Samodzielny wyjazd TŻ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-13, 19:04   #61
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Równie dobrze można terapię proponować na wszelki wypadek ludziom spotkanym w autobusie. Może akurat się trafi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ile mają napad histerii, to nawet wskazane.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 19:06   #62
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie, ona nie pisze o histerii, pisze o płaczu i dławieniu się. Jeśli na przykład górskie powietrze powoduje u niej duszności, to płacz może spowodować dławienie i odruch wymiotny.

Panika, instynktowne cofanie, uciekanie przed tym, do czego nas się zmusza, też jest całkiem częstym i wcale nie chorobowym zjawiskiem.
Oczywiście, że tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 23:00   #63
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 256
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez MyszBezOka Pokaż wiadomość


Mamy wspolne zainteresowania itp. Wychodzil zwiazek bo akurat sie pojawil kiedy ja sie rozstalam z facetem.......bylam zraniona wiec musial mnie przekonywac do siebie.

Prosze nie dokonywac nadinterpretacji.
Kurde, dobre te wspólne zainteresowania - przekonywanie do siebie i wchodzenie w związku tuż po poprzednich


Jak na moje oko to facet autorki poważnie nie traktuje, mydli jej oczy na odległość żeby mieć co "pociupciać" jak wpadnie i tyle
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 23:36   #64
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Osoby z choroba morska,lokomocyjna ,lekiem wysokosci czy alergia na mleko ,tez powinny skorzystac z pomocy terapeuty.Bo nie wazne co nam dolega,wazne by to wyleczyc i razem z ukochanym robic wszystko wspolnie
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 09:20   #65
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Strasznie histeryczne reakcje autorki. Nie wie gdzie jedzie dopiero w trakcie jazdy okazuje sie ze to beda gory ( kto tak robi w ogole)
Spazmy i histerie na szlaku( poszla i narzekala nie wiemy wlasciwie czemu, czy zle sie czula czy to trudny szlak )
Na rower blokada bo CHLOPAK ZMUSZA

Jak dla mnie mega dziwnie to brzmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne odczucia.
Żeby "chodzić po górach" nie trzeba mieć jakichś wielkich umiejętności. Nie wiemy zresztą co się kryje pod tym terminem. Mogli iść na Kasprowy ale równie dobrze poszwędać się gdzieś po dolinkach albo w ogóle iść na jakiś Kicarz czy inny szczyt, gdzie spokojnie i bez zadyszki wejdą nawet małe dzieci.

Moim zdaniem Autorka ma jakiś problem psychiczny.
Autorko, dlaczego nie zaplanujecie sobie we dwójkę spokojnego wyjazdu z noclegiem w jakimś schronisku, gdzie doszlibyście sobie spokojnie Twoim tempem...?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 09:28   #66
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Ja widzę, że tu niektórzy mają podobne podejście jak chłopak autorki. W górach źle się czujesz - to histeria! JA się czuję dobrze, więc o co chodzi

Ja mam lekką klaustrofobię, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że wchodzę w jakieś ciasne przejście w jaskini i zaczynam się dusić. I nie, tekst, że nawet dzieci tu wchodzą i dają radę by mi nie pomógł w takiej sytuacji

Dlaczego ludzie mają tak mało empatii?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 09:55   #67
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;68601376]Ja widzę, że tu niektórzy mają podobne podejście jak chłopak autorki. W górach źle się czujesz - to histeria! JA się czuję dobrze, więc o co chodzi

Ja mam lekką klaustrofobię, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że wchodzę w jakieś ciasne przejście w jaskini i zaczynam się dusić. I nie, tekst, że nawet dzieci tu wchodzą i dają radę by mi nie pomógł w takiej sytuacji

Dlaczego ludzie mają tak mało empatii?[/QUOTE]
Bo nie mówimy o chodzeniu po jaskiniach czy jakichś ekstremalnych sportach tylko o najprostszej aktywności fizycznej jaką jest spacer. Poruszanie nogami. Chodzenie. Nie ma bardziej prozaicznej czynności. No i skoro Autorka boi się chodzić na świeżym powietrzu to jakie inne aktywności jej pozostają...?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 10:00   #68
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;68601376]Ja widzę, że tu niektórzy mają podobne podejście jak chłopak autorki. W górach źle się czujesz - to histeria! JA się czuję dobrze, więc o co chodzi

Ja mam lekką klaustrofobię, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że wchodzę w jakieś ciasne przejście w jaskini i zaczynam się dusić. I nie, tekst, że nawet dzieci tu wchodzą i dają radę by mi nie pomógł w takiej sytuacji

Dlaczego ludzie mają tak mało empatii?[/QUOTE]

Przeciez sama autorka to napisala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 10:02   #69
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Bo nie mówimy o chodzeniu po jaskiniach czy jakichś ekstremalnych sportach tylko o najprostszej aktywności fizycznej jaką jest spacer. Poruszanie nogami. Chodzenie.
Po górach.
Abstrahując od ukształtowania podłoża, w górach jest inne powietrze. Inne ciśnienie. Przez co każdy organizm indywidualnie reaguje na wysiłek w takich warunkach.

No, ale do tego trzeba było w szkole nie spać na lekcjach biologii i fizyki.

Chyba, że koleżanka już wtedy zamiast do szkoły chodziła na terapię...?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 10:02   #70
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Autorka nie napisała, że boi się chodzić po świeżym powietrzu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 10:37   #71
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Borze uchowaj przed tak udanymi związkami.

To jest różnica i to kolosalna, czy się chcąc gdzieś jechać ze znajomymi w czasie wyczekanego, rzadkiego spotkania z kimś bliskim
a) zapyta lub oznajmi, że taki wyjazd będzie i że się chce na niego wybrać
czy
b) zaproponuje wspólny wyjazd wiedząc, że partner fizycznie nie może i mentalnie nie ma ochoty po czym strzeli focha i powie, że i tak się pojedzie gdzie się chce.

Edytowane przez adeedra
Czas edycji: 2016-12-14 o 10:38
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 10:56   #72
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ona wiedziała, że wymięknie, że będą na nią czekać. Jej obsesja mogła doprowadzić do tego, że chłopak okłamał ją(?) i wywiózł(?) w góry. Nie, że autorka jest temu winna, ale z postów wyłania się obraz, który kilka osób zaniepokoił i one zasugerowały terapię. Tylko tyle. Jednych alarmuje za dużo alkoholu, innych histeria na myśl o spacerze w otwartej przestrzeni. Autorka może zrobić z tą informacją co chce, ale nie ma powodu, żeby nabijać się z osób, które próbują pomóc.
Moim zdaniem Autorka nie ma żadnego obowiązku łazić na terapię wystarczy jedynie że będzie unikać gór ,ciasnych przestrzeń i nie wsiadać na rower skoro -NIE MA NA TO OCHOTY. Ja nie wiem z jakiej racji facet ją wywiózł w góry ze świadomością że ona w ogóle nie chce tam przebywać-ja bym zrobiła nie małą awanturę z takiego powodu .Dziewczyna źle się czuje ,dusi dławi przez inne ciśnienie ale powinna się męczyć dla Misia

Mogą sobie jechać razem -Autorka zorganizuje sobie czas po swojemu gdy jej partner będzie wspinał się po górach -i finito.Wiadomo -facet nie powinien rezygnować z wyjazdu i swojej pasji bo Autorka jej nie podziela ale wcale nie musi tego robić.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 15:32   #73
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia.
Żeby "chodzić po górach" nie trzeba mieć jakichś wielkich umiejętności.
To zależy, ale na pewno nawet w niskich górach przyda się odrobina rozsądku. Facet i jego znajomi się tym nie wykazali.
Uwielbiam góry, ale musiałoby mi odbić, żebym ciągnęła za sobą kogoś w takim stanie i jeszcze poganiała, zamiast myśleć nad udzieleniem pomoc lub nad dotarciem do najbliższego schroniska.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 16:11   #74
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Po górach.
Abstrahując od ukształtowania podłoża, w górach jest inne powietrze. Inne ciśnienie. Przez co każdy organizm indywidualnie reaguje na wysiłek w takich warunkach.

No, ale do tego trzeba było w szkole nie spać na lekcjach biologii i fizyki.

Chyba, że koleżanka już wtedy zamiast do szkoły chodziła na terapię...?
Ulżyło Ci, że mi szpileczkę wbiłaś, "koleżanko"? Wyczuwam nieprzepracowane problemy!

Nie wiemy wciąż po jakich "górach" mieli chodzić, ale widzę, że prościej od razu założyć, że szli na Gerlach.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 17:01   #75
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 225
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ulżyło Ci, że mi szpileczkę wbiłaś, "koleżanko"? Wyczuwam nieprzepracowane problemy!

Nie wiemy wciąż po jakich "górach" mieli chodzić, ale widzę, że prościej od razu założyć, że szli na Gerlach.
No ale co za różnica, nawet jezeli mówimy o spacerze 2 godzinnym po prostej drodze to dla kogoś to może być miazga.
Autorka napisała że ma problemy zdrowotne, nie sprecyzowala jakie bo nie musi i nie to było tematem wątku.
kwestionowanie tego nie mając wglądu do karty zdrowia autorki jest śmieszne.
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 17:57   #76
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ulżyło Ci, że mi szpileczkę wbiłaś, "koleżanko"? Wyczuwam nieprzepracowane problemy!

Nie wiemy wciąż po jakich "górach" mieli chodzić, ale widzę, że prościej od razu założyć, że szli na Gerlach.
ale co za różnica? mogli sobie nawet wchodzić na Elbrus. facet zachował się jak kretyn i tyle.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 19:09   #77
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Przeciez sama autorka to napisala.
Co napisała?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Bo nie mówimy o chodzeniu po jaskiniach czy jakichś ekstremalnych sportach tylko o najprostszej aktywności fizycznej jaką jest spacer. Poruszanie nogami. Chodzenie. Nie ma bardziej prozaicznej czynności. No i skoro Autorka boi się chodzić na świeżym powietrzu to jakie inne aktywności jej pozostają...?
Mowa o chodzeniu po górach, a nie o chodzeniu w ogóle. Istnieją problemy zdrowotne, przy których to nie wskazane. Można też np. mieć lęk wysokości. Skoro autorka się dusi, to chyba nie z własnego wyboru?

Dla mnie góry są bardziej ekstremalne niż jaskinie (co w ogóle jest ekstremalnego w jaskiniach ).

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
No ale co za różnica, nawet jezeli mówimy o spacerze 2 godzinnym po prostej drodze to dla kogoś to może być miazga.
Autorka napisała że ma problemy zdrowotne, nie sprecyzowala jakie bo nie musi i nie to było tematem wątku.
kwestionowanie tego nie mając wglądu do karty zdrowia autorki jest śmieszne.
No dokładnie, osobie na wózku też byście powiedzieli, że przecież to najprostsza w świecie czynność, przebieranie nogami?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 19:28   #78
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;68622911]No dokładnie, osobie na wózku też byście powiedzieli, że przecież to najprostsza w świecie czynność, przebieranie nogami?[/QUOTE]


Rzeczywiscie, świetne porównanie, naprawde, brawo



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:21   #79
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;68622911]
No dokładnie, osobie na wózku też byście powiedzieli, że przecież to najprostsza w świecie czynność, przebieranie nogami?[/QUOTE]
Ale Autorka nie jest na wózku. Za to jest histeryczką, jej post ocieka histerią.

Nie twierdzę przy tym, że facet nie zachował się źle.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 21:23   #80
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ale Autorka nie jest na wózku. Za to jest histeryczką, jej post ocieka histerią.
W którym miejscu?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 23:18   #81
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

a ktos kto nie lubi krwistych bistekow ,to powinien sie przemoc i jesc bo szanowny TZ tak jada,a jak bedzie szlo na wymioty to niech idzie na terapie
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 01:26   #82
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
W którym miejscu?
W tym, w którym pojawiło się założenie, że ona wydziwiała, kiedy Miś prowadził ją po oślej łączce, ew. wdrapywali się na Kopiec Kościuszki albo najwyższy szczyt w gminie Mińsk Mazowiecki.
Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia.
Żeby "chodzić po górach" nie trzeba mieć jakichś wielkich umiejętności. Nie wiemy zresztą co się kryje pod tym terminem. Mogli iść na Kasprowy ale równie dobrze poszwędać się gdzieś po dolinkach albo w ogóle iść na jakiś Kicarz czy inny szczyt, gdzie spokojnie i bez zadyszki wejdą nawet małe dzieci.
[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;68622911]Dla mnie góry są bardziej ekstremalne niż jaskinie (co w ogóle jest ekstremalnego w jaskiniach ).[/QUOTE]
Wszystko. Chociaż oczywiście zależy jaką jaskinię porównamy z jaką górą. Speleologia jest mimo wszystko bardziej śmiertelna mimo, że mniej niedoświadczonych osób pcha się pod ziemię niż w góry.
[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;68622911]
No dokładnie, osobie na wózku też byście powiedzieli, że przecież to najprostsza w świecie czynność, przebieranie nogami?[/QUOTE]
Nie, bo osoby sparaliżowane mają ograniczoną sprawność w widoczny sposób, a objawy i zagrożenia wynikające z nadciśnienia czy anemii to wymysły rozpieszczonych leniwców i nie istnieją jako jednostki chorobowe.

Edytowane przez adeedra
Czas edycji: 2016-12-15 o 01:27
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 08:38   #83
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
W tym, w którym pojawiło się założenie, że ona wydziwiała, kiedy Miś prowadził ją po oślej łączce, ew. wdrapywali się na Kopiec Kościuszki albo najwyższy szczyt w gminie Mińsk Mazowiecki.


Wszystko. Chociaż oczywiście zależy jaką jaskinię porównamy z jaką górą. Speleologia jest mimo wszystko bardziej śmiertelna mimo, że mniej niedoświadczonych osób pcha się pod ziemię niż w góry.

Nie, bo osoby sparaliżowane mają ograniczoną sprawność w widoczny sposób, a objawy i zagrożenia wynikające z nadciśnienia czy anemii to wymysły rozpieszczonych leniwców i nie istnieją jako jednostki chorobowe.
Oj tam. Nie wiadomo gdzie chodzili bo nie napisala.

Natomiast jak na babe 31 lat to zachowuje sie jak dziecko skoro nie wie gdzie jedziea potem jak sie dowie to mogla powiedziec ze nie idzie i tyle. I myknac na Krupowki albo na spacer. Ale ona poszla i histeryzowala. Sama to napisala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 09:06   #84
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Oj tam. Nie wiadomo gdzie chodzili bo nie napisala.

Natomiast jak na babe 31 lat to zachowuje sie jak dziecko skoro nie wie gdzie jedziea potem jak sie dowie to mogla powiedziec ze nie idzie i tyle. I myknac na Krupowki albo na spacer.
Nie musiała wiedzieć dokąd jedzie, skoro miś uparł się żeby zrobić jej "niespodziankę" i udowodnić jej, że wcale nie ma problemu z chodzeniem po górach.
Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ale ona poszla i histeryzowala. Sama to napisala.
Nie napisała, że histeryzowała. Napisała, że miała palpitacje i wyła z bólu, a on ją poganiał - to już hipotezy wizażanek, że to objawy histerii, a nie nadciśnienia albo anemii.
Cytat:
Napisane przez MyszBezOka Pokaż wiadomość
Ja niestety mam problemy ze zdrowiem (i to nei kwestia kondycji), bardzo źle się czuję w górach, a na dodatek już raz byłam postawiona w takiej sytuacji kiedy pojechaliśmy z jego znajomymi w góry i ja z palpitacją wyjąc z bólu próbowałam w ogóle za nimi nadążyć... a on w żaden sposób mi nie pomagał, jeszcze zrobił awanturę że nawet dzieci chodzą po tym szlaku...więc nie, dziękuje, nigdy więcej.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 09:21   #85
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ale Autorka nie jest na wózku. Za to jest histeryczką, jej post ocieka histerią.



Nie twierdzę przy tym, że facet nie zachował się źle.


Zgadzam sie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 09:32   #86
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Wizaż, ach Gdyby napisała spokojnego, wyważonego posta, to by się pojawiły zarzuty, że pewnie nie kocha swojego faceta i chce mu zrobić na złość, bo tak sucho o tym wszystkim pisze
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 09:45   #87
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ale Autorka nie jest na wózku.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
(...) osoby sparaliżowane mają ograniczoną sprawność w widoczny sposób, a objawy i zagrożenia wynikające z nadciśnienia czy anemii to wymysły rozpieszczonych leniwców i nie istnieją jako jednostki chorobowe.
Ot co.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Wszystko. Chociaż oczywiście zależy jaką jaskinię porównamy z jaką górą. Speleologia jest mimo wszystko bardziej śmiertelna mimo, że mniej niedoświadczonych osób pcha się pod ziemię niż w góry.
Ja miałam na myśli najprostsze, najzwyczajniejsze, przystosowane do wycieczek szkolnych, oświetlone jaskinie dla turystów Jeśli jest wąskie przejście, a nie daj Boże jeszcze się "korek" zrobi, to mnie się robi gorąco Na terapię się nie wybieram, faceta, który by mnie zmuszał w imię nie wiem czego, do takich wycieczek, odesłałabym w kosmos.

A autorce brakuje asertywności.

Edytowane przez c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Czas edycji: 2016-12-15 o 09:48
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 09:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.