Co on kręci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-15, 16:33   #1
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40

Co on kręci?


Od roku jestem w związku na odległość. Dzieli nas 5 godzin jazdy samochodem. Codziennie poświęca mi po kilka godzin na pisanie i rozmowy przez Skype i wydaje się być bardzo zaangażowany, ale widujemy się rzadko (raz na miesiąc / dwa). Jego "męczy" podróż do mnie (ale muszę przyznać, że ciężko pracuje). Planowaliśmy zamieszkać razem za około pół roku w jego miejscowości. Sam niejednokrotnie zaczynał rozmowy o ślubie i dzieciach ze mną, podkreślając że poważnie chce niedługo założyć rodzinę. Jednak kiedy ostatnio to ja próbowałam ustalić coś na temat przeprowadzki (musiałabym powoli zacząć się rozglądać za pracą w jego mieście), to zaczął się wycofywać i mówić, że jest niepewny i że na niego naciskam.


W weekendy zazwyczaj jeździł do rodziców i wtedy prawie nie mieliśmy kontaktu. Nigdy nie robiłam mu o to wyrzutów, bo w pewnym sensie doceniam to, że jest rodzinny. Jednak ostatnio, znowu zamiast przyjechać do mnie, kiedy miał tydzień urlopu, wybrał się na weekend do rodziny. Potem powiedział, że potrzebuje (ode mnie) odpocząć i prawie się nie odzywał. Nigdy nie byłam natarczywa i rozumiałam, że każdy potrzebuje czasu dla siebie. Ale czy to normalne, żeby zakochany chłopak nie chciał spotykać się jak najczęściej...?


Zaczęłam łączyć fakty i pomyślałam, że może on wcale nie jeździ... do rodziców? Będąc u "nich" nie chciał rozmawiać ze mną przez telefon ani minutę. Może ma drugą dziewczynę, dla której ma czas w weekendy? Kiedy jesteśmy razem i ktoś ("tata") do niego dzwoni to też nie odbiera, a z telefonem chodzi nawet się kąpać. Nie zwracałam wcześniej na to uwagi, bo nie mam w zwyczaju nikogo szpiegować albo byłam po prostu naiwna.



Przez miniony tydzień, kiedy miał urlop, pisał ze mną przez godzinkę-dwie późno w nocy, odmawiając krótkiej rozmowy telefonicznej i tłumacząc się tym, że potrzebuje spokoju. Odpowiedziałam mu, żebyśmy w takim razie nie odzywali się do siebie w ogóle przez kilka dni, żeby sobie wszystko przemyśleć. Kiedy wprost zapytałam, czy spędza urlop z inną kobietą, to odpowiedział: "Nie. Ale co, jeśli by tak było?" Niedługo potem zapytał, co by było dla mnie gorsze: seks bez uczuć czy uczucia do innej bez seksu.



Mimo przerwy - którą sam wcześniej proponował, chcąc się "wyciszyć" - odzywa się do mnie. Przez ten rok wyczuł, jak bardzo jestem w nim zakochana i sobie ze mną pogrywa. Jak mogłabym go sprawdzić?

Już kilka razy chciałam to skończyć, bo coś mi nie pasowało (raz np. chciał odwołać spotkanie na godzinę przed, nie podjąc żadnego powodu). Wtedy za każdym razem - niejako postawiony pod ścianą - przyjeżdżał.


Wydawał mi się być bardzo uczciwy. Na początku naszej znajomości przyznał mi się, że jest 2 miesiące po rozstaniu z byłą dziewczyną i jeszcze to trochę przeżywa. Po jakimś czasie dostał od niej list i do tego też mi się przyznał. Czy to mogła być perfidna taktyka mająca na celu na zdobycie mojego zaufania czy może chodzi o coś innego?


Przez ostatnie 2 miesiące poświęcał mi znacznie więcej czasu niż wcześniej i był cieplejszy, więc tym bardziej mam mętlik w głowie.
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 16:53   #2
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co on kręci?

Spędzanie weekendów z rodzicami zamiast z tobą, brak kontaktu, jakieś głupie pytania czy wolabys żeby uprawiał z kimś seks bez uczuć czy uczucia do innej, serio? Po co ty chcesz go sprawdzać? On cię totalnie nie szanuje.
Jak dla mnie jest z tobą z braku laku, bo się akurat trafiłaś, i fajnie, ale żadnych powaznych planów z tobą nie wiąże i zakladam, że jeszcze myśli o byłej. Dajesz się traktować byle jak to tak cię traktuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 17:13   #3
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Co on kręci?

Mnie by już syreny alarmowe wyły na alarm. Ewidentnie albo Cię nie kocha i przez to nie jesteś jednym z jego priorytetów, albo jest jeszcze ktoś inny w jego życiu.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 17:21   #4
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Wcześniej tłumaczył się tym, że ma poważnie chorego tatę. Ale od kilku miesięcy jest z nim już wszystko OK, a on nadal wybiera rodziców ("rodziców"?) zamiast mnie. Już wcześniej chciałam odejść, to przekonuje, że mu bardzo na mnie zależy itd. Czy to nie powinno być naturalne, że chciałby jak najszybciej ze mną zamieszkać? Po co gada ze mną codziennie godzinami przez telefon, jeśli ma inną? Jak mógłby to fizycznie pogodzić pracując bardzo dużo? Nie wiem, jak dojść do prawdy...
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 17:28   #5
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Co on kręci?

Dla mnie to jest bardzo dziwne i facet robi Cie w bambo.
Nie wiem czy chodzi o inna kobietę, moze była (te pytania o seks czy relacje z inna były niepokojace tak samo jak unikanie telefonicznych rozmów) czy o to, ze przez ten związek na odległość przestało mu zależeć. Bywa tak, ze zakochanie, wielkie bum, potem codzienność, brak kontaktu na codzień i nagle sie zaczyna zdawać sobie sprawę, ze ta osoba juz nie jest tak bliska i właściwie nie jest niezbędna w zyciu. Potwierdza to fakt, ze Ty chciałaś poczynić jakies kroki w kierunku wspólnego zamieszkania, co wczesniej ustaliliście, on nie. Dziwne jest tez to, ze mając czas wolny tak bardzo sie odcina, skoro Ty jestes chętna na spędzanie czasu wspólnie.
Sorry, ale dla mnie z tej maki chleba nie bedzie i powinnaś sobie dac z nim spokój, bo po roku takie zobojętnienie dobrze nie wróży i moim zdaniem tracisz czas.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 17:45   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co on kręci?

Cytat:
Napisane przez makakaka123 Pokaż wiadomość


Wydawał mi się być bardzo uczciwy. Na początku naszej znajomości przyznał mi się, że jest 2 miesiące po rozstaniu z byłą dziewczyną i jeszcze to trochę przeżywa. Po jakimś czasie dostał od niej list i do tego też mi się przyznał. Czy to mogła być perfidna taktyka mająca na celu na zdobycie mojego zaufania czy może chodzi o coś innego?


I to wystarczyłoby mi, by powiedzieć "żegnaj, chłopcze".
To nie była żadna perfidna taktyka, nie wyciągnęłaś wniosków z informacji, że on ma jeszcze w głowie "byłą".

A od "przeżywających" najlepiej trzymać się z daleka.


Jest też możliwość, że "była" nie wie, że jest "byłą".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 18:07   #7
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Co on kręci?

Napiszę jeszcze raz: nie ma czegoś takiego jak związek na odległość. A spotykanie się raz w miesiącu lub raz na 2 miesiące jest zwykłą znajomością. Na Skype nie zbudujesz relacji i nie poznasz 2 strony. Na początku wszytko wydaje się łatwe i możliwe, ale za chwilę któraś strona stwierdza, że potrzebuje jednak związku fizycznego, a nie jakiegoś klepania w klawiaturę. I ten chłopak doszedł właśnie do takiego wniosku.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 18:58   #8
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Dlatego weszłam w ten związek na odległość, bo mieliśmy perspektywę zamieszkania razem w stosunkowo krótkim czasie (pierwsza propozycja wyszła od niego).
Teraz, kiedy chciałam odejść, poprosił o przerwę zamiast tego, żebym się jeszcze zastanowiła, bo on chcę się przecież w przyszłym roku ze mną ożenić (!). Po prostu bajeruje, a ja, naiwna, się na to łapię? Do czego ja mu jestem potrzebna...?
Myślałam, że jest szczery. Kiedy spotykał się z koleżanką z pracy, to mi o tym mówił, mimo że nie byłabym przecież w stanie odkryć, gdyby skłamał, że z kolegą.
Ostatnio był znacznie bardziej zaangażowany niż zwykle, a potem mu nagle odbiło. Ale takie coś się powarza (tylko że wcześniej nie w aż takim nasileniu), co wskazywałoby na to, że jego drugi związek trwa od dawna.

Od kilku dni (od czasu, kiedy mamy przerwę) dzwonił do mnie jakiś numer. Kiedy odbierałam, nikt nie odpowiadał (słychać było tylko oddech). Na sms ani oddzwonienie nie zareagował. Oddzwoniłam kolejnego dnia od mamy, ale usłyszałam "nie ma takiego numeru"... Zbieg okoliczności?
Czy jest możliwość, że ja rzeczywiście go (raczej samotnika) przytłoczyłam sobą i swoimi oczekiwaniami i się przestraszył?
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:10   #9
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Co on kręci?

Widzicie się średnio raz na miesiąc i on chce od ciebie odpocząć?!

Nie zależy mu i nie jest w tobie zakochany
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:23   #10
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Co on kręci?

Ty go niby przytłoczyłaś? Czym? Przecież Ty się z nim nawet nie widujesz! Także o czym tu mowa...

Nie miej do siebie żadnych pretensji, bo to facet robi Cie w balona.
Ciężko mu się pożegnać definitywnie z Tobą, bo może jak mu gdzieś indziej nie wyjdzie, to zawsze będzie miał opcje być z Tobą. No sorry, ale mi to tak wygląda, że on kręci jeszcze z jakąś inną laską (albo dalej utrzymuje kontakt z byłą dziewczyną)
Bajeruje Cie, wymyśla historyjki o ślubie, wspólnym mieszkaniu, po to abyś tylko nie uciekła i dalej przy nim "była"
On Ci naobiecuje, Ty w to uwierzysz i sprawa załatwiona.
Jego zachowanie nie ma nic wspólnego z miłością, troską, zaangażowaniem. Jest po prostu cwany, wyrachowany, egoistyczny i skupiony na sobie. Odpuść sobie to i znajdź faceta, z którym NAPRAWDĘ bedziesz.

Edytowane przez the cherry blossom girl
Czas edycji: 2018-10-15 o 19:24
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:28   #11
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Ale po co deklaruje uczucia i kiedy ja chcę zerwać, to przyjeżdża do mnie? Nie rozumiem tego, bo ma z tego związku niewiele korzyści, w tym seksualnych.



Mówił też, że po tygodniowym spotkaniu ze mną (kiedy np. byłam u niego w ferie) jest bardzo zmęczony i że potrzebowałby czasem spędzić kilka godzin osobno - w innym pomieszczeniu. Wydaje mi się to nielogiczne, bo gdy jesteśmy razem, a on jest zmęczony po pracy, to często np. on ogląda telewizję, a ja w tym czasie obok niego przytulona czytam książkę albo on pracuje zdalnie, a ja gotuję obiad. Nie raz narzeka, że inni ludzie (rodzice, przyjaciele) wciąż czegoś od niego chcą.


W kłótni nigdy nie chce rozmawiać, tylko do siebie piszemy. Wydaje mi się, że to dlatego, że boi się konfrontacji i że tak wydadzą się kłamstwa.
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 19:43   #12
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Co on kręci?

Ten związek nieuchronnie zbliża ku końcowi, nawet jeśli nie ma tam drugiej kobiety. Nie chce z tobą spędzać czasu, męczysz go, jak przychodzi czas na poważne zmiany, to się wycofuje. Lepiej pewnie nie będzie. Też tak miałam w związku na odległość, niestety kilometry zrobiły swoje i musiałam to zakończyć.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:48   #13
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Kiedy pytałam go o poprzednie związki, to mówił, że był przez 6 lat z jedną dziewczyną - K. Później rozstali się z K i poznał niedługo potem J. Spotykał się z J na zasadzie koleżeńskiej, ale po 2 miesiącach wrócił do K. Jednak ostatecznie rozstał się z J na dobre i zaczął być z K. Obydwie chciały do niego wrócić... Niby to K (ta nowa) go zostawiła, ale pewnie przez to, że wcześniej narobił jej mętliku w głowie i czuła się niepewnie. Ale byłam głupia, że nie dało mi to wcześniej do myślenia
Może teraz mnie robi coś podobnego?
Jesteście kochane, Dziewczyny, że mi odpowiadacie. Muszę go sobie odpuścić, chociaż mi tak bardzo zależy... Chciałabym jednak, żeby być może druga dziewczyna, z którą sobie pogrywa, wiedziała z kim na do czynienia... Ale to chyba niemożliwe (?)


Myślałam, że jest wierny i uczciwy, skoro mi wszystko mówi, ale chyba się pomyliłam. Wydaje mi się, że okłamał mnie też co do swoich byłych dziewczyn i doświadczeń...
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:49   #14
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Co on kręci?

A jakie Ty masz korzyści z tego związku? W ogóle przestałabym się tak skupiać na nim, a zastanowiła się nad swoim życiem...
Bo nawet jak jestescie razem, to on jakby robi Ci łaskę? że z Tobą przebywa?
Serio, po co Ci on?
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:59   #15
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Co on kręci?

No wlasnie co z tego masz oprocz zebrania o milosc uwage ? Warto ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:07   #16
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Kiedy jesteśmy razem, to jest naprawdę dobrze... Świetnie nam się też rozmawia przez Skype, gdy nie możemy się spotkać. Ale on co jakiś czas jakby specjalnie prowokował kłótnie, żeby nie spotkać się w weekend albo w dłuższe wolne i chce wtedy czasu "dla siebie". Nikt bez powodu chyba nie jest taki zmienny.



Kiedy czytałam mamie i przyjaciółce nasze wymiany smsów, to stwierdziły, że to manipulant z zaburzeniami osobowości. Wyczuwam, że on mnie w niejednym okłamał, bo np. jego historie o byłych są niespójne.


Mamy jutro poważnie pogadać po przerwie, ale nawet nie wiem, co mu powiedzieć.
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:09   #17
wikyy9558
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 107
Dot.: Co on kręci?

Facet totalnie Cię nie szanuje, bo który kochający swoją kobietę facet mówi jej, że potrzebuje od niej spokoju i non stop jeździ do rodziny kiedy też powinien spędzać czas z Tobą? Po czymś takim powiedziałabym sobie dosłownie: olej dziada, nie jest Ciebie wart. Zachowuje się co najmniej jakby był Panem i Władcą wszystkiego i wszystkich a tym bardziej Ciebie i Twojego czasu, który Ty mu potrafisz poświęcić.
Jak dla mnie on nie wykazuje nawet najmniejszego zaangażowania w ten ,,związek", unika telefonów, rozmowy albo są prowadzone albo nie i w dodatku wykręca się od spotkań. Chyba masz odpowiedź, że nie jest dobrym materiałem na faceta
wikyy9558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:12   #18
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Zawsze, kiedy ja się trochę wycofywałam (bo np. miałam dużo pracy, problemy rodzinne), to on bardzo zabiegał. Zawsze odzywał się rano przed pracą, w ciągu dnia i spędzaliśmy całe wieczory razem przed komputerem. W trakcie trwania związku kilkukrotnie znikał jednak "u rodziców?" na kilka dni, a potem znowu było miło jak dawniej.

On chciał, żebym do niego przyjeżdżała, ale on do mnie - niekoniecznie, co powinno być dla mnie kolejnym sygnałem alarmowym...
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:20   #19
wikyy9558
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 107
Dot.: Co on kręci?

Cytat:
Napisane przez makakaka123 Pokaż wiadomość
Kiedy jesteśmy razem, to jest naprawdę dobrze... Świetnie nam się też rozmawia przez Skype, gdy nie możemy się spotkać. Ale on co jakiś czas jakby specjalnie prowokował kłótnie, żeby nie spotkać się w weekend albo w dłuższe wolne i chce wtedy czasu "dla siebie". Nikt bez powodu chyba nie jest taki zmienny.



Kiedy czytałam mamie i przyjaciółce nasze wymiany smsów, to stwierdziły, że to manipulant z zaburzeniami osobowości. Wyczuwam, że on mnie w niejednym okłamał, bo np. jego historie o byłych są niespójne.


Mamy jutro poważnie pogadać po przerwie, ale nawet nie wiem, co mu powiedzieć.

Skoro raz zachowuje się źle a raz dobrze to faktycznie wygląda tak jakby specjalnie prowokował sytuacje. Ja właśnie tak miałam w związku - raz do rany przyłóż a drugi raz nie dało się wytrzymać bo szukał specjalnie powodów do kłótni tyle, że to był inny, bardziej zaostrzony wymiar powodów (toksyczny związek).
Skoro coś Ci nie pasuje w tym co opowiadał i w tym jak się teraz zachowuje warto mu to powiedzieć i wg mnie też zakończyć ten związek. Z mojej strony to wygląda tak jakby częściej na siłę się starał i przy tym był taki niemiły bo nie jest mu to na rękę. A Ty tylko się męczysz i myślisz co jest nie tak..

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez makakaka123 Pokaż wiadomość
Zawsze, kiedy ja się trochę wycofywałam (bo np. miałam dużo pracy, problemy rodzinne), to on bardzo zabiegał. Zawsze odzywał się rano przed pracą, w ciągu dnia i spędzaliśmy całe wieczory razem przed komputerem. W trakcie trwania związku kilkukrotnie znikał jednak "u rodziców?" na kilka dni, a potem znowu było miło jak dawniej.

On chciał, żebym do niego przyjeżdżała, ale on do mnie - niekoniecznie, co powinno być dla mnie kolejnym sygnałem alarmowym...
To po prostu wygląda tak jakby facet był po prostu wygodny i chciał mieć wszystko w związku poddane na tacy. To Ty masz się starać, Ty masz robić wszystko. A to, że raz na jakiś czas się obudzi to może oznaczać, że nie chce stracić Ciebie bo jest mu tak wygodnie i od czasu do czasu musi coś zrobić dla uśpienia sytuacji.
wikyy9558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 20:34   #20
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Co on kręci?

jak wyobraża sobie wspólne mieszkanie, jeśli przy tak rzadkich spotkaniach czuje się zmęczony Tobą?
Poza tym wizyty u "rodziny", podczas których unika kontaktu sa dziwne. Ciezko mi sobie wyobrazić, że mój chłopak wybiera wizyty u matki zamiast u mnie, szczególnie jeśli to jedyne dni w tygodniu, gdy możemy się zobaczyć.
Może ma inną dziewczynę, a może ma weekendowe fwb (szczególnie, że pytał o Twoją opinię na temat seksu z inną bez uczuć-co mu w ogóle odpowiedziałaś?), ale coś tu nie gra.

doczytałąm o prowokowaniu kłótni przed wolnym okresem- znam taką historię, okazało się, że facet budował sobie inny związek, ale nie umiał odpuścić do końca tej pierwszej (tam akurat głównie o seks chodziło i chyba jakiś sentyment, ale można tu wpisać dowolny powód) i tak lawirował

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2018-10-15 o 20:38
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:51   #21
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Co on kręci?

Ja bym powiedziała, że Ciebie traktuje jak taką "dziewczynę zapasową" - czyli kiedy mu pasuje, to jest dla Ciebie miły, odzywa się, a jak nie ma ochoty, albo rzeczywiście jest z drugą, to Ciebie olewa. Wygodnie jest mieć kogoś omotanego wokół paluszka, kto będzie na każde skinienie.
Mam nadzieję, że już dobrze wiesz, co powinnaś zrobić. Z szacunku do siebie.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:59   #22
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Częste wizyty w domu rodzinnym - które wynikały podobno z tego, że jego tata rok temu otarł się o śmierć i jeszcze dochodził do siebie - byłam w stanie zrozumieć, bo sama byłam bardzo związana ze swoim zmarłym tatą. Ale nie chce mnie poznać ze swoimi rodzicami, co mnie już zaniepokoiło. Poza tym będąc na weekend (albo dłużej) u rodziców nie chciał porozmawiać ze mną przez telefon nawet 5 minut, nawet jeśli mówił, że leży w danym momencie w swoim dawnym pokoju w łóżku albo nikogo nie ma w domu. Mógłby przecież zadzwonić do mnie np. idąc mamie po zakupy. Tłumaczył wtedy, że wymuszam rozmowę i dlatego nie ma ochoty, a poza tym niechętnie gada przez telefon. Trochę to nielogiczne, bo będąc u siebie w mieszkaniu gadaliśmy po kilka godzin dziennie...



Tak było od samego początku. Z czasem wydaje się coraz bardziej zaangażowany i czuły, z tym że co jakiś ma jakieś odpały z ograniczaniem kontaktu np. na weekend. Ja nie jestem bluszczem - to prawie zawsze on pierwszy pisze i dzwoni.



Odpowiedziałam mu, że gorsze by były uczucia bez seksu. Odpowiedź go zszokowała! Zastanawiam się, czy on nie ma drugiej dziewczyny na boku, ale nie uprawia z nią jeszcze seksu i dlatego uważa, że nic złego nie robi.
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 23:34   #23
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Co on kręci?

A może on tam ma żonę i gromadkę dzieci? Znałam i takie przypadki.
Nie możesz tego jakoś sprawdzić?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 00:13   #24
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Co on kręci?

Nie poznał mnie z nikim ze swojej rodziny ani przyjaciół. Może celowo?
Mieszka sam, 2 godziny jazdy samochodem od swoich rodziców. Nie raz spędzałam w jego mieszkaniu kilka dni, tydzień, i nie zauważyłam nic niepokojącego.
On nie ma FB, nigdzie nie płaci kartą... - może tutaj się doszukuję.

Nie mam pomysłu, jak go sprawdzić.
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 01:16   #25
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Co on kręci?

Cytat:
Napisane przez makakaka123 Pokaż wiadomość
Nie poznał mnie z nikim ze swojej rodziny ani przyjaciół. Może celowo?
Mieszka sam, 2 godziny jazdy samochodem od swoich rodziców. Nie raz spędzałam w jego mieszkaniu kilka dni, tydzień, i nie zauważyłam nic niepokojącego.
On nie ma FB, nigdzie nie płaci kartą... - może tutaj się doszukuję.

Nie mam pomysłu, jak go sprawdzić.
Właśnie miałam pytać o fb. Dla mnie to brzmi trochę jak facet pracujący w delegacji. Co w domu ma rodzinkę (weekendy i urlop), a na wyjeździe kombinuje. Moja dobra przyjaciółka kiedys sie na takiego nacięła. Ba! Mieszkali razem! Oczywiście poza weekendem (wtedy wracal do "rodziców")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 05:17   #26
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Co on kręci?

Cytat:
Napisane przez makakaka123 Pokaż wiadomość
Nie poznał mnie z nikim ze swojej rodziny ani przyjaciół. Może celowo?
Mieszka sam, 2 godziny jazdy samochodem od swoich rodziców. Nie raz spędzałam w jego mieszkaniu kilka dni, tydzień, i nie zauważyłam nic niepokojącego.
On nie ma FB, nigdzie nie płaci kartą... - może tutaj się doszukuję.

Nie mam pomysłu, jak go sprawdzić.
Może handluje ziołem, albo jest stręczycielem
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 05:49   #27
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Co on kręci?

I co zamierzasz? Dalej zebrac? Czy sie z nim rozmowisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 06:06   #28
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Co on kręci?

Tak właściwie po co chcesz go sprawdzać? Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że ten facet coś kręci albo prowadzi podwójne życie. Po co Ci zabawa w detektywa? On nie myśli o Tobie poważnie, nie włącza Cie do swojego życia i Ty go praktycznie nie znasz. Olej dziada i tyle.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 07:11   #29
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co on kręci?

Cytat:
Napisane przez the cherry blossom girl Pokaż wiadomość
Tak właściwie po co chcesz go sprawdzać? Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że ten facet coś kręci albo prowadzi podwójne życie. Po co Ci zabawa w detektywa? On nie myśli o Tobie poważnie, nie włącza Cie do swojego życia i Ty go praktycznie nie znasz. Olej dziada i tyle.
Jak wyżej. Co tu sprawdzać? Liczy się stan faktyczny, ale jest on następujący: do d... ten związek.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 08:01   #30
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Co on kręci?

Ja bym nawet tego związkiem nie nazwała, jak widzicie się raz na miesiąc, raz na dwa
po co tracić czas i nerwy na takie coś? byle co, byle żeby było...
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 01:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.