Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-26, 11:31   #2131
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej,

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Jeśli waga 4kg jest prawdopodobną mocno to ja bym wcale nie kupowała jedynek. Syn się urodził 3650 a jedynki służyły nam dwa tygodnie i to tylko dlatego że miałam zapas i chciałam wykończyć a tak na prawdę spokojnie po tygodniu 2 mogły by być.

[/COLOR]Jak się okaże że 2 za dużo to pewnie nie będzie problemu żeby mąż kupił jeszcze jak będziecie w szpitalu. A jedną dobę w za dużym tez da radę
[/URL]
Mąż chciał kupić dwie paki 1-nek , ale go powstrzymałam, bo przecież zawsze można dokupić,ale on jest baaaaardzo oszczędny i jak zwykle woli wcześniej kupić okazyjnie ;-). Ostatecznie zadecydowaliśmy,że kupimy jedną paczką do szpitala na pierwszy tydzień 1-nek i na tym koniec. Moja pierwsza córka urodziła się duża ponad 4,5 kg, ale wtedy używaliśmy pieluszek szpitalnych i nie pamiętam jaki to był nr. Wtedy rodziłam po terminie tydzień, teraz będzie tydzień przed terminem,więc będzie różnica 2 tyg. ,dlatego obstawiam wagę ok.4kg, bo porównując wagę z usg tamtej i tej są porównywalne jak na ten sam czas.

Zapowiada się wczesna wiosna i ładna pogoda. Podobno pierwsze bociany już przyleciały, a reszta już doleciała do Niemiec i zaraz będzie u nas, a to znaczy,że ciepłe ubranka dla dzieci będzie można schować głęboko ;-). Obstawiam wysokie temp. na termin mojego porodu.

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Dziekuje za gratulacje choc przyznam ze nie potrafie sie jeszcze cieszyc. Fajnie ze zdecydowalyscie o grupie na fb, poprosze o linka ��

Ps. Zdjec malej nie mam, nie pozwalaja robic w inkubatorze, poza tym takie male dziecko w przyrzadach i kablach to nie jest mily widok
Spokojnie, zdążysz zrobić zdjęcia jak dzidziuś urośnie i wyjdzie z tego inkubatora. W końcu jeszcze nie powinno go być na świecie. Niech sobie dojrzewa w spokoju. Myślę,że zakaz robienia zdjęć takiemu dziecku jest uzasadnione.

Tris, kupiłaś już ten wózek muuvo?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-02-26 o 11:37
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 12:34   #2132
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja mam 3 paczki jedynek i firma pufies jakoś tak dwie paczki ,ale tam malutko sztuk jest i z Rossmana te babydream? Kurcze nie mam pamięci do nazw takie żółte opakowanie. Chyba starczy do szpitala wzięłam mix firm w woreczek włożyłam. Husteczki nawilżające takie mini po 10 szt . Spakowałam się calutka ,nawet ulubiony kubeczek Tamtum Rose 4 opakowania wzięłam tylko butelkę z dziubkiem Bo nie wiem , słyszałam z atomizerem psik psik ,ale jakoś tego nie widzę.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 13:33   #2133
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
W poprzedniej ciąży nie miałam ani kropli mleka. Po porodzie jeszcze w szpitalu leciało ciurkiem jak słyszałam płacz syna więc laktacja się rozkręciła szybko. Potem to już raczej walka z ciągłymi nawalami mleka i tryskająca fontanna. Mam niedoczynność i Hashimoto. Więc bez obaw. Na laktację najgorzej działa myślenie o niej że jej nie bedzie, że będą problemy itd. Jak to mówiła moja położna laktacja zaczyna się w głowie. Chcesz to karm, nie myśl o tym teraz mam cukrzycę i insulinę i też czytałam że może być gorzej. Ale ja myślę że co najwyżej ominie mnie ta uciążliwa dla dziecka fontanna
Ale ja się z Tobą często zgadzam triss

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, pisze do Was ze szpitala... 15.02 urodzilam, nagle odkleilo mi sie lozysko i niestety trzeba bylo nas ratowac. Mala byla pod respiratorem ale dzis juz ma sie bardzo dobrze, w ciagu tygodnia zwalczyla infekcje, nie ma juz kroplowek i jest tylko na moim mleku. Karmiona jest sonda. Co przezylam nie bede nawet opisywac bo nawet ja mialam pozniej komplikacje, ale juz jest dobrze. Takze zglaszam sie jako pierwsza rozpakowana - Alicja 1590g cc
Przede wszystkim - gratulacje! Możesz już oglądać swojego maluszka! Współczuję przeżyć, ale gratuluję Ci ogromnie morza mleka - bądź silna dla małej Alicji! <3 Dużo, dużo zdrowia i spokoju. Zobaczysz, jak szybko Ci zacznie rosnąć! Buziak

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Walczymy o każdy tydzien np słabo z wagą jest bo w 31 tc ważył tylko 1300 gram. Ale póki co przepływy są okej. Zobaczymy co wyjdzie jutro
Trzymam za Was mocno kciuki! Walczcie o każdy dzień Czy dziecko dostaje coś na rozwój płuc?

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Założyłam która jest dostępna,żeby przesłać link? Nie chcę być tam sama
Ja poproszę też

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
,(...) a parę zbłąkanych owieczek dodam najpierw do znajomych,a później do grupy. Chyba, że źle rozumuję
O kucze, chyba jestem zabłąkaną owieczką

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś z was nie dostała linka to proszę o wiadomość prywatną
Zaraz napiszę!

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
U nas nie ma wątpliwości, na każdym USG dumnie pokazuje co ma między nogami, a buźkę zasłania rączką
To samo!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 14:58   #2134
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Ale ja się z Tobą często zgadzam triss

Przede wszystkim - gratulacje! Możesz już oglądać swojego maluszka! Współczuję przeżyć, ale gratuluję Ci ogromnie morza mleka - bądź silna dla małej Alicji! <3 Dużo, dużo zdrowia i spokoju. Zobaczysz, jak szybko Ci zacznie rosnąć! Buziak

Trzymam za Was mocno kciuki! Walczcie o każdy dzień Czy dziecko dostaje coś na rozwój płuc?

Ja poproszę też

O kucze, chyba jestem zabłąkaną owieczką

Zaraz napiszę!

To samo!
Hej tak dostał w styczniu dwie dawki.


Dziś kolejne usg. I coś jednak jest nie tak z przepływami. I codziennie aż do obchodu mam byc na czczo bo istnieje ryzyko cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Ale ja się z Tobą często zgadzam triss

Przede wszystkim - gratulacje! Możesz już oglądać swojego maluszka! Współczuję przeżyć, ale gratuluję Ci ogromnie morza mleka - bądź silna dla małej Alicji! <3 Dużo, dużo zdrowia i spokoju. Zobaczysz, jak szybko Ci zacznie rosnąć! Buziak

Trzymam za Was mocno kciuki! Walczcie o każdy dzień Czy dziecko dostaje coś na rozwój płuc?

Ja poproszę też

O kucze, chyba jestem zabłąkaną owieczką

Zaraz napiszę!

To samo!
Hej tak dostałam dwie dawki w styczniu.

Dziś kolejne usg i wyszło, że przepływy nie są super i codziennie do obchodu muszę być na czczo. Bo istnieje, że z dnia na dzień będzie konieczna cesarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 15:54   #2135
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej tak dostał w styczniu dwie dawki.


Dziś kolejne usg. I coś jednak jest nie tak z przepływami. I codziennie aż do obchodu mam byc na czczo bo istnieje ryzyko cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Hej tak dostałam dwie dawki w styczniu.

Dziś kolejne usg i wyszło, że przepływy nie są super i codziennie do obchodu muszę być na czczo. Bo istnieje, że z dnia na dzień będzie konieczna cesarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam za Was mocno kciuki.
Taka niepewnosc najgorsza...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 16:55   #2136
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej tak dostał w styczniu dwie dawki.


Dziś kolejne usg. I coś jednak jest nie tak z przepływami. I codziennie aż do obchodu mam byc na czczo bo istnieje ryzyko cc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymajcie się jak najdłużej
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 17:34   #2137
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Ja mam 3 paczki jedynek i firma pufies jakoś tak dwie paczki ,ale tam malutko sztuk jest i z Rossmana te babydream? Kurcze nie mam pamięci do nazw takie żółte opakowanie. Chyba starczy do szpitala wzięłam mix firm w woreczek włożyłam. Husteczki nawilżające takie mini po 10 szt . Spakowałam się calutka ,nawet ulubiony kubeczek Tamtum Rose 4 opakowania wzięłam tylko butelkę z dziubkiem Bo nie wiem , słyszałam z atomizerem psik psik ,ale jakoś tego nie widzę.
Ja mam małą paczkę pampers premium 1 i dwa opakowania jedynek z dady. Więcej kupię jak już się mały urodzi.
Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej tak dostał w styczniu dwie dawki.


Dziś kolejne usg. I coś jednak jest nie tak z przepływami. I codziennie aż do obchodu mam byc na czczo bo istnieje ryzyko cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Hej tak dostałam dwie dawki w styczniu.

Dziś kolejne usg i wyszło, że przepływy nie są super i codziennie do obchodu muszę być na czczo. Bo istnieje, że z dnia na dzień będzie konieczna cesarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby jeszcze mały wytrzymał chociaż jeszcze troszkę. Ale w razie czego to takie maluszki już dają sobie super radę po drugiej stronie brzuszka. Będzie dobrze, masz dobrą i stałą opiekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 18:05   #2138
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej tak dostał w styczniu dwie dawki.


Dziś kolejne usg. I coś jednak jest nie tak z przepływami. I codziennie aż do obchodu mam byc na czczo bo istnieje ryzyko cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Hej tak dostałam dwie dawki w styczniu.

Dziś kolejne usg i wyszło, że przepływy nie są super i codziennie do obchodu muszę być na czczo. Bo istnieje, że z dnia na dzień będzie konieczna cesarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za każdy kolejny dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 18:37   #2139
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Kasia0912 kciuki, wogóle trzymajcie sie dziewczyny jak najdluzej dacie rade. Jednak prawie zawsze lepiej po terminie niz przed. No ale nie wszystko zalezy tak od nas.
Ja stawiam na dlugie kupowanie jedynek. Mam 72 z bella happy i 2 paczki z lidla. I jeszcze odbiore pewnie w rossmanie ale tych zapachu nie lubie. Tylko ja pewnie 2 mcw bede kupowac jedynki.
Czekam na wiosne bo trzeba bu prac i prasowac a pogoda paskudna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 19:41   #2140
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Kasia0912 kciuki, wogóle trzymajcie sie dziewczyny jak najdluzej dacie rade. Jednak prawie zawsze lepiej po terminie niz przed. No ale nie wszystko zalezy tak od nas.
Ja stawiam na dlugie kupowanie jedynek. Mam 72 z bella happy i 2 paczki z lidla. I jeszcze odbiore pewnie w rossmanie ale tych zapachu nie lubie. Tylko ja pewnie 2 mcw bede kupowac jedynki.
Czekam na wiosne bo trzeba bu prac i prasowac a pogoda paskudna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie sprawdzałam pogodę na dwa tygodnie i w końcu wczoraj ruszyłam z praniem. Będę prac co dwa trzy dni. Trochę tego jest. Biale tetry już wyprane i w połowie wyprasowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 21:08   #2141
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdzałam pogodę na dwa tygodnie i w końcu wczoraj ruszyłam z praniem. Będę prac co dwa trzy dni. Trochę tego jest. Biale tetry już wyprane i w połowie wyprasowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też ruszyłam. Posegregowalam wszystko i wyjdzie jakieś 8 pralek do tego z 1,2 dni musi schnac więc zajmie mi to sporo czasu, a to tylko rożki, kocyki, prześcieradła, pieluchy i ubranka 56-62, resztę rozmiarów mam na strychu w kartonach, nie miałabym nawet gdzie tego ułożyć tyle się uzbierało. Mam w kartonach ubrania po pierwszej córce od 0 do prawie 6 lat i dalej odkładam, więc kupować będę tylko perełki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej tak dostał w styczniu dwie dawki.


Dziś kolejne usg. I coś jednak jest nie tak z przepływami. I codziennie aż do obchodu mam byc na czczo bo istnieje ryzyko cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Hej tak dostałam dwie dawki w styczniu.

Dziś kolejne usg i wyszło, że przepływy nie są super i codziennie do obchodu muszę być na czczo. Bo istnieje, że z dnia na dzień będzie konieczna cesarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby przepływy się poprawiły i żeby jeszcze trochę wytrzymać w dwupaku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 21:36   #2142
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Na jakiej podstawie odebralyscie paczkę pampersów w rossmanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 23:41   #2143
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Na jakiej podstawie odebralyscie paczkę pampersów w rossmanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po 34. tygodniu wysyłają maila, jeżeli zgodziłaś się na otrzymywanie od nich newslettera. Wystarczy dać do zeskanowania kartę w aplikacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 07:06   #2144
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja mam na razie oliwke ale patrzylam i w ramach rossne podklady bella są po 3,99 a to dobra cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 07:25   #2145
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja chyba nie ma tak Rossmana. Nie pamiętam była raz promocja na jakieś produkty niedotyczałam , że można tylko 2 szt wziąć i wzięłam więcej. Ekspedientka przy kasie widziała , że ja w ciąży więc poprosiła o mój telefon coś tam poczarowała i wbiło mi rabat . Dostałam wtedy jakieś mini kremiki husteczki nawilżające. Kiedyś się bawiłam i chyba mam wpisane mama 3 dzieci hehe i kolejne w drodze )
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 08:31   #2146
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Kasia0912 kciuki, wogóle trzymajcie sie dziewczyny jak najdluzej dacie rade. Jednak prawie zawsze lepiej po terminie niz przed. No ale nie wszystko zalezy tak od nas.
Ja stawiam na dlugie kupowanie jedynek. Mam 72 z bella happy i 2 paczki z lidla. I jeszcze odbiore pewnie w rossmanie ale tych zapachu nie lubie. Tylko ja pewnie 2 mcw bede kupowac jedynki.
Czekam na wiosne bo trzeba bu prac i prasowac a pogoda paskudna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czekam na koniec remontu bo już drugi tydzień się ciągnie a to jeden pokój ale tak to jest jak robisz samemu jednocześnie pracując normalnie etat i jeszcze robiąc nadgodziny aż się boję jaka TŻ wymyśli sobie wędkę za te poświęcenia 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 09:18   #2147
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja czekam na koniec remontu bo już drugi tydzień się ciągnie a to jeden pokój ale tak to jest jak robisz samemu jednocześnie pracując normalnie etat i jeszcze robiąc nadgodziny aż się boję jaka TŻ wymyśli sobie wędkę za te poświęcenia 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Drugi tydzień ? Wow u nas już 1,5 miesiąca i końca nie widać. Wybraliśmy narożnik w Ikea i od 2 tygodni jest niedostąpna. Ponoć ma być w przyszłym tygodniu, możemy ewentualnie zamowić z innego miasta ale dostawa prawie 200 zł i tydzień trzeba czekać
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 09:36   #2148
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Drugi tydzień ? Wow u nas już 1,5 miesiąca i końca nie widać. Wybraliśmy narożnik w Ikea i od 2 tygodni jest niedostąpna. Ponoć ma być w przyszłym tygodniu, możemy ewentualnie zamowić z innego miasta ale dostawa prawie 200 zł i tydzień trzeba czekać
To wolałabym poczekać już do przyszłego tygodnia jak u Was się pojawi. No byłam pewna że ten remont w tydzień będzie zrobiony, na początku miał jeszcze pomagać mój brat ale w międzyczasie zmarła mu teściowa no i jest potrzebny w domu.. Ale mamy już 3/4 zrobione, teraz już zostało tylko powiesić żyrandol, karnisze, zamontować gniazdka, wnieść meble. Mam nadzieję, że na dniach już się wszystko skończy bo syf w całej chałupie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 10:12   #2149
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
To wolałabym poczekać już do przyszłego tygodnia jak u Was się pojawi. No byłam pewna że ten remont w tydzień będzie zrobiony, na początku miał jeszcze pomagać mój brat ale w międzyczasie zmarła mu teściowa no i jest potrzebny w domu.. Ale mamy już 3/4 zrobione, teraz już zostało tylko powiesić żyrandol, karnisze, zamontować gniazdka, wnieść meble. Mam nadzieję, że na dniach już się wszystko skończy bo syf w całej chałupie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale to rozumiem my mamy za sobą meeeega duży remont. Teraz robimy sypialnie, ale już widzę na horyzoncie koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-27, 11:03   #2150
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Doskonale to rozumiem my mamy za sobą meeeega duży remont. Teraz robimy sypialnie, ale już widzę na horyzoncie koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahh powiem Ci, że po tym małym remoncie to sobie nie wyobrażam teraz remontować całego mieszkania. Ile to nerwów, czekania, łażenia i wybierania.. Napewno już sobie takiej atrakcji w ciąży nie zapewnie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 11:53   #2151
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

U mnie najgorsze w remoncie jest to, ze nie mam sily na sprzątanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 12:59   #2152
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
U mnie najgorsze w remoncie jest to, ze nie mam sily na sprzątanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mam siły, na szczęście co jakiś czas mama do mnie przyjeżdza i pomaga mi zrobić generalne porządki w szafach. Zapowiedziała się też na prasowanie ubranek malucha.
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 14:09   #2153
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam siły, na szczęście co jakiś czas mama do mnie przyjeżdza i pomaga mi zrobić generalne porządki w szafach. Zapowiedziała się też na prasowanie ubranek malucha.
Moja mama od marca ma byc pol roku bez pracy i powiedziała , ze bedzie dyspozycyjna. Niby umowilam sie z nią, ze w przyszlym tygodniu przyjedzie i zajmie sie pannami a ja wezme sie za robote. Tylko mi glupio. W koncu wie zmotywowalam i wyszorowalam całą łazienkę.
A co do malucha moja czterolatka zaczyna sie martwic, ze jestesmy nieprzygotowani (tak naparawde musze poprac, kupic wanienke i materac - ale na poczatku kolyska) bo w lozeczku są nawrzucane rzeczy- gondola, leżaczek bujaczek i nosidlo fotelik. No ale przeciez kiedys wyjme.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 14:26   #2154
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Wy remontujecie a ja pierwszy raz teraz będąc w ciąży nie mam remontu. Wcześniej co ciąża to remont

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 15:24   #2155
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

To jak ja pierwsza ciąża remont i przeprowadzka, druga ciąża remont i przeprowadzka już po porodzie a w końcu jestem na swoim... chociaż mąż zapowiada remont... wymiane okien eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Mamy rozpakowanego Jasia!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Przed chwilą Kasia0912 dała znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 18:59   #2156
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Robiłam dzisiaj badania krwi i wyszły słabiutko. Chyba mam anemię.
Chyba za mało piję tego żelaza. Mam niskie erytrocyty, hematokryt i hemoglobinę.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 19:06   #2157
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Robiłam dzisiaj badania krwi i wyszły słabiutko. Chyba mam anemię.
Chyba za mało piję tego żelaza. Mam niskie erytrocyty, hematokryt i hemoglobinę.
U mnie to samo niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 20:28   #2158
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
U mnie to samo niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też, a jestem dopiero sierpniówka:-( ciekawe co lekarz powie,bo wizyta dopiero 1 kwietnia. To może być podstawą do L4? Czuję się taka bez sił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 13:53   #2159
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
U mnie też, a jestem dopiero sierpniówka:-( ciekawe co lekarz powie,bo wizyta dopiero 1 kwietnia. To może być podstawą do L4? Czuję się taka bez sił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie. Ja dostałam żelazo na receptę dwa razy dziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 16:08   #2160
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
U mnie też, a jestem dopiero sierpniówka:-( ciekawe co lekarz powie,bo wizyta dopiero 1 kwietnia. To może być podstawą do L4? Czuję się taka bez sił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym powiedziała, że ciężko stwierdzić. To zależy jakie masz wyniki i gdzie pracujesz. Jeśli masz pracę biurową to raczej nie będzie to podstawą do zwolnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.