Zmniejszenie piersi - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-30, 20:09   #2611
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Miałam iść spać, rano wyjazd ale co tam,wyśpie się na narkozie 😀😀😀będę miała że sobą telefon, więc zaraz po wyślę sms do doni i moniski. A jak wrócę do pokoju to odpale internet i zaklikam na forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 20:19   #2612
noaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 129
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agusia1974 Pokaż wiadomość
chociaż Was nie znam osobiście-to powiem Wam że jesteście super .jesteście podporą dla ducha.
bo jesteśmy siostrami w niedoli kurczę, powiem Wam, że tylko mój mąż ogarnia dlaczego chcę się operować, mama nie...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Agusia, idź spać, w końcu o 4 pobudka i podróż
noaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 20:23   #2613
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dobra, to idę, buziaki i do jutra 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 20:27   #2614
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agusia jak tylko cos nap to przekaże od ciebie na forum spoko mnie brzuch boli ale okresu nie ma jak narazie mam nadzieje ze będzie w nocy😉 agusia wypoczywaj trzymam kciuki jak tylko się da😘
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 20:35   #2615
dzidziakj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez noaka Pokaż wiadomość
bo jesteśmy siostrami w niedoli kurczę, powiem Wam, że tylko mój mąż ogarnia dlaczego chcę się operować, mama nie...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Agusia, idź spać, w końcu o 4 pobudka i podróż
u mnie naszczescia kazdy jest za tak, a maz chyba nawet bardziej bo widzi jak sie mecze, a w pracy sie z niego "smieja" ze na ogol faceci chca by jego kbieta miala duze piersi a on chce bym zmniejszyla

ale niewiem czy wy tez przy duzym biuscie, jak jest cieplo robia sie pomiedzy piersiami krostki z woda, i czuc jak sie "poca" piersi pod biustem, i w momencie gdy zdejmuje biustonosz, czuje jakby lekki bol z boku no i chwilami ciezko sie oddycha, moze to tez bedzie zaleta do operacji
zaczelam biegac, ale jest ciezko, a nawet zwykle cwiczenia jak robie w domu to czuje jak cycki mam pod broda i jakby w gardle i ciezko jest robic chocby brzuszki...
dzidziakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:13   #2616
anielica1986
Raczkowanie
 
Avatar anielica1986
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: białogard
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez dzidziakj Pokaż wiadomość
u mnie naszczescia kazdy jest za tak, a maz chyba nawet bardziej bo widzi jak sie mecze, a w pracy sie z niego "smieja" ze na ogol faceci chca by jego kbieta miala duze piersi a on chce bym zmniejszyla

ale niewiem czy wy tez przy duzym biuscie, jak jest cieplo robia sie pomiedzy piersiami krostki z woda, i czuc jak sie "poca" piersi pod biustem, i w momencie gdy zdejmuje biustonosz, czuje jakby lekki bol z boku no i chwilami ciezko sie oddycha, moze to tez bedzie zaleta do operacji
zaczelam biegac, ale jest ciezko, a nawet zwykle cwiczenia jak robie w domu to czuje jak cycki mam pod broda i jakby w gardle i ciezko jest robic chocby brzuszki...
dobrze, że masz wsparcie od najbliższych
a co do ćwiczeń to jest to uciążliwe, stanika sportowego na takie cycki się nie dostanie. ja sobie wymyśliłam taki uciskacz, że zakładam na biust pas neoprenowy, który się normalnie zakłada na brzuch hihi i w domku można ćwiczyć sobie. trzyma to cycki w kupie i na miejscu, polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160707_11_03_42_Pro.jpg (71,5 KB, 116 załadowań)
anielica1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:26   #2617
dzidziakj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez anielica1986 Pokaż wiadomość
dobrze, że masz wsparcie od najbliższych
a co do ćwiczeń to jest to uciążliwe, stanika sportowego na takie cycki się nie dostanie. ja sobie wymyśliłam taki uciskacz, że zakładam na biust pas neoprenowy, który się normalnie zakłada na brzuch hihi i w domku można ćwiczyć sobie. trzyma to cycki w kupie i na miejscu, polecam.
ja mam wlasnie sportowy ale gdy go zdejmuje to mam mocne slady i nieraz piersi bola, ale niestety trzeba miec- bo nic innego nie ma dl ns
dzidziakj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 02:38   #2618
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dzień dobry 😊wstałam już bo za duża ekipa na łóżku, na 160 spało dziś 4woro, przyszedł Synuś a kocica zazdrosna bardzo to też się do mnie wtulala. Umyje głowę i jadę. Czekajcie na wieści już z łęcznej 😃😃😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 07:53   #2619
noaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 129
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez dzidziakj Pokaż wiadomość
u mnie naszczescia kazdy jest za tak, a maz chyba nawet bardziej bo widzi jak sie mecze, a w pracy sie z niego "smieja" ze na ogol faceci chca by jego kbieta miala duze piersi a on chce bym zmniejszyla

ale niewiem czy wy tez przy duzym biuscie, jak jest cieplo robia sie pomiedzy piersiami krostki z woda, i czuc jak sie "poca" piersi pod biustem, i w momencie gdy zdejmuje biustonosz, czuje jakby lekki bol z boku no i chwilami ciezko sie oddycha, moze to tez bedzie zaleta do operacji
zaczelam biegac, ale jest ciezko, a nawet zwykle cwiczenia jak robie w domu to czuje jak cycki mam pod broda i jakby w gardle i ciezko jest robic chocby brzuszki...
oj, skąd ja to znam... a bieganie w moim przypadku to nie ma mowy, oczy bym sobie chyba wybiła stwierdzam natomiast, że mało kto nas zrozumie, naszą motywację. Ludzie w większości odbierają to jak zwykłą fanaberię i bardzo mnie to denerwuje. Ciekawe jak tam Agusia, czy już zakwaterowana?
noaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 07:55   #2620
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

agusia czekamy z niecierpliwosciaokres dostałam
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 07:59   #2621
noaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 129
Dot.: Zmniejszenie piersi

Donia, to super Mam do Was pytanie: czy w Waszych pracach ktoś wie? Jak reagują ludzie na Wasze nowe sylwetki?
noaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 08:01   #2622
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agusia1974 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊wstałam już bo za duża ekipa na łóżku, na 160 spało dziś 4woro, przyszedł Synuś a kocica zazdrosna bardzo to też się do mnie wtulala. Umyje głowę i jadę. Czekajcie na wieści już z łęcznej 😃😃😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agusia jesteś szalona Ale super. Życzę Ci pięknych cycuszków. Ja jeszcze trochę muszę poczekać. Trzymam kciuki.
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 08:30   #2623
MaGrazia71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam,ja byłam w ubieglym tygodniu na konsultacj u dr.Mądrego . Mam 74 G/H ,też bardzo się obawiałam czy mnie zakwalifikuje . Miałam zaświadczenie od ortopedy i psychiatry,nawiasem mówiąc wszystko co potrzeba.Dr. tylko zapytał jaki mam rozmiar,potem zmierzył i zakwalifikował bez problemu . Szkoda tylko,że musze czekac 20 miesięcy . Pozdrawiam
MaGrazia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 08:58   #2624
dzidziakj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez MaGrazia71 Pokaż wiadomość
Witam,ja byłam w ubieglym tygodniu na konsultacj u dr.Mądrego . Mam 74 G/H ,też bardzo się obawiałam czy mnie zakwalifikuje . Miałam zaświadczenie od ortopedy i psychiatry,nawiasem mówiąc wszystko co potrzeba.Dr. tylko zapytał jaki mam rozmiar,potem zmierzył i zakwalifikował bez problemu . Szkoda tylko,że musze czekac 20 miesięcy . Pozdrawiam
to super ja mam wizyte we wtorek i juz sie powoli zaczynam denerwowac. qde 20mc to jednak terminy sie wydluzyly
dzidziakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 09:57   #2625
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czekam również na informację co tam? ja już w lutym jeszcze pół roku a ta glukoze to musimy zbadać?mi dr.Madry nic o tym nie mówił ; (
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 10:21   #2626
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hejka, jestem na sali. Operacja jutro, antonov mnie przyjmował. Generalnie wszystko Oki.mam fajną dziewczynę do towarzystwa. Robi brzuch. Jak znajdę chwilę to się odezwę. 😊😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 10:23   #2627
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

agusia bomba grzej mi wyrko melduję się we wtorek choć Ciebie pewnie wypuszczą w pon
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 10:50   #2628
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Nie jestem pewna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 11:14   #2629
anielica1986
Raczkowanie
 
Avatar anielica1986
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: białogard
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez 260187 Pokaż wiadomość
Czekam również na informację co tam? ja już w lutym jeszcze pół roku a ta glukoze to musimy zbadać?mi dr.Madry nic o tym nie mówił ; (
Ja będę operowana w Gryficach i tutaj mają takie wymogi, że trzeba z konkretnymi wynikami przyjechać do szpitala, w Łęcznej może być inaczej.

Donia super, że okres dostałaś Odliczamy do naszych operacji

Agusia fajnie, że już jesteś i że już jutro pozbędziesz się balastu.
anielica1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 13:42   #2630
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czekam na wyniki, antonov był, obejrzał. Nic dalej nie wiem. Ani o której,ma przyjść jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 15:11   #2631
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez noaka Pokaż wiadomość
Donia, to super Mam do Was pytanie: czy w Waszych pracach ktoś wie? Jak reagują ludzie na Wasze nowe sylwetki?
Nikt nie zauważył. Albo nic nie mówią. Jedna dziewczyna wie, przełożona zbyt wredna, żeby zrozumiała, że zniknęłam na miesiąc z powodu operacji plastycznej. Nie widać aź tak. Jak kazałam jednemu koledze zgadywać, co się zmieniło, to powiedział, że dużo schudłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 15:53   #2632
noaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 129
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek a Twoje zwolnienie? czy była na nim pieczątka chirurga plastyka? W pracy podałaś jakiś inny pewnie powód nieobecności?
noaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:10   #2633
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

U mnie wie bardzo dużo osób każdy zadowolmy życzy powodzenia i uśmiechu na twarzy jak juz bede po pewnie powiedzą ze zeszczuplałam kadry moje wiedza w pracy szefowa również oraz koleżanki i tak by się dowiedziały prscuje w budżetówce a tam nie da się ukryć niestety nic a wole żeby wiedziały odemnie niż gadamy za plecami co się ze mną dzieje hahaha mam jedno dziecko a ogólnie to już z 5 razy byłam w ciąży Hahahah ale ak to jest jak przewaga kobiet😜 a właśnie jak ze zwolnieniem jest od dnia przyjęcia msc czy od dnia wyjścia msc??? Dziś ogarniam domek myje lustra i kurze bo tp zawsze brudne😜 delektuje się zimnym piwkiem mam nadzieje ze week zleci szybko jak zawsze i jade zrobić się piekna mam nadzieje hehehe agula jak tam wyniki ok???
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:14   #2634
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Teoretycznie jutro a w praktyce to nie wiadomo. Wyniki Oki. Ale mają mieć jutro jakąś trudną operacje chłopczyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:19   #2635
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mąż rżnie twardziela ale widzę ze tez się denerwuje😁 ja mam na tyle dobrze ze jade z nim i moja wspaniała siostrą ktora będzie ze mną do końca mąż wraca do domku do córci dobrze ze jest to forum bo bym oszalała z niewiedzy co i jak w szpitalu się odbywa😜
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:22   #2636
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Donia na bank się spotykamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 17:08   #2637
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez noaka Pokaż wiadomość
Agatek a Twoje zwolnienie? czy była na nim pieczątka chirurga plastyka? W pracy podałaś jakiś inny pewnie powód nieobecności?
Zwolnienie jest elektronicznie wysyłane ze szpitala do kadr, z kodem choroby. Ale z kadr do mnie daleko, jeśli się nie dopytywali, to nie wiedzą. Powiedziałam, że będę miała operację i tyle, nie pytali. Jedna koleżanka zapytała, to powiedziałam, że takie tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
U mnie wie bardzo dużo osób każdy zadowolmy życzy powodzenia i uśmiechu na twarzy jak juz bede po pewnie powiedzą ze zeszczuplałam kadry moje wiedza w pracy szefowa również oraz koleżanki i tak by się dowiedziały prscuje w budżetówce a tam nie da się ukryć niestety nic a wole żeby wiedziały odemnie niż gadamy za plecami co się ze mną dzieje hahaha mam jedno dziecko a ogólnie to już z 5 razy byłam w ciąży Hahahah ale ak to jest jak przewaga kobiet😜 a właśnie jak ze zwolnieniem jest od dnia przyjęcia msc czy od dnia wyjścia msc??? Dziś ogarniam domek myje lustra i kurze bo tp zawsze brudne😜 delektuje się zimnym piwkiem mam nadzieje ze week zleci szybko jak zawsze i jade zrobić się piekna mam nadzieje hehehe agula jak tam wyniki ok???
A wiesz, że tydzień przed operacją nie wolno pić alkoholu? Ja też w budżetówce, ale bezpośredni przełożony był taktowny i nie pytał, a wyźsza przełożona to małpa i nie gadam z nią o prywatnych sprawach. Jak chciała, to sprawdziła w kadrach, mam ją gdzieś. Do szpitala poszłam 20 czerwca, zwolnienie do 22 lipca włącznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 17:11   #2638
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Zwolnienie jest od dnia przyjęcia do Szpitala do wypisu i potem 30 dni. Nie ma żadnych oznak na Zwolnieniu jaka to operacja. U mnie kierownik wiedział, ale jestem z nim w super relacjach i jedna koleżanka. Reszta nie wiem, czy zauważyła, pewnie tak, ale nie pytają. Agusia cierpliwości jak juz tam jesteś to Cie potna, nie martw się jutro jestem myślami z Tobą
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 18:35   #2639
dzidziakj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Zwolnienie jest od dnia przyjęcia do Szpitala do wypisu i potem 30 dni. Nie ma żadnych oznak na Zwolnieniu jaka to operacja. U mnie kierownik wiedział, ale jestem z nim w super relacjach i jedna koleżanka. Reszta nie wiem, czy zauważyła, pewnie tak, ale nie pytają. Agusia cierpliwości jak juz tam jesteś to Cie potna, nie martw się jutro jestem myślami z Tobą
a dlugo sie jest w szpitalu od dnia przyjecia?
dzidziakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 19:09   #2640
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek wiem ze się rzuca palenie ze nie wolno pic ale przecież jedno piwo mi przecież nie zaszkodzi😉 pomyłam dziś wszystkie okna w domu jakoś mnie tak naszło jestem padnięta aga ja jestem zadowolona ze się spotkamy😘 grzej mi łóżeczko 😘
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.