Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 09:52   #61
paczka_cipsoof
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
GG do paczka_cipsoof
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

nenowka152900

za rózgę, najlepsze wyjście


sejko dobry, zawsze cos praktycznego

Edytowane przez paczka_cipsoof
Czas edycji: 2009-12-02 o 09:54
paczka_cipsoof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 09:58   #62
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez sejko Pokaż wiadomość
a czy jakaś koszulka/bluza + skórzane rekawiczki + słodycze to dobry prezent na gwiazdkę dla chłopaka?
czemu nie? to co praktyczne zawsze dobre
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 12:25   #63
kmd999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Rok temu kupiłam chłopakowi biografie Boba Marleya pod choinkę i mam takie pytanie, czy wypada dać mu znowu książkę? Nie mam pomysłu, a ostatnio wyszła Kult. Biała Księga - uwielbia Kazika/Kult. Przypuszczam, że on nie ma o tym pojęcia, wiec nawet nie będzie się spodziewał, natomiast o biografii Marleya sam mi powiedział, także wiedział jaki prezent dostanie.
Czy książka to dobry pomysł?
kmd999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 12:32   #64
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

bardzo dobry pomysł, na pewno będzie zadowolony i będzie miał niespodziankę
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 13:55   #65
paczka_cipsoof
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
GG do paczka_cipsoof
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez kmd999 Pokaż wiadomość
Rok temu kupiłam chłopakowi biografie Boba Marleya pod choinkę i mam takie pytanie, czy wypada dać mu znowu książkę? Nie mam pomysłu, a ostatnio wyszła Kult. Biała Księga - uwielbia Kazika/Kult. Przypuszczam, że on nie ma o tym pojęcia, wiec nawet nie będzie się spodziewał, natomiast o biografii Marleya sam mi powiedział, także wiedział jaki prezent dostanie.
Czy książka to dobry pomysł?
Jeśli ich lubi i nie wie ze wyszła to pewnie bedzie miał niespodziankę :
paczka_cipsoof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:31   #66
Joolsy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Prezent ze wspolnego zdjecia? Jaki?

Koniecznie chce dac mojemu TZ prezent z naszym wspolnym zdjeciem . Na kalendarz zdjec jest za malo i raczej sa zlej rozdzielczosci, koszulke juz dostal (nie ze zdjeciem) wiec to tez odpada. Macie moze jakies pomysly co bym mogla dla niego zmowic?
Joolsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:40   #67
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezent ze wspolnego zdjecia? Jaki?

Może doradzę. możliwości wyboru jest kulka, w zależności od tego, co lubi Twój TŻ. Jeżeli chodzi o drobiazgi? Może podkładka pod myszke komputerową z Waszym zdjęciem? Będziesz miała pewność, że korzystając z komputera myśli o tobie. Kalendarz również jest dobrym pomysłem. Jeżeli masz mało zdjęć może to być przecież kalendarz jednostronny Inną sugestą jest kubek, ale termiczny - ja osobiście nienawidze pić zimnej kawy, a czesto ciężko zmobilizować mi się, by wypić całą kiedy jest jeszcze ciepła. Na kubku termicznym rownież można nadrukowac zdjęcie I ostanie - moim zdaniem hit - puzzle. Do tego prezentu możesz dołożyć całą ideologię - układanie ich to przecież "budowanie waszego zycia, odnajdywanie najpiękniejszych szczegółów", a poza tym - doskonała zabawa Mam nadzieję, że udało mi się pomóc
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 14:44   #68
Krol Poniatowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

A może przydadzą się Wam takie linki. Są to blogi prezentowe z różnymi propozycjami podarunków.

Ciężko jest wybrać prezent, po za tym to co mi się podoba nie musi podobać się Waszemu chłopakowi, więc wolę za wiele nie polecać
http://znowuswieta.blog.onet.pl/
http://oniprezenty.pl/co-na-prezenty/546/546
__________________
Nikt by nie pamiętał o dobrym Samarytaninie, gdyby miał tylko dobre intencje. By przejść do historii, musiał mieć też pieniądze.
Krol Poniatowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 15:35   #69
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prezent ze wspolnego zdjecia? Jaki?

Jeśli pali, to zdjęcie można wygrawerować na metalowej zapalniczce, np zippo. Kiedyś rozważałam taki prezent dla kogoś i widziałam wiele całkiem ładnych. To właściwie jedyna rzecz jaka wg mnie może być fajna w połączeniu ze zdjęciem Inne są dość oklepane.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 17:20   #70
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Hej dziewczyny
ja jak zwykle mam problem z prezentem dla swojego Lubego , dostal juz ode mnie prawie wszystko
Uwielbia chodzic na siłownie , wiec pomyslałam sobie że może coś w tym stylu...hmm tylko co torba na trening ? opaska na ręke ? hantle ? chociaz hantle chyba ma...nic wiecej mi nie przychodzi do głowy
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 17:59   #71
kmd999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Dzięki za odpowiedź, zawsze długo się zastanawiam
Jak nie wiem jaki kupić prezent to czuję się jakbym tej osoby jednak tak dobrze nie znała
kmd999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 18:05   #72
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
ja jak zwykle mam problem z prezentem dla swojego Lubego , dostal juz ode mnie prawie wszystko
Uwielbia chodzic na siłownie , wiec pomyslałam sobie że może coś w tym stylu...hmm tylko co torba na trening ? opaska na ręke ? hantle ? chociaz hantle chyba ma...nic wiecej mi nie przychodzi do głowy

a może jakiś karnet? a torba to też dobry pomysł..
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 18:51   #73
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
ja jak zwykle mam problem z prezentem dla swojego Lubego , dostal juz ode mnie prawie wszystko
Uwielbia chodzic na siłownie , wiec pomyslałam sobie że może coś w tym stylu...hmm tylko co torba na trening ? opaska na ręke ? hantle ? chociaz hantle chyba ma...nic wiecej mi nie przychodzi do głowy
goraca_czekolada - zapewne jej tż karnet ma, bo znam np.swojego chlopaka,ktry tak samo na silownie by non stop lazil i on ma juz wykupione na kilka miesiecy do przodu, wiec pewnie Jagusi tak samo

Ja swojemu kupilam ostatnio rekawice na silownie, ale sie ucieszyl
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2009-12-02 o 18:53
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:11   #74
chmurka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 60
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

potrzebuje małej podpowiedzi, zbliżają się urodziny mego ukochanego i nasza rocznica, te dwie daty sa dzień po dniu dlatego umówilismy się że na rocznicę prezenty są własnoręczne....
tutaj zaczynają sie schody, mam kilka pomysłów na prezent na jego urodziny którego cena nie powinna przekraczać stu złotych, początkowo myslałam o spinkach do mankietów, on lubi takie ładne rzeczy, ale czy kupie to za mniej niz 100 złotych?
On interesuje się samolotami i samochodami ale bardziej względami estetycznymi aniżeli technicznymi myślałam nad modelami do składania, albo książką taką z ładnymi fotografiami. Zastanawiałam się też na ładnym eleganckim piórem.
Ponad to w urodziny on będzie u mnie więc planuje upiec tort czekloladowy i przystroić go świeczkami.
Jak myślicie co byłoby najlepszym pomysłem na urodzinki? Bo ja utknęłam...

Edytowane przez chmurka28
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:13
chmurka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:31   #75
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

A ja dzisiaj załatwiłam sprawe prezentu mikołajkowego. Kupiłam skarpete świąteczną, wsadziłam do środka taki malutki kalendarz http://www.galerieallegro.pl/zdjecia...world/45124/1/ i do tego mnóstwo cukierków Dzisiaj byłam u TŻta, i wsadziłam mu to pod łożko. W niedziele rano napisze mu smsa "Mikołaj był u Ciebie! zajrzyj pod łóżko!"
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:33   #76
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj załatwiłam sprawe prezentu mikołajkowego. Kupiłam skarpete świąteczną, wsadziłam do środka taki malutki kalendarz http://www.galerieallegro.pl/zdjecia...world/45124/1/ i do tego mnóstwo cukierków Dzisiaj byłam u TŻta, i wsadziłam mu to pod łożko. W niedziele rano napisze mu smsa "Mikołaj był u Ciebie! zajrzyj pod łóżko!"
ale fajnie
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:02   #77
tonieani
Raczkowanie
 
Avatar tonieani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: daleko ;)
Wiadomości: 94
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Na mojego TŻ mówią Bóbr, Bober itp. szukałam i znalazłam maskotkę w kształcie takiego bobra http://e-zabawka.pl/zabawka/bobr-31cm myślicie że się nada? ;>
dodatkowo bym kupiła do tego coś bardziej poważnego, tak dla równowagi
tonieani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:12   #78
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj załatwiłam sprawe prezentu mikołajkowego. Kupiłam skarpete świąteczną, wsadziłam do środka taki malutki kalendarz http://www.galerieallegro.pl/zdjecia...world/45124/1/ i do tego mnóstwo cukierków Dzisiaj byłam u TŻta, i wsadziłam mu to pod łożko. W niedziele rano napisze mu smsa "Mikołaj był u Ciebie! zajrzyj pod łóżko!"
ale extra ja bym sie bardzo ucieszyla z takiej niespodzianki
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:17   #79
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Zastanawiam się, czy książka ulubionego pisarza mojego TŻ, ale w wersji oryginalnej, tj. po angielsku to dobry pomysł prezent? On ciągle uczy się języka, i na pewno nie jest tak wprawny by bez słownika całość przeczytać, więc zaczęłam się wahać, czy nie narobię tym prezentem za dużo roboty. Sama nie wiem, chciałoby się Wam tak 'doszkalać' język?
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 22:17   #80
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Ja myslę na święta kupić mojemu Chłopakowi aktówkę . WKurza mnie jak 22 letni chłopak chodzi z plecakiem, wiec do bardziej eleganckiego stroju bedzie musial to brac teraz :P Wlasnie myslę, jakas wybrac i szukam na allegro :P
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 23:24   #81
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez chmurka28 Pokaż wiadomość
potrzebuje małej podpowiedzi, zbliżają się urodziny mego ukochanego i nasza rocznica, te dwie daty sa dzień po dniu dlatego umówilismy się że na rocznicę prezenty są własnoręczne....
tutaj zaczynają sie schody, mam kilka pomysłów na prezent na jego urodziny którego cena nie powinna przekraczać stu złotych, początkowo myslałam o spinkach do mankietów, on lubi takie ładne rzeczy, ale czy kupie to za mniej niz 100 złotych?
On interesuje się samolotami i samochodami ale bardziej względami estetycznymi aniżeli technicznymi myślałam nad modelami do składania, albo książką taką z ładnymi fotografiami. Zastanawiałam się też na ładnym eleganckim piórem.
Ponad to w urodziny on będzie u mnie więc planuje upiec tort czekloladowy i przystroić go świeczkami.
Jak myślicie co byłoby najlepszym pomysłem na urodzinki? Bo ja utknęłam...
spinki spokojnie kupisz do 100 zł, jeśli nosi to będzie zadowolony;
model do składania możesz mu kupić, ale tylko wtedy jak jest cierpliwy i lubi takie składanie, bo samo uwielbienie do motoryzacji nie wystarczy;
pióro jak najbardziej, jeśli wiesz, że będzie używał;
tort jak dla mnie to strzał w 10

Cytat:
Napisane przez tonieani Pokaż wiadomość
Na mojego TŻ mówią Bóbr, Bober itp. szukałam i znalazłam maskotkę w kształcie takiego bobra http://e-zabawka.pl/zabawka/bobr-31cm myślicie że się nada? ;>
dodatkowo bym kupiła do tego coś bardziej poważnego, tak dla równowagi
fajny pomysł, zarówno śmieszny - bóbr, jak i przydatny - ta druga część dla równowagi. Mojego kolegę przezywają królik i też już parę "podobizn" dostał, ale zawsze wywołuje to u niego uśmiech na twarzy i wszystkie zbiera

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy książka ulubionego pisarza mojego TŻ, ale w wersji oryginalnej, tj. po angielsku to dobry pomysł prezent? On ciągle uczy się języka, i na pewno nie jest tak wprawny by bez słownika całość przeczytać, więc zaczęłam się wahać, czy nie narobię tym prezentem za dużo roboty. Sama nie wiem, chciałoby się Wam tak 'doszkalać' język?
mi by się nie chciało

Cytat:
Napisane przez Nadeel Pokaż wiadomość
Ja myslę na święta kupić mojemu Chłopakowi aktówkę . WKurza mnie jak 22 letni chłopak chodzi z plecakiem, wiec do bardziej eleganckiego stroju bedzie musial to brac teraz :P Wlasnie myslę, jakas wybrac i szukam na allegro :P
może najpierw zrób wywiad, czy by nosił taką aktówkę, bo nie wszyscy faceci chcą mimo eleganckiego stroju, niestety sama znam takie przypadki mój TŻ jak ma strój elegancki to zawsze tak kombinuje żeby nie wziąć nic, woli nosić w ręku
jeśli będzie nosił to uważam, że to bardzo dobry pomysł
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 23:36   #82
Brazylijka
Zakorzenienie
 
Avatar Brazylijka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 106
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

A może poradziłybyście co kupić na gwiazdkę mojemu facetowi?
Ma 22lata, uwielbia grać na gitarach (elektrycznej i basowej), lubi zrekonstruowane (nie wiem czy to dobre słowo) stare samochody, dobre firmy (np woody'ego allena), porządny alkohol() i szaleje za czoperami
Jestem otwarta na propozycje

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tonieani Pokaż wiadomość
Na mojego TŻ mówią Bóbr, Bober itp. szukałam i znalazłam maskotkę w kształcie takiego bobra http://e-zabawka.pl/zabawka/bobr-31cm myślicie że się nada? ;>
dodatkowo bym kupiła do tego coś bardziej poważnego, tak dla równowagi
super pomysł poszukaj na allegro- są tańsze np. ten http://allegro.pl/item825124936_smie...bawka_hit.html
mam nadzieję że nie zostanę posądzona o reklamę?
nie jestem sprzedawcą bobrów
__________________
kosmetyczka
szafa


wish
Brazylijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 07:59   #83
Krol Poniatowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

chmurka28 świetny pomysł z spinkami taki elegancki - prawie królewski

Aktówka - też ciekawy pomysł, ale jak pisze andziat, zrób wywiad wcześniej. Choć z drugiej strony teraz może nie używać, ale jak wkroczy w realia rynkowe, pracy może mu się przydać. A do tego jakiś ciekawy numizmat i wyobraź sobie jak Twój TŻ siedzi w garniturze z aktówką na spotkaniu, prowadzi negocjacje, skupiony na wypowiedzi kontrahenta obraca numizmat między palcami - prawdziwy biznesmen
__________________
Nikt by nie pamiętał o dobrym Samarytaninie, gdyby miał tylko dobre intencje. By przejść do historii, musiał mieć też pieniądze.
Krol Poniatowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 08:47   #84
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Jeśli lubi grać na gitarze pomysłów jest wiele Proponuje np. piórko do gitary z wygrawerowanymi na nim inicjałami lub jakiś wypasiony efekt gitarowy. Jeśli macie jakieś wspólne zdjęcia, proponuje fotoksiążkę - jak już się razem zestarzejecie będzie co wspominać w grudniowe wieczory
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:24   #85
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Mój TŻ po świętach ma też urodziny, pod choinkę nie mam zielonego pojęcia co mu kupić A na urodziny myślałam, żeby kupić żel rozgrzewający z durexa i ten taki pierścień też z durexa i wsadzić to do paczki rafaello, tak, żeby nie było widać Myślicie, że to dobry pomysł?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:31   #86
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Mój TŻ po świętach ma też urodziny, pod choinkę nie mam zielonego pojęcia co mu kupić A na urodziny myślałam, żeby kupić żel rozgrzewający z durexa i ten taki pierścień też z durexa i wsadzić to do paczki rafaello, tak, żeby nie było widać Myślicie, że to dobry pomysł?
Moim zdaniem kiepski pomysł
Takie rzeczy ok,ale bez okazji moim zdaniem. Chciałabyś dostać to na urodziny?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:33   #87
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość

No i teraz urodziny, a ja oczywiście dylemat.
Myślę o pendrivie i o kinie.. akurat grają u mnie w miescie taki maraton "zmierzch" i "księżyc w nowiu" pod rząd.. od 19 do 00;00 ja będę oglądała
bo lubię sagę, on bo jest maniakiem efektów filmowych ;D ale nie wiem czy to dobry pomysł jakoś tak bez rewelacji
No własnie.. lubi film..interesuje się montażem, nagrywaniem itp. studiuje informatyke..
Macie jakiś ciekawy pomysł?
To moze kup mu bilet nie na Zmierzch, bo akurat ten film chyba jest dla kobiet, ale na Avatara. Sugeruje się opiniami moich znajomych, faceci ktorzy widzieli Zmierzch powiedzieli ze to bardziej dla babeczek Ja nie ogladlam bo mnie nie kreca takie filmy, wiec nie wiem czy to prawda.

Jeeny a moj jest maniakiem komputrowym ale tez np. stolika nie chcial pod lapa, gadzety pod USB go nie rajcują.. ciężki przypadek Chyba nic mu nie kupie i to będzie przent :P a racej go nie bedzie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:36   #88
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kiepski pomysł
Takie rzeczy ok,ale bez okazji moim zdaniem. Chciałabyś dostać to na urodziny?
Tylko, że pytałam Go co chciałby dostać to powiedział, że mam nie robić dwóch prezentów, tylko jeden i, żeby było to coś co nam urozmaici życie erotyczne, a pod choinkę takiego czegoś nie chcę dawać, więc pomyślałam o urodzinach...
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:39   #89
madmadlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

To teraz ja Mam przyjaciela, mojego wspanialego i jedynego, i mam pomysl na prezent, a troche mniej czasu na jego szukanie, wiec jesli widzialyscie cos podobnego to dajcie znac W kazdym razie - uwielbia gotowac, wiec postanowilam kupic notatnik, zeszyt etc. w ktorym wypisze (mam przygotowane kilkadziesiat) przepisow. Druga rzecz, ze kocha nad zycie Ciasteczkowego Potwora, jakies pozostalosci z szczesliwego dziecinstwa, wiec (jesli zeszyt z nim by byl to rowniez) planuje kupic bluze lub koszulke z Cookie Monsterem. Nie boje sie wpadki, gdyz ma on styl dosc frywolny i lubi sie ubierac dosc szokujaco. Macie jakies pomysly?
madmadlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:40   #90
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kiepski pomysł
Takie rzeczy ok,ale bez okazji moim zdaniem. Chciałabyś dostać to na urodziny?
popieram... takie coś można dać ale na walentynki lub bez okazji
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.