Prezent dla 18latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 19:09   #1
Bartek048
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1

Prezent dla 18latki


Hej.

Jestem z moją ukochaną rok. Chciałbym kupić jej na święta coś do 200 +-50zł. Wiem, że choruje ona na taką torebkę ale szkoda jej pieniędzy żeby ją kupić. Chętnie bym zamówił lecz nie wiem czy to nie jest jakaś podróbka innej oryginalnej torby czy coś w tym guście, nie znam się. I tu prośba o weryfikację do was - kobiet Jeśli torebka to wrzucił bym do środka jakieś kosmetyki do kąpieli. Myślałem też nad zegarkiem, jakąś pidżamką + poduchą z napisem ''kocham Cię''. Może srebrny naszyjnik i coś słodkiego, w grę wchodzą też ładne perfumy.

Mogę liczyć na radę? Jestem w kropce.
Bartek048 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:29   #2
aliiisss
Raczkowanie
 
Avatar aliiisss
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 143
Dot.: Prezent dla 18latki

zegarek to bardzo fajny pomysł. Z torebkami to różnie bywa , szczególnie jeśli będzie wymagała jakiejś reklamacji , internetowo mogą być problemy. Z poduchy ja osobiście raczej bym zrezygnowała , nie wiem dlaczego ale zawsze wydaje mi się , że tego typu " gadżety " to strata pieniążków . może i miły gest , ale jednak mało praktyczna sprawa . Jeśli chodzi o tą piżamkę która zapewne z poduchą miała tworzyć zestaw , to może lepiej dokupić do niej jakieś zabawne kapcie , albo takie suuuper grube skarpety z jakimiś antypoślizgowymi , lub lekko usztywnionymi podeszwami
aliiisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 16:30   #3
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Prezent dla 18latki

Właśnie, z torebkami nigdy nic nie wiadomo! Jeśli torebka, to może lepiej w 'realu', ale rozumiem, że Twojej dziewczynie o ten konkretny model chodzi. Więc jeśli nie torebka, to ja jestem za pomysłem pidżamka + poducha, ale pod warunkiem, że będzie to poducha z wyznaniem, ale nie z tych rodzajów twardych, czerwonych serc, która tylko ładnie wygląda. Jak już to musiałbyś dobrze poszukać, albo - wykorzystać pomysł koleżanki niżej! Bądź jest jeszcze trzecia opcja - pidżamka + misiu z wyznaniem i na przykład karteczką - na samotne wieczory, czy coś w tym stylu, na zasadzie, że jak będzie jej smutno, a Ty akurat nie będziesz z nią mógł być, bądź jakaś samotna noc, to żeby miała się do kogoś przytulić Ja obecnie mam 17 lat, w lipcu kończę 18, więc trochę podobne gusta wiekowo pewnie są. Z góy mówię - perfumy też odradzam! Bo gusta się zmieniają, a trafić w stały gust 'perfumowy' - nawet bliskiej osobie! - to nie lada wyczyn!
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:51   #4
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: Prezent dla 18latki

kup jej jakąś bransoletkę z Twoim grawerem, duży wybór jest w internecie, wstarczy wpisać w wyszukiwarce np. lilou,apart,yes,pandora też ma śliczne. Myślę,że się ucieszy
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:45   #5
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Prezent dla 18latki

A może by tak zegarek z grawerem Do spersonalizowanych prezentów zawsze przywiązuje się większą wagę.
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.