Taniec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 13:29   #1
$$$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 13

Taniec


WItam wszystkie wizażanki!!!

Niedawno oglądałam "Dirty Dancing 2". Jestem pod wrażeniem ich pięknego tańca. Chciałabym też kiedyś tak tańczyć. Mam w związku z tym kilka pytań:
1. W mojej miejscowości jest prywatna szkoła tańca. Nie wiem tylko którą grupę taneczną wybrać: amatorską czy zawodową? Nigdy nie uczyłam się tanczyć ale chciałabym to robic kiedys zawodowo.
2. Czy idąc do takiej szkoły muszę znaleźć partnera? Czy tam zostanie mi przydzielony?
3. Bardzo podobał mi się taniec bohaterów "D D 2". Jaki taniec oni wykonywali?
4. Byłam pod wrażeniem zabawy Kubańczyków w dyskotekach? Czy naprawdę oni tak się doskonale bawią? W jakich krajach ludzie bawią się równie dobrze?

PROSZĘ O ODPOWIEDZ.
Pozdrowienia
$$$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 16:34   #2
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Taniec

$$$ ja również byłam pod wrażeniem ich tańca postaram sie odpowiedzieć przynajmniej na część Twoich pytań choć zaznaczam że znawczynią nie jestem
1.na początek myśle że powinnaś zapisać sie na taniec amatorski jest najlepszy dla początkujących. A jak zaczniesz nieźle wymiatać to przeskoczysz na zaawansowany
2. To chyba zależy od szkoły. Ale tak na moje oko to wydaje mi sie że to jak sie nauczysz tańczyć bedzie zależało w dużej mierze od Twojego partnera sama widzialaś w DD2 że piękno ich tańca polegało na ich uczuciu OCZYWIŚCIE nie musisz kochać osoby z którą będziesz tańczyć, ale myśle że dobrze by było jakbyś ją lubiła i dobrze sie z nią rozumiała no i żebyście ze sobą współgrali w tańcu
3. Jejkuniu nie wiem na 100% ale to chyba podchodziło pod salse. Jeśli chodzi Ci o piosenkę to jest to kawałek Dance like that (ostatnio dość czesto słychać w radiu wykonanie Shakiry ale ja wole w orginale)
4. Nie mam zielonego pojęcia ale coś w tym musi być. Sama jestem ciekawa w jakich krajach ludzie tak świetnie sie bawią
POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.