Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-08, 11:23   #3871
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
PS. Mam, tylko trzeba by tę nową podmalować i ogarnąć fryz
To samo pomyślałam. Włosy ma bardzo fajne. Chciałabym takie mieć.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Haha, a mnie się podobało )
Babka przez telefon opowiada, jak ją inny facet oszukał, okradł. Na to Jarek: Ja jestem chłopakiem ogolonym.
Zauważyliście, że zaciąga dokładnie tak samo, jak ten jego starszy kolega? Jak zaczął wczoraj, to przez chwilę myślałam, że to mówi tamten gdzieś poza zasięgiem kamery.
Nowi - dziiiiiwni. Jak można o własnym bracie powiedzieć, że by się z nim ten tego, ale nie można, bo to brat? Mnie na myśl o moim w intymnej sytuacji aż się cofa, a tej tylko więzy krwi przeszkadzają. BLAH. I wydaje mi się, że ta babeczka jest do kogoś totalnie podobna z oczu, nie mogę znaleźć w pamięci do kogo.
U Kampiów patologia sięga zenitu. Biedne dzieciaki, lepiej by im było w jakiejś fajnej rodzinie zastępczej, nie mówiąc o adopcji. A tam przy tych prymitywach to tylko brud, smród i ubóstwo oraz oczywiście ciągłe krzyki wszystkich na wszystkich
I jeszcze Pączuś ohydnik dumny z matki, że grubej robi kromkę i dalej idzie spać. Żonę by pochwalił, że wstaje o 4 i idzie do roboty, bo to jednak jest spory wysiłek, ale nie, mama dzielna Zresztą, cała trójka jest siebie warta.
Cóż, rzeczywiście z Jarkiem rozmowa to... nie rozmowa. Kobieta sobie, on sobie. Jedyne co podłapał to, że będzie jedzenie i ona mu to jedzenie zrobi. Łaskawie zje, skoro zrobione i za darmo. Jarek to jest pomimo swoich deficytów nie w ciemię bity - już tu pisałam, że go byle seksy nie skuszą, jak nie będzie, że kobieta sprząta i gotuje. Tak, podłapał sposób mówienia (tą manierę, intonację, niektóre słowa) po starszym koledze.

Kampiowie... Spuśćmy na całą tą rodzinkę zasłonę milczenia. O jego rodzicach miałam wcześniej dobre zdanie, ale kurczę - ktoś te dzieci tak jednak wychował, a nie inaczej. Czarna owca się może znaleźć w każdej rodzinie, ale dwójka aż tak nieogarnięta? Tam wszyscy chyba siebie warci.

Pączuś, jego mamusia (która z odcinka na odcinek wydaje mi się być coraz mniej sympatyczna - ma coś takiego w spojrzeniu, sama nie wiem) i ta nieszczęsna dziewczyna. Jakby mnie facet namawiał do malowania się w domu, bo lepiej wyglądam, to reakcja byłaby taka: . I ta jego gadka o "potrzebach fizjologicznych".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-10-08 o 12:57
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 12:21   #3872
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam. Włosy ma bardzo fajne. Chciałabym takie mieć.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



Cóż, rzeczywiście z Jarkiem rozmowa to... nie rozmowa. Kobieta sobie, on sobie. Jedyne co podłapał, że będzie jedzenie i ona mu to jedzenie zrobi. Łaskawie zje, skoro zrobione i za darmo. Jarek to jest pomimo swoich deficytów nie w ciemię bity - już tu pisałam, że go byle seksy nie skuszą, jak nie będzie, że kobieta sprząta i gotuje. Tak, podłapał sposób mówienia (tą manierę, intonację, niektóre słowa) po starszym koledze.

Kampiowie... Spuśćmy na całą tą rodzinkę zasłonę milczenia. O jego rodzicach miałam wcześniej dobre zdanie, ale kurczę - ktoś te dzieci tak jednak wychował, a nie inaczej. Czarna owca się może znaleźć w każdej rodzinie, ale dwójka aż tak nieogarnięta? Tam wszyscy chyba siebie warci.

Pączuś, jego mamusia (która z odcinka na odcinek wydaje mi się być coraz mniej sympatyczna - ma coś takiego w spojrzeniu, sama nie wiem) i ta nieszczęsna dziewczyna. Jakby mnie facet namawiał do malowania się w domu, bo lepiej wyglądam, to reakcja byłaby taka: . I ta jego gadka o "potrzebach fizjologicznych".
i to jak im macha przez to okno...
ona nieumalowana wygląda dużo lepiej, na grupie na fb ktoś wrzucił zdjęcie. mój nie przepada za tym jak się maluję, więc dla mnie to dziwna sytuacja.

Karinę delikatnie podmalować, może bez grzywki i wyglądałaby ładniej.
trochę niefortunnie okresliła to gdy mówiła że nie rozumie dlaczego jej brat nikogo nie ma, ale dobrze wiem o co chodzi.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 13:24   #3873
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Stefan:
Rzeczywiście jak sam przyznaje "z ryja" nie jest zbyt wyględny... To może być jego problem. Poza tym siostra przyznała, że on raczej mierzy wysoko w swoich upodobaniach.

Łukasz:
Powinien się trzymać z daleka od alkoholu. Nie rozumie, że jakby nie pił, to by mandatów nie płacił i na izbę wytrzeźwień nie trafiał. Problem wysokości IQ? Następny z tym swoim "zmienić się dla dziewczyny".
Ja bym się nie zmienił dla dziewczyny. Czy to znaczy, że jestem złym człowiekiem?

Kamil (Kampio) vel. człowiek fryzura :
Mówią coś do niego, a jemu jednym uchem wleci, a drugim wyleci. Chłopak ma jakiś przerost ego. Może rekompensuje sobie w ten sposób swoją masę kompleksów. Inaczej tego jakoś nie potrafię wytłumaczyć. Związek jego i Klaudii nie ma przyszłości. Zupełnie do siebie nie pasują. Niestety wygląda to tak, że połączyła ich tylko wpadka. Teraz tylko tych dzieci szkoda... Nieważne czy ta dwójka ze sobą zostanie, ale zapowiada się na niezbyt kolorowe dzieciństwo dla maluchów.

Jaruś:
"Przyszła by kobieta z pierogiem, by ugotowała" To jest agent...
Dorosły facet pieroga ulepić nie potrafi. Kobiety potrzebuje żeby mu gotowała. Trafił na kucharkę. To jest szczęściarz. Jak słyszę jego "konkretnie zdecydowana, do stałego związku", to sobie wyobrażam, że on potrzebuje takiej, która wszystko "przeczymie". "Ja jestem facetem ogolonym, tego". -yyy co to znaczy?

Grzegorz Pączek:
Potrzeby fizjologiczne na co dzień.
Mamusia Pączusia jak dba o przyszłą/niedoszłą synową?
Poczuła dziewczyna męską rękę.

Karol:
Następny disco-polo lover. 29 lat, ale wygląda na 38? Tylko potwierdza teorię, że facet musi czymś zaimponować. Czym on mógłby imponować? Macie jakieś pomysły?
"Co będzie chciała to będzie miała". Posprzątane ma być, wiadomo. Lubi starsze kobiety. To ciekawe.

Ogólnie mało się działo, ale wreszcie dwóch nowych bohaterów. W sumie trzech, jeśli policzymy siostrę Stefana.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 13:32   #3874
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Karinka siostra Stefana to będzie aparatka lepsza od niego-coś czuję, robi masę i ta jej "niemiecka uroda"
Ale Stefan czysty chłopak zauważyłyście jak pod autem sie kład to na tekturkę nie na ziemię , i to sie chwali
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 13:37   #3875
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
(...)
Karol:
Następny disco-polo lover. 29 lat, ale wygląda na 38? Tylko potwierdza teorię, że facet musi czymś zaimponować. Czym on mógłby imponować? Macie jakieś pomysły?
"Co będzie chciała to będzie miała". Posprzątane ma być, wiadomo. Lubi starsze kobiety. To ciekawe.
(...)
Jaką teorię, co Ty znowu wymyślasz? Przecież po Karolu od razu widać, że tam są jakieś deficyty rozwojowe. Brzydko mówiąc on nie ma szans na związek z kimś normalnym (w potocznym rozumieniu tego słowa).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 13:41   #3876
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Stefan:
Rzeczywiście jak sam przyznaje "z ryja" nie jest zbyt wyględny... To może być jego problem. Poza tym siostra przyznała, że on raczej mierzy wysoko w swoich upodobaniach.
ja bym powiedziała, że wygląda normalnie, szału nie ma, nie wygląda źle, taki co się mija codziennie. raczej chodzi o to, że szuka sobie takiej 9+/10, a one też szukają takich 9+/10, tu można wkleić wykład o półkach Bogdana czy jak mu tam.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jaką teorię, co Ty znowu wymyślasz? Przecież po Karolu od razu widać, że tam są jakieś deficyty rozwojowe. Brzydko mówiąc on nie ma szans na związek z kimś normalnym (w potocznym rozumieniu tego słowa).
za mała koszulka z jakims rysunkiem, nawet nie to że obcisła ale mocno za mała. no i ten materac... zaraz się okaże że chłop siedzi w domu i nie pracuje.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 13:46   #3877
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jaką teorię, co Ty znowu wymyślasz? Przecież po Karolu od razu widać, że tam są jakieś deficyty rozwojowe. Brzydko mówiąc on nie ma szans na związek z kimś normalnym (w potocznym rozumieniu tego słowa).
Od razu zrób z niego kogoś upośledzonego.

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
za mała koszulka z jakims rysunkiem, nawet nie to że obcisła ale mocno za mała. no i ten materac... zaraz się okaże że chłop siedzi w domu i nie pracuje.
Przecież mówił o "powrocie z pracy".
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 13:59   #3878
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Od razu zrób z niego kogoś upośledzonego.


Przecież mówił o "powrocie z pracy".
a to sorry, przy ogólnym nieogarnięciu pokoju musiało mi to umknąć
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 14:16   #3879
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
a to sorry, przy ogólnym nieogarnięciu pokoju musiało mi to umknąć
Wiesz, może to były przyszłościowe dywagacje i masz rację. Tylko jednak wspomniał, że jak wróci z pracy, to by chciał żeby było posprzątane, ugotowane. Uznałem, że w takim razie musi pracować.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 14:19   #3880
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Wiesz, może to były przyszłościowe dywagacje i masz rację. Tylko jednak wspomniał, że jak wróci z pracy, to by chciał żeby było posprzątane, ugotowane. Uznałem, że w takim razie musi pracować.
może podchodzić jak wielu innych bohaterów - jak znajdzie dziewczynę to wtedy się zmieni i się ogarnie.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 14:29   #3881
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
może podchodzić jak wielu innych bohaterów - jak znajdzie dziewczynę to wtedy się zmieni i się ogarnie.
Oni lubią takie hipotetyczne gadki. Od tyłka strony to robią. Bo żeby znaleźć dziewczynę, to najpierw się trzeba ogarnąć.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 15:55   #3882
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Od razu zrób z niego kogoś upośledzonego.
(...)
Nie robię z niego "upośledzonego". Pojęcie deficytów jest szerokie i niepejoratywne. Po prostu widzę, co widzę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 16:55   #3883
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie robię z niego "upośledzonego". Pojęcie deficytów jest szerokie i niepejoratywne. Po prostu widzę, co widzę.
Ciężko ocenić kogoś po jednym "występie przed kamerą". Z resztą pewnie produkcja sobie wymyśliła żeby tańczył w tym swoim pokoju...
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:29   #3884
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dlaczego wszyscy oni tylko disco polo? To jakiś wymóg, żeby brać udział w tym programie, czy o co chodzi? 😐
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:04   #3885
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy oni tylko disco polo? To jakiś wymóg, żeby brać udział w tym programie, czy o co chodzi? 😐
Żyjemy w Polsce i dlatego. Podobno jest to najbardziej popularny gatunek muzyczny. Więc nie ma się co dziwić.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:05   #3886
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

taki klimat ;P
nie no, Adrian nie słucha disco polo.
może zobaczymy ich w filmie o Martyniuku, szukają statystów aktualnie.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 08:59   #3887
elunka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 81
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
PS. Mam, tylko trzeba by tę nową podmalować i ogarnąć fryz
Raczej Mike ze Stranger Things
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (6,8 KB, 54 załadowań)
elunka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 09:00   #3888
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Piękne te pląsy po pokoju były. Zamiast skakać jakby się dopalaczy najadł, mógłby np posprzątać. Uprać ten syfiasty pokrowiec na materac który stał pod ścianą. Jestem brudasem, nie mam kobiety, to potrzęsę się trochę może się jakaś znajdzie. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 09:13   #3889
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
Raczej Mike ze Stranger Things
Haha, tak, włosy robią klimat Kasia ma też charakterystyczne oczy, same oczy to trochę jak u młodego:
https://faktopedia.pl/uimages/servic...udzina_500.jpg
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 11:22   #3890
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Faktycznie ta siostra Stefana ma taką 'niemiecka urodę'- jest w niej coś niepokojącego, balabym się ją spotkać w ciemnej uliczce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 11:37   #3891
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Faktycznie ta siostra Stefana ma taką 'niemiecka urodę'- jest w niej coś niepokojącego, balabym się ją spotkać w ciemnej uliczce
Ma ciekawą twarz, zapamiętywalną. Jakby ją podrasować (kosmetyczka, lepsze cięcie włosów, kolor ładniej wydobyty), to spokojnie mogłaby być modelką w typie "charakterystyczna".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 12:30   #3892
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ma ciekawą twarz, zapamiętywalną. Jakby ją podrasować (kosmetyczka, lepsze cięcie włosów, kolor ładniej wydobyty), to spokojnie mogłaby być modelką w typie "charakterystyczna".
Też tak uważam że trochę zrobić i za☠☠☠istą z niej dziewczyna by była. Choć mnie się podobają te jej włosy i taka naturalność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 12:34   #3893
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Też tak uważam że trochę zrobić i za☠☠☠istą z niej dziewczyna by była. Choć mnie się podobają te jej włosy i taka naturalność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze Stefana też byś potrafiła zrobić ciasteczko?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:28   #3894
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Stefan i Karina bardzo pozytywnie jak na razie. On ma dom, pracuje, samochod, zeby, wyglad jak co komu, nie jest najgorzej. Jak na standardy tego serialu to gorna polka, najwyzsza moze nawet. Pewnie i tak cos z nim nie tak, bo co by tu robil.

Rozmowa w domu Kampia. Jak w piekle, horror jakis, zebranie w kuchni, tesciowie i szwagierka najezdzaja na ta biedna dziewczyne. Ja bym zwiala, bo co to za zycie. Nie mowie, ze ona jest idealna, ale takie mieszkanie z ta rodzinka to i normalna osobe doprowadzilo na skraj wytrzymalosci.

Ta dziewczyna od Jarusia jest podstawiona? Ma wlasna restauracje, mowi do rzeczy i interesuje sie Jarusiem od poczatku ustnienia serialu. Czyli nie zobaczyla go wczoraj. Dziewne to strasznie.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 04:51   #3895
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
.

Rozmowa w domu Kampia. Jak w piekle, horror jakis, zebranie w kuchni, tesciowie i szwagierka najezdzaja na ta biedna dziewczyne. Ja bym zwiala, bo co to za zycie. Nie mowie, ze ona jest idealna, ale takie mieszkanie z ta rodzinka to i normalna osobe doprowadzilo na skraj wytrzymalosci.
Myślę że takich speców od porad życiowych, psychoanalizy że świecą szukać.
Szkoda mi było tylko Sylwii gdy padło hasło że dzieci bez ojca będą się wychowywać, a co w tym złego, lepiej bez niż z takim i to jeszcze nie wiadomo czy rzeczywiście jest ojcem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 17:53   #3896
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=e34a1c06f5f164a7b72d1a6 48546881dcad63643_5ee55a7 2d6212;87184743]
Miesiąc temu ktoś wrzucił nagranie (było wcześniej, ale potem usunięto), w którym śpiewa piosenkę "Dobry mąż": https://youtube.com/watch?v=ystKt_I-t2w.[/QUOTE]

w tej piosence to Jaruś pojechał na maxa
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 19:35   #3897
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Karinka siostra Stefana to będzie aparatka lepsza od niego-coś czuję, robi masę i ta jej "niemiecka uroda"
Ale Stefan czysty chłopak zauważyłyście jak pod autem sie kład to na tekturkę nie na ziemię , i to sie chwali
Ooo, tak, czuję w Karinie potencjał Jej hasła to złoto, czekam na więcej

Nikt nie mówi o dwóch "budowlańcach"? Nie wiem jaki oni mieli plan, ale na pewno nic tam nie budowali, tylko przenosili bloczki z miejsca na miejsce.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 11:55   #3898
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Fragmenty dzisiejszego odcinka nr 182:
- fragment 1: https://pl-pl.facebook.com/polsatpla...90942171226026
- fragment 2: https://www.facebook.com/chlopakidow...73816946386916
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:43   #3899
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=e34a1c06f5f164a7b72d1a6 48546881dcad63643_5ee55a7 2d6212;87245857]Fragmenty dzisiejszego odcinka nr 182:
- fragment 1: https://pl-pl.facebook.com/polsatpla...90942171226026
- fragment 2: https://www.facebook.com/chlopakidow...73816946386916[/QUOTE]

Ten z bronią :| Jak wsadza ją sobie w oko, od razu widzę malownicze skutki odrzutu

Karina ma rację, niegłupia dziewczyna. Jestem ciekawa jak się rozwinie jej wątek (i czy w ogóle się rozwinie, bo pewnie zniknie jak większość bohaterów i tyle).
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 21:28   #3900
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ostatni odcinek jest już na Ipli: https://www.ipla.tv/wideo/serial/Chl...1b7c46e44f3917.
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.