Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 07:50   #1
Szumbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6

Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc


Witam
Poszukuję prezentu świątecznego dla Żony ma to być coś co sprawi jej radość a nie będzie jakimś praktycznym prezentem w stylu Piżama itp.
Moja żona siedzi obecnie z dziećmi (4lata i 9 miesięcy) w domu na macierzyńskim. Zauważyłem że wieczorami jak już jest spokój lubi malować sobie paznokcie i pomyślałem że może kupie jej na święta coś takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=6047317919
wiem że sama by sobie tego nie kupiła bo powiedziała by że to wyrzucanie pieniędzy.

Proszę o rade czy ten zestaw jest coś wart i czy osoba która nie maiła styczności z lakierami hybrydowymi sama sobie z tym poradzi?
Szumbu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:15   #2
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Szumbu Pokaż wiadomość
Witam
Poszukuję prezentu świątecznego dla Żony ma to być coś co sprawi jej radość a nie będzie jakimś praktycznym prezentem w stylu Piżama itp.
Moja żona siedzi obecnie z dziećmi (4lata i 9 miesięcy) w domu na macierzyńskim. Zauważyłem że wieczorami jak już jest spokój lubi malować sobie paznokcie i pomyślałem że może kupie jej na święta coś takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=6047317919
wiem że sama by sobie tego nie kupiła bo powiedziała by że to wyrzucanie pieniędzy.

Proszę o rade czy ten zestaw jest coś wart i czy osoba która nie maiła styczności z lakierami hybrydowymi sama sobie z tym poradzi?
Nie kupuj tego słaby zestaw poczytaj wątek o zestawach tam jest kopalnia wiedzy. Lampa w tym zestawie jest kiepska

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 13:24   #3
malababka
Raczkowanie
 
Avatar malababka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 34
Dot.: Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Nie kupuj tego słaby zestaw poczytaj wątek o zestawach tam jest kopalnia wiedzy. Lampa w tym zestawie jest kiepska

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie mogę się zgodzić, posiadam taką lampę od prawie roku i nie mam z nią absolutnie żadnych problemów.
Co do zestawów ja kupowałam na stronie biokur zestaw firmy estetiq, i do tego w tym samym sklepie właśnie lampę semilac. Całość szczerze polecam, nie widzę żadnych wad tych produktów.
__________________
Darek
malababka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 13:28   #4
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez malababka Pokaż wiadomość
Nie mogę się zgodzić, posiadam taką lampę od prawie roku i nie mam z nią absolutnie żadnych problemów.
Co do zestawów ja kupowałam na stronie biokur zestaw firmy estetiq, i do tego w tym samym sklepie właśnie lampę semilac. Całość szczerze polecam, nie widzę żadnych wad tych produktów.
Nastały czasy, ze tunelowki poszly w odstawke za 300 zl skomletowalismy zestaw z fajną lampą która utwardza wszystko w 30 s, 3 kolorami, bazą topem i innymi akcesoriami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 13:31   #5
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc

Skoro siedzi w domu z dziećmi to najlepszym prezentem będzie coś, co umożliwi jej wyjście z niego i chwilę oddechu. Wiele salonów kosmetycznych oferuje karty prezentowe, można też wykupić jakiegoś grupona na masaż, wcale nie musi to być SPA za 1000zł. Wystarczy, że dasz jej cały dzień/wieczór wolności. Ty zajmiesz się dziećmi a ona zrobi się na bóstwo, odpocznie i np. spotka się z przyjaciółką na plotach. Nie ma chyba lepszego prezentu (przynajmniej w moim odczuciu).
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 13:59   #6
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Skoro siedzi w domu z dziećmi to najlepszym prezentem będzie coś, co umożliwi jej wyjście z niego i chwilę oddechu. Wiele salonów kosmetycznych oferuje karty prezentowe, można też wykupić jakiegoś grupona na masaż, wcale nie musi to być SPA za 1000zł. Wystarczy, że dasz jej cały dzień/wieczór wolności. Ty zajmiesz się dziećmi a ona zrobi się na bóstwo, odpocznie i np. spotka się z przyjaciółką na plotach. Nie ma chyba lepszego prezentu (przynajmniej w moim odczuciu).
Popieram!
Dopiero kilka dni temu wróciłam do pracy po 4 i półletnim byciu w domu z dziećmi, więc mam jeszcze tę sytuację na świeżo w pamięci.
Kup jej coś, co pozwoli wyjść z domu.
Karta prezentowa do spa to super pomysł.

Poza tym nie jestem przekonana, czy zestaw hybryd to dobry prezent dla kogoś, kto nawet nigdy ich nie nosił.
To naprawdę nie jest to samo co zwykłe lakiery.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 23:23   #7
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Zestaw na Prezent dla Żony proszę o pomoc

Tu jest wątek o zestawach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=620515

Zamykam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-23 00:23:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.