliwe 😘 ja 2msc sama nie wierze normalnie😀 boje się okropnie ale damy rade dobrze ze jest takie forum gdzie można pogadać popytać 😏
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:30   #2062
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

A ja złapałam doła. Zamówiłam trochę ciuchów o rozmiar mniejszych i staniki do kostiumu z sieciówki. Ciuchy niektóre za małe, staniki szkoda gadać, nawet w 75E nie weszłam, za to rozbolały mnie strasznie cycki od tego mierzenia, pomimo że staniki tylko przykładałam. I sączy się dalej. Umówiłam się na wtorek do chirurga w Warszawie, może niech zerknie.
Schudnąć mi się w ogóle nie udaje, zamówiłam za ciężkie pieniądze dietę pudełkową 1200 kalorii, od tygodnia nic nie ubyło. Podjadałam, fakt. A na mnie po milionie diet już żadnie nie chcą działać.
Zaczynam myśleć, że mogli mi wyciąć więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 14:00   #2063
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek,będzie dobrze nie dołuj się dieta zacznie działać jak wprowadzisz jeszcze ćwiczenia, ale to za jakiś czas jak się całkiem wygoisz. Ciuchy można oddać😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 14:33   #2064
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziś miałam wyjęcie drenów, zdjęcie opatrunku i widziałam po raz pierwszy swoje nowe piersi.
Są piękne, zmieściły się do silima 75b/C z gazą. Mam kilka nadprogramowych, niewielkich szwów nad piersiami i po bokach - w trakcie operacji usunęli mi z piersi niegroźne zmiany, więc jestem podwójnie szczęśliwa.
Wyciąganie drenów nie bolało w ogóle.
Jeśli wszystko pięknie będzie się goiło, to w poniedziałek jadę do domu!
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:08   #2065
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Armaiti to super ze jesteś zadowolona kurde ja sobie nie umiem wyobrazić mojego biustu w staniku b\c hehheeh masakra jeszcze troszkę i bede taka szczęściara jak wy mam nadzieję ☺ jak tylko będziecie mialy fotki to poproszę donata.mostowa@wp.pl agatek niemartw sie ja tez mialam schudnąć ale stoję w miejscu nawet mi 5 kg przybrali po rzuceniu fajek bylam zalamana ale glowa do gory biust masz cudny tanik najlepiej w kup sobie na gdzieś na miejscu zawsze będziesz mogla oddać zresztą te ciuchy które kupiłaa bodzi tez ostatnio 50 przymierzala i nic nie kupula ale za to pani ja pocieszyla ze może chodzić bez😀 takiema super a ranka sie zagoi zapewne w swoim czasie
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 16:14   #2066
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej.

Dziewczyny super, że już widzialyscie cycki i ze jesteście zadowolone armaiti to super, że pozbylas się tych zmian!

Agatek_s a może nie wymagaj od siebie zbyt wiele? Nie minął nawet miesiąc, biust jest opuchniety i daleko mu od ostatecznego kształtu. A ciuchy, hmmm, nie kupuj rozmiar mniejszych i nie będziesz się doładować głowa do góry, zoobaczy Cię chirurg , bedziesz spokojnieksza, na pewno jest ok. Głowa do góry

Wczoraj o 23 pękł mi ten krwiak. I Bogu dzięki, bo już byl taki ból i obrzęk, że myslalam, że nie wyrobie. Lało się godzinę ze szwu, a potem po nocy opatrunek mokry. Ale czuje się lepiej, choć wycienczona jestem już. Zgrubienie jeszcze mam, ale już mniejsze i nie ma takiego gorąca. 3 metrowe gazy wczoraj zuzylam.

Trawienie mi po operacji siadlo, cały czas mam wzdety brzuch...
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:21   #2067
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Narrow to super ze ci pekl i bol sie zmniejszyl a co z tym twoim trawieniem zawsze mialas jakiś problem czy tylko teraz może nerwy bo sie balas co z nowym biustem dziewczyny te co im sie gorzej goi palicie papierosy ja rzucilam ale wiem ze sporo pali byla laska pannanikt ona palia i sama jechala do chirurga bo jej się tak papralo niewiem ale czytalam nawet u mądrego na stronie ze nikotyna zle wplywa na gojenie niechce sie wymądrzać tak tylko czytalam ale tez pewnie każdy organizm jest inny 😏
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 09:41   #2068
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Narrow to super ze ci pekl i bol sie zmniejszyl a co z tym twoim trawieniem zawsze mialas jakiś problem czy tylko teraz może nerwy bo sie balas co z nowym biustem dziewczyny te co im sie gorzej goi palicie papierosy ja rzucilam ale wiem ze sporo pali byla laska pannanikt ona palia i sama jechala do chirurga bo jej się tak papralo niewiem ale czytalam nawet u mądrego na stronie ze nikotyna zle wplywa na gojenie niechce sie wymądrzać tak tylko czytalam ale tez pewnie każdy organizm jest inny 😏
Mądry kazał mi rzucić palenie 6 tygodni przed operacją i na 6 tygodni po. Tu akurat jestem grzeczna i rzuciłam. W sumie to prawie wszystko zagoiło się super, sutki pięknie, tylko te łączenia, gdzie pod sutkiem i na gole schodzą się trzy części się sączą. Muszę w końcu nowe zdjęcia zrobić.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 10:51   #2069
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek jesteś dopiero po operacji i ma prawo Ci się sączyć jeszcze poczekaj spokojnie, właśnie to miejsce co piszesz goi się najpóźniej. A rozmiary to wiesz jak to z nimi bywa, ja mam niby takie małe cycki ale biustonosze rozmiar D ledwo co pasowały i kupiłam też E. Ja też myślałam, że jak mi obetną cycki to wszystkie biustonosze będą leżały jak ulał, a to nie jest tak, bo jednak w każdym wyglądałam inaczej. A stroje odeślij i kup sobie w sklepie, masz jeszcze dużo czasu do wyjazdu.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Narrow to chyba dobry znak, że pękł Ci ten krwiak, lekarze mówią, że jak gdzieś zalega krew i ropa to trzeba to wypuścić. Teraz odpoczywaj dużo i nic nie rób bo masz osłabiony organizm, powinno być już dobrze.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Aligatorek w Lublinie jest jeden dworzec PKP czyli z pociągu wysiadasz na końcowym. Ale z tego dworca nie dojedziesz do Łęcznej, musisz pojechać na dworzec autobusowy koło zamku i stamtąd jeżdżą busy do Łęcznej, jest ich bardzo dużo. Wiem, że z miasteczka Łęcznej są też busy pod szpital, ale nie powiem Ci gdzie masz w Łęcznej wysiąść bo ja autem od drugiej strony jeżdżę. W każdym razie pytaj o szpital, to albo piechotą przejdziesz albo tym busikiem co pod szpital jeździ podjedziesz. W Lublinie z PKP najlepiej weź TAXI na ten dworzec autobusowy bo teraz w Lublinie pozmieniali trasy i rozkłady miejskich autobusów, także nie bardzo Ci pomogę kiedyś jeździła 1 , ale teraz podobno nie. To nie jest daleko na ten dworzec autobusowy zapłacisz koło 25 zł za taxi, ale pan podwiezie Cię pod same busy do Łęcznej.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Donia możesz sobie jeszcze kupić maść zovirax duo na opryszczkę, nawet jak zaczyna cię swędzieć i coś się robi to nie wyjdzie Ci ta opryszczka jak będziesz smarować kilka razy dziennie.
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 12:45   #2070
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Donia nie palę, także to nie to. Ale dziś dr mnie pochwalil, jest duża poprawa. W pn szwy, usg i jak będzie trzeba to ewakuacja płynu.
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.