Farbowanie włosów farbowanych , Matrix socolor I color sync - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-03, 01:54   #1
Natka1998xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 4

Farbowanie włosów farbowanych , Matrix socolor I color sync


Hejka😊😊

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond myślę że na poziomie 8 ,jednak nie jestem pewna ponieważ nie do końca się znam. Miesiąc temu zapragnęłam zmian na mojej głowie (pierwszy raz tak radykalnych i samodzielnych) ponieważ nigdy wcześniej moje włosy nie były farbowane ,jedynie co było robione to pasemka w sierpniu 2019 u fryzjera. A więc co do tych zmian to zakupiłam w drogerii Rossmann farbę z Loreal'a odcień był to nr. 8 (California) zrobiłam wszystko według instrukcji zawartej w opakowaniu i generalnie przebieg całego farbowania myślę że jak na pierwszy raz wyszedł super , jednak pomimo udanego farbowania nie czuje się zbyt dobrze w tym kolorze ponieważ jest on dość ciepły w porównaniu do mojego naturalnego, i nie ukrywam że chciałam nieco rozjaśniacz moje włosy A wydaje mi się za ta farba jedynie ociepliła moje włosy A niż je rozjaśniala. Z tego powodu w planach mam kolejną koloryzacji tym razem farba z Matrixa socolor odcień (10Av) z oksydantem 12%+ po koloryzacji chce dodatkowo ochlodzić kolor tonerem z Matrixa Color sync (spa , lub spv bądź zmieszać te dwa kolory razem 1:1) + oksydant 2,7%

I teraz pomóżcie mi co o tym sądzicie, i czy ta farba z matrixa zafarbuje mi ten poprzedni kolor który zrobiłam se farba drogeryjna ??? Ponieważ dużo się naczytałam i czy to prawda że farba farby może nie zafarbowac czy też lekko nie pojasnic? Bo słyszałam ze ten Matrix 10av +12% oksyd. Potrafi lekko pojasnic włosy ale nic nie wyczytalam na temat farbowanych już włosów.

Dołączam zdj moich włosów przed farbowaniem nr 1 i po farbowaniu nr 2 .
Natka1998xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 08:17   #2
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Farbowanie włosów farbowanych , Matrix socolor I color sync

Nie ma zdjęć. Ale jakby co, to farba farby nie rozjaśni, a poziom 10 to nie jest farba rozjaśniająca i nie stosuje się do niej 12%, bo wypalisz sobie włosy
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 16:53   #3
Natka1998xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie włosów farbowanych , Matrix socolor I color sync

Nr 1. To przed farbowaniem kolor A 2. To teraz

A więc co doradzicie żeby tutaj zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200203_022649.jpg (125,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200203_022425.jpg (103,2 KB, 23 załadowań)
Natka1998xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 08:43   #4
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Farbowanie włosów farbowanych , Matrix socolor I color sync

Na już farbowane włosy tylko rozjaśniacz (na niskiej wodzie!), rozjaśni do żółtka, a potem na to farba docelowa, też na max 3%, ewentualnie toner na niższej wodzie.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-05 09:43:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.